Bieg Wdzięczności - Marsz Nordic Walking 2018 - Wyniki
2018.10.28 13:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOPOMIAR 1
1PiotrNiechwiejczyk410MOpel Active TeamM41100:28:2800:28:2800:14:15
2JakubDeląg482MLUKI TEAM SIEDLCEM20100:29:1400:29:1300:14:19
3LeszekBielawski317MSonsiedzi TeamM41200:30:2200:30:2100:15:03
4MarcinRadomski439MNW Człapski TeamM41300:30:4700:30:4600:15:12
5AdamKlimczak371MM51100:30:5100:30:5000:15:03
6TomaszCeliński326MTuptuś OtwockM46100:31:0800:30:3800:15:12
7TomaszKościelny376MSubtenoM41400:32:0500:31:3400:15:25
8AdamAdamczyk308MPasja Nordic WalkingM60+100:32:0600:32:0500:15:51
9SylwiaRejmentowska441KPasja Nordic WalkingK41100:32:1200:32:1100:15:53
10HannaKrajewska379KK16100:32:5300:32:5300:16:05
11MałgorzataPuszkarska438KK41200:33:0500:33:0400:16:24
12SławomirCichoń330MM46200:33:2000:33:1900:16:03
13TadeuszStoń453MStep by Step NW TeamM56100:33:3400:33:3300:16:40
14AgataTuzimek464KK31100:33:5200:33:5100:16:40
15StanislawTroniarz463MM60+200:34:0000:33:5900:16:44
16JoannaPietrusewicz431KK41300:34:1600:34:1500:17:06
17KrzysztofGadomski348MM56200:34:2700:34:2500:17:08
18JacekGórski488MNW CZŁAPSKI TEAMM31100:34:3300:34:2300:17:34
19AndrzejŻytkowski480MTKKF KrznaM51200:34:5000:34:4500:17:19
20DariuszBerliński314MPasja Nordic WalkingM51300:34:5400:34:5100:17:15
21AleksandraMusiatowicz409KAvocado Wellness ClubK46100:34:5500:34:5400:17:29
22MirosławWalawko465MAvocado Wellness ClubM60+300:35:1600:35:1500:17:06
23KazimierzWiśniewski483MPasja Nordic WalkingM60+400:35:2300:35:2200:17:25
24JanuszWojsa473MFORMA NA PIĄTKĘ NWM56300:35:4400:35:4300:17:38
25WojciechMichalak398MM46300:36:0000:35:5100:17:42
26KatarzynaKosecka375KFORMA NA PIĄTKĘ NWK51100:36:0100:36:0000:17:43
27AndrzejSala444MPodbabiogórskie Nordic WalkingM51400:36:0100:35:5600:17:43
28MałgorzataGadomska347KK46200:36:0700:36:0200:18:08
29RobertŚcibior461MM46400:36:2000:36:1500:18:11
30AleksandraBudniak323KK36100:36:2100:36:1600:18:06
31MonikaGawron352KGrupa WilkiK31200:36:2400:36:1900:18:12
32AndrzejRydlewski443MAvocado Wellness ClubM60+500:36:3200:36:2600:18:07
33PawełNietrzebka412MM26100:36:3600:36:3100:18:05
34ElżbietaObrębska419KNW Człapski PłońskK56100:36:3900:36:3800:18:05
35JarekKowalczyk377MZSS nr 105M41500:36:4000:36:3100:18:37
36AgnieszkaSzczepaniak457KKijankiK41400:36:4900:36:4300:18:44
37AnnaSolecka449KK51200:36:5600:36:5100:18:28
38BognaGaj349KCzarne PanteryK46300:36:5600:36:4900:18:34
39WiolaSzostak459KStep by Step NW TeamK31300:37:0000:36:5700:18:52
40MagdalenaGłos354KNW Człapski TeamK36200:37:0100:36:5700:18:33
41BożennaPlewka434KK60+100:37:1200:37:1100:18:30
42TomaszWietizak487MZDROWOPIJ.PLM41600:37:2400:37:1900:18:32
43PiotrWlodarski470MM56400:37:2900:36:3300:18:48
44MałgorzataGasek350KTuptuś OtwockK41500:37:3500:37:3100:18:44
45DorotaStaniak450KKijankiK36300:37:3600:37:2800:18:52
46MonikaAndrychiewicz310KK31400:37:4600:37:4100:18:57
47IwonaDziakiewicz341KK51300:37:5600:37:5200:18:50
48ZbigniewCiszek331MŻbiki Nordic WalkingM56500:37:5600:37:3900:18:49
49MarcinKawalec368MM46500:38:1600:38:1100:19:25
50RomanMikoś400MM51500:38:3200:38:1600:19:48
51KingaNiechwiejczyk411KUnia MiastK16200:38:3500:38:3100:19:12
52TadeuszPerczyński428MMińska Grupa RowerowaM60+600:38:3500:38:3000:19:13
53AnnaBielska318KNW Czlapski PlonskK56200:38:4800:38:48
54BeataMichalak397KK41600:38:4800:38:3700:19:31
55JulitaWojnach472KŻbiki Nordic WalkingK51400:38:4800:38:4100:19:27
56BogusławLasocki386MNW Człapski TeamM60+700:38:5500:38:4900:19:30
57JarosławDobrowolski337MM51600:38:5800:38:4300:19:32
58ŁucjaKlicka370KRysie RazemK60+200:39:0100:38:4400:19:41
59StanisławPiasecki430MŻbiki Nordic WalkingM46600:39:0800:38:5700:19:21
60AgnieszkaOstrowska421KK36400:39:2000:39:1500:19:22
61PawełSobański448MZSS nr 105M20200:39:2500:39:0600:20:04
62MarcinPluciennik435MNW Czlapski TeamM41700:39:3800:39:38
63KatarzynaKabala360KŻbiki Nordic WalkingK41700:39:4200:39:2500:20:08
64AgnieszkaMajchrzyk390KSonsiedzi TeamK41800:39:4400:39:3300:20:07
65AlinaWęcławiak468KK41900:40:0900:40:0500:19:52
66SylwiaSeifert445KSerikon TeamK46400:40:1100:39:5900:20:05
67TeresaMikoś401KK51500:40:1600:40:0500:20:11
68GrzegorzPałka423MSerikon TeamM60+800:40:1800:40:0900:20:09
69MagdalenaOwczarek422KK46500:40:2300:40:0800:20:34
70MariuszCzyz333MSIGULDA TEAMM36100:40:2500:40:25
71JulitaSzlaga458KŻbiki Nordic WalkingK36500:40:2600:40:0400:20:33
72DorotaKupras384KK36600:40:3000:40:2400:20:01
73DanutaDyszkowska340KStare Babice Nordic WalkingK46600:40:3600:40:2100:20:40
74IwonaPlejznerowska433KTuptusie OtwockK36700:40:3600:40:3100:20:03
75IzabelaBrzeska322KSonsiedzi TeamK51600:40:4000:40:3000:20:16
76KatarzynaIzraelska358KSonsiedzi TeamK46700:40:4000:40:3300:20:16
77KrzysztofDługokęcki335MNW CiechanówM60+900:40:4500:40:1500:20:53
78RobertKornicki374MM46700:40:4800:40:3200:20:29
79MagdalenaCzarnecka332KNordic Walking PłońskK411000:40:4900:40:3400:20:38
80AnetaKornicka373KK411100:40:5300:40:3600:20:29
81MariaLubieniecka388KNW CiechanówK60+300:41:1800:41:0700:20:41
82WeronikaPekacka426KSonsiedzi TeamK411200:41:2100:41:1100:20:37
83MagdalenaOstolska420KNW Człapski TeamK411300:41:2800:41:2400:20:33
84JoannaCiałkowska-Płuciennik328KNW Człapski TeamK36800:41:3200:41:2200:21:00
85LeszekZawierucha478MM46800:41:5200:40:0000:02:04
86AnnaMalenczuk391KZbiki Nordic WalkingK36900:42:0300:42:03
87EmiliaPałka424KSerikon TeamK16300:42:1600:42:0600:20:58
88MagdalenaKacprzycka361KStare Babice Nordic WalkingK26100:42:2000:42:0600:21:15
89AnetaGłowicka355KŻbiki Nordic WalkingK31500:42:2000:41:5700:21:14
90MariaStoksik484KK361000:42:2900:42:29
91MagdalenaNowak416KK361100:43:0300:42:4700:21:54
92JoannaSzymańska460KStare Babice Nordic WalkingK361200:43:0300:42:4800:21:54
93JanMikołajczyk399MZSS nr 105M20300:43:0600:42:4300:22:10
94MagdalenaPochopień436KK411400:43:1000:42:5900:21:38
95PiotrDudkiewicz339MŻbiki Nordic WalkingM41800:43:1200:42:4800:21:50
96ElwiraBielawska316KSonsiedzi TeamK361300:43:1500:43:0500:22:28
97AgnieszkaRosińska485KK56300:43:1600:43:0400:21:44
98ZbigniewKaniak365MGrupa Nordic Walking PłońskM60+1000:43:2100:43:1000:20:05
99ElżbietaWidecha481KK16400:43:2100:43:0100:22:00
100MartaSkłodowska - Zawisza446KK31600:43:2600:43:1800:21:20
101KrzysztofPekacki427MSonsiedzi TeamM36200:43:4100:43:3100:21:26
102AnnaKulesza383KQlesh Racing TeamK361400:43:5700:43:3700:22:27
103MonikaKrajewska380KK361500:43:5900:43:3600:22:05
104JoannaKowalska378KK361600:43:5900:43:3700:22:05
105JanNosek414MM16100:44:0300:44:03
106MałgorzataKita-Nowak 17369KStare Babice Nordic WalkingK361700:44:0300:43:4800:22:13
107AnetaDobrowolska336KK51700:44:4800:44:3300:21:50
108RobertMikulec402MM46900:44:5800:44:3600:22:16
109KarolinaWnorowska471KK361800:45:1600:45:0300:23:17
110HelenaRóżańska442KNW Człapski PłońskK60+400:45:1800:45:1500:22:27
111DominikaMikulec403KK411500:45:2500:45:0300:23:15
112HenrykBartkowiak313MM60+1100:45:4300:45:2600:22:25
113MartaLukstaedt389KGrupa WilkiK411600:45:5100:45:3900:22:52
114AgataBorczyk321KZSS nr 105K20100:45:5500:45:3100:23:30
115AnnaMasłowska396KZSS nr 105K31700:45:5500:45:3100:23:30
116HalinaGasińska351KGrupa WilkiK60+500:46:0300:45:5900:23:00
117ArturMiszczyński406MM461000:46:0500:45:4300:23:36
118MałgorzataZiomacka479KK60+600:46:5200:46:4100:23:30
119RenataMartyniuk395KK60+700:46:5500:46:3900:23:51
120EdytaDziuba344KGrupa WilkiK411700:47:0100:46:5100:23:07
121AlinaDzieniszewska342KK411800:47:1200:46:5500:24:20
122BeataBartosiak312KK411900:47:1200:46:5600:24:21
123RobertNosek415MM461100:47:3500:47:1200:24:03
124AdrianPiwowarczyk432MZSS nr 105M20400:47:4200:47:42
125JadwigaZarako Zarakowska477KNW Człapski PłońskK60+800:47:4200:47:3800:24:00
126EwaMiszczyńska405KK46800:47:4500:47:2500:24:42
127MałgorzataCiecierska486KK51800:47:4900:47:3800:23:48
128BarbaraMarkiewicz394KK60+900:48:0500:47:5100:24:15
129AlicjaSujkowska455KStare Babice Nordic WalkingK361900:48:0800:47:5100:24:01
130JustynaMrozińska407KZSS nr 105K20200:48:1000:47:4300:24:46
131MichałMroziński408MZSS nr 105M20500:48:1000:47:4200:24:46
132RenataNowicka418KK362000:48:3300:48:2800:23:43
133KatarzynaLichucka387KK362100:48:4400:48:2200:24:35
134JacekBoniecki320MM51700:48:4400:48:2200:24:34
135AnnaGedymin353KK46900:49:0000:48:4300:24:50
136TeresaKarpiuk-Porowska367KSIGULDA TEAMK60+1000:49:0500:48:3800:24:16
137WioletaPrzybyszewska437KK461000:49:0800:48:5700:24:13
138MarekPesta429MM51800:49:1900:49:0000:24:36
139MarzenaCar-Dul325KK412000:50:3800:50:3800:25:32
140JoannaChyczewska327KK362200:50:3800:50:2100:25:31
141MałgorzataSułkowska456KGrupa WilkiK51900:52:5500:52:4000:26:34
142BogumiłaMalinowska392KGrupa WilkiK362300:52:5700:52:4100:26:34
143MaciejStępiński451MM56600:54:4200:54:2000:27:11
144PiotrToborowicz462MEX CWKS LEGIA WARSZAWAM60+1200:56:2300:56:2300:28:52
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć