Bieg Husarii - Marsz Nordic Walking 2018 - Wyniki
2018.08.26 11:25

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1JakubDeląg268MLuki Team SiedlceM20100:32:4200:32:41
2MarcinRadomski365MNW Człapski TeamM45100:33:2200:33:22
3LeszekBielawski248MSonsiedzi TeamM45200:33:5300:33:51
4TomaszCeliński255MTuptuś OtwockM50100:34:0500:33:34
5AdamAdamczyk241MPasja Nordic WalkingM60+100:34:3000:34:30
6IgorKriwopust311MNW Człapski TeamM20200:34:4900:33:47
7TomaszKościelny308MSubtenoM45300:35:2100:34:49
8PiotrOlejniczak344MFORMA NA PIĄTKĘ NWM50200:35:2100:35:20
9SławomirCichoń263MM50300:35:3900:35:38
10Józef MaciejBrzezina253Mchodzezkijami.plM60100:35:4400:35:44
11SylwiaRejmentowska369KK45100:35:4900:35:49
12DariuszŚwistek397MWieliszew Heron TeamM50400:36:4200:36:39
13MartaRadomska364KAvocado Wellness ClubK35100:36:5400:36:39
14KamilaWągrowska410KFORMA NA PIĄTKĘ NWK45200:37:1300:37:10
15StanislawTroniarz399MM60+200:37:2600:37:24
16DarekBerliński245MPasja Nordic WalkingM55100:37:5500:37:54
17WiesławSuchodolski387MNW CiechanówM60200:37:5500:37:55
18AgataTuzimek401KK35200:38:0400:38:02
19SylwiaPasinska-Skowron350KK45300:38:1200:38:12
20AleksandraNietrzebka338KK30100:38:3000:38:22
21MichałRomanowicz371MM45400:38:3000:38:30
22AleksandraMusiatowicz336KAvocado Wellness ClubK50100:38:4000:38:38
23AndrzejŻytkowski425MM55200:38:4100:38:40
24JoannaPietrusewicz356KK45400:38:4100:38:40
25KatarzynaKosecka307KFORMA NA PIĄTKĘ NWK55100:38:5000:38:43
26IzabelaRaszewska368KFORMA NA PIĄTKĘ NWK45500:38:5000:38:46
27EwaBrzezina254Kchodzezkijami.plK60100:38:5400:38:52
28MonikaMalicka324KNW PŁOŃSKK45600:38:5600:38:50
29AleksandraPierzchała355KFORMA NA PIĄTKĘ NWK45700:39:0900:39:02
30RobertŚcibior396MM50500:39:1400:39:11
31PiotrSzymański395MAvocado Wellness ClubM55300:39:1600:39:10
32KazimierzWiśniewski415MPasja Nordic WalkingM60+300:39:2200:39:21
33AgnieszkaGolus287KFORMA NA PIĄTKĘ NWK50200:39:2900:39:26
34SławomirWasilewski407MPasja Nordic WalkingM60+400:39:4600:39:46
35JanuszWojsa421MFORMA NA PIĄTKĘ NWM60300:39:5600:39:46
36PawełNietrzebka337MM30100:40:1400:40:07
37DorotaStaniak379KKijankiK40100:40:1500:40:12
38AndrzejRydlewski376MM60+500:40:1500:40:03
39JacekGórski288MNW Człapski TeamM35100:40:2600:40:04
40EdytaRusińska375KAvocado Wellness ClubK50300:40:2700:40:15
41AgnieszkaSzczepaniak390KK45800:40:3700:40:31
42ElżbietaObrębska343KNW Człapski TeamK60200:40:3800:40:38
43JarekKowalczyk309MZSS nr 105M45500:40:4100:40:41
44AdamStańczyk381MM45600:41:0500:41:02
45PawełPaluch349MAvocado Wellness ClubM50600:41:0900:41:09
46JaninaPokwicka361KNW Człapski TeamK60+100:41:1400:41:12
47EwaGrzelczak291KFORMA NA PIĄTKĘ NWK50400:41:3100:41:20
48MarcinKawalec304MSonsiedzi TeamM50700:41:3400:41:25
49BoguslawLasocki317MNW Człapski TeamM60+600:41:4600:41:44
50PiotrWłodarski417MM60400:41:5400:41:39
51MarcinMajeran322MFORMA NA PIĄTKĘ NWM45700:41:5400:41:39
52MałgorzataGasek280KTuptuś OtwockK45900:41:5700:41:49
53ZbigniewCiszek265MŻbiki Nordic WalkingM60500:41:5800:41:52
54MonikaAndrychiewicz243KK35300:42:0300:41:27
55TomaszWietrzak412MZDROWOPIJ.PLM45800:42:1100:42:07
56DariuszLipiec318MLipiec Running TeamM60+700:42:2100:42:21
57GrzegorzGolus286MFORMA NA PIĄTKĘ NWM55400:42:2100:42:11
58AgnieszkaChruślińska259KK40200:42:2100:42:03
59TadeuszPerczyński351MMińska Grupa RowerowaM60+800:42:2500:42:25
60IwonaDziakiewicz274KK55200:42:3700:42:35
61WojciechMichalak328MM50800:42:4600:42:32
62AgataGawrońska283KFerajna Nordica JabłonnaK40300:42:5500:42:40
63JacekWinnicki413MM45900:43:0100:42:46
64DominikaRóżańska374KFORMA NA PIĄTKĘ NWK40400:43:0200:43:00
65BeataStolarska386KFerajna Nordica JabłonnaK55300:43:0400:43:01
66AgataMisiak334KK55400:43:0500:42:57
67JulitaWojnach420KŻbiki Nordic WalkingK55500:43:0700:43:07
68MagdalenaOwczarek348KK50500:43:0900:42:56
69MariuszGrodzki289MAvocado Wellness ClubM40100:43:2000:43:01
70BeataMichalak329KK451000:43:2200:43:09
71RomanMikoś332MM55500:43:2600:43:12
72KlaudiaWągrowska408KFORMA NA PIĄTKĘ NWK20100:43:3300:43:26
73IzabelaWągrowska409KFORMA NA PIĄTKĘ NWK50600:43:3700:43:29
74AleksandraRaczyńska363KStadion ŚląskiK60+200:43:4100:43:39
75KonradMaj319MM55600:43:4200:43:26
76StanisławPiasecki352MŻbiki Nordic WalkingM50900:43:4300:43:37
77MagdalenaRajkowska367KŻbiki Nordic WalkingK451100:43:4400:43:42
78AnnaBielska249KNW Człapski TeamK60300:43:4600:43:39
79LeszekZawierucha424MM501000:43:5000:43:50
80KatarzynaChapman257KAvocado Wellness ClubK451200:43:5000:43:36
81MarcinPłuciennik359MNW Człapski TeamM451000:43:5500:43:34
82IrenaAnders242KForma na piątkęK50700:43:5900:43:51
83DorotaOlejniczak345KFORMA NA PIĄTKĘ NWK50800:43:5900:43:48
84MonikaGawron282KGrupa WilkiK35400:44:0600:44:01
85KatarzynaKabala300KŻbiki Nordic WalkingK451300:44:0700:44:01
86MonikaRosinska372KWychodź Siebie LegionowoK55600:44:0900:44:00
87KrzysztofDługokęcki269MM60+900:44:1100:43:41
88PiotrMichałowski330MAvocado Wellness ClubM501100:44:1100:44:11
89TeresaMikoś333KK55700:44:1100:43:57
90IzabelaBrzeska252KSonsiedzi TeamK55800:44:1900:44:08
91MariaRajkowska366KŻbiki Nordic Walking100:44:2300:44:20
92JolantaFirsiuk279KŻbiki Nordic WalkingK50900:44:3800:44:35
93IrenaNowakowska341KAvocado Wellness ClubK60+300:44:4100:44:29
94AgnieszkaMajchrzyk321KSonsiedzi TeamK451400:44:4500:44:33
95AnnaWoch418KFORMA NA PIĄTKĘ NWK451500:44:5000:44:37
96AndżelikaJaślan298KFORMA NA PIĄTKĘ NWK451600:44:5200:44:39
97AgnieszkaDudek271KNW Człapski TeamK35500:45:0100:44:58
98MariaMłynarkiewicz335KŻbiki Nordic WalkingK60400:45:1800:45:08
99JulitaSzlaga392KZbiki Nordic WalkingK40500:45:2000:45:20
100JoannaMarszałkowska326KŻbiki Nordic WalkingK35600:45:2300:45:20
101MonikaKrajewska310KZabiegany WołominK40600:45:2800:44:37
102MarzennaDziki276KaleTEMPOK60+400:45:3300:45:29
103IrenaKoper306KK55900:45:3500:44:57
104MariaLubieniecka429KNW CiechanówK60+500:45:3500:45:07
105AgnieszkaKalinowska302KK451700:45:4900:45:37
106MałgorzataWiśnioch416KTuptuś OtwockK60500:45:4900:45:38
107IwonaMajeran323KFORMA NA PIĄTKĘ NWK40700:46:5200:46:43
108JoannaSzymańska394KStare Babice Nordic WalkingK40800:47:4100:47:39
109KatarzynaBłaszczyk250KTuptuś OtwockK40900:47:4100:47:34
110DanutaDyszkowska273KStare Babice Nordic WalkingK501000:47:4300:47:41
111JoannaCiałkowska-Płuciennik262KNW Człapski TeamK401000:47:5300:47:29
112MagdalenaOstolska347KK451800:47:5400:47:51
113KrystynaMajchrzak320KMajchrzakowy Klub SportowyK60600:47:5900:47:44
114AntekJazdończyk299MNW Człapski TeamM60+1000:48:0000:47:46
115AgnieszkaRosińska373KK60700:48:0000:47:40
116EmiliaFabisiak278KStare Babice Nordic WalkingK35700:48:0200:47:59
117AgnieszkaStanicka380KRysie RazemK401100:48:0200:48:00
118UrszulaNowosadzka342KStare Babice Nordic WalkingK501100:48:0400:48:01
119MagdalenaPochopień360KK451900:48:0600:47:48
120AnnaKulesza316KQlesh Racing TeamK401200:48:0700:47:39
121LarysaSugay388KK452000:48:0900:48:01
122ElżbietaWidecka411KK401300:48:1100:48:11
123OlenaOstapenko346KK401400:48:1100:48:03
124AnetaGłowicka285KŻbiki Nordic WalkingK35800:48:2400:48:24
125MajaSzymańska393KAvocado Wellness Club200:48:3400:48:14
126DanutaBiegaj246KŻbiki Nordic WalkingK551000:48:5200:48:44
127MałgorzataZajęcka422KŻbiki Nordic WalkingK501200:48:5300:48:44
128JadwigaZarako-Zarakowska423KNW Czlapski TeamK60+600:48:5400:48:54
129ZofiaChwirot261KK60+700:49:2900:49:06
130EdytaDziuba277KGrupa WilkiK452100:49:3200:49:32
131ElwiraBielawska247KSonsiedzi TeamK401500:49:5600:49:33
132AlinaDzieniszewska275KK452200:50:0000:50:00
133HenrykBartkowiak244MM60+1100:50:0500:50:05
134LudwikaChewińska258KWychodź Siebie LegionowoK60+800:50:1600:50:06
135MagdaUlatowska402KFerajna Nordica JabłonnaK401600:51:1300:51:13
136KatarzynaStanczyk382KK501300:51:1500:51:15
137AldonaJarosz296KK501400:51:2000:51:09
138HalinaGasińska281KGrupa WilkiK60+900:51:3200:51:09
139LucynaBogusz251KK452300:51:4100:50:57
140EdytaWarzecha406KK452400:51:4400:51:24
141MariaKamińska303KNW Człapski TeamK60+1000:51:4500:51:38
142EwaStarska383KK60+1100:52:1400:52:01
143MałgorzataSułkowska389KGrupa WilkiK551100:52:1500:51:55
144LillaStefaniuk384KK501500:52:2000:52:05
145DorotaJasińska430KK551200:53:0800:52:46
146EmiliaKucharska431KK551300:53:1000:53:10
147JanNosek340M300:53:1600:52:46
148NicolasChapman256MAvocado Wellness Club400:53:1900:52:58
149BożenaPrawdzik362KK60800:53:2500:53:04
150HalinaPiwowarczyk358KWolbrom TeamK551400:53:2700:53:04
151BarbaraMarkiewicz325KK60+1200:53:3000:53:02
152RobertNosek339MM501200:53:3500:53:04
153AnnaLaszuk428KK401700:53:4800:53:35
154RenataMartyniuk327KK60+1300:53:5000:53:28
155RafalKaczmarek301MM40200:54:0900:53:20
156ElżbietaTureczek400KAvocado Wellness ClubK60+1400:54:5300:54:40
157MalgorzataCiecierska264KK551500:55:1900:55:19
158OskarShushyn377M500:55:4700:55:20
159AnnaSzkołut391KFerajna Nordica JabłonnaK501600:55:5200:55:29
160MonikaKrzemińska313KFerajna Nordica JabłonnaK452500:56:0500:55:34
161SławomirCichoń432MM501300:56:1500:56:05
162UrszulaKruszewska312KK452600:56:1500:56:07
163MonikaPrzerada427KK401800:57:2500:57:04
164MarcelinaCybulska266KK35900:57:2900:57:11
165PiotrJanasik293MM60+1200:58:2700:58:04
166EdytaKsiężyk314KK452700:59:5500:59:36
167MaciejStępiński385MM60601:00:0200:59:39
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć