Bieg Łukta z Nadleśnictwem Stare Jabłonki - Wyniki
2017.07.23 12:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1ArturOlejarz105MAKM Olsztyn/sklepbiegowy.comM35100:35:1500:35:15
2AndriiDeshchenko148MKharkir Road RunnersM25100:37:1700:37:17
3MariuszPawłowski109MKurzętnik BiegaM45100:37:3100:37:31
4DominikDrażba10MSerduszko Team EłkM35200:38:1600:38:16
5SławomirKaliski42MOxyburn PolskaM35300:38:2500:38:25Powiat
6DanielMikielski94MTeam KopećM35400:39:1300:39:13Powiat
7KarolKowalski56MTeam KopecM25200:39:2100:39:20Powiat
8RobertMówiński96MKurzętnik BiegaM35500:39:3600:39:35
9ŁukaszZub145MSerduszko Team EłkM35600:39:5300:39:52
10PawełGrzywacz26MM35700:39:5700:39:57
11KrzysztofGolmanowski24MKurzętnik BiegaM45200:40:1700:40:16
12KrzysztofKaweczyński161MTeam KopećM45300:40:3600:40:35
13TomaszKowalewski53MPszczółkowski TeamM45400:41:1300:41:13Powiat
14MonikaJackiewicz30KAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comK25100:41:3700:41:37
15MaciejHewelt28MASICS Frontrunner PolskaM35800:41:5100:41:51
16ArkadiuszKasperski43MAKM Olsztyn/sklepbiegowy.comM55100:42:0000:41:59Powiat
17JacekBryśkiewicz4MLider WinnicaM35900:42:0800:42:07
18JacekSzczygłowski127MTeam KopećM55200:42:5600:42:56Powiat
19PiotrCzaplicki157MFREE RUNNERSM45500:43:1900:43:17
20JacekNadulski100MTeam KopećM45600:43:3400:43:33
21AndrzejZieja144MSkazani na sukcesM45700:44:0000:43:58Powiat
22NorbertWronka156MFREE RUNNERSM45800:44:0200:44:00PowiatGmina
23TomaszBudniak172MKB TKKF Promyk CiechanówM45900:44:0300:44:03
24WojciechWdowiak137MWdowiak@friendsM451000:44:1000:44:07Powiat
25AdamSzok129MSkazani na sukcesM451100:44:1100:44:10
26BogusławKulesza64MAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comM65100:44:1700:44:15
27BogusławWodzyński140MRozbiegane DziałdowoM65200:44:2700:44:27
28RafałNojman103MODCISK JELONKA DOBRE MIASTOM351000:44:3000:44:28Powiat
29GabrielŁukaszewski81MBiegam U KOLESIM351100:44:5500:44:50
30MarekRuciński115MVEL-DĄBRÓWNOM55300:44:5700:44:51
31AndrzejLeśny75MMont Blanc TeamM451200:45:0100:44:56Powiat
32AndrzejJurczak40MDobromiejski Klub Biegacza OdciskM55400:45:0200:45:02Powiat
33RafałKołakowski51MRozbiegane DziałdowoM451300:45:0700:45:05
34DamianRudowski116MDobromiejski Klub Biegacza OdciskM25300:45:1300:45:11
35AndrzejRzepka118MBiegam U KOLESIM451400:45:4200:45:39
36JacekŻebrowski174MM351200:46:2100:46:19Powiat
37SebastianRogalski114MM451500:46:3200:46:28
38RafałMutke98MM351300:46:3600:46:33
39PrzemekKrólak60MTeam KopećM451600:46:4900:46:46
40RobertWdowiak136MWdowiak@friendsM25400:46:4900:46:48Powiat
41AdamKwiatkowski68MNadleśnictwo JedwabnoM55500:47:0800:47:06Lesnik
42BartłomiejGałgowski22MM351400:47:1600:47:12Powiat
43WojciechWobolewicz162MTeam KopećM55600:47:2000:47:17
44MaciejWasilewski158MNidzica BiegaM351500:47:3600:47:30
45LeonMederski90MRozbiegane DziałdowoM65300:47:3700:47:37
46MariuszCiesielski8MTeam Bez Nazwy / KW OlsztynM55700:47:4300:47:39
47MarekMalinowski86MM351600:47:5200:47:52Gmina
48PawełChyziński173MVEL-DĄBRÓWNOM25500:48:1600:48:13
49MariuszWitkowski139MBieg na 6 łapM55800:48:3500:48:24Powiat
50DanielJewartowski39MBiegam U KOLESIM351700:48:4200:48:36
51LechLenckowski71MBiegam U KOLESIM351800:48:4600:48:42
52JerzyLaszczak69MM65400:48:5200:48:45
53DamianKiczor46MDrim TimM351900:48:5200:48:47
54SzymonGajewski21MSkazani na sukcesM352000:49:0300:49:02Powiat
55PiotrKrzyżaniak61MSkazani na sukcesM451700:49:0800:49:06Powiat
56JanuszLimberger77MSerduszko Team ElkM451800:49:0900:49:08
57PawełRatkowski149MM451900:49:1700:49:10
58MarekSzpendowski130MSkazani na sukcesM452000:49:2300:49:20
59MarcinKlein48MKurzętnik BiegaM352100:49:3200:49:30
60PrzemysławMatras88MSkazani na sukcesM352200:49:3700:49:34
61DariuszTkacz153MRUŚKI TEAMM452100:49:4000:49:35
62DarosławSpyła123MSerduszko Team EłkM55900:49:5400:49:53
63AndrzejRudzinski155MFREE RUNNERSM452200:50:2900:50:28
64MarekMikielski93MM65500:50:4300:50:41PowiatLesnik
65PiotrKowalski55MDrim TimM452300:50:5400:50:48
66AnnaKiezik47KSkazani na sukcesK35100:50:5600:50:52Powiat
67JoannaFilipczyk171KOstróda RunnersK45100:51:0300:51:02Powiat
68MartynaWilczewska138KBiegam U KOLESIK35200:51:1700:51:14
69MaciejErdon18MM452400:51:2400:51:17
70ArturSzczepkowski159MNidzica BiegaM452500:51:3600:51:32
71MarcinWaszkiewicz151MSS DRUŻYNA WILKAM352300:51:5000:51:48
72PawełKurmin154MFREE RUNNERSM352400:52:0800:52:00
73AgnieszkaFiszer165KTEAM.K45200:52:1100:52:07PowiatGmina
74AlicjaMielczarek91KNidzica BiegaK45300:52:1600:52:14
75RadosławPasternak108MKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIM352500:52:1600:52:10
76SylwiaMajewska83KFREE RUNNERSK45400:52:2300:52:23
77PiotrSzczepaniak126MAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comM551000:52:5200:52:49
78GrzegorzGwiazdowski27MM452600:52:5400:52:51
79BogusławKłos50MZŁOTY KŁOS TEAMM452700:52:5800:52:56PowiatGmina
80OlgaNaruszewicz101KTeam Bez Nazwy / KW OlsztynK35300:53:1400:53:08
81DariuszMroziński97MRozbiegane DziałdowoM452800:53:1500:53:06
82MarekMajewski84MSkazani na sukcesM551100:53:4600:53:41Powiat
83AgnieszkaTkacz152KRUŚKI TEAMK45500:54:1900:54:14
84DawidDziałdowski13MRossmannM25600:54:3400:54:34
85Tomasz KrzysztofWolszczak141MM65600:54:3500:54:35Powiat
86KacperLeśny74MM452900:54:4700:54:38
87ŁukaszMilewicz95MM352600:54:5400:54:49
88WiesławStasiukiewicz124MNidzica BiegaM551200:54:5500:54:55
89MartaSzczebiot125KKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIK35400:54:5700:54:51
90MonikaMazuro89KKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIK35500:54:5800:54:53
91PiotrŁaszkowski79MK.S WachlarzM453000:55:0100:54:53Gmina
92AgnieszkaNazarewicz102KRozbiegane DziałdowoK45600:55:0200:54:54
93MarekGrabowski25MBudimexM551300:55:0600:55:01
94KarolJanuszewski33MBiegam U KOLESIM352700:55:0800:55:02
95PiotrDudzik11MM551400:55:0800:55:00
96LechRytwinski117MAKM OLSZTYN/ sklepbiegowy. comM75+100:55:1300:55:08
97ZbigniewOpalach106M#biegambolubięM352800:55:3100:55:26
98GrzegorzJankowski164MM551500:55:3300:55:27
99KarolinaGawronska23KK35600:55:4700:55:45
100MałgorzataKulesza63KAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comK55100:56:0200:55:57
101EwaRzepka119KTeam BrzozieK45700:56:0800:56:05
102AnnaOstromecka163KUrwis BiegaK35700:56:1400:56:10
103ZuzannaŚliwka132KNidzica BiegaK25200:56:4100:56:37
104AlicjaKępa45KK35800:57:2900:57:21
105JanKrawczyk59MBiegam Bo Tak WyszłoM352900:57:3000:57:25
106DominikaMalinowska85KK35900:57:3300:57:27Gmina
107JoannaKurlenda66KK351000:57:3600:57:30
108MaciejJaśkowiak35MM353000:57:4600:57:33
109KatarzynaLimberger76KSerduszko Team EłkK45800:58:1600:58:16
110RyszardKaczorowski41MSkazani na sukcesM551600:58:3500:58:29
111DorotaSzymków131KK351100:58:3600:58:33Powiat
112JacekJasiukiewicz34MPozytywni Dobre MiastoM551700:58:4100:58:33
113AmeliaKowalska54KOstróda RunnersK45900:58:5500:58:50Powiat
114JustynaJachacy-Majewska29KSkazani na sukcesK451000:58:5600:58:51Powiat
115AdamDzielecki14MM453100:59:0700:58:58
116DanutaMikielska92KK65100:59:0700:59:00PowiatLesnik
117MarekŁajkowski78MM353100:59:1300:59:07
118DariuszJegierski37MGrudziądz BiegaM453200:59:2200:59:10
119JanJaniszewski31MM75+200:59:4200:59:33
120WłodzimierzRajczyk113MM65701:00:2601:00:20
121MarcinPudlis112MM353201:00:2601:00:17
122AndrzejKowalczyk52MSS Drużyna WilkaM65801:01:1401:01:06Powiat
123EdytaKunda65KTeam Bez Nazwy / KW OlsztynK451101:01:1801:01:10Powiat
124AndrzejSzewczak128MMasters BiałystokM65901:01:2901:01:20
125KarolinaNowak-Kowalska104KDrim TimK451201:01:4801:01:37
126RomanLeszczyński73Mso-biebie-gamM75+301:01:5401:01:49
127IzabelaSiwczak120KTeam KopećK55201:02:0801:02:01
128EdytaDzido160KNidzica BiegaK55301:02:3201:02:30
129LechLeszczyński72MM651001:03:4001:03:36
130AgnieszkaJaworska36KRossmannK451301:03:4701:03:45
131ElżbietaCiećko7KK351201:05:0301:04:54Powiat
132AndrzejJerszewski38MM25701:05:0401:04:55
133KrzysztofTymiński135MMartatonM75+401:05:1301:05:04
134BronisławFurga150MM75+501:05:1901:05:18
135SylwesterKasprowicz44MBiegam U KOLESIM353301:05:2501:05:17
136DariuszPiotrowski110MNKS Aby DobiecM551801:05:4501:05:36Powiat
137PiotrLegut70MM353401:06:1901:06:07
138MariaGajewska20KSkazani na sukcesK351301:06:2301:06:15Powiat
139KasiaZieja143KSkazani na sukcesK451401:07:1101:07:03Powiat
140MarekMariański87MM651101:07:4101:07:30
141AdamDzialdowski12MRossmannM453301:10:1001:10:07
142IzabelaJanuszewska32KBiegam U KOLESIK351401:12:1901:12:14
143EwaTymińska134KMartatonK65201:15:0201:14:53
144JanBartyś1MBiegam bo Lubię OlsztynM651201:15:1501:15:03Powiat
145ReniaSowa122KIKS Atak ElblagK451501:24:5901:24:57
146SylwekSowa121MIKS Atak ElblagM453401:24:5901:24:56
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć