IV Bieg Niepodległości w Janówku - Bieg Rodzinny - Wyniki
2018.11.10 10:45

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1JakubZabijak643M100:06:3000:06:30
2ElizaGalińska534KUKS Filipides TeresinK10-12100:06:4100:06:41
3AndrzejAndryszczyk501MUKS Filipides Teresin200:06:4200:06:38
4PiotrKleczewski556MUKS Kusy WarszawaM13-15100:06:4800:06:48
5MarekGaliński535M300:07:0000:06:57
6MichałWodyński641MJoggerM13-15200:07:0100:07:01
7NataliaŻyczyńska648KUks321K12-15100:07:0900:07:09
8DominikKawka554MBKS WATAHAM13-15300:07:1300:07:09
9MateuszZabijak644MM10-12100:07:2000:07:18
10NataliaGawek536KBKS Wataha WarszawaK12-15200:07:3100:07:31
11BartoszŻyczyński649MM10-12200:07:3600:07:36
12FranciszekBijoś509MWieliszew Heron TeamM10-12300:07:5900:07:58
13AmeliaCiurzyńska639KUKS Filipides TeresinK10-12200:08:0400:08:04
14KsaweryKwiatkowski562MBKS WATAHAM10-12400:08:2200:08:22
15WojciechBek505MM10-12500:08:2700:08:25
16KacperKisieliński555MUKS 7 LEGIONOWOM13-15400:08:2700:08:23
17ZofiaPiotrowska604KBKS Wataha WarszawaK12-15300:08:5100:08:48
18RadosławMaćkowski566MM7-9100:08:5800:08:52
19AnnaDaniszewska522KBKS Wataha WarszawaK10-12300:09:0900:09:09
20MonikaMajewska568K400:09:1300:09:10
21RoksanaKusy560KK10-12400:09:1300:09:13
22MagdalenaOrlińska594KSP 3 LEGIONOWOK7-9100:09:1600:09:15
23AleksandraSzumigaj624KBKS Wataha WarszawaK12-15400:09:1800:09:16
24ZuziaGawek537KBKS Wataha WarszawaK10-12500:09:2200:09:18
25ZuzannaBogusz513KBKS WATAHAK10-12600:09:23
26AdamBijoś507MWieliszew Heron TeamMK do 6100:09:2300:09:19
27JanWładziński640MM10-12600:09:2300:09:22
28WiktorBijoś510MWieliszew Heron Team500:09:2400:09:24
29ZuzannaFabisiak533KK12-15500:09:2500:09:22
30SzymonStasiorczyk619MWieliszew Heron TeamM7-9200:09:2700:09:27
31BartoszStrumnik621MRozbiegamy Nowy DwórM10-12700:09:3300:09:29
32JakubMatanowski572MPolna TeamM7-9300:09:3700:09:32
33ArkadiuszMirkowski577MVictoria Radzymin600:09:3900:09:37
34AdrianMirkowski576MVictoria RadzyminMK do 6200:09:3900:09:37
35AnnaBijoś508KWieliszew Heron TeamK7-9200:09:4400:09:40
36ZuzannaBaranowska502KBKS Wataha WarszawaK12-15600:09:4900:09:48
37AmeliaPawłowicz596KBKS WATAHAK12-15700:09:5300:09:49
38MajaTrojanowska627KBKS Wataha WarszawaK7-9300:09:5500:09:55
39AsiaLutomirska564KAZS AWF WarszawaK7-9400:09:5700:09:57
40AleksandraDaniszewska521KBKS WatahaK12-15800:10:0100:09:59
41JuliaSadowska611KBKS WATAHAK12-15900:10:0800:10:04
42HubertStrumnik622MRozbiegamy Nowy DwórM7-9400:10:1300:10:12
43AleksanderUryń632MM7-9500:10:1300:10:10
44JakubKunisz558MM7-9600:10:1900:10:14
45TomaszPenkalski598M700:10:2500:10:21
46MajaNiedźwiedź588KK7-9500:10:2800:10:24
47AndrzejGłowacki544MMłody vs. Stary800:10:4200:10:39
48MalwinaGłowacka543KMłody vs. StaryK10-12700:10:4200:10:40
49EmilMuzyka583MWieliszew Heron TeamM7-9700:10:4600:10:41
50MarekMuzyka586MWieliszew Heron Team900:10:4900:10:45
51NataliaJankowska552KK10-12800:10:5600:10:50
52PiotrJankowski553M1000:11:1300:11:06
53EmiliaChodzińska517KSP nr 5 N.D.MAZ.K7-9600:11:1500:11:10
54AgnieszkaPenkalska597KK10-12900:11:1600:11:13
55MartaDaniszewska523K1100:11:2400:11:21
56IwonaUryń633K1200:11:2500:11:22
57DominikGłowacki545MMłody vs. Stary1300:11:4100:11:39
58MichałStokowski620MM7-9800:11:4500:11:43
59NataliaNiedźwiedź589KK7-9700:11:4700:11:43
60AleksandraGłowacka542KMłody vs. Stary1400:11:4800:11:45
61MartaGrzegorczyk-Świstek546K1500:11:5000:11:47
62HannaGiemza539KK7-9800:11:5000:11:46
63MajaFabisiak532KK7-9900:12:2900:12:25
64AleksandraJankowska550KK12-151000:12:3500:12:27
65OliwierChrobak506MBKS Wataha WarszawaM7-9900:12:4400:12:39
66AnnaNiedźwiedź587KMK do 6300:13:2800:13:24
67DawidWilczek634MMK do 6400:13:3800:13:35
68AnnaKunisz557KK7-91000:13:5200:13:46
69MajaLibert635KK7-91100:13:5200:13:50
70KatarzynaMatanowska571KPolna TeamMK do 6500:14:0000:14:00
71JakubRykaczewski610M1600:14:0100:13:54
72MarcelMuzyka585MWieliszew Heron TeamM10-12800:14:1800:14:12
73KlaudiaHagemajer547K1700:14:2700:14:22
74OlgaHagemajer548KK10-121000:14:2700:14:24
75MarekStasiorczyk618MWieliszew Heron Team1800:14:3600:14:33
76JakubStasiorczyk617MWieliszew Heron TeamMK do 6600:14:3700:14:33
77JakubSosiński518MM10-12900:14:3900:14:29
78JoannaBrykalska515KPolna Team1900:14:4400:14:36
79HannaBrykalska514KPolna TeamK7-91200:14:4400:14:36
80ZuziaMieczkowska573KPrzedszkole JanówekK7-91300:14:4500:14:45
81MikołajGiemza541MMK do 6700:14:5000:14:45
82MartaGiemza540K2000:14:5100:14:46
83AlicjaSikorska612KK7-91400:15:0400:14:59
84AndrzejSikorski613M2100:15:0400:14:59
85DanielSzymański625M2200:15:0900:15:00
86MariaCur520KK7-91500:15:1000:15:00
87MartaPacek511KK7-91600:15:1200:15:05
88AnnaPacek599K2300:15:1200:15:05
89IzabelaDołęgowska530K2400:17:1500:17:06
90AleksandraRykaczewska608K2500:18:4300:18:34
91UrszulaRykaczewska609KMK do 6800:18:4300:18:35
92AdrianaMuzyka582K2600:18:4900:18:43
93KacperMuzyka584MWieliszew Heron TeamMK do 6900:18:4900:18:43
94FilipUchal629MMK do 61000:19:0100:18:54
95RafałUchal630M2700:19:0100:18:54
96EwaUchal628K2800:19:1700:19:08
97JoannaUchal631KMK do 61100:19:1700:19:08
98DawidDżegan531MSpartan SGX Warsaw2900:19:2400:19:12
99MateuszCiechowski519MPrzedszkole JanówekMK do 61200:19:2500:19:14
100IwonaRosłońska607KPrzedszkole Janówek3000:19:2500:19:25
101KrystianNowak592M3100:19:2500:19:13
102MajaZawadzka623KPrzedszkole JanówekMK do 61300:19:2600:19:15
103BartoszMieczkowski574MPrzedszkole JanówekMK do 61400:19:2600:19:15
104MichałMieczkowski575MPrzedszkole Janówek3200:19:2600:19:15
105LenaPietrzyk600KPrzedszkole JanówekMK do 61500:19:2600:19:15
106FilipGiemza538MPrzedszkole JanówekMK do 61600:19:2700:19:14
107MateuszBlicharski512MPrzedszkole JanówekMK do 61700:19:2700:19:13
108MichałPietrzyk601M3300:19:2700:19:16
109KalinaWolska642KPrzedszkole JanówekMK do 61800:19:2700:19:15
110RobertNosek591MNOSKI TRZY3400:20:0100:19:52
111JanNosek590MNOSKI TRZYM13-15500:20:0100:19:52
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć