II Gąbińska Dziesiątka - Wyniki
2018.09.08 11:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2
1ArturKamiński155MPłock Biega NO AGE LIMITM30100:35:32P. Płock
2PrzemysławGiżyński31MTkkf PłockM30200:36:29P. Płock
3PawełWojtczak132MBiegaj z DymkiemM30300:37:21
4KrzysztofBałatka162MAZS WSGK KutnoM30400:38:01
5KrzysztofChętka161MBiegaj z DymkiemM30500:38:30P. Płock
6KrzysztofKamiński173MGąbin BiegaM30600:38:47GabinP. Płock
7DominikMilewski71MGąbin BiegaM20100:39:19P. Płock
8NataliaMierzlikin168KK20100:40:03
9DanielRodzoch169MM30700:40:03
10RafałPrzybylski88MPrzybyl-KutnoM30800:40:04
11MarcinCyparski22MActive Runners PłockM30900:40:31P. Płock
12KamilGoszczyński33MActive Runners PłockM16100:40:32P. Płock
13JacekCichecki157MPłock Biega NO AGE LIMITM50100:40:46P. Płock
14TomaszKamiński42MGąbin BiegaM20200:40:54GabinP. Płock
15KamilMotylewski73MM301000:40:59
16DominikRzepecki97MM40100:41:04P. Płock
17PawełBronowski150MSokół BodzanówM301100:41:04P. Płock
18AdamBielec7MWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKM20300:41:57
19MichałSzmulewicz110MSOKÓŁ BODZANÓWM40200:42:09
20AndrzejŚwiercz170MKlub Biegacza im. P. SękowskiegoM50200:42:10
21RafałWójcik134MActive Runners PłockM301200:42:12
22GrzegorzWojtycki133MbiegamPłock teamM40300:42:17P. Płock
23JarosławDurys25MROZBIEGANI-ŻYCHLINM40400:42:23
24EmilMachała62MM301300:42:31
25AnetaTuralska116KBiegaj z DymkiemK20200:42:31
26DanielWypysiński141MM301400:42:48
27RobertRybicki96MSOKÓŁ BODZANÓWM50300:42:51
28DariuszSkonieczny99MM20400:43:11
29RyszardMarut153MKB Promyk TKKF CiechanówM60+100:43:21
30WitoldTarnowski113MKB TKKF Promyk CiechanówM50400:43:21
31DariuszŁomnicki61MPłock Biega NO AGE LIMITM50500:43:34P. Płock
32JacekBrygier12MTkkf PłockM40500:43:50
33AndrzejPudlik90MM50600:43:59P. Płock
34RadoslawWilgocki127MGabin BiegaM301500:44:09GabinP. Plocki
35BogusławTyc118MM50700:44:15P. Płock
36MarekKaraszewski44MActive Runners PłockM40600:44:23P. Płock
37JacekKozłowski52MM40700:44:33P. Płock
38MarcinCelmer17MActive Runners PłockM301600:44:34P. Płock
39SławomirLasota57MM60+200:44:50
40JarosławMatacz70MBiegaj z DymkiemM301700:44:55P. Płock
41TomaszWypysiński137MM20500:44:56GabinP. Płock
42AdamBudziło14MM40800:45:41P. Płock
43MarceliJędrzejewski41MPłock Biega NO AGE LIMITM40900:45:59
44RomanPetrykowski84MbiegamPłock teamM50800:46:00P. Płock
45ŁukaszZaborowski142MActive Runners PłockM301800:46:00P. Płock
46AnetaLubińska59KKB TKKF Promyk CiechanówK40100:46:02
47MichałMarcinkowski67MOrlen Running TeamM301900:46:26P. Płock
48KacperSołtysiak101MM16200:46:31P. Płock
49EdmundStańczak103MPłock Biega NO AGE LIMITM60+300:46:43P. Płock
50RadosławRudziński95MSportowa ZakładowaM302000:46:46
51KrzysztofMamczarek66MROZBIEGANI-ŻYCHLINM302100:46:48
52JanOpałka77MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM60+400:46:50
53SławomirKubiński55MKB TKKF Promyk CiechanówM50900:47:41
54KrzysztofChodorowski19MGąbin BiegaM302200:47:44GabinP. Płock
55AdaKujawowicz154KGąbin BiegaK20300:47:45GabinP. Płock
56TomaszWochowski131MGąbin BiegaM302300:48:01P. Płock
57Stanisław AdamOlbryś76MKB LegionowoM501000:48:17
58ŁukaszKowalski51MM302400:48:22
59ZbigniewPankowski79MM60+500:48:45P. Płock
60JarosławBielawski6MM302500:48:46
61AndrzejKapes43MOSP KSRG ŻYCHLINM20600:49:04
62ArturSzymański112MActive Runners PłockM401000:49:27Gabin
63GrzegorzJabłoński38MOrlen Running TeamM501100:49:31P. Płock
64WłodekDziarnowski26MbiegamPłock teamM501200:49:35P. Płock
65KacperKarbal167MSzkoła PUL PłockM16300:49:46
66MarekPszczoła89MM401100:49:55P. Płock
67MartaMotylewska72KK20400:50:06P. Płock
68ZofiaChądzyńska18KPłock Biega NO AGE LIMITK50100:50:11P. Płock
69AndrzejSzarmach108MPłock Biega NO AGE LIMITM302600:50:22P. Płock
70RomanSłowik100MOrlen Running TeamM501300:50:36P. Płock
71BogdanMakowski65MPlock Biega NO AGE LIMITM60+600:50:50P. Płock
72KrystianWasilewski122MM20700:50:57GabinP. Płock
73WojciechGórecki34MM20800:51:12GabinP. Płock
74PiotrGrommunt35MM302700:51:21P. Płock
75AdamZieliński145MSochaczew BiegaM302800:51:30
76KamilKowalewski50MM20900:51:33Gabin
77RafałWypysiński140MGąbin BiegaM302900:51:49Gabin
78MarekAdamczyk1MBiegaj z DymkiemM303000:51:49P. Płock
79KarolMachnicki63MM16400:51:53
80MonikaWiśniewska129KGąbin BiegaK30100:52:07GabinP. Płock
81MarzenaGędek30KGoszczyckiTeamK40200:52:15
82WitoldGoszczycki32MM501400:52:15
83PiotrKiciak47MM501500:52:26Gabin
84RobertPawelec80MM303100:52:28P. Płock
85MirosławKarpiński46MM303200:52:31GabinP. Płock
86MichałMarszalec68MM303300:52:31
87JacekMaciejewski64MActive Runners PłockM401200:52:31P. Płock
88PiotrPyszniewski91MM501600:52:37
89KamilBaranowski5MGąbin BiegaM201000:52:47GabinP. Płock
90PiotrBogacki10MM401300:52:50
91KrzysztofKozłowski53MGąbin BiegaM303400:53:31GabinP. Płock
92MonikaBiniewicz8KK20500:53:37
93DominikPiasecki164MROZBIEGANI-ŻYCHLINM303500:53:39
94KrzysztofJędrachowicz39MM401400:53:40
95JanBorkowski149MM60+700:53:54
96PiotrKrajewski54MWIĘCKOWSKI TEAMM201100:53:55
97StanisławDymek171MBiegaj z DymkiemM60+800:54:04P. Płock
98KrzysiekBrzózka13MActive Runners PłockM401500:54:12P. Płock
99KamilStupecki107MM303600:54:30
100SzymonWalczak160MM16500:54:36
101ŁukaszJędrzejewski40MO.S.P. Goślice / Klub HDK Legion PłockM303700:55:10
102BartoszRomański93MBMK KutnoM303800:55:18
103CezaryUrbanek121MBMK KutnoM201200:55:18P. Płock
104RafałPiaskowski85MM303900:55:23P. Płock
105PiotrGajewicz29MM401600:55:32Gabin
106EwaZiółkowska146KGąbin BiegaK20600:55:37GabinP. Płock
107WawrzyniecSzejko109MKB TKKF Promyk CiechanówM60+900:55:40
108RenataStelmaszewska105KROZBIEGANI-ŻYCHLINK50200:55:56
109EdmundSowiński102MTkkf PłockM60+1000:56:00P. Płock
110BeataSzpernal111KK50300:56:09P. Płock
111AndrzejKujawski56MSIEMOWIT IVM60+1100:56:42
112ŁukaszPająk78MM304000:56:54P. Płock
113ŁukaszGrzelak37MGąbin BiegaM304100:57:01GabinP. Płock
114PiotrBromka11MM304200:57:05
115KrzysztofŚwitalski159MFundacja Szybciej Wyżej DalejM304300:57:16P. Płock
116WeronikaPokropińska87KK30200:57:24
117SylwiaKompińska49KActive Runners PłockK30300:57:50P. Płock
118PiotrBuras15MPiotrek BiegaM401700:58:24
119LiliannaPawłowska81KK40300:58:25
120JakubZiółkowski147MGąbin BiegaM201300:58:33GabinP. Płock
121AdriannaCyparska21KActive Runners PłockK30400:58:33P. Płock
122AnnaWypysińska136KGąbin BiegaK30500:58:51Gabin
123DariuszKolibczyński48MPlock Biega NO AGE LIMITM401800:59:16P. Płock
124IlonaWiniarek128KK40400:59:28
125SylwiaRzymska166KbiegamPłock teamK40500:59:28P. Płock
126WojciechBłaszczyk9MSportowa ZakładowaM401900:59:30
127PawełWypysiński139MGąbin BiegaM304400:59:31Gabin
128PawełTurek117MGąbin BiegaM304501:00:31GabinP. Płock
129JolantaWieluńska126KPłock Biega NO AGE LIMITK50401:01:10P. Płock
130KrzysztofWęglewski125MM402001:01:39
131AnnaWęglewska124KK40601:01:40
132AgnieszkaPerczyńska83KK30601:02:02
133PaulaSzymańska163KActive Runners PłockK40701:02:02P. Płock
134BartekWasilewski123MM201401:02:56GabinP. Płock
135EwaWypysińska135KK30701:03:06
136BarbaraRogowicz-Szmulewicz92KActive Runners PłockK40801:03:23P. Płock
137MałgorzataBabaczyk2KK30801:03:29P. Płock
138PiotrBabaczyk3MM304601:03:29
139PatrykPodgórski86MM402101:04:26GabinP. Płock
140DorotaNoskiewicz74KK40901:05:20P. Płock
141EwaWypysiński138KGąbin BiegaK30901:07:33Gabin
142PiotrSzmulewicz165MSokół BodzanówM201501:07:33P. Płock
143MonikaLewandowska58KK401001:07:43
144HalinaKarpińska45KK301001:08:21
145PiotrBanasiak4MKRZAL ADVENTURE TEAMM501701:09:06
146IwetaBurna16KActive Runners PłockK401101:10:59P. Płock
147AgataŁęcka60KActive Runners PłockK401201:11:04
148JadwigaRudzińska94KSportowa ZakładowaK301101:14:23
149ZbigniewJeziórski158MM60+1201:26:07P. Plocki
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć