II ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Wyniki
2018.09.15 16:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3MIĘDZYCZAS
1IlyaSlavenski193MM30100:33:5000:33:4900:17:17
2MaksimYushehanka194MDINAMOM20100:34:0600:34:0400:16:56
3KarolKowalski96MTeam KopećM20200:34:3400:34:3400:17:30
4PawełMoskal198MKurzętnik BiegaM20300:35:3800:35:37Powiat Nowomiejski00:16:51
5MaciejMyszkiewicz113MTeam KopećM20400:36:2200:36:2100:18:41
6KrzysztofKaweczyński81MTeam KopećM30200:36:3200:36:32Powiat NowomiejskiORiSTO00:18:41
7MonikaJackiewicz202KK20100:36:4400:36:4400:18:36
8SławomirAdamusiak1MIława BiegaM40100:37:1500:37:1300:18:59
9RadosławGórski46MLubawa Kocha BiegaćM40200:37:3100:37:3000:19:04
10RafałChętnik197MLKS ZANTYR SZTUMM40300:38:0500:38:0400:19:07
11PrzemysławBelka7MIŁAWA BIEGAM20500:38:1800:38:1600:19:22
12KrzysztofGolmanowski44MKurzętnik BiegaM40400:38:2900:38:28Powiat Nowomiejski00:19:04
13OlgaTsikhanowskaya195KAmatorK30100:38:3300:38:3300:19:17
14RafałSzczecina159MIŁAWA BIEGAM40500:38:4500:38:4200:19:45
15KrystianKalita70MM30300:38:5500:38:5000:19:18
16MirosławRuczyński142MTeam KopećM40600:39:0500:39:0200:20:01
17RafałKołakowski88MRozbiegane DziałdowoM40700:39:0700:39:0600:19:35
18RomanDąbkowski27MM30400:39:1100:39:1100:19:34
19MariolaSudzińska155KK40100:39:2500:39:2400:19:38
20SebastianSzarmacher158MM30500:39:2900:39:2700:19:52
21MariuszGutmański53MTeam KopećM20600:39:4300:39:4100:20:08
22WiesławKwiatkowski101MM50+100:39:4900:39:4700:19:45
23RobertBorowski10MTeam KopećM30600:39:5800:39:5500:20:01
24HelenaShumik192KK30200:39:5900:39:5900:19:53
25DawidKlejna84MKs Constract LubawaM20700:40:0000:39:5700:20:01
26GabrielŁukaszewski106MBiegam U KOLESIM30700:40:2700:40:25Gmina GrodzicznoPowiat NowomiejskiORiSTO00:20:19
27DanielJędraszek63MM30800:40:4000:40:3800:19:57
28DorotaPawłowska120KKurzętnik BiegaK30300:40:5000:40:50Powiat Nowomiejski00:20:17
29KarolKoszczka93MIŁAWA BIEGAM40800:41:0500:41:0200:20:50
30PrzemysławKonicz90MM30900:41:2100:41:17Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:20:47
31AndrzejLubiejewski105MM40900:41:2500:41:21Powiat Nowomiejski00:20:46
32TomekRak138MPszczółkowski TeamM401000:41:3200:41:2900:21:12
33AndrzejCzepek25MKurzętnik BiegaM401100:41:4300:41:4000:21:20
34GrzegorzChełmicki15MDREAM RUNM401200:41:5100:41:4800:21:26
35KamilaPawłowska200KZAMEK KURZĘTNIKK16100:42:1100:42:09Powiat Nowomiejski00:21:11
36PawełKurmin98MTeam KopećM301000:42:1900:42:1700:21:15
37BogdanWodzyński180MRozbiegane DziałdowoM50+200:42:2900:42:2600:21:14
38BartłomiejGałgowski39MTeam KopećM301100:42:5200:42:5000:21:12
39LechLenckowski103MBiegam U KOLESIM301200:42:5600:42:5100:21:21
40PiotrKaniewski75M8ranobasen emp iławaM301300:43:0700:43:0300:21:49
41MariuszOsowiecki118MBBL MławaM16100:43:1000:43:0500:22:02
42RobertGłowacki42MVege RunnersM401300:43:1300:43:0900:22:05
43KrzysztofWasielewski171MBiegam U KOLESIM301400:43:2500:43:20Stolarz00:21:56
44AleksandraWantowska169KTeam KopećK20200:43:2900:43:2600:21:44
45MaciejSzypnik161MOrkaMasters IławaM401400:43:3500:43:3000:21:50
46HubertJurkiewicz66MRozbiegany SuszM16200:43:5900:43:5900:21:41
47KrystianBabalski3MKurzętnik BiegaM301500:44:1600:44:16Powiat Nowomiejski00:22:16
48DarekŚwięcki162MSport A-Z Team IławaM401500:44:2300:44:07Stolarz00:22:26
49MartaStańczuk152KTeam KopecK30400:44:2900:44:2500:21:58
50ŁukaszĆwikliński26MM301600:44:3300:44:2700:22:09
51PawełChyziński18MVEL-DĄBRÓWNOM20800:44:3500:44:3000:22:22
52SławomirJurkiewicz67MRozbiegany SuszM301700:44:4300:44:3800:22:32
53WojciechGrzywacz51MPobiegaliM401600:44:5300:44:48Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:22:50
54AndrzejRzepka143MM401700:44:5300:44:4900:22:50
55IreneuszTarasiewicz164MM50+300:44:5700:44:5500:22:12
56MariuszPawlak203MRozbiegane DziałdowoM401800:45:0000:44:5600:22:43
57BłażejŻarczyński190MBiegam U KOLESIM301800:45:0400:44:5800:22:37
58KamilSikora146MHafele TeamM20900:45:2100:45:12Häfele P00:23:33
59AndrzejDombkowski31MLubawa Kocha BiegaćM401900:45:4400:45:4000:23:00
60ŁukaszWiśniewski178MRozbiegane DziałdowoM301900:46:0600:46:0300:22:55
61WiolettaFalba35KRozbiegane DziałdowoK40200:46:0600:46:0400:22:55
62JanuszPaszkowski119MM60+100:46:1300:46:0800:23:14
63TomaszKnot86MHafele TeamM50+400:46:2000:46:11Häfele P00:23:39
64KarolGucejt52MM201000:46:2900:46:2900:23:24
65EwaRenkel-Bucha140KKurzętnik BiegaK30500:46:3100:46:2600:23:36
66MarekJózefowicz206MM402000:46:3300:46:2800:23:36
67KarolJanuszewski60MBiegam U KOLESIM302000:46:3700:46:33Gmina GrodzicznoPowiat NowomiejskiORiSTO00:22:56
68MarekMajewski107MSkazani na sukcesM50+500:46:3900:46:3400:24:03
69PawełPysiak137MM201100:46:5300:46:46Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:23:38
70WaldemarDąbrowski28MKurzętnik BiegaM50+600:46:5600:46:51Powiat Nowomiejski00:23:36
71MateuszWyżlic186MBiegam U KOLESIM201200:47:0900:47:04Gmina GrodzicznoPowiat NowomiejskiORiSTO00:23:01
72MirosławJeznach213MM402100:47:2200:47:15Powiat Nowomiejski00:23:38
73AnnaSławińska148KRezerwowe PsyK30600:47:2900:47:2100:23:37
74SławomirDembkowski29MORiSTO TeamM302100:47:3900:47:30ORiSTO00:23:26
75MateuszTułodziecki168MORiSTO TeamM201300:47:4900:47:42Gmina GrodzicznoPowiat NowomiejskiORiSTO00:24:16
76AndrzejChojnowski17MM402200:47:5400:47:4800:23:34
77JanuszCybulski23Mheron wieliszewM50+700:47:5800:47:5100:24:17
78KonradWielgoszyński172MOsp LubawaM201400:48:5000:48:4400:24:40
79AlbertFilipowicz37MAlbert biegaM402300:48:5200:48:3800:25:33
80PawełDoliwka30MLubawa Kocha BiegaćM302200:48:5700:48:4700:25:13
81AgnieszkaKaniewska74K8ranobasen emp iławaK30700:49:3400:49:2900:24:46
82ArielZasuwa188MM201500:49:3900:49:3000:24:21
83ŁukaszSobociński149MM201600:49:3900:49:3300:24:30
84LeszekSzczepański160MLubawa Kocha BiegaćM302300:49:4300:49:3400:25:06
85JarosławDrzymalski34MORiSTO TeamM402400:49:4300:49:35ORiSTO00:25:07
86TomaszMazurek109MM402500:49:5900:49:5100:25:09
87MartynaWilczewska177KBiegam U KOLESIK20300:50:1400:50:0500:25:08
88MichałDomka32MRezerwowe PsyM302400:50:2300:50:1500:24:53
89TomaszPotyrała132MHafele TeamM302500:50:2400:50:15Häfele P00:25:43
90AndrzejRębowski141MRozbiegane DziałdowoM402600:50:2400:50:2300:25:10
91MarzenaOlender196KK40300:50:2900:50:2000:25:37
92PrzemysławŚwięcki163MSport A-Z Team IławaM302600:50:3000:50:1300:26:03
93PiotrPokojski130MM402700:50:4400:50:36Stolarz00:25:36
94KrzysztofTruszczynski165MTeam KopećM302700:50:4800:50:3500:26:01
95JacekGodlewski43MSamindruk BrodnicaM50+800:50:5500:50:4700:25:48
96MarzenaChyżyńska19KK40400:50:5700:50:4300:25:40
97KrzysztofBielecki8MHafele TeamM402800:50:5800:50:48Häfele P00:26:00
98KlaudiaJeleń61KHafele TeamK20400:51:0100:50:51Häfele P00:25:44
99ArturWojtacki182MLubawa Kocha BiegaćM402900:51:0200:50:5200:26:36
100PatrycjaKawałko79KTeam KopećK40500:51:0500:50:5900:25:05
101RadosławWielgoszyński174MM201700:51:0700:51:0100:24:48
102BłażejMaron108MLubawa Kocha BiegaćM302800:51:0900:50:5700:26:36
103PiotrKamiński73MLodowaciM302900:51:1000:51:00Stolarz00:25:36
104AdamCegielski13MM201800:51:1900:51:1400:25:41
105BarbaraStępniak154KRozbiegany SuszK40600:51:2800:51:1600:25:57
106PatrykWielgoszynski173MM201900:51:3000:51:30Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:25:57
107DorotaBudzińska12KBiegam U KOLESIK20500:51:3600:51:30Gmina GrodzicznoPowiat NowomiejskiORiSTO00:25:42
108RyszardKaczorowski69MSkazani na sukcesM50+900:51:4500:51:3500:26:06
109SzymonBronikowski11MM16300:51:4800:51:38Powiat Nowomiejski00:26:13
110SebastianWesołowski199MM303000:52:0100:51:4600:25:43
111ElżbietaGrzywacz50KPobiegaliK30800:52:0600:51:59Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:26:20
112JoannaKwiatkowska100KK30900:52:0700:51:5700:26:28
113AdamSeroczyński144MM202000:52:0800:51:5800:26:27
114JustynaDraszkiewicz33KBiegam U KOLESIK301000:52:1200:52:0600:26:20
115AdamKołecki89MM50+1000:52:1500:52:0900:25:29
116PiotrAgnieszczak2MRezerwowe PsyM303100:52:2000:52:1000:26:30
117WaldemarDzik208MM202100:52:2200:52:18Stolarz00:25:12
118PiotrGuzowski54MBIEGACZE GORSZEGO SORTUM303200:53:0000:52:50Stolarz00:26:40
119MonikaNarwojsz114KBIEGACZE GORSZEGO SORTUK301100:53:0000:52:5400:25:44
120MonikaCywińska24KK301200:53:0600:52:5400:27:09
121SelenaPopławska131KTeam KopećK301300:53:1300:53:0700:26:05
122JoannaPsiuk135KBiegam U KOLESIK50+100:53:3300:53:2600:26:10
123ArkadiuszKalisz201MM403000:53:3700:53:2100:26:47
124BartłomiejKaczmarczyk68MBiegam U KOLESIM202200:53:4900:53:3700:27:24
125PaulinaSzarmacher157KK301400:53:5300:53:4200:26:58
126GrzegorzPieńdak128MExpom TimeM303300:53:5400:53:47Powiat Nowomiejski00:27:06
127AndrzejPsiuk134MBiegam U KOLESIM50+1100:54:0100:53:54Stolarz00:26:33
128MonikaWojtacka181KLubawa Kocha BiegaćK40700:54:0100:53:5100:26:51
129EwelinaWłocka-Maron179KLubawa Kocha BiegaćK301500:54:0100:53:5000:26:51
130RafałCichorski21MORiSTO TeamM303400:54:0200:54:02ORiSTO00:26:47
131MariuszWroński184MM303500:54:0800:54:0800:26:30
132MarcinŁożyński205MRozbiegane DziałdowoM202300:54:1000:54:0800:26:25
133MirosławTrzcinski167MM303600:54:2500:54:1100:27:07
134Rafał StaneckiStanecki151MTECHNIK OLSZTYN FESTOOLM202400:54:3900:54:3100:25:54
135IreneuszGłowacki41MM403100:54:4100:54:2500:27:04
136KazimierzKarpiński77MORiSTO TeamM50+1200:55:0700:55:04Gmina Grodziczno00:27:33
137KatarzynaTrzcinska166KK301600:55:1100:54:5900:28:22
138AnnaLiberacka104KK301700:55:1400:55:1200:26:50
139MonikaLeis-Zakrzewska102KK20600:55:2700:55:1300:28:27
140JustynaJachacy-Majewska57KSkazani na sukcesK40800:55:3000:55:2000:28:22
141MagdalenaKoszczka94KIŁAWA BIEGAK40900:55:3800:55:2400:27:55
142MichałGórski45MHafele TeamM303700:55:3900:55:28Häfele P00:26:53
143GrzegorzOsiecki117MM60+200:55:3900:55:31Stolarz00:27:32
144MirosławStachacz150MZPHU DREWMAXM50+1300:55:4000:55:3200:27:33
145PatrycjaKawecka80KBiegam U KOLESIK20700:55:4300:55:37ORiSTO00:27:45
146AldonaJurkiewicz65KRozbiegany SuszK301800:55:5300:55:4100:28:26
147ArkadiuszGłębocki40MM202500:55:5800:55:43Powiat Nowomiejski00:29:01
148ŁukaszKamiński72MBiegam U KOLESIM202600:56:0100:55:5000:28:09
149MarekGranica47MAMEX-BĄCZEK TEAMM50+1400:56:1100:55:5600:28:26
150KrszysztofPerwenis124MM303800:56:1700:56:0300:29:03
151KrzysztofWrzosek185MM403200:56:2200:56:10Powiat Nowomiejski00:27:32
152MariuszPielenc127MLubawa Kocha BiegacM303900:56:3000:56:3000:28:01
153BeataJędraszek62KORiSTO TeamK401000:56:5200:56:49Powiat NowomiejskiORiSTO00:28:04
154IzabelaSiwczak147KTeam KopećK50+200:57:2900:57:2100:28:18
155IzabelaJanuszewska59KBiegam U KOLESIK301900:57:3300:57:27Gmina GrodzicznoPowiat NowomiejskiORiSTO00:28:05
156DawidKlejna83MKS Sokół ZblewoM202700:57:4300:57:2800:29:19
157DawidLaskowski191MM304000:57:5400:57:4500:28:51
158ElżbietaJózefowicz64KK401100:58:0100:57:4900:29:51
159WiesławaKlejna85KKS Sokół ZblewoK50+300:58:0200:57:4700:29:19
160MichałKichler82MM304100:58:0600:57:56Häfele P00:29:55
161EwelinaPijanowska129KK401200:58:0900:57:5400:29:21
162MałgorzataFijałkowska36KBiegam U KOLESIK302000:58:1500:58:07Powiat Nowomiejski00:28:54
163ArkadiuszSuwiński156MM50+1500:58:3000:58:16Häfele P00:29:46
164AdamBlank9MORiSTO TeamM50+1600:58:3700:58:2400:28:56
165JakubMalinowski207MHäfeleM304200:58:3900:58:24Häfele P00:29:47
166AndrzejOrnowski116MM403300:58:4300:58:3900:29:16
167MałgorzataKosowicz91KCzopki KolczasteK50+400:58:5200:58:3700:30:00
168JanOleksy115MHafele TeamM304300:59:0900:58:58Häfele P00:29:41
169MagdalenaIdziak55KK302100:59:3500:59:22Powiat Nowomiejski00:29:59
170KasiaZieja189KSkazani na sukcesK302200:59:4700:59:3700:29:29
171BartłomiejCybulski22MM202800:59:5100:59:4200:30:10
172BarbaraCichorska20KK302301:01:4201:01:4200:29:34
173DanielKamiński71MM304401:01:4401:01:36Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:30:41
174AgnieszkaKowalkowska95KK302401:02:2801:02:1600:30:35
175MateuszPedynkowski122MM202901:02:4001:02:40Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:30:40
176MichałKosowicz92MCzopki KolczasteM60+301:03:1901:03:0400:31:14
177KarolModrzewski111MORiSTO TeamM203001:04:3801:04:30ORiSTO00:30:37
178BarbaraChojnowska16KK401301:06:5401:06:4200:32:47
179SebastianKarczewski76M100Kilo TeamM403401:08:1301:07:5900:32:26
180AgataBartnikowska-Grześ5KK302501:09:5201:09:38Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:33:44
181EwelinaSeroka145KORiSTO TeamK20801:11:2601:11:22ORiSTO00:34:46
182RadosławPedynkowski123MORiSTO TeamM403501:11:2601:11:22Gmina GrodzicznoORiSTO00:34:46
183MirosławKustusz99MM60+401:14:4601:14:3400:36:38
184IwonaKozłowska209KK302601:14:5301:14:4100:36:07
185IwonaŁukińska210KK50+501:14:5401:14:4100:36:08
186AleksandraGruba-Kustusz48KK50+601:19:3501:19:2200:39:00
187JacekProkop133MBiegam U KOLESIM403601:19:3601:19:24Gmina GrodzicznoPowiat Nowomiejski00:29:52
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć