III ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Wyniki
2019.09.14 15:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.POMIAR 1CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1ArturOlejarz256MMKL SZCZECINM30100:15:4600:32:2000:32:20
2MariuszDembowski218MH+H PolskaM30200:17:0000:33:5300:33:53
3PawełCzyżkowski27MTeam KopećM30300:17:0100:33:5900:33:59
4BartoszMazerski244MLKS ZANTYR SZTUMM40100:17:1000:34:5200:34:52
5DamianBłaut7MKP PSP OstródaM20100:17:0100:34:5600:34:56
6DominikDrażba34MTeam KopećM30400:17:2800:35:5000:35:50
7MateuszGuzmann54MM20200:17:5800:36:0200:36:02
8MarcinKasprowicz78MRozbiegane DziałdowoM40200:17:5400:36:0800:36:08
9MonikaJackiewicz240KK20100:17:5300:36:3200:36:32
10KrzysztofKaweczyński81MTeam KopećM30500:18:2900:36:4700:36:47Powiat Nowomiejski
11KrzysztofRetecki213MM40300:18:0400:36:5200:36:51
12KrzysztofChmielewski17MM40400:18:1500:36:5600:36:56Stolarz
13MartynaKonarzewska261KUKS NOSIR DZIAŁDOWO / ROZBIEGANE DZIAŁDOWOK20200:18:0200:36:5700:36:57
14RadosławGórski44MVege Runners LubawaM40500:18:2400:36:5900:36:59
15MarcelBestvater4MM20300:18:3100:37:0800:37:08
16DawidKlejna84MOrkaMasters IławaM20400:18:3600:38:4100:38:41Stolarz
17SebastianSzarmacher165MM30600:19:0500:38:4600:38:46
18AdamPatalon127MKurzętnik BiegaM50100:19:1400:39:0200:39:02Powiat Nowomiejski
19RafałCyrkler25MOstróda RunnersM40600:19:1500:39:0900:39:09
20KrzysztofGolmanowski42MKurzętnik BiegaM40700:19:2700:39:1500:39:15Powiat Nowomiejski
21MariolaSudzińska265KK40100:19:1400:39:2000:39:20
22MarcinGomulski248MARTWOODM30700:19:1200:39:2500:39:25
23MichałZalewski194MLubawa Kocha BiegaćM30800:19:4400:39:3300:39:33
24MichalKolecki86MM20500:39:3300:39:33
25BartoszBudnik9MDąbrowski TeamM16100:19:3400:39:4100:39:40
26MariuszGutmański53MTeam KopećM20600:19:3200:39:4800:39:47
27WiesławKwiatkowski100MM50200:19:2800:39:5800:39:58
28PrzemysławKonicz89MM30900:19:4700:39:5900:39:59Powiat NowomiejskiGmina
29GabrielŁukaszewski109MBiegam U KOLESIM301000:19:4600:40:0100:40:01Powiat NowomiejskiGminaORISTO
30PiotrBielski5MRadomno biegaM40800:19:4400:40:0900:40:08Powiat Nowomiejski
31BartoszGoniszewski241MNajmowicz TriathlonM301100:19:3700:40:1300:40:11
32DariuszSuliński163MRozbiegany SuszM301200:19:4100:40:1700:40:17
33LeonMederski227MRozbiegane DziałdowoM60+100:20:0700:40:3000:40:29
34PawełPysiak146MM20700:20:1500:40:3100:40:30Powiat NowomiejskiGmina
35RobertGłowacki41MSokół TeamM40900:20:0600:40:5700:40:56
36PawelStudnik260MM301300:20:2100:41:2300:41:22Powiat Nowomiejski
37ArturZajączkowski233MRozbiegane DziałdowoM401000:20:4000:41:4400:41:43
38RafałMałolepszy114MM16200:21:3800:41:4700:41:45Gmina
39MariuszPawlak130MRozbiegane DzialdowoM401100:20:5400:41:5900:41:58
40AleksandraWantowska176KTeam KopećK20300:20:3400:42:1100:42:11
41SzymonKogut229MKurzętnik BiegaM20800:21:4000:42:1700:42:15
42SławomirKogut228MKurzętnik BiegaM401200:21:4000:42:1900:42:15
43AndrzejCzepek26MKurzętnik BiegaM401300:21:4100:42:3300:42:32Powiat Nowomiejski
44WojciechBartnikowski3MM301400:20:5700:42:3600:42:31
45TadeuszPiątkowski135MKurzętnik BiegaM50300:21:1300:42:3700:42:37Powiat Nowomiejski
46LeszekWoźniewski189MORiSTO TeamM301500:21:0100:42:4700:42:47ORISTO
47KatarzynaPiechocka253KOSTRÓDA RUNNERSK40200:21:0100:42:5600:42:54
48KamilOszczęda125MTeam KopećM16300:21:3800:43:0700:43:05
49HubertJurkiewicz65MRozbiegany SuszM16400:21:1800:43:3900:43:39
50TomaszWiliński 2O183MM401400:21:1200:43:5600:43:56
51MateuszNiedziela232MLks LubawaM16500:21:4300:44:0100:44:00
52DariuszWitkowski184MM301600:44:0600:44:03Stolarz
53EdmundSteckiewicz161MKB Lech RypinM401500:21:2800:44:1300:44:13
54DariuszSkoneczny159MAKM OlsztynM50400:22:4800:44:1900:44:18
55JanuszKamiński71MOstróda RunnersM401600:22:1900:44:2000:44:19
56GrażynaBulik13KK40300:21:5600:44:2100:44:19
57IreneuszTarasiewicz172MNIEZRZESZONYM60+200:21:3500:44:2100:44:20
58DariuszŚwięcki170MSport A-Z Team IławaM401700:22:1700:44:2200:44:07Stolarz
59MaciejSzypnik168MOrkaMasters IławaM401800:22:0400:44:2800:44:23Stolarz
60TomaszCap15MRozbiegany SuszM401900:22:0300:44:3000:44:24
61SławomirJurkiewicz67MRozbiegany SuszM301700:22:0300:44:3600:44:32
62AndrzejDombkowski31MLubawa Kocha BiegaćM402000:22:0900:44:4100:44:40
63KarolJanuszewski61MBiegam U KOLESIM301800:22:1500:45:2000:45:17Powiat NowomiejskiGminaORISTO
64MichałŁawicki225MM301900:23:5100:45:2200:45:15
65MariuszOsowiecki123MM16600:22:2800:45:2500:45:22
66MateuszŻmijewski200MM302000:23:0900:45:2700:45:23
67KatarzynaŻmijewska199KK20400:23:0700:45:4100:45:37
68RadosłąwKamrowski243M#8ranobasen emp IławaM402100:23:3000:45:4600:45:32
69PawełGuzowski55MBIEGACZE GORSZEGO SORTUM302100:23:1200:46:0400:46:00
70MichałMaśkiewicz118MOrkaMasters IławaM302200:23:3000:46:0800:45:58
71PaulinaPeczyńska235KTeam KopećK30100:23:2900:46:1100:46:08
72MirosławMaraszek115MRozbiegany SuszM402200:22:5800:46:1600:46:10Stolarz
73MichałKopistecki90M#8ranobasen emp iławaM302300:23:3000:46:1700:46:03
74StanisławBieńkowski202MM402300:23:0500:46:2800:46:17
75EwaRenkel-Bucha 27150KKurzętnik BiegaK30200:22:5400:46:3200:46:28Powiat Nowomiejski
76MarekJózefowicz63MM402400:22:5300:46:3200:46:28
77PiotrSzczepaniak166MSą WolniejsiM50500:22:2600:46:3500:46:34
78JanuszCybulski24MM50600:23:3400:46:4000:46:37
79DariuszPielenc137MLubawa Kocha BiegaćM302400:23:2100:46:4600:46:42
80AndrzejKamiński203MTeam KopećM60+300:23:2800:46:5000:46:46
81ArkadiuszOszczęda124MNidzica BiegaM402500:23:2400:46:5000:46:44Stolarz
82SzymonSass156MM20900:46:5100:46:45Stolarz
83WojciechLewandowski104MKurzętnik BiegaM201000:23:4100:46:5300:46:53Powiat Nowomiejski
84MonikaDanelska239KALA TEAMK30300:23:2100:46:5300:46:51
85AndrzejRębowski151MRozbiegane DziałdowoM402600:23:4700:46:5400:46:51
86JacekPawlak251MŚLĘZAK TEAMM402700:23:5600:46:5800:46:56
87ArkadiuszJurewicz64MOstróda RunnersM402800:23:4600:47:0100:46:54
88RafałKremski94MM302500:22:5900:47:0600:47:01
89WiktoriaKwiatkowska99KIŁAWA BIEGAK20500:47:0800:47:05
90MichałJadeszko263MM201100:23:2300:47:1100:47:06
91AnnaSławińska160KRezerwowe PsyK30400:23:1100:47:1500:47:14
92MarekPruchniewski142MM402900:23:0200:47:2000:47:13
93WojciechGrzywacz50MPobiegaliM403000:23:2600:47:2200:47:17Powiat NowomiejskiGmina
94MichałDomka32MRezerwowe PsyM302600:23:0900:47:2500:47:22
95AgnieszkaKalisz69KK30500:47:2600:47:26
96MariuszPawłowski132MM403100:24:4500:47:3700:47:33
97ŁukaszWiśniewski231MRozbiegane DziałdowoM302700:23:2900:47:4200:47:30
98MarcinIdziak205MM403200:23:0400:47:4200:47:42Powiat Nowomiejski
99AgnieszkaOdolińska255KPSZCZÓŁKOWSKI TEAMK40400:24:0400:47:5400:47:47
100SawomirDembkowski28MM302800:48:0400:47:57ORISTO
101PiotrKamiński74MRezerwowe PsyM302900:23:3800:48:2200:48:18Stolarz
102AgnieszkaWierzbowska181KBiegam U KOLESIK30600:24:1300:48:2500:48:21ORISTO
103RafałKuciński96MRadomno biegaM403300:23:4500:48:3100:48:31Powiat Nowomiejski
104MarekMajewski112MSkazani na sukcesM50700:24:2100:48:3600:48:31
105ArkadiuszKalisz70MM403400:25:0000:48:5100:48:41
106KrystianBabalski215MKurzętnik BiegaM303000:48:5400:48:43Powiat Nowomiejski
107RadosławMajewski113MM303100:24:1000:48:5800:48:52
108JakubGrzempowski48MTITUS PLUSM303200:23:5900:48:5800:48:51
109ArturWojtacki188MAMW familyM403500:25:1900:49:0300:48:53
110PrzemysławŚwięcki169MSport A-Z Team IławaM303300:25:1200:49:0800:48:52
111RadosławWielgoszyński179MM201200:23:5600:49:1600:49:12
112JanuszPaszkowski126MM60+400:25:0300:49:1700:49:05
113WaldemarDzik212MM403600:24:4500:49:2100:49:17
114ArkadiuszGrędziszewski250MARTWOODM50800:25:2000:49:2300:49:11
115KrzysztofWasielewski177MBiegam U KOLESIM303400:24:2800:49:3000:49:26Stolarz
116MariuszMilas120MM60+500:25:0000:49:3500:49:29
117AgnieszkaWalerowicz175KLubawa Kocha BiegaćK30700:24:0400:49:3800:49:31
118PawełDoliwka30MLubawa Kocha BiegaćM303500:25:1800:49:4100:49:34
119RadosławPedynkowski133MORiSTO TeamM403700:25:1900:49:4200:49:35GminaORISTO
120PiotrLeszek230MM303600:24:0700:49:5300:49:43Powiat Nowomiejski
121RobertKarpiński77MSieBiegaM403800:25:2100:49:5400:49:43
122BartoszWacikowski257MM201300:24:5800:49:5400:49:48
123PiotrPokojski138MLubawa Kocha BiegaćM403900:23:4600:49:5500:49:49
124MichałTrzebiatowski216MBIEGACZE GORSZEGO SORTUM404000:25:5400:50:0600:49:55
125ArielLamkowski101MM404100:25:1500:50:1800:50:13
126SelenaPopławska139KTeam KopećK30800:25:2600:50:3900:50:38
127KamilLaskowski102MMuks Olimpia Nowe Miasto LubawskieM16700:25:5300:50:4900:50:48Gmina
128ArturPieczkowski136MRadomno biegaM303700:25:0100:50:5000:50:50Powiat Nowomiejski
129TomaszIlczuk252MM303800:25:0200:50:5000:50:40Powiat Nowomiejski
130ArturCabaj14MORiSTO TeamM303900:24:5600:51:0100:50:57Powiat NowomiejskiStolarzORISTO
131JarosławDrzymalski35MORiSTO TeamM404200:24:5400:51:0300:50:59StolarzORISTO
132KamilaSadowska155KLubawa Kocha BiegaćK30900:51:1200:51:09
133KonradWielgoszyński180MOsp LubawaM201400:24:2900:51:2100:51:16
134PiotrChojnacki18MM201500:25:2500:51:3000:51:20
135MichałCiura23MIŁAWA BIEGAM304000:26:0500:51:3800:51:25
136MarcinPotkaj140MRambo piąta krewM404300:25:5200:51:4100:51:34
137JustynaPiotrowska220KK40500:25:3400:51:5000:51:38
138AlicjaKępa2883KPanorama Obiekty SportoweK301000:24:5700:51:5400:51:46
139MariuszZięba196MBIEGACZE GORSZEGO SORTUM201600:25:1300:51:5800:51:46
140BarbaraStępniak162KRozbiegany SuszK40600:25:4900:52:0100:51:52
141AldonaJurkiewicz66KRozbiegany SuszK301100:26:0700:52:0600:51:58
142PawełPawlak129MM404400:25:5000:52:2100:52:20
143IreneuszGłowacki40MM50900:26:2700:52:2600:52:14
144KarolGucejt51MM201700:26:3100:52:2700:52:18Stolarz
145DorotaBudzińska10KBiegam U KOLESIK20600:25:3000:52:3000:52:27Powiat NowomiejskiGminaORISTO
146BozenaLulińska107KRozbiegany SuszK40700:26:3600:52:3700:52:29
147MonikaWojtacka187KAMW familyK40800:26:4300:52:4300:52:32
148BłażejMaron117MM304100:26:4300:53:0000:52:48Stolarz
149SebastianCichy217MM201800:26:3100:53:0000:52:52
150StanislawGóralski266MM501000:26:4900:53:1600:53:09
151DorotaRzemińska153KLubawa Kocha BiegaćK40900:26:4700:53:1700:53:04
152GrzegorzOsiecki259MM60+600:27:0500:53:1800:53:02Stolarz
153WiolettaFalba234KRozbiegane DziałdowoK401000:25:4200:53:1800:53:12
154ŁukaszKamiński72MBiegam U KOLESIM201900:26:5800:53:2500:53:18
155AndrzejBorowski262MROZBIEGANE DZIAŁDOWOM60+700:26:5400:53:3100:53:23
156RemigiuszZawada219MM304200:27:2200:53:4700:53:35
157OlgaGrędziszewska249KARTWOODK401100:26:5500:53:5100:53:38
158KazimierzKarpiński76MORiSTO TeamM501100:26:3100:54:0800:54:04Powiat NowomiejskiGminaORISTO
159AnnaLiberacka105KLubawa Kocha BiegaćK301200:26:4700:54:1200:54:00Stolarz
160DominikGawryś39MBezPośpiechuM304300:27:0700:54:1300:54:04
161KornelGurzynski52MRozbiegany Susz100:26:3800:54:1400:54:13
162JustynaDraszkiewicz33KBiegam U KOLESIK301300:26:2400:54:1800:54:14ORISTO
163JudytaKotewicz92KRadomno biegaK301400:26:5300:54:2000:54:20Powiat Nowomiejski
164MariuszOsowiecki122MM404500:27:0800:54:2200:54:12
165MonikaLeis-Zakrzewska103KK301500:27:1300:54:2300:54:11
166PawełZwoliński197MM202000:26:0000:54:3000:54:20
167JoannaPsiuk145KBiegam U KOLESIK50+100:26:0400:54:3900:54:36
168AlbertFilipowicz242MALBERT BIEGAM404600:28:1600:54:4800:54:35
169PawełChojnacki238MM202100:27:4600:55:0900:54:59
170IzabelaJanuszewska60KBiegam U KOLESIK301600:27:3600:55:2100:55:18Powiat NowomiejskiGminaORISTO
171JacekProkop141MBiegam U KOLESIM404700:29:5200:55:2100:55:14Powiat Nowomiejski
172HubertPsiuk143MM202200:26:5500:55:3200:55:28
173AndrzejPsiuk144MBiegam U KOLESIM501200:26:5500:55:3200:55:32Stolarz
174RobertŁachacz236MM404800:27:1900:55:3600:55:30
175DorotaDolewska29KLubawaK301700:27:0900:55:4900:55:48Stolarz
176MariuszKrajewski93MBiegam U KOLESIM304400:26:2000:56:0400:55:58
177MarekRzeszotek154MRadomno biegaM404900:27:5300:56:0600:56:06
178AdamSeroczyński157MM202300:28:3700:56:0900:55:57Stolarz
179ArkadiuszSuwiński207MM501300:29:1800:56:1800:56:07Häfele P
180TomaszKnot211MHafele TeamM501400:29:1900:56:1900:56:07Häfele P
181ZbigniewPawlak128MM405000:28:2400:56:3100:56:31
182DorotaCap16KRozbiegany SuszK401200:27:1500:56:3600:56:36
183AnnaWojna186KK301800:27:4500:56:4300:56:36
184AgnieszkaKoprowska91KBiegam U KOLESIK20700:28:3300:56:4300:56:36
185BłażejŻarczyński198MBiegam U KOLESIM304500:28:3200:56:4400:56:36
186JoannaSzymanowicz167KLecimy TutejK401300:28:2800:56:5600:56:52
187ElżbietaCiećko22KSą wolniejsiK20800:28:4100:57:3300:57:26
188SebastianKołodziej87MM304600:27:2000:57:4700:57:41
189DawidZawadzki224MNIEZRZESZONYM304700:29:0700:58:2600:58:15Powiat Nowomiejski
190PiotrGuzowski56MBIEGACZE GORSZEGO SORTUM304800:29:0300:59:1000:58:58Stolarz
191PaulinaSzarmacher164KK301900:29:2400:59:2100:59:13
192UrszulaLóźniewska106KK401400:29:2900:59:4300:59:34
193PiotrWiaderek178MM304900:30:1100:59:5600:59:42
194AdamBlank6MORiSTO TeamM501500:28:3201:00:0500:59:52ORISTO
195AnnaŚwiniarska171KK401500:28:3201:00:0500:59:58ORISTO
196EdytaRogozińska152KK401600:29:4101:00:0701:00:00
197MałgorzataFijałkowska38KBiegam U KOLESIK302000:29:1301:00:0801:00:00Powiat Nowomiejski
198BarbaraCichorska20KK302100:29:0101:00:1001:00:00
199RafałCichorski21MORiSTO TeamM305000:29:0101:00:1001:00:00ORISTO
200LauraWrońska226KLks LubawaK16100:29:5801:00:3001:00:22
201JoannaPetryczko134KBezPośpiechuK302200:29:2501:00:3101:00:23
202KrzysztofJakielski59MM202400:28:4301:00:3501:00:23
203MarzenaChyżyńska19KK401700:33:3301:00:5901:00:59
204AndrzejZakrzewski193MM60+800:29:5701:01:0801:01:01
205PawelRudzinski223MM202501:01:2301:01:20
206DanielKamiński73MM305100:30:1401:01:2701:01:16Powiat NowomiejskiGmina
207BeataKaczmarczyk201KK20900:29:5301:02:3701:02:32Powiat NowomiejskiGminaORISTO
208BeataJędraszek62KORiSTO TeamK401800:30:2801:02:3701:02:26Powiat NowomiejskiORISTO
209KatarzynaTrzcińska222KK302300:31:1201:03:0301:03:03
210MirosławTrzciński221MM305200:31:1301:03:0501:03:05
211MarcinKonicz88MORiSTO TeamM202600:19:1601:03:2501:03:25StolarzORISTO
212NataliaZakrzewska192KMuks Olimpia Nowe Miasto LubawskieK16200:30:2101:04:2001:04:16
213MałgorzataKarczewska75KK16300:31:1401:04:5301:04:45
214AgnieszkaFafińska36KBiegam U KOLESIK302400:31:1501:04:5301:04:46
215IwonaKozłowska264KK302500:32:2601:06:3001:06:30
216AgnieszkaKowalczykowska245KK302600:32:2601:06:3001:06:30
217KlaudiaBukowska11KK201000:32:5901:06:5601:06:45Powiat Nowomiejski
218WaldemarBukowski12MM405100:33:0001:06:5601:06:46Powiat Nowomiejski
219MirosławKustusz97MM60+900:34:0801:07:1601:07:03Powiat Nowomiejski
220DorotaKawka82KLubawa Kocha BiegaćK401900:32:5701:08:3501:07:13
221KlaudiaSass209KK201100:32:5701:08:3501:08:30
222DorotaWrońska190KLUBAWA KOCHA BIEGAĆ # WAWRZYNTEAMK402000:32:5701:08:3601:07:15
223PrzemysławZahorodny1MBezPośpiechuM305300:33:4701:08:3901:08:29
224PaulinaGórska43KBezPośpiechuK201200:33:4901:08:4001:08:30
225Zenon StanislawLaskowski206MM501600:34:4701:13:4101:13:41
226BoguslawLukwinski111MM501700:34:4701:13:4101:13:41
227AleksandraGruba Kustusz47KK50+201:16:2501:16:25Powiat Nowomiejski
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć