II Dąbrówieński Bieg Dwóch Jezior z Bankiem Spółdzielczym w Olsztynku - Wyniki
2017.06.04 13:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1ArturOlejarz151MAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comM35100:15:3500:15:35
2MarekDzięgielewski15MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM55100:15:5700:15:57
3PawełMoskal80MKurzętnik BiegaM25100:16:0600:16:06
4DominikDrażba12MSerduszko Team EłkM35200:16:2200:16:22
5MariuszPawłowski92MKurzętnik BiegaM45100:16:3300:16:33
6MariuszWojdyło133MBIEGAM SOBIEM35300:16:4000:16:40
7RafałWiśniewski126MPszczółkowski TeamM35400:16:4400:16:43
8MarcinGetek20MSerduszko Team EłkM35500:16:4600:16:46
9RobertMówiński81MKurzętnik BiegaM35600:17:0500:17:05
10KamilDobrowolski10MActive MalborkM35700:17:3400:17:33Powiat
11DanielJędraszek33MM35800:17:4800:17:48
12KrzysztofGolmanowski23MKurzętnik BiegaM45200:17:4800:17:48
13ArkadiuszKasperski38MAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comM55200:17:5800:17:58
14MartynaKonarzewska144KUKS MOSIR DZIAŁDOWOK35100:18:0000:18:00
15KrzysztofKaweczyński154MTEAM KOPEĆM45300:18:0300:18:02
16JacekNadulski161MTeam KopećM45400:18:1200:18:12
17MarcelBestvater3MTeam KopećM35900:18:2000:18:19PowiatGmina
18MarekRuciński101MVEL-DĄBRÓWNOM55300:18:2400:18:23
19MonikaJackiewicz152KAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comK25100:18:2800:18:28
20TomaszKliniewski45MM351000:18:3100:18:30Gmina
21PawełJabłoński26MNidzica BiegaM45500:18:4600:18:46Gmina
22AndrzejZieja137MSkazani na sukcesM45600:18:5000:18:47
23PrzemysławProkopiuk93MAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comM351100:18:5300:18:52Powiat
24MariuszBińczycki5MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM45700:19:0300:19:02
25EwaLisek67KNidzica BiegaK45100:19:0500:19:04
26MarcinSkibniewski106MNidzica BiegaM351200:19:1000:19:07
27AdamSzok117MSkazani na sukcesM45800:19:1200:19:09
28RafałMutke85MM351300:19:1300:19:07
29AndrzejRzepka103MBIEGAM U KOLESIM45900:19:1500:19:12
30BogusławKulesza56MAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comM65100:19:1700:19:16
31KamilOlszewski89MNidzica BiegaM25200:19:2700:19:25
32BogusławWodzyński132MRozbiegane DziałdowoM65200:19:2900:19:28
33PawełChyziński7MVEL-DĄBRÓWNOM25300:19:4100:19:36PowiatGmina
34LechLenckowski60MBIEGAM U KOLESIM351400:19:5300:19:50
35MarcinLisek66MNidzica BiegaM451000:19:5700:19:54
36LeonMederski76MRozbiegane DziałdowoM65300:19:5700:19:56
37AndrzejLeśny61MMont Blanc TeamM451100:19:5900:19:56
38AndrzejMarcjanik73MNidzica BiegaM55400:20:0000:19:59
39DorotaPawłowska148KKURZĘTNIK BIEGAK45200:20:0000:20:00
40AleksandraKępczyńska42KPszczółkowski TeamK35200:20:0200:20:02
41JacekProkop153MBIEGAM U KOLESIM451200:20:0200:20:00
42RafałLicznerski63MLubawa Kocha BiegaćM451300:20:0400:19:59
43GabrielŁukaszewski71MBIEGAM U KOLESIM351500:20:0900:20:07
44KamilaPawłowska149KKurzętnik BiegaK25200:20:1300:20:12
45MariuszKyras155MM451400:20:1400:20:13Powiat
46JacekŻebrowski143MM351600:20:1500:20:12
47KarolGucejt25MM25400:20:4200:20:35
48JanuszLimberger65MSerduszko Team EłkM451500:20:5600:20:56
49PiotrKrzywieński52MNidzica BiegaM451600:20:5600:20:55
50DawidWitka131MVel-DąbrównoM25500:20:5900:20:55Powiat
51DariuszMroziński82MRozbiegane DziałdowoM451700:20:5900:20:52Gmina
52ArkadiuszPrusik94MNidzica BiegaM351700:20:5900:20:56PowiatBankierGmina
53MarekSzpendowski118MSkazani na sukcesM451800:21:0500:21:02Bankier
54ŁukaszWiśniewski128MRozbiegane DziałdowoM351800:21:0700:21:00
55KrzysztofMatusiak75MSkazani na sukcesM451900:21:0900:21:06Powiat
56DaroslawSpyła109MSerduszko Team EłkM55500:21:1300:21:13
57DominikZieliński140MNidzica BiegaM351900:21:3200:21:27
58PiotrKrzyżaniak54MSkazani na sukcesM452000:21:3300:21:30Powiat
59MartynaWilczewska125KBIEGAM U KOLESIK35300:21:3700:21:35
60BarbaraJeszko32KNidzica BiegaK45300:21:4100:21:40
61MarcinKlein44MKurzętnik BiegaM352000:21:4500:21:42
62DariuszTkacz120MRuśki TeamM452100:21:4700:21:43
63KrzysztofKłosowski46MVEL-DĄBRÓWNOM452200:21:5000:21:44
64ŻanetaLuda68KK35400:21:5200:21:50
65DariuszSójka108MUzdowoM452300:21:5300:21:51
66PrzemysławMatras74MSokoł RogaleM352100:21:5700:21:55
67WitoldZagożdżon136MNidzica BiegaM55600:21:5800:21:58
68MartaWódkiewicz135KNidzica BiegaK35500:22:0100:21:59
69AgataFilipowska17KTeam KopećK25300:22:0400:22:02
70PiotrSzczepaniak114MAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comM55700:22:0600:22:01
71ArturSzczepkowski115MNidzica BiegaM452400:22:1200:22:08
72JakubBróździński6MSpławiki TeamM25600:22:1400:22:08
73AnnaKiezik43KSkazani na sukcesK35600:22:1400:22:09Bankier
74KatarzynaKrzyżan53KPszczółkowski TeamK35700:22:2600:22:24
75MarekGrabowski24MBudimexM55800:22:3300:22:27
76Tomasz KrzysztofWolszczak134MM65400:22:3400:22:32
77AgnieszkaTkacz121KRuśki TeamK45400:22:3400:22:31
78OlgaNaruszewicz87KKW OlsztynK35800:22:3600:22:36
79JanOpałka90MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM75+100:22:4100:22:37
80WiesławStasiukiewicz110MNidzica BiegaM55900:22:4300:22:41
81MarcinPudlis95MM352200:22:4600:22:36
82EwaRzepka104KBrodnica BiegaK45500:22:5000:22:46
83MateuszMrozowski83MVEL-DĄBRÓWNOM25700:22:5700:22:54Powiat
84JanKrawczyk51MBIEGAM BO LUBIĘM352300:22:5700:22:52
85KarolJanuszewski30MM352400:23:0400:22:58
86MałgorzataWitka129KVEL-DĄBRÓWNOK45600:23:0400:23:04Powiat
87AlicjaMielczarek77KNidzica BiegaK45700:23:0900:23:08
88PiotrDomżalski11MSpławiki TeamM352500:23:1300:23:07
89KacperLeśny62MM452500:23:1300:23:07
90MariuszJaworski31MNidzica BiegaM352600:23:1400:23:10
91ZuzannaŚliwka119KNidzica BiegaK25400:23:2400:23:21
92MarekMajewski72MSkazani na sukcesM551000:23:4000:23:34
93GrzegorzOsiecki145MM75+200:23:4400:23:39
94RyszardKaczorowski36MSkazani na sukcesM551100:23:4400:23:36
95JarosławŁaszkowski70MPasłęka TeamM551200:23:5100:23:47Powiat
96AgnieszkaNazarewicz88KRozbiegane DziałdowoK45800:24:0200:23:55
97BogdanSzczepuchowski116MNidzica BiegaM551300:24:1300:24:10
98LechRytwinski102MAKM OlsztynM75+300:24:2300:24:17
99AlicjaKępa41KK35900:24:2600:24:16
100SławomirDembkowski9MM352700:24:2800:24:20
101MałgorzataKulesza55KAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comK55100:24:3000:24:25
102KatarzynaLimberger64KSerduszko Team EłkK45900:24:3100:24:31
103StanisławKosiel49MM25800:24:4100:24:31Gmina
104BogdanSowiński107MNidzica BiegaM551400:24:4700:24:44
105MarcinBartnikowski2MTeam KopećM452600:24:4900:24:42
106MonikaWdowiak124KNidzica BiegaK451000:25:1800:25:17
107KatarzynaMoroz79KK451100:25:1900:25:11
108DarekStypiński111MEfekt War-MaM452700:25:5000:25:40
109IzabelaSiwczak105KTeam KopećK55200:25:5600:25:51
110KarolinaRomanowska96KNidzica BiegaK351000:25:5900:25:56
111EdytaKunda57KTeam Bez Nazwy / KW OlsztynK451200:26:1100:26:02Gmina
112AleksandraZwalińska-Józefowicz141KK351100:26:1300:26:07Gmina
113MałgorzataDzięgielewska14KKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuK55300:26:1700:26:14
114MonikaTuszyńska122KK451300:26:2100:26:12
115GrzegorzFetliński16MM452800:26:2300:26:13
116EdytaDzido147KNIDZICA BIEGAK55400:26:2800:26:24
117AgnieszkaBińczycka4KK451400:26:4500:26:38
118IwonaKaczorek34KVEL-DĄBRÓWNOK351200:26:4600:26:39Gmina
119JacekZieliński139MNidzica BiegaM452900:27:0200:26:56
120ElżbietaCiećko8KK351300:27:0400:26:55
121BogdanWitka162MM551500:27:0800:27:00Powiat
122CelinaKaszubska40KNidzica BiegaK451500:27:1400:27:09
123AnetaMróz84KK451600:29:2900:29:22Gmina
124KasiaZieja138KSkazani na sukcesK451700:29:3200:29:23
125PrzemysławRuciński100MVEL-DĄBRÓWNOM453000:29:3300:29:27
126SylwesterKasprowicz39MBIEGAM U KOLESIM352800:29:3500:29:31
127AndrzejRuciński99MVEL-DĄBRÓWNOM551600:30:0400:29:57Gmina
128KatarzynaKarpińska37KNidzica BiegaK451800:30:1500:30:14
129AnnaLachowicz-Pianka58KNidzica BiegaK451900:30:1500:30:14
130MarekGodzieba21MM453100:30:3500:30:26
131MałgorzataGodzieba22KK351400:30:3500:30:26
132EwaKobylińska47KK351500:30:4300:30:36
133OlgaBartnikowska1KOMT TEAMK452000:30:5200:30:46
134BożenaŻbikowska142KNidzica BiegaK452100:31:0900:31:05
135IzabelaJanuszewska29KK351600:32:1900:32:15
136SylwiaKinast150KMARCELINKA TEAMK25500:33:2500:33:16
137KingaKaczorek35KVEL-DĄBRÓWNO100:33:4300:33:37PowiatGmina
138WiktoriaRucińska97KVEL-DĄBRÓWNOK25600:33:4300:33:37PowiatGmina
139MariaGajewska19KSkazani na sukcesK351700:33:4400:33:35Powiat
140SzymonStypółkowski112MM25900:35:2800:35:26
141KatarzynaLaskowska59KRowerowa LubawaK25700:39:1200:39:02
142PawełJakubowski27MRowerowa LubawaM352900:39:1200:39:02
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć