Bieg Husarii 2018 - Wyniki
2018.08.26 11:23

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1KamilSzymaniak216MTEAM RUN PEŁCHM30100:17:1600:17:16
2GrzegorzPieńkosz139MM20100:18:1200:18:12
3TomaszSłupik162MM20200:18:1300:18:13
4KacperDziewicki218MAZS SGHM20300:18:2400:18:24
5MaciejStachowiak166MAdidas Runners WarsawM40100:18:3000:18:29
6RafałPieńkosz138MMKS Polonia WarszawaM20400:18:4300:18:43
7DariuszKorzeniowski77MAccelerating PolandM45100:19:0600:19:06
8AdamMościcki217MZabiegany WołominM30200:19:1800:19:18
9KrystianJusiński66MM35100:19:2500:19:25
10DawidZarodkiewicz199MTeam ZabieganeDniM30300:19:4500:19:45
11ŁukaszZych206MDRUŻYNA AM30400:19:5000:19:50
12PiotrKuźdub95MM30500:20:3900:20:39
13KonradWalkowski189MM20500:20:4100:20:39
14DamianMajda108MBBKTSM20600:20:4600:20:46
15BogusławŚlepowroński178MTruck Schow TeamM40200:20:4800:20:48
16StanisławNowak124MM55100:21:0700:21:07
17MonikaJusińska65KK20100:21:1600:21:16
18MartaJusińśka67KDREAM RUNK20200:21:1600:21:16
19RafałBuczyński4MDrużyna AM40300:21:2600:20:55
20MarcinMaksymowicz110MTeam ZabieganeDniM40400:21:2700:21:27
21AndrzejZalewski198MTeam NutriliteM60+100:21:3600:21:35
22MariuszMłyński117MM30600:21:4300:21:41
23JuliuszRzewuski154MZabiegany WołominM35200:21:5700:21:55
24PaulinaLipska Mazurek101KnessiK30100:22:0400:22:02
25PawełKowalik80MKalenji by DecathlonM30700:22:0600:22:06
26DariuszFilipczuk42MM55200:22:0900:22:06
27PawełMierzyński116Mi-SportM30800:22:1300:22:10
28MartaMierzyńska115Ki-SportK20300:22:2700:22:24
29ElizaFlorczuk43KŻórawski TeamK35100:22:3200:22:32
30BartoszŚcibiorek177MM30900:22:4900:22:46
31MateuszKędra71MM301000:22:4900:22:45
32SławomirStański167MTruck Schow TeamM60100:22:5700:22:57
33RadosławLemański98MFundacja Morsy Wołomin KobyłkaM40500:23:0500:23:05
34AlicjaKościelny79KDRUŻYNA AK30200:23:0600:23:06
35MarcinKusy94MM45200:23:0700:23:05
36RobertRewera146MPKO BP BANK POLSKIM50100:23:0900:23:09
37PawełMusiał118MAdidas Runners WarsawM40600:23:1500:23:15
38MarekNowak125MM301100:23:2000:23:15
39PiotrSłoński161MM35300:23:3000:23:30
40DamianBechta13MAdidas Runners WarsawM20700:23:3100:23:30
41DominikPisiński140MM35400:23:3900:23:36
42DariuszDarkowski29MHusaria Race TeamM40700:23:5000:23:45
43BartoszCzapiewski25MSkuteczneRaporty.plM35500:23:5000:23:45
44PawełGrochowski53MBiegam Bo Lubię Ząbki TEAMM45300:23:5400:23:51
45KamilTenderenda181MM35600:23:5700:23:50
46DominikaBłaszczyk15KK30300:23:5900:23:59
47PiotrStasiak168MM301200:24:0000:23:57
48RafałCieślar23MBielsko-BiałaM35700:24:0500:23:57
49ZenonOlszak130MWarsaw Run ClubM55300:24:0800:24:08
50KrzysztofBaranowski9MM55400:24:1700:24:17
51DamianPiwko141MPIWKO RUN TEAMM20800:24:2600:24:26
52IzabelaBogumił18KK45100:24:3000:24:29
53MaciejKrólczyński85MKS. WolniM40800:24:4000:24:39
54RomualdCzerniawski26MFundacja Morsy Wołomin KobyłkaM55500:24:4100:24:41
55SzymonRokicki148MM301300:24:4200:24:41
56KamilTymiński187MPIWKO RUN TEAMM301400:24:4500:24:45
57PiotrDziewicki40MAKS Polonia WarszawaM50200:24:4900:24:42
58PiotrDereszewski32MM40900:24:5500:24:45
59DariuszWierbiłowicz191MM45400:24:5500:24:51
60KarolZabłocki196MKS URSUSM35800:24:5700:24:47
61KasiaNowakowska126KAdidas Runners WarsawK40100:24:5700:24:46
62JolantaCymborska24KK40200:24:5800:24:55
63BartłomiejJermakowicz62MruncoholicsM401000:25:0200:25:02
64AndreiKrasnapeutsau83MM55600:25:0300:24:59
65DamianMatyszczak113MKlub KENKOM16100:25:0500:24:55
66AnetaŻernaczuk207KK30400:25:1000:24:59
67RafałRusztecki15153MTasmanian DevilM45500:25:2200:25:12
68TomaszSolis164MM401100:25:2900:25:20
69KrzysztofOsowski131MKS. WolniM401200:25:4600:25:41
70JakubCiesielski22MM301500:26:0500:25:59
71JarosławFrątczak46MM45600:26:0500:26:03
72JakubCiesielski22MM301600:26:0800:26:02
73TomaszKobus73MM401300:26:1100:26:03
74MarcinZakrzewski197MM301700:26:1200:26:04
75Dorota MariaNowak123KNowak Family The BestK20400:26:1700:26:17
76JerzyRulak152MHashiTeamM401400:26:1900:26:16
77RobertDuchnowski35MFundacja Morsy Wołomin KobyłkaM45700:26:2000:26:20
78MarcinDołęgowski34MFundacja Morsy Wołomin KobyłkaM401500:26:2000:26:19
79DorotaSłupik163KK30500:26:2000:26:15
80MateuszPiekarski137MM16200:26:2100:26:16
81AnnaWiszniewska193KK20500:26:2900:26:27
82MałgorzataNiedziółka121KTruck Schow TeamK50100:26:3600:26:36
83AndrzejPaziewski135MM45800:26:4500:26:44
84ArkadiuszŁukasiak104MMińska Grupa RowerowaM55700:26:4600:26:46
85JanDołęga-Kozierowski33MMBC TeamM301800:26:5800:26:55
86MarcinPajewski133MBłyskawice i piorunyM45900:26:5800:26:55
87AleksandraSzylberg176KSpartan SGX WarsawK40300:27:0400:26:56
88RenataTula186KMykmykK60+100:27:0500:27:03
89MariolaBakalarska6KWarsaw Run ClubK50200:27:0700:27:04
90WiesławBakuła7MM50300:27:1200:27:12
91IbragimAynaev3MKS. WolniM401600:27:1300:27:06
92KamilaTrajnerowicz182KK40400:27:1500:27:03
93PiotrWąsowski190MM50400:27:1700:27:01
94MarekŻywień211MM55800:27:3000:27:28
95IgorZbrzeźniak201MM20900:27:3500:27:24
96JarosławZduński203MM50500:27:4400:27:33
97KatarzynaKołat75KK16100:27:4800:27:37
98RobertLalewicz97MHusaria Race TeamM451000:27:5300:27:47
99KatarzynaNiedziałek120KBiegający ŚwidnikK30600:27:5400:27:45
100TomaszStrzelczyk170MM35900:27:5600:27:55
101RafałSzlaga175MM401700:28:0400:27:54
102PawełGlinka47MKS. WolniM401800:28:0800:27:54
103MagdalenaŻochowska208KŻórawski TeamK20600:28:1100:28:06
104DanielŻochowski209MŻórawski TeamM201000:28:1200:28:07
105PawełAntkiewicz214MK.S. WOLNIM451100:28:1700:28:02
106KatarzynaMaksymowicz109KZabieganeDniK40500:28:1700:28:10
107TomaszMajchrzak107MMajchrzakowy Klub SportowyM351000:28:1900:28:14
108MarlenaKowalik81KK20700:28:1900:28:19
109DariuszPotyraj143MLemingi RunningM60200:28:2600:28:24
110MonikaGrom54KDeloitte Adventure TeamK30700:28:2800:28:20
111RafalOsowski132MM401900:28:3000:28:19
112MagdalenaBuras20KK30800:28:3000:28:21
113DominikMatyszczak215MKlub KENKOM16300:28:3500:28:24
114JanuszBukowski1MM60+200:28:3700:28:37
115PiotrDziepak38M1BLTrM402000:28:3900:28:36
116ArturKust93MKS. WolniM451200:28:4100:28:22
117AleksandraSzczotkowska173KK35200:28:4200:28:35
118MarekSzczotkowski174MM451300:28:4300:28:36
119KatarzynaPawłowska134KK45200:28:5200:28:49
120RomanMarek112MM60300:28:5300:28:41
121MaciejSadowski155MWarszawska SzesnastkaM201100:28:5800:28:49
122SylwiaSędek157KK40600:29:0000:29:00
123EleonoraGórska51KK50300:29:0100:28:58
124PiotrSypniewski171MTKKF BłyskawicaM451400:29:1100:29:11
125ŁukaszJachowicz59MM351100:29:1800:29:07
126JulianNowacki122MTruck Schow TeamM60+300:29:1900:29:19
127AndrzejZdrojewski202MM402100:29:2500:29:20
128JanuszKaliszewski70MM451500:29:3400:29:31
129MartaFrankel-Dominik44KAkademia WalkiK30900:29:3800:29:36
130AnnaJermakowicz63KruncoholicsK35300:29:4600:29:38
131EwelinaKołacińska74KK45300:29:4700:29:47
132DorotaZielińska205KK20800:30:0500:29:51
133EwaSkowrońska159KK45400:30:1000:29:47
134DariaPuchnarewicz145KWilanowskie WilkiK45500:30:1100:29:57
135PaulinaWróbel195KBBKTSK301000:30:1200:30:12
136WeronikaTomaszkiewicz213K100:30:2300:30:16
137KatarzynaŁagowska102K.K301100:30:2400:30:14
138MonikaDąbrowska30KK301200:30:2500:30:15
139AgnieszkaPorowska142KK35400:30:3200:30:29
140MartaLewandowska100KK301300:30:3400:30:34
141AdamSzczap172MM351200:30:3600:30:28
142MartaKrupska86KMińska Grupa RowerowaK301400:30:3800:30:24
143JacekBodalski16MSkarymakersi - Skaryszewskie CiachaM50600:30:3900:30:27
144KatarzynaDabrowska28KK40700:30:4500:30:36
145MariuszDybizbański37MKS. WolniM402200:30:4800:30:41
146AnnaZawadzińska200KK35500:30:5200:30:46
147MarekSłodowy160MKS. WolniM402300:30:5400:30:47
148AdamGłodek48MM351300:31:0600:30:55
149TomaszHołowacz58MKondycjaM60+400:31:1600:31:06
150ElżbietaGłowacka49KParkrun Warszawa UrsynówK60+200:31:1900:31:19
151MirosławMacieja105MM60400:31:2700:31:16
152PaulinaJuś68K1 Warszawska Brygada PancernaK301500:31:3000:31:27
153TeresaŻywek210KTripower.plK60+300:31:5800:31:56
154JakubBińkiewicz14MM201200:32:0900:31:57
155IgorSzulc220MM301900:32:1700:32:10
156RadoslawGrabowski52MMaratończyk.plM451600:32:2300:32:12
157KatarzynaBaszczyńska11KK55100:33:0700:33:02
158AnnaTchórzewska180KLemingi RunningK45600:33:1300:33:02
159AlicjaRozkrut151KK40800:33:1800:33:04
160SylwiaUrban188KNight Runners Ostrów WielkopolskiK35600:33:4400:33:44
161IwonaStodolska169KK40900:33:5200:33:29
162BartoszButa21MBłyskawiczne ręceM302000:34:1100:33:56
163JustynaLewandowska99KK301600:34:1800:34:18
164AgnieszkaJurczak64KK50400:34:4800:34:25
165JacekBajorek5MIZBI KonsultingM451700:35:0700:34:57
166OlafArtymiuk2MM351400:35:2400:35:11
167JoannaJaworska61KK401000:35:3000:35:21
168PiotrKaleta69MFANGAM50700:35:4500:35:44
169IwonaTrąbińska184KK401100:36:0400:35:57
170JoannaZiarko204KK45700:36:1100:36:05
171JarosławTomaszkiewicz212MM50800:36:3100:36:24
172PaulinaPiasecka136KK16200:36:3200:36:19
173RobertGrządziel57M200:36:4700:36:46
174PawełGrządziel56MM50900:36:4800:36:46
175PawełKulka91MM451800:37:3400:37:27
176JulitaOlędzka129KbrakK45800:37:3400:37:28
177JacekNoworyta127MM60+500:38:0700:38:07
178MarianKukielski90MM60+600:39:0000:38:46
179KarolinaKukielska89KK401200:39:0100:38:47
180KarolinaJakóbczak60KK35700:40:4500:40:37
181KrystynaBartosik10KK60100:41:5500:41:47
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć