Gąbińska Dziesiątka - Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin - Wyniki
2019.09.08 11:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: Wyniki
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2POMIAR 1
1RafalSzymborski93MBKS Wataha WarszawaM3100:33:46
2PrzemysławObara122MZabiegani DobrowolscyM3200:33:4800:33:48Powiat00:16:54
3DominikMilewski66MGąbin BiegaM3300:34:5200:34:52Powiat00:17:27
4AndrzejJaranowski32MGKS FABIANKIM3400:35:08
5PrzemysławGiżyński123MTKKF PłockM5100:35:2500:35:24Powiat00:17:27
6PiotrKreft128MPGSPORT.PLM4100:36:28
7SebastianDymek22MBiegaj z DymkiemM4200:36:3500:36:34Powiat00:18:34
8MarekZych117MTkkf PlockM4300:36:40Powiat
9KrzysztofDomeradzki19MSOKÓŁ BODZANÓWM3500:36:4200:36:41Powiat00:18:34
10AndrzejPiętka126MPTT DeltaM5200:36:4600:36:4400:18:38
11MarcinStańczak87MTkkf PłockM5300:37:1900:37:17Powiat00:18:34
12KrzysztofKujawa55MWIĘCKOWSKI TEAMM5400:37:4600:37:45Powiat00:18:37
13PiotrMędelewski120MRozbiegani ŻychlinM5500:37:5000:37:4700:18:42
14SebastianMachala60MGabin BiegaM3600:38:0600:38:06Powiat
15KrzysztofKamiński40MGąbin BiegaM4400:38:1600:38:16GminaPowiat00:19:04
16RafałPrzybylski78MPrzybyl-KutnoM4500:39:0400:39:0200:19:13
17PiotrMalinowski61MMTP Wzgórze TumskieM6100:39:4400:39:44Powiat
18TomaszKaminski39MGabin BiegaM3700:40:2000:40:20GminaPowiat
19DanielWypysiński115MBremboM4600:40:4200:40:3800:20:27
20GrzegorzWojtycki105MbiegamPłock teamM5600:40:5100:40:48Powiat00:20:08
21MarcinCyparski16MActive Runners PłockM5700:41:1500:41:11Powiat00:20:43
22EmilMachała59MGąbin BiegaM4700:41:3100:41:29Powiat00:20:31
23JarosławDurys21MROZBIEGANI ŻYCHLINM5800:41:3500:41:3200:20:16
24AnetaTuralska96KBiegaj z DymkiemK3100:41:4300:41:4200:20:46
25KamilGoszczynski28MActive Runners PlockM3800:41:5800:41:58Powiat
26RafałWójcik106MActive Runners PłockM4800:41:5900:41:59Powiat00:21:07
27PawełBronowski10MSOKÓŁ BODZANÓWM4900:42:0800:42:0800:20:45
28RafalKedra44MGabin BiegaM5900:42:15
29DariuszKiełbasa45MGąbin BiegaM6200:42:2900:42:24GminaPowiat00:21:02
30MichałSzmulewicz90MSokół BodzanówM51000:42:3000:42:2600:20:53
31RobertRybicki82MSOKÓŁ BODZANÓWM6300:42:3500:42:32Powiat00:20:57
32AnnaBlachowska7KBiegaj z DymkiemK3200:42:3600:42:3400:21:02
33JacekKozłowski50MActive Runners PłockM51100:42:3700:42:35Powiat00:21:06
34MarcinCelmer13MActive Runners PłockM41000:42:3800:42:35Powiat00:21:06
35TomaszWypysinski111MGabin BiegaM3900:43:1300:43:13Gmina
36DamianDegner17MActive Runners PłockM31000:43:3400:43:31Powiat00:21:32
37MarekKaraszewski41MActive Runners PłockM51200:43:3800:43:3600:21:07
38AndrzejPudlik79MM6400:43:4500:43:3800:22:23
39KrzysztofMamczarek62MROZBIEGANI ZYCHLINM41100:43:5200:43:50
40MarceliJędrzejewski35MPłock biega NO AGE LIMITM51300:44:4600:44:4200:22:03
41AgnieszkaPachniewska69KWięckowski TeamK5100:45:4400:45:41Powiat00:22:39
42MartaKuczmarska54KTkkf PłockK4100:46:2500:46:21Powiat00:22:51
43JarosławBienkowski5MBiegaj z Dymkiem 2M51400:46:4600:46:41Powiat00:23:29
44WitoldMartynowski63MSOKÓŁ BODZANÓWM6500:46:5400:46:50Powiat00:23:15
45RomanPetrykowski74MbiegamPłock teamM7100:47:0900:47:04Powiat00:23:26
46MartynaMilewska65KSOKÓL BODZANÓWK3300:47:1900:47:15Powiat
47MarekAdamczyk1MBiegaj z Dymkiem 2M41200:47:3000:47:25Powiat00:23:51
48EmiliaKruk52KK2100:47:3600:47:33Powiat00:23:35
49KrzysztofWęglewski101MM51500:47:4000:47:25Powiat00:24:02
50AleksandraBigorajska6KBiegaj z Dymkiem 2K3400:47:4400:47:26Powiat00:47:44
51AndrzejPolit77MM6600:47:5500:47:51Powiat00:24:21
52KrzysztofJędrachowicz34MM51600:48:1700:48:1300:23:42
53RobertSkoroch85MM51700:48:27Powiat
54EwaRek80KBiegaj z Dymkiem 2K4200:48:2700:48:22Powiat
55Piotr PawełTarka95MActive Runners PłockM51800:48:2800:48:23Powiat00:24:21
56RenataStelmaszewska118KRozbiegani ŻychlinK6100:49:0100:49:0100:24:21
57MarcinMiaskiewicz64MM41300:49:1700:49:17Powiat
58PiotrBogacki9MM51900:49:3000:49:2200:24:28
59AgnieszkaKajak37KROZBIEGANI ZYCHLINK4300:49:3300:49:33
60WłodekDziarnowski23MbiegamPłock teamM6700:49:4400:49:40Powiat00:24:46
61ZbigniewStawicki88MbiegamPlock teamM52000:49:4800:49:48
62ArkadiuszSiemieniak83MM41400:49:5100:49:49GminaPowiat00:23:56
63RafałOstrowski68MActive Runners PłockM41500:49:5200:49:4600:24:27
64MonikaWiśniewska103KGąbin BiegaK4400:50:0500:50:03GminaPowiat00:24:26
65ŁukaszGrzelak30MGąbin BiegaM41600:50:2500:50:17Gmina00:24:50
66KamilKowalewski49MM41700:50:4600:50:31Gmina00:25:02
67MirosławKarpiński42MM41800:50:4700:50:40Gmina00:24:50
68DariuszSkonieczny84MBone Breakers Team ŻychlinM31100:51:5300:51:4300:24:39
69PiotrGrommunt29MTkkf PłockM41900:52:0600:52:00Powiat00:25:31
70MariuszPaczuski70MSlupno BiegaM52100:52:1900:52:19Powiat00:26:00
71BeataKossowska-Toć48KKUTNO BIEGAK5200:52:2100:52:1000:25:54
72MateuszDzierbicki24MM31200:52:3800:52:2900:25:54
73MateuszStobnicki124MGabin BiegaM31300:52:3900:52:39GminaPowiat00:26:14
74AndrzejKujawski56MM7200:52:5900:52:5900:26:20
75ArkadiuszBugowski12MPEK-MONT RUN EKIPAM42000:52:5900:52:49Powiat00:26:29
76MartaTarka94KActive Runners PłockK5300:53:0400:52:59Powiat00:26:30
77TomaszLewicki58MKUTNO BIEGAM52200:53:1000:52:5900:26:17
78MaciejKazimierski43MKUTNO BIEGAM52300:53:1100:53:1100:26:35
79RafalWypysinski114MGabin BiegaM42100:53:1600:53:1600:26:39
80ZenonLewandowski119MM7300:53:5300:53:5000:25:54
81RadosławDyszkiewicz125MM42200:53:5600:53:5100:25:40
82DariaDomosławska20KK5400:54:2000:54:16Powiat00:26:40
83KarolinaDobaczewska4KActive Runners PłockK5500:54:2100:54:14Powiat00:27:01
84KrzysztofKozlowski51MGabin BiegaM42300:54:5800:54:5800:27:29
85ZbigniewStawicki88MbiegamPłock teamM52400:55:5500:55:4900:28:15
86EdmundSowinski86MTkkf PlockM7400:55:5700:55:5700:27:39
87PawełNawrocki67MTkkf PłockM42400:55:5800:55:52Powiat00:27:53
88RadosławWilgocki102MGąbin BiegaM42500:56:0900:55:59Gmina00:28:35
89MartaKupińska57KActive Runners PłockK3500:56:1100:56:03Powiat00:28:02
90AgataRybicka81KSOKÓŁ BODZANÓWK5600:56:3400:56:29Powiat00:28:20
91AnnaWeglewska99KK5700:57:0000:57:00Powiat00:33:20
92MarekPawlak71MR-Team ŁowiczM52500:57:2000:57:1100:28:35
93ZbigniewBlachowski8MGKS FABIANKIM6800:57:2100:57:1400:28:29
94KamilStupecki89MM42600:57:3200:57:23Powiat00:28:41
95PrzemyslawPawlak72MR-Team LowiczM31400:57:5500:57:5500:28:59
96TymoteuszJózwiak36MSP DobrzykówM1100:58:0900:58:09GminaPowiat00:29:00
97PiotrGajewicz27MBone Breakers Team ŻychlinM52600:58:2300:58:1200:29:04
98SzymonWalczak98MM31500:58:2600:58:2600:29:10
99AnnaKruk53KK3600:58:4600:58:46Powiat00:29:22
100TomaszStelmaszewski121MRozbiegani ŻychlinM6900:58:4700:58:4300:28:57
101AnnaWypysińska110KGąbin BiegaK4500:59:1000:59:0100:29:07
102JakubWęglewski100MM2100:59:3100:59:20Powiat00:29:12
103DamianKnop46MM42700:59:4300:59:3300:29:12
104EwaWypysinska108KK4600:59:4900:59:4900:29:59
105MariaFalkowska25KK4701:00:1801:00:10Gmina00:30:03
106ArturSzymański92MM52701:01:0801:00:55GminaPowiat00:29:46
107AdriannaCyparska15KK4801:01:1001:01:10Powiat00:30:31
108MarekFurman26MM42801:01:5901:01:5900:30:41
109EwaJanuszewska31KSOKÓŁ BODZANÓWK5801:02:4201:02:36Powiat00:30:44
110PatrykPodgórski76MFundacja Szybciej Wyżej DalejM52801:03:1101:03:04Powiat00:31:13
111AgnieszkaPerczynska73KSportowa Zakladowa GostyninK4901:03:4701:03:4700:31:29
112PawełWypysiński113MGąbin BiegaM42901:04:1601:04:07Gmina00:31:17
113LukaszWypysinski112MM43001:04:1701:04:15Gmina00:32:02
114NinaZielińska116KK2201:04:3501:04:27Gmina00:31:54
115ZbigniewBalczerzak129MM52901:04:4101:04:29GminaPowiat00:31:16
116MarlenaCichońska14KK41001:05:3001:05:22Powiat01:05:35
117EwaWypysińska109KGąbin BiegaK41101:06:0201:06:02Gmina00:32:10
118JoannaWypysińska107KK41201:06:0201:05:55Gmina00:32:10
119MagdalenaKamińska38KFitnesski Lubień KujawskiK41301:06:3001:06:1800:32:23
120PiotrBanasiak2MKRZAL ADVENTURE TEAMM61001:06:4601:06:4400:33:11
121KatarzynaJaworska33KGabin BiegaK3701:11:5601:11:5400:35:01
122ZbigniewJeziórski127MM7501:30:3501:30:20Powiat
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć