VI Bieg po Złote Jabłko - Wyniki
2019.05.18 15:25

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1KamilSzymaniak245MK(r)opka TeamM1100:36:2600:36:26
2ArkadiuszGrabowiec142MRącze RaciczkiM1200:37:4700:37:45
3RadekGozdek141MTrucht Tarchomin TeamM1300:38:5500:38:55
4MarcinHildebrand146MBiegam na TarchominieM1400:40:1000:40:08
5PawełŁęcki176MK(r)opka TeamM1500:40:5100:40:49
6MichałIwanicki148MAccelerating PolandM1600:41:0200:40:59
7MarcinTaras246MM1700:42:0000:41:58
8SebastianStrumnik233MRozbiegamy Nowy DwórM1800:42:0300:42:03
9JanuszChrapek118MBonvm Klub SportowyM1900:42:4700:42:41
10MaciejRadziszewski215MZabiegany WołominM11000:43:0500:43:02
11MarcinŁadno175MWieliszew Heron TeamM11100:43:4500:43:40
12Rafał PrzywózkiPrzywózki211MK(r)opka TeamM11200:44:1000:44:07
13SebastianJankowski152MWieliszew Heron TeamM11300:44:2700:44:27
14PawełKownacki166MWieliszew Heron TeamM11400:45:0700:45:03
15PawelKacki158MRacze RaciczkiM11500:45:2000:45:20
16SlawomirZurawski269MPGB Sportowa PaczkaM11600:45:4700:45:47
17KrystianMieszkian165MSzkoła Sapere AudeM11700:45:5100:45:47
18MichałSmoliński229MM11800:46:0500:46:03
19DariuszPatalan203MRozbiegamy Nowy DwórM11900:46:1600:46:13
20MateuszOczkowski195MGrupa Biegowa CHTMOM12000:46:2900:46:29
21JacekGryz143MBravehearts LegionowoM12100:47:0700:47:04
22PrzemekRomanów220MTrucht Tarchomin TeamM12200:47:3200:47:27
23ZbigniewMołodkiewicz190MBiegam na TarchominieM12300:47:4000:47:35
24MateuszSmoliński228MM12400:48:0100:47:59
25DariuszFilipczuk130MM12500:48:1000:48:05
26PrzemekZawadzki265MM12600:48:2200:48:22
27RenataKwiatkowska171KKB Ozarów Mazowiecki BiegaK1100:48:3600:48:33
28ZenonBaran107MRącze RaciczkiM12700:48:4500:48:34
29RoksanaJamska150KBiegam na TarchominieK1200:48:4800:48:44
30MarcinSzarszewski237MNasielsk Baszta TeamM12800:49:0600:48:57
31MarcinKwiatkowski172MNasielscy PatriociM12900:49:2300:49:16
32EwaMachul178KDREAM RUNK1300:49:4200:49:39
33DanielNowak194MRozbiegamy Nowy DwórM13000:50:2700:50:22
34AgnieszkaKurys169KK1400:51:0200:51:00
35ŁukaszDraszawka126MPower TrainingM13100:51:2400:51:18
36MaciejBorkowski112MM13200:51:3000:51:22
37JakubMazurkiewicz183MMinisterstwo Głupich Kroków LegionowoM13300:51:3500:51:28
38RadoslawCzekirda124MWieliszew Heron TeamM13400:51:5200:51:52
39MarekKowalczyk164MM13500:52:1200:52:08
40JakubPlócienniczak209MDREAM RUNM13600:52:3100:52:31
41KrzysztofBziuk116MM13700:52:3100:52:27
42LidiaMiniak187KBravehearts legionowoK1500:52:3700:52:33
43MarekMiniak186MBravehearts LegionowoM13800:52:3700:52:33
44JoannaBieniek-Ugniewska110KK1600:52:5200:52:52
45TymoteuszTobiasz247MGrupa Biegowa CHTMOM13900:52:5800:52:50
46ArturWiechetek260MM14000:53:1100:53:11
47AndrzejPaziewski204MBiegam na TarchominieM14100:53:2400:53:19
48JoannaCzajkowska123KTeam Run PełchK1700:53:3400:53:27
49ŁukaszUryń255MM14200:54:3100:54:21
50RobertPlaczkiewicz208MSOL3|SquadRUN / PB SLAM14300:54:4300:54:32
51ArturSzewczyk240MRunners Team JablonnaM14400:54:4500:54:45
52UrszulaSzewczyk241KRunners Team JabłonnaK1800:54:5100:54:41
53SlawomirSalwin224MWieliszew Heron TeamM14500:54:5400:54:54
54SylwesterMaciąg179MM14600:55:3800:55:32
55PiotrMarucha181MM14700:55:5900:55:57
56121100:56:0600:56:01
57EdytaKruk167KK1900:56:0700:56:04
58MariolaBakalarska105KWarsaw Run ClubK11000:56:1800:56:10
59PiotrKamiński154MRozbiegamy Nowy DwórM14800:56:2200:56:10
60JoannaJaskóla153KK11100:56:3000:56:30
61MichałArendt103MM14900:56:3200:56:21
62MariuszMówinski191MRunners Team JablonnaM15000:56:4200:56:42
63PawełŻochowski268MM15100:56:4400:56:32
64PiotrStasiak232MM15200:56:5000:56:42
65WioletaGoszczynska140KHusaria Race TeamK11200:56:5600:56:56
66TomaszFirysiuk132MM15300:56:5700:56:57
67AnnaPtaszek212KK11300:57:5600:57:47
68SaturninSzczepański238MRunners Team JabłonnaM15400:57:5800:57:47
69MichałDrozd127MM15500:58:0400:57:48
70BasiaSobczyk230KRozbiegamy Nowy DwórK11400:58:1200:58:05
71TomaszPietras207MNasielsk Baszta TeamM15600:58:2400:58:24
72AndrzejSuwald235MJacekBiega Running TeamM15700:58:3300:58:18
73NataliaFilipowicz131KK11500:58:3800:58:29
74EwaRegulska218KK11600:58:3800:58:30
75NataliaPiasta-Serafin206KWieliszew Heron TeamK11700:58:4200:58:31
76ArkadiuszGawlik134MBiegam na TarchominieM15800:58:4500:58:45
77KatarzynaBielska109KK11800:59:0600:59:04
78MariuszKarwowski156MGrupa Biegowa CHTMOM15900:59:1300:59:03
79BożenaWaszczyszyn258KI Love PrzylesieK11900:59:1300:59:07
80ŁukaszPałyga202MMotointegrator Running TeamM16001:00:0200:59:59
81RomanLeszczyński174Mso-biebie-gamM16101:00:0500:59:54
82KarolSzafrański236MM16201:00:3101:00:19
83TomaszMiernicki185MGrupa Biegowa CHTMOM16301:00:3801:00:28
84JoannaOdolczyk196KRącze RaciczkiK12001:01:1301:01:02
85RenataGąsowska137KDREAM RUNK12101:01:2401:01:06
86DorotaGąsiorowska136KMPK -wybieganieK12201:01:3201:01:18
87DorotaTobiasz248KGrupa Biegowa CHTMOK12301:02:5201:02:45
88RenataSikorska227KK12401:03:0101:03:01
89PiotrRapacki217MM16401:03:0601:02:53
90AgnieszkaPolanska210KK12501:03:0901:03:09
91AnitaAndrukiewicz102KGrupa Biegowa CHTMOK12601:03:4801:03:43
92KamilKomarnicki161M#Sam Sie TurlamM16501:03:5501:03:55
93DanielRzeszut223MI Love PrzylesieM16601:04:0201:03:56
94EwaUchal254KGrupa Biegowa CHTMOK12701:04:4201:04:28
95KonradNosowski193MSlow SquadM16701:04:5901:04:54
96PatrykZalewski263Mwww. sol3. plM16801:05:0001:05:00
97DamianRagan216MM16901:05:3101:05:21
98ElzbietaKoszniruk163KK12801:05:5101:05:51
99AndrzejWanowski256MRozbiegamy Nowy DwórM17001:05:5601:05:50
100DominikCzyż125MGrupa Biegowa CHTMOM17101:06:0001:05:50
101WiolaKrupińska168KTrucht Tarchomin TeamK12901:07:0201:06:59
102PawełMatuszewski182MHoli Gym&FitnessM17201:07:5701:07:50
103UrszulaBartecka-Matuszewska108KHoli Gym&FitnessK13001:07:5801:07:58
104MarekSzopiak243MI Love PrzylesieM17301:08:0901:08:02
105KatarzynaSzopiak242KI Love PrzylesieK13101:08:0901:08:03
106UrszulaBartecka-Matuszewska108KHoli Gym&FitnessK13201:08:1501:08:10
107AnnaKarłowicz155KPartia Wolnych BiegaczyK13301:08:4201:08:30
108MilenaBorkowska111KK13401:09:3301:09:33
109MartaSiemieniuk226KK13501:09:3501:09:23
110OlgaMajek180KWataha - Laczy nas bieganieK13601:09:4901:09:49
111WeronikaMichalczewska184KWybiegaj SiebieK13701:12:0101:12:01
112BarbaraCieslikowska270KWybiegaj SiebieK13801:12:3201:12:32
113MarcelinaKopka162KK(r)opka TeamK13901:13:0301:13:01
114WiesławaPajewska200KK14001:13:0301:12:53
115KatarzynaStrumnik234KRozbiegamy Nowy DwórK14101:13:1201:13:04
116AnnaTrojan250KK14201:13:4001:13:40
117RenataDymerska129KK14301:14:0701:14:07
118JoannaOsuch198KK14401:14:0801:14:08
119MartaLach173KSlow Jogging WarszawaK14501:18:1501:18:02
120ElżbietaBaka104KMPK -wybieganieK14601:18:2201:18:08
121TomaszSztyber244MM17401:20:2401:20:20
122WojciechTrojan251MM17501:24:5501:24:55
123BeataWróblewska262KK14701:29:3001:29:30
124KatarzynaSiczek225KK14801:32:0201:32:02
125JanMirecki188MM17601:38:5401:38:54
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć