II BIEG ŚW. STANISŁAWA KOSTKI - Wyniki
2018.09.23 13:30

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1
1RafałSmoliński219MKB TKKF Promyk CiechanówM20100:19:1000:19:09
2TomaszKowalewski85MPszczółkowski TeamM30100:19:1700:19:16
3MarcinKasprowicz120MRozbiegane DziałdowoM30200:19:2000:19:18
4MarcinAmbroziak1MM30300:19:4200:19:41
5ZbigniewBartkowski189MSkazani na SukcesM50100:20:0000:20:00
6RafałKołakowski12MRozbiegane DziałdowoM40100:20:1100:20:09
7RomanDąbkowski43MGalindia SzczytnoM30400:20:2200:20:20
8TomaszBudniak125MKB TKKF Promyk CiechanówM30500:20:3200:20:31
9MaciejPodlecki117MKB TKKF Promyk CiechanówM16100:20:5400:20:54
10SylwesterJakacki80MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM30600:21:0800:21:08
11PawełOlszański202MTeam KopećM20200:21:1000:21:09
12TomaszKiernozek227MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM30700:21:1800:21:12Parafianin/ka
13PawełJabłoński138MNidzica BiegaM40200:21:2400:21:20
14WiktorMagdaleński61MM20300:21:3800:21:37
15KrzysztofPodlecki118MKB TKKF Promyk CiechanówM40300:21:3900:21:39
16AndrzejZieja76MSkazani na sukcesM30800:21:5000:21:50
17MarcinHerman252MM40400:21:5400:21:54
18ArturZajączkowski17MRozbiegane DziałdowoM40500:21:5900:21:53
19KamilSieruta21MM30900:22:0100:22:01Parafianin/ka
20EwaLisek206KNidzica BiegaK30100:22:0200:22:02
21LeonMederski187MRozbiegane DziałdowoM60100:22:0300:21:58
22PrzemysławMatras64MSkazani na sukcesM301000:22:0600:22:03
23BogdanWodzyński171MRozbiegane DziałdowoM50200:22:0600:22:03
24TomaszBojanowski92MZespół Szkół nr 2 w SzczytnieM20400:22:1400:22:11
25StanisławŁukaszewicz165MWarmia BraniewoM50300:22:1500:22:15
26CezaryZbrzeźny136MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM301100:22:1700:22:11
27KamilOlszewski161MNidzica BiegaM20500:22:1800:22:18
28PiotrSzczepanek44MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM40600:22:2300:22:17
29MichałJadeszko74MWarmińsko-mazurskie dzikiM20600:22:2600:22:26
30AdamTłoczkowski116M8. Szczycieński batalion radiotechnicznyM40700:22:2700:22:24
31BogdanZając63MZaDyszkaM40800:22:3100:22:28
32KrzysztofBrzostek253MM16200:22:3800:22:33
33ArkadiuszMamiński126MSPzOInr2M301200:22:4100:22:41
34PrzemysławGajewski144MRozbiegane DziałdowoM301300:22:4200:22:37
35DamianUrbaniak183MJednorożec robi co możeM16300:22:4500:22:44
36MirosławFedejko255MSkazani na SukcesM301400:22:4900:22:42
37ArkadiuszPrusik148MNidzica BiegaM301500:22:5200:22:52
38SylwesterUrbaniak49MJednorożec robi co możeM301600:22:5300:22:53
39MagdalenaPietruszka190KRozbiegane DziałdowoK30200:22:5600:22:54
40PiotrRembecki188MRozbiegane DziałdowoM40900:22:5700:22:52
41PawelRoszyński251MGalindia SzczytnoM301700:23:0400:23:04
42DariuszBorczak207MJednorożec robi co możeM301800:23:1200:23:10
43HubertKotowski257MM16400:23:1300:23:08
44ZbigniewRemiszewski156MM50400:23:1400:23:06
45DariuszMroziński172MRozbiegane DziałdowoM401000:23:1800:23:14
46PiotrKrzyżaniak175MSkazani na sukcesM301900:23:2400:23:24
47PawełDawgul164MWarmia BraniewoM20700:23:2600:23:19
48KrzysztofGwiazda101MJednorożec robi co możeM302000:23:2800:23:26
49DamianDąbkowski104MM20800:23:5800:23:58
50BartoszChumowicz215MMiejsce MarzeńM302100:24:0000:23:46
51BartlomiejGuminski119MLecimy TutejM20900:24:0400:23:55Parafianin/ka
52AnnaUrbaniak34KJednorożec robi co możeK30300:24:1000:24:09
53AdamOsowski210MRozbiegane DziałdowoM302200:24:1600:24:10
54RobertJaworski79MM401100:24:1800:24:12
55AdamMoszczyński231MM401200:24:1900:24:14Parafianin/ka
56MarekMajewski90MSkazani na sukcesM50500:24:2500:24:17
57PiotrSokół250MM201000:24:3200:24:32
58GrzegorzBaranowski29MNidzica BiegaM401300:24:3200:24:22
59ArkadiuszKuszpa46MM302300:24:3400:24:30
60ŁukaszWiśniewski182MSkazani na SukcesM302400:24:4000:24:37
61ArturSzczepkowski69MNidzica BiegaM401400:24:4100:24:33
62PawełFlank131MM401500:24:4300:24:25
63TomaszNąć191MRozbiegane DziałdowoM302500:24:4500:24:45
64MarekDeptuła50MM302600:24:5500:24:49Parafianin/ka
65KazimierzPuławski65MGPNM50600:24:5800:24:52
66ArkadiuszOszczęda237MNidzica BiegaM302700:25:0000:24:49
67AgnieszkaKowalska142KRozbiegane DziałdowoK30400:25:0100:25:01
68PrzemysławBurdyński218MNidzica BiegaM201100:25:0300:24:51
69RafałSyczew89MM201200:25:1100:25:01
70WiolettaKasprowicz121KRozbiegane DziałdowoK20100:25:1500:25:08
71PatrykŁaszkowski111MPasłęka TeamM16500:25:2500:25:18
72AndrzejRębowski150MRozbiegane DziałdowoM401600:25:2600:25:23
73KamilOszczęda238MNidzica BiegaM16600:25:3000:25:27
74ZuzannaŚliwka247KNidzica BiegaK16100:25:3000:25:30
75MichałJaworski132MM302800:25:3400:25:25
76AndrzejBorowski186MRozbiegane DziałdowoM60200:25:3600:25:36
77KamilBazydło234MMorsy szczytno#resetM201300:25:4000:25:40
78MarcinTurowski62MM302900:25:4500:25:38Parafianin/ka
79MonikaDanelska6KALA TEAMK30500:25:4800:25:37
80KrzysztofOlszański222MM303000:25:5900:25:52
81DawidBielski240MKB wybiegdalamM303100:26:0000:25:43
82KamilTaradejna123MGalindia SzczytnoM201400:26:0400:25:50
83MagdalenaPiotrowska201KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK30600:26:0800:26:08
84DamianSmoliński37MJednorożec robi co możeM16700:26:1400:26:13
85RadosławKulesza42MM201500:26:2600:26:20
86LukaszOlszewski196MRozbiegane DziałdowoM401700:26:2700:26:15
87WojciechKoszewski229MNidzica BiegaM401800:26:3400:26:19
88DamianWarych4MM303200:26:3500:26:35
89RafałPiecychna224MM303300:26:3600:26:36
90StanisławGrabowski139MKB TKKF Promyk CiechanówM60300:26:3700:26:37
91MarcinDublaszewski71MSRTG-OlsztynM401900:26:4500:26:44
92MarcinStradomski137MSą WolniejsiM402000:26:5100:26:38Parafianin/ka
93KarolMichalak259MM16800:26:5300:26:45
94NataliaMichalak157KWarmińsko-mazurskie dzikiK20200:26:5300:26:53
95RadekBielicki109MCTS Team OlsztynM402100:26:5300:26:47
96KarolMichalski399MRozbiegane DziałdowoM16900:26:5600:26:45
97MarcinSakowicz100MGeodeci SzczytnoM402200:26:5700:26:46Parafianin/ka
98PawełTrzciński128MM303400:27:0000:26:42
99AndrzejPruszkowski127MM303500:27:0800:26:51Parafianin/ka
100MarekGrabowski213MBudimexM50700:27:0800:26:57
101AleksandraBorządek98KLegia Run ClubK16200:27:1100:26:58
102AleksanderSendzicki185MRozbiegane DziałdowoM161000:27:1100:27:05
103Jacek CaiporaTalar115MGCB SzczytnoM201600:27:1200:27:12
104PawełBurdyński13MBIEGAM BEZ KLUBUM201700:27:2100:27:16Parafianin/ka
105SebastianLabiński199MZGUB BRZUCH, ZRÓB RUCHM303600:27:2800:27:18
106RyszardKaczorowski22MSkazani na sukcesM50800:27:3000:27:18
107AndrzejDąbrowski158MKlub Morsów w PiszuM50900:27:3200:27:21
108Emilia OncaŁoniewska60KGCB SzczytnoK20300:27:3300:27:22
109WaldemarKról246MM402300:27:3400:27:29
110PiotrPyszniewski166MM501000:27:3500:27:23
111MaciejWaszkiewicz112MGCB SzczytnoM201800:27:3500:27:22
112MagdalenaFilipiak81KK40100:27:3500:27:35
113GrzegorzFilipiak82MOSP TargowoM402400:27:3700:27:37
114TomaszFilipowicz55M8. Szczycieński batalion radiotechnicznyM402500:27:3800:27:32
115PrzemysławBorczak103MJEDNOROŻECM161100:27:3800:27:38
116MarcelinaGajewska184KGAJÓWKAK16300:27:3900:27:39
117ZuzannaKozon141KZespół Szkół nr 2 w SzczytnieK16400:27:3900:27:39
118MariuszKościelski15MMazovia ProactivM402600:27:4100:27:30
119MałgorzataGrochowska195KRozbiegane DziałdowoK30700:27:4300:27:37
120JacekHarasim73MM303700:27:5900:27:48
121PaulaSadowska203KK16500:27:5900:27:59
122WaldemarJaskulski168MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM402700:28:0000:27:47
123AlinaBaranowska30KNidzica BiegaK40200:28:0200:27:47
124AdamGełdon223MGCB SzczytnoM303800:28:0600:27:51
125MariuszGrabowski220MM303900:28:0900:28:09
126KatarzynaOrłowska94KK30800:28:1100:28:11
127RafałGłowiak145MLubawa Kocha BiegaćM304000:28:1800:28:04
128EwelinaKaczyńska56KK30900:28:2900:28:29
129PaulinaJaworska78KK20400:28:3000:28:23
130AnnaBikowska10KK301000:28:3600:28:23
131KarolMiłocki235MRozbiegane DziałdowoM304100:28:3900:28:26
132IrminaOlszewska197KRozbiegane DziałdowoK301100:28:3900:28:33
133PiotrBaranowski233MNidzica BiegaM161200:28:4400:28:30
134KrzysztofBorządek99MM402800:28:5400:28:48
135JarosławŁaszkowski110MPasłęka TeamM402900:28:5700:28:57
136DorotaKurpiewska230KKLUB MORSÓW W PISZUK40300:28:5700:28:55
137PiotrekPieloszczyk154MGalindia SzczytnoM161300:28:5800:28:43
138MariuszGolon27MGalindia SzczytnoM201900:28:5900:28:44
139MichałOlszewski53MM304200:29:0300:28:57
140JustynaJachacy-Majewska91KSkazani na sukcesK40400:29:0700:28:52
141MarcinCegielski239MAikido Yudokan Dojo - Morsy Szczytno # ResetM403000:29:1000:29:10
142AndrzejSzczerbo256MMorsy szczytno#resetM403100:29:1000:29:10
143TomaszGrudkowski245MAkb Sp2 Szczytno Trohim TeamM403200:29:1200:29:12
144IzaKoroś242KK301200:29:1700:29:17Parafianin/ka
145StanisławZawadzki66MMazovia ProactivM60400:29:2800:29:16
146JoannaBorczak216KKB TKKF Promyk CiechanówK40500:29:4200:29:42
147JarosławMajewski140MOla&Tata Super SquadM304300:29:4600:29:41
148MarekGodlewski149MUrząd Gminy SzczytnoM403300:29:5000:29:37
149MariolaWiktorska35KJednorożec robi co możeK40600:29:5300:29:52
150PiotrPankiewicz59MM403400:29:5300:29:47
151AgnieszkaRojewska16KRozbiegane DziałdowoK40700:29:5600:29:49
152EdytaDzido153KNidzica BiegaK40800:29:5800:29:58
153AndrzejSabała7MMorsy szczytno#resetM501100:30:0400:29:55Parafianin/ka
154EdytaKellmann Stolze93KK301300:30:0500:30:05
155AleksandraJanikowska95KJADĄ!K20500:30:0800:30:08
156SławekPiechota84MM304400:30:1300:30:06
157AnnaMikołajewska40KK301400:30:1500:30:05
158JowitaCiukszo214KMorsy szczytno#resetK40900:30:2100:30:17
159MonikaWdowiak31KNidzica BiegaK401000:30:2200:30:22
160RobertGmitrzuk160MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM501200:30:2600:30:13
161KingaKowalczyk36KJednorożec robi co możeK20600:30:2800:30:26
162AnnaMikołajewska192KJednorożec robi co możeK50100:30:2900:30:15
163Mariusz-JacekKamionowski8MMorsy OstrołękaM501300:30:3700:30:21
164AgnieszkaKościelska14KMazovia ProactivK401100:30:4200:30:27
165PatrycjaChodkowska241KK301500:30:5800:30:58Parafianin/ka
166MartynaDudziec135KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK16600:31:0700:31:01
167KrystianBrzostek23MAkb Sp2 Szczytno Trohim TeamM202000:31:0800:31:05
168LeonChojnacki152MM60500:31:1000:31:10
169Jerzy-PiotrGajewski204MGAJÓWKAM501400:31:1200:30:53
170JerzyZałuska105MAKB GIMNAZJUM 1-SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMM60600:31:1600:31:08
171BartoszRejner146MM202100:31:2700:31:20
172KasiaZieja75KSkazani na sukcesK301600:31:2900:31:13
173BożenaŻbikowska18KNidzica BiegaK301700:31:3200:31:18
174EwaDulna228KGCB SzczytnoK301800:31:3200:31:32
175JolantaNapiwodzka248KSpzoi2K301900:31:3600:31:24
176AgataLewalska-Konstanty24KK401200:31:3700:31:25
177MarcinGrzywiński39MOSP MiętkieM202200:31:3900:31:31
178PawełRykowski194MM403500:31:3900:31:39
179MarcinGalicki58MM304500:31:3900:31:31
180KamilaŚwiderska143KOSP RumyK20700:31:4100:31:30
181KrzysztofGilewicz217MM304600:31:4100:31:32
182SylwiaKłoskowska48KZespół Szkół nr 2 w SzczytnieK16700:32:0500:31:58Parafianin/ka
183JerzyWróblewski97MM304700:32:0500:31:51
184SzymonGajek147MJADĄ!M161400:32:1100:32:11
185TomaszSzubryt33MM304800:32:1200:31:55
186MarcinCzopek170MOSP DźwierzutyM304900:32:1900:32:07
187MalgorzataRogowska159KK20800:32:2100:32:07
188LukaszSerafin169MOsp.dzwierzutyM305000:32:2200:32:09
189JoannaSzymanowicz77KK401300:32:2300:32:16
190AnnaSychowicz130KK20900:32:4600:32:29
191MagdalenaPabich114KRUN&FUN WIELBARKK302000:32:5100:32:46
192AndrzejPogorzelski20MMazovia ProActivM501500:33:0400:33:04
193WeronikaHodkowska211KK201000:33:1100:33:04Parafianin/ka
194MarcinHodkowski212MM202300:33:1100:33:01Parafianin/ka
195KatarzynaSkowrońska226KK401400:33:1200:32:56
196RyszardRopiak51MKURPIE MyszyniecM60700:33:1400:31:58
197MartaSzwejkowska-Dudziec134KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK302100:33:1900:33:13
198EwaBerkowska2KK302200:33:3200:33:20
199AgnieszkaRykowska193KK302300:34:1200:34:02
200JanJowawtny258MM305100:34:4000:33:42
201MarcinBartnikowski107MTeam KopećM403600:34:5000:34:35
202AgnieszkaBrzostek232KK201100:34:5100:34:46
203AgnieszkaZawadzka102KMazovia ProactivK302400:35:1100:34:53
204JarosławPolak129MM305200:35:1800:35:06
205LauraStudniak254KK201200:35:2200:35:10
206BarbaraSadłowska32KK302500:35:2600:35:23
207AnitaOsial88KOsial_TeamK302600:35:3900:35:28
208MariuszOsial87MOsial_TeamM305300:35:3900:35:28
209AnetaSaluszewska180KK401500:35:5100:35:48
210NataliaCiechanowicz72KK201300:35:5200:35:42
211BeataTabaka38KJednorożec robi co możeK302700:35:5300:35:49
212JoannaNagadowska151KMorsy szczytno#resetK302800:36:1200:36:01
213MagdalenaRosa41KK201400:36:2200:36:16
214BożenaPyszniewska167KK401600:36:4200:36:42
215HannaFelka86KK302900:37:0500:37:05Parafianin/ka
216AleksandraBorczak113KJEDNOROŻECK16800:37:0600:37:02
217JulitaGnatkowska205KGalindia SzczytnoK201500:37:1400:37:00
218MagdaBielicka108KCTS Team OlsztynK303000:37:4200:37:33
219WiesławSkowroński225MM403700:38:0900:37:54
220MałgorzataZawadzka249KMAZOVIA PROACTIVK401700:38:1700:38:00
221BarbaraPogorzelska19KMazovia ProActivK401800:38:1800:38:01
222DorotaKazimierczak244KMazovia ProactivK401900:38:1800:38:02
223MichałOstrowski26MAKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMM161500:38:5200:38:49Parafianin/ka
224ArturTrochimowiczl3MAKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMM501600:38:5200:38:37
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć