IV Sierpecka Dziesiątka - Wyniki
2018.09.30 11:11

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCzas 3 pętli bez dobieguKAT 1KAT 2
1KrzysztofGosiewski22MM30100:31:1100:30:34
2MykhailoBoghdan110MDinamoM30200:31:3500:30:58
3EvheniyDierbienov109MM30300:32:5100:32:13
4SergiiKroulaidis96MCZERNIGIWM40100:33:3900:33:01
5KamilNartowski117MDąbrowski TeamM30400:33:3900:32:59
6AndrzejJaranowski29MM20100:34:1900:33:38
7KatarzynaKowalska94KLKS Vectra WłocławekK30100:35:0500:34:25
8AndżelikaDzięgiel15KGKS FABIANKIK20100:35:0700:34:27
9CezaryJaroszewski99MKS Maków BiegaM20200:35:1000:34:30
10DanielLeśniewski91MMUKL BrodnicaM20300:35:2800:34:50
11TomaszJedrasek106MTeam Kopeć/ JW 3537M30500:35:4600:35:03
12RadosławMaluchnik100MKS Maków BiegaM40200:36:1300:35:31
13KrzysztofKujawa40MWIĘCKOWSKI TEAMM40300:36:1400:35:28
14KatsiarynaPtashuk69KACHILLES- LESZNOK20200:36:2200:35:42
15MarcinNiepsuj112MJW3537 BrodnicaM30600:36:2800:35:44
16KrzysztofBałatka113MAZS WSGYKM30700:36:4400:35:58
17KrystianGórski24MM20400:36:5100:36:12
18PatrykKwasiborski93MTKKF Kubuś SierpcM20500:36:5800:36:15Mieszkaniec SierpcaTKKF
19ArturMarkowski102M12 WOG ToruńM30800:38:2000:37:30Mieszkaniec Sierpca
20JarosławŁączny46MPolonia BydgoszczM30900:39:0200:38:20
21PiotrSzczęsny76MM20600:40:2400:39:41
22MarcinCyparski108MActive Runners PłockM301000:40:3100:39:40
23AnetaTuralska80KBiegaj z DymkiemK20300:40:3600:39:45Mieszkaniec Sierpca
24RafałKurpiński127MM20700:40:4100:40:41Mieszkaniec Sierpca
25KamilGoszczyński23MActive Runners PłockM20800:40:5700:40:02
26ZbigniewKrólikowski35MTKKFM50100:41:1300:40:28Mieszkaniec SierpcaTKKF
27DominikRzepecki72MM40400:41:2600:40:35
28AdamOlszewski90MKB Lech RypinM50200:41:2700:40:37
29DariuszŻendarski126MM40500:41:2900:40:47Mieszkaniec Sierpca
30AndrzejLubiejewski44MNIEZRZESZONYM40600:41:4000:40:54
31AnnaBlachowska4KBiegaj z DymkiemK20400:41:5300:41:01
32PawełMoskal116MKurzętnik BiegaM20900:41:5300:41:04
33RobertSzymański77MM50300:42:2200:41:29
34ArkadiuszGiżyński18MM201000:42:2400:41:39Mieszkaniec Sierpca
35RyszardMarut114MKB TKKF Promyk CiechanówM60+100:42:5600:42:04
36BogdanBartnicki2MMOPS SIERPCM301100:43:0600:42:18Mieszkaniec Sierpca
37ArturManelski49MM301200:43:0800:42:13
38WaldemarGoczyński19MTKKF Kubuś SierpcM40700:43:1700:42:22Mieszkaniec SierpcaTKKF
39EdmundSteckiewicz74MKB Lech RypinM40800:43:1900:42:32
40MarekKaraszewski107MActive Runners PłockM40900:43:2400:42:32
41StanisławGroblewski101MTKKF Kubuś SierpcM50400:43:2900:42:44Mieszkaniec SierpcaTKKF
42KonradKrawczyk34MCS Group RunnersM201100:43:3700:42:40
43DawidCytacki9MRYKOWISKOM401000:43:3800:42:44
44WaldemarZasada86MKS ZRYW RADZIEJÓWM50500:43:4100:42:54
45DamianDegner10MActive Runners PłockM201200:43:4900:42:59
46MarcinNowakowski55MM301300:44:0200:43:08Mieszkaniec Sierpca
47RafałBiliński3MM301400:44:0500:43:09Mieszkaniec Sierpca
48ŁukaszZaborowski122MActive Runners PłockM301500:44:1200:43:19
49ArturLewandowski42MM301600:44:3900:43:46
50HubertPoczwardowski67MKP PSP SierpcM201300:44:4700:43:51Mieszkaniec Sierpca
51MichałRutkowski104MM301700:45:0500:44:06
52JanOpałka58MKB IM. P. SĘKOWSKIEGOM60+200:45:0700:44:14
53StefanPiekut65MTkkf PłockM60+300:45:1800:44:22
54KrzysiekKońpa33MM401100:45:3500:44:38
55MichałMarcnkowski50MOrlen Running TeamM301800:45:5600:44:56
56KrzysztofKuberski36MBIEGAM BO LUBIĘM201400:46:0100:45:12
57BartoszMotyka51MTKKFM301900:46:0800:45:14Mieszkaniec SierpcaTKKF
58PawełKazimierczak121MTKKF Kubuś SierpcM60+400:46:2900:45:35Mieszkaniec SierpcaTKKF
59Stanisław AdamOlbryś56MKB LegionowoM50600:46:5800:46:02
60MarekPoczwardowski68MM50700:47:2400:46:25
61MichałJanczyk28MM201500:47:4700:46:49
62RafałBalcerowski1MBiegam Bo Lubię Ząbki TEAMM302000:47:4900:46:49
63ArturPaprocki62MM201600:48:3300:47:36Mieszkaniec Sierpca
64MieczysławKaczorowski31MSkępskie Centrum BiegaczaM401200:48:3800:47:36
65KatarzynaKuchnicka37KKB Lech RypinK30200:48:4800:47:53
66AndrzejHossa26MM50800:48:4900:47:54
67GrzegorzAlfut97MVeloM50900:48:5000:47:52Mieszkaniec Sierpca
68GrzegorzNienaltowski54MM501000:49:0200:48:01
69MateuszSolecki111MM201700:49:0800:48:03
70AnnaDobrzańska12KK30300:49:2600:48:29
71KrzysztofMielnik105MM60+500:49:4800:48:47
72ZenonLewandowski41MSCKS Jurand CiechanówM60+600:51:0400:50:11
73BernardJabłońki27MM60+700:51:3800:50:32
74AndrzejRzepka118MBrodnica BiegaM401300:51:4000:50:33
75EwaRzepka119KTeam BrzozieK40100:51:4100:50:33
76MaciejKrawczyk125MM201800:51:4800:50:38
77KrzysztofPaćkowski92MTKKF Kubuś SierpcM201900:51:4900:51:06Mieszkaniec SierpcaTKKF
78ŁukaszGoleniewski21MM202000:52:0200:51:04
79KarolTarka78MM302100:52:0700:50:53
80StanisławPiórkowski88MM501100:52:3700:51:39Mieszkaniec Sierpca
81ZbigniewBlachowski5MGKS FABIANKIM501200:52:4000:51:37
82DamianMarcinkowski124MM202100:52:4400:51:45
83SławomirDobrzeniecki13MM401400:52:4500:51:48Mieszkaniec Sierpca
84ArkadiuszPawlowski63MM202200:53:06Mieszkaniec Sierpca
85ArkadiuszMotyka53MSparta SierpcM302200:53:0600:52:07Mieszkaniec Sierpca
86AnnaWitkowska98KK30400:53:0700:52:04
87JarosławPapierowski60MM202300:53:1100:52:11Mieszkaniec Sierpca
88MichałEgler16MMaratończyk PoznańM501300:53:1600:52:13
89MarcinZaborowski85MActive Runners PłockM302300:53:1800:53:18Mieszkaniec/ka Sierpca
90AnnaWiśniewska83KK30500:53:4300:52:36
91PiotrLisiński43MM401500:53:4600:52:40
92KazimierzGoczyński20MTKKFM60+800:53:5100:52:57Mieszkaniec SierpcaTKKF
93JarosławPerzyński64MM302400:53:5100:52:56Mieszkaniec Sierpca
94SławomirChmielewski7MM501400:54:0100:52:52
95JarosławBorkowski89MM302500:54:4900:53:41Mieszkaniec Sierpca
96OlgaWnuk84KActive RunnersK40200:55:0600:54:04
97ZdzisławMotyka52MTKKFM501500:55:1100:54:13Mieszkaniec SierpcaTKKF
98EmiliaTrzmielewska79KK30600:55:1600:54:07
99AleksandraOlszewska57KPszczółkowski TeamK30700:55:3700:54:24
100MichałKiersnowski32MUKS Leonium SierpcM401600:55:3900:54:29Mieszkaniec Sierpca
101KrystynaChojnacka8KTKKFK60+100:55:4200:54:40Mieszkaniec SierpcaTKKF
102KamilDługokęcki11MM202400:55:5100:54:42Mieszkaniec Sierpca
103KamilPapierowski61MM202500:56:0000:55:01Mieszkaniec Sierpca
104RafałKuć38MWopr płockM302600:56:2000:55:11
105KamilMajczak47MM401700:56:2000:55:12
106KatarzynaGryczka25KK20500:56:3200:55:23
107MariuszTyburski81MM202600:56:3300:55:23Mieszkaniec Sierpca
108MarcinRybkiewicz71MM302700:57:4200:56:30
109AnnaManelska48KK30800:57:4800:56:43
110MagdalenaKaczorowska30KSkępskie Centrum BiegaczaK30900:57:5700:56:49
111AndrzejPaczkowski59MM60+900:58:5400:57:43Mieszkaniec Sierpca
112MariuszGoszczyński103MM401800:59:5000:58:54Mieszkaniec Sierpca
113AgnieszkaRóżańska70KK20601:00:2400:59:32
114PawełDuk120MFitness MedicalM401901:09:2401:08:11Mieszkaniec Sierpca
115ZuzannaDul123KFitness MedicalK20701:09:2401:08:12Mieszkaniec Sierpca
116ZbigniewJeziórski115MM60+1001:13:0801:11:48
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć