Marsz Nordic Walking - VI Bieg po Złote Jabłko - Wyniki
2019.05.18 14:45

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1DariuszŚwistek341MWieliszew Heron TeamM1101:10:5201:10:51
2SlawomirReda333MKBP PASJA WarszawaM1201:11:29
3PiotrPolkowski329MRącze RaciczkiM1301:12:0601:12:04
4SebastianKarpiński295MPolnordM1401:13:0201:13:01
5KonradKrólak301MNW PokatnaM1501:14:58
6MichałRomanowicz335MM1601:15:2401:15:23
7MartaJastrzębska-Majak291KNaprzód MłocinyK1101:16:2901:16:26
8KrzysztofGadomski283MNW Człapski TeamM1701:16:5501:16:52
9AleksandraMusiatowicz315KPasja Nordic WalkingK1201:17:0801:17:06
10SlawomirWasilewski344MPasja Nordic WalkingM1801:17:10
11MałgorzataGadomska282KNW Człapski TeamK1301:18:0301:18:03
12ZdzisławZarzycki348MM1901:18:4301:18:40
13EwaLegierska-Tur302KZbiki Nordic WalkingK1401:18:50
14AndrzejWaloryszak343MMorsy RadzyminM11001:18:5701:18:57
15JoannaPietrusewicz327KPasja Nordic WalkingK1501:19:4601:19:45
16MirosławWalawko342MM11101:20:0501:20:04
17PawelRowinski336MNW CZLAPSKI TEAMM11201:20:18
18JerzyMarszałek311MM11301:22:1201:22:04
19PawełPaluch322MAvocado Wellness ClubM11401:22:2101:22:18
20AnnaSołdecka339KUOUWK1601:22:5801:22:54
21JacekOlszewski319MSonsiedzi TeamM11501:23:1301:23:06
22MarcinKawalec296MSonsiedzi TeamM11601:23:1301:23:13
23KatarzynaPeluch325KNW PokątnaK1701:25:1701:25:16
24WojciechPrzybylski330MM11701:25:2501:25:22
25KatarzynaKabala294KŻbiki Nordic WalkingK1801:26:4701:26:43
26BeataŁadno305KK1901:26:4701:26:40
27RenataCichocka279KK11001:27:2501:27:22
28MarcinGrabowski287MNW 4 EVER YOUNGM11801:28:00
29Jerzy PawełMarczyk310MFace Nordic Walking TeamM11901:28:3101:28:22
30AgnieszkaMajchrzyk308KSonsiedzi TeamK11101:29:2501:29:18
31JakubBińkiewicz276MNW Człapski TeamM12001:30:0301:29:59
32AgnieszkaKrawczuk300KK11201:30:07
33PaulinaPiasecka326KNW Człapski TeamK11301:30:3401:30:29
34WeronikaPekacka323KSonsiedzi TeamK11401:31:1301:31:05
35AnnaMaleńczuk309KŻbiki Nordic WalkingK11501:31:4801:31:44
36TeresaMikoś313KK11601:33:2501:33:13
37RomanMikoś312MM12101:33:2701:33:06
38KatarzynaGniado286KSonsiedzi TeamK11701:33:4501:33:38
39UrszulaLipińska304KFace Nordic Walking TeamK11801:33:5901:33:49
40EwaKrawczak299KK11901:34:25
41PiotrMiks314MM12201:34:5401:34:49
42MagdalenaPochopień328KK12001:36:0101:35:54
43AgnieszkaŁukaszenko306KNW PokątnaK12101:36:0401:36:00
44AleksandraSkowysz337KK12201:38:5201:38:47
45AgnieszkaKrajnik298KKlub Biegacza ProvidentaK12301:40:2001:40:13
46AgnieszkaWójcik346KTrucht Tarchomin TeamK12401:41:4301:41:33
47UrszulaHerbich289KK12501:41:4601:41:36
48LeszekZawierucha349MNationale Nederlanden Running TeamM12301:42:23
49KrystynaCiarka278KFerajna Nordica JabłonnaK12601:45:0701:45:02
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć