IV Bieg Niepodległości w Janówku - Wyniki
2018.11.10 11:30

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1RafałSzymborski692MBKS Wataha WarszawaM100:18:3800:18:36
2MarekGaliński717MM200:20:2400:20:22
3SebastianStrumnik687MRozbiegamy Nowy DwórM300:20:3300:20:32
4TomaszOrliński680MBHP ORLIŃSCYM400:20:5800:20:58
5ŁukaszMalinowski676MNasielsk Baszta TeamM500:21:1100:21:10
6ArkadiuszŻyła699MNasielsk Baszta TeamM600:21:3900:21:37
7PawełKownacki670MWieliszew Heron TeamM700:21:4300:21:40
8SylwesterDudziński657MWieliszew Heron TeamM800:22:5000:22:47
9JacekGryz663MUKS JEDYNKA NOWY DWÓR MAZOWIECKIM900:23:3100:23:29
10DariuszŚwistek693MWieliszew Heron TeamM1000:23:4900:23:45
11AndrzejGłowacki661MMłody vs. StaryM1100:24:0400:24:00
12MarcinKusy673MM1200:24:0600:24:04
13GrzegorzKado667MWieliszew Heron TeamM1300:24:0900:24:05
14DanielMaćkowski674MM1400:24:2100:24:18
15RadosławCzekirda707MWieliszew Heron TeamM1500:24:3900:24:35
16SebastianMatanowski678MPolna TeamM1600:24:5400:24:45
17AndrzejKępczyński700MOSP Góra JanówekM1700:25:1300:25:08
18AndrzejSikorski685MM1800:25:1800:25:17
19SławomirSalwin684MWieliszew Heron TeamM1900:25:2400:25:20
20RafałBrodel704MWIELISZEW HERON TEAMM2000:25:2400:25:20
21KrzysztofKado668MWieliszew Heron TeamM2100:25:5700:25:51
22DanielChodziński654MM2200:26:4400:26:39
23PiotrJankowski710MM2300:26:5700:26:57
24JakubZabijak697MM2400:26:5900:26:59
25StefanSopyło686MM2500:27:0200:26:56
26PiotrGerej659MM2600:27:1500:27:09
27RafałUchal695MBIKE FUN LEGIONOWOM2700:27:2100:27:18
28WiesławGumiński664MM2800:27:2400:27:18
29GrzegorzWysocki701MM2900:27:3900:27:36
30MałgorzataSzadura690KWieliszew Heron TeamK100:27:4500:27:40
31RafalWasiak708MM3000:27:5700:27:52
32JoannaBrykalska653KPolna TeamK200:28:0300:27:57
33KamilMańk677MM3100:28:2100:28:17
34WawrzyniecSzejko691MKB TKKF Promyk CiechanówM3200:28:2900:28:24
35ŁukaszUryń696MM3300:28:5200:28:50
36KrzysztofKunisz672MM3400:29:0800:28:59
37MateuszZaorski713MM3500:29:3100:29:30
38AndrzejGramann662MWieliszew Heron TeamM3600:29:3900:29:35
39MagdalenaKado669KWieliszew Heron TeamK300:29:3900:29:32
40MariuszKarwowski711MGrupa Biegowa CHTMOM3700:29:5300:29:47
41MariuszKrysiak671MGrupa Biegowa CHTMOM3800:29:5300:29:47
42RafalGłowacki709MM3900:29:5600:29:50
43JoannaDworak712KK400:30:4900:30:45
44JanuszDworak714MM4000:30:4900:30:44
45MagdalenaPenkalska681KWieliszew Heron TeamK500:30:5300:30:53
46JakubDworak715MM4100:30:5500:30:52
47WojciechGilarski703MM4200:31:0800:31:02
48KamilHalik665MM4300:31:2200:31:15
49KasiaStrumnik688KRozbiegamy Nowy DwórK600:31:4900:31:43
50TomaszStudziński689MM4400:32:0700:32:01
51PaulinaJanikowska666KK700:32:2900:32:23
52MarcinPielak682MM4500:32:5500:32:46
53KatarzynaPielak683KRun a LOTK800:33:4200:33:33
54KingaDżegan658KSpartan SGX WarsawK900:33:4200:33:34
55BarbaraOwczarek706KK1000:34:2200:34:19
56PiotrPacek716MM4600:34:2200:34:14
57ArkadiuszWładziński702MM4700:34:2700:34:25
58SylwiaTabaka-Mierzejewska694KK1100:34:3500:34:31
59AngelikaPasek-Gilarska705KK1200:35:0300:35:02
60AleksandraGłowacka660KMłody vs. StaryK1300:35:2400:35:20
61KamilAntosik651MM4800:40:3400:40:29
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć