Półmaraton Trzech Rzek - Wyniki
2018.07.01 09:30

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3POMIAR 1POMIAR 2
1RadekGozdek72MTrucht Tarchomin TeamM40101:18:1301:18:1300:05:5700:42:55
1AndrzejRadziłowski327MLKS OLYMP BŁONIEM30101:18:1301:18:1100:05:5700:42:54
3MichałIwanicki81MAccelerating PolandM30201:22:3001:22:2900:06:0800:44:56
4MarekGruza76MM40201:25:1401:25:1200:06:2700:46:20
5MariuszMacugowski169MKB TKKF Promyk CiechanówM40301:25:3701:25:33NDM00:06:4400:47:24
6PiotrGłogowski63MNaprzód MłocinyM40401:25:4901:25:4800:06:3100:46:49
7KamilGoszczyński71MActive Runners PłockM16101:26:0601:26:0400:06:4900:47:44
8ŁukaszMalinowski170MNasielsk Baszta TeamM20101:26:3001:26:2500:06:3300:47:36
9RobertMichalski180MNocne Piłowanie AgrykoliM30301:26:3401:26:3100:06:5900:48:11
10JacekKulik145MDOGOŃ Grodzisk MazowieckiM50101:26:3701:26:3000:06:5000:47:40
11DariuszKiełbasa108MGąbin BiegaM40501:27:2901:27:2700:06:3400:47:17
12PatrycjaBereznowska325KWieliszew Heron TeamK40101:27:3101:27:2800:06:4700:47:48
13PawełKownacki134MWieliszew Heron TeamM40601:29:0801:29:0400:06:4800:48:41
14AdamBielec17MWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKM20201:29:1301:29:0300:07:0800:49:56
15AndrzejZalewski317MTeam NutriliteM60+101:29:1701:29:1500:06:5900:48:11
16SebastianStrumnik268MRozbiegamy Nowy DwórM30401:29:3201:29:31NDM00:06:1800:47:43
17KrzysztofKamiński102MGąbin BiegaM30501:29:5001:29:4600:07:0500:50:17
18GrzegorzKrysiak139MM30601:30:3701:30:3000:07:1200:49:59
19WojciechBielkowski20MCOKE RUNNERSM40701:31:1601:31:1300:07:0700:49:59
20MateuszBielecki19MM20301:31:3001:31:2700:06:4400:50:04
21KarolBielec1MRozbiegamy Nowy DwórM30701:31:4401:31:43NDM00:06:2800:48:35
22SebastianJankowski90MAlpla teamM30801:31:5501:31:5100:07:0000:49:55
23DamianGolędzinowski67MM20401:32:0801:31:5800:07:3500:52:00
24RobertKieroński109MM40801:32:1901:32:16NDM00:06:4500:49:46
25GrzegorzPankowski212MKosi Mazaki Team !M30901:32:3101:32:2100:07:2000:51:10
26HannaNejfeld196KBiegam Bo Lubię Ząbki TEAMK40201:33:4301:33:4100:07:0600:51:10
27PatrykWaleszczak295MM20501:34:1801:34:17NDM00:06:4300:50:04
28AdrianTargoński283MM301001:34:4701:34:2500:07:2700:50:13
29AgataPietraś224KK30101:35:1001:35:0700:07:2500:52:45
30JanuszOlczak203MM50201:35:1101:35:0600:07:2500:51:55
31RobertJasnoch93MM40901:35:1701:35:1600:06:2400:50:10
32SławomirLasota155MM60+201:35:2901:35:2300:07:2700:52:39
33JakubKościk128MKrólewski Klub BiegaczaM301101:35:4001:35:3600:07:3000:52:59
34AndrzejPudlik239MM50301:35:5201:35:3800:07:5800:53:45
35KamilŚwitala328MRozbiegamy Nowy DwórM20601:36:0501:35:58NDM00:07:1900:52:22
36TomaszWojnarowicz307MM301201:36:1501:36:0800:07:2100:52:13
37BarbaraMiszta189KBiegam Bo Lubię Ząbki TEAMK40301:36:3701:36:2100:08:0000:54:12
38IlonaGradus74KAdidas Runners WarsawK30201:36:4601:36:4200:07:1800:53:00
39TomaszWudarczyk313MKB TKKF Promyk CiechanówM50401:36:5401:36:5300:07:1500:52:31
40AndrzejKorkosz124MGroty TeamM401001:36:5801:36:4800:07:4600:53:45
41JanuszTorzewski285MM401101:37:2501:37:2400:07:1100:52:24
42MonikaBytner29KK30301:37:2801:37:2200:07:1900:52:53
43MarcinOgonowski326MPEMESM301301:37:3201:37:2800:07:3200:53:32
44PiotrJancz88MM20701:37:3301:37:33NDM00:07:0800:52:48
45MaciejAntonowicz6Mdeaf runningM301401:37:4601:37:3400:07:2700:53:20
46AleksandraBoczkowska24KK30401:37:5301:37:3600:08:0400:54:13
47TomaszNowak198MStarzyńskiego Biega ŁowiczM301501:38:2501:38:1700:07:2800:54:14
48DanielNowak199MM301601:38:3201:38:2100:07:0100:52:34
49DanielNowak201MM301701:38:3301:38:2100:07:0100:52:34
50KamilLesiak156MBiegam Bo Lubię NocąM301801:38:4301:38:3800:07:2500:53:32
51DariuszJakubowski87MM401201:39:0801:38:4800:07:5000:53:07
52AndrzejDębski41MM401301:39:2101:39:1400:07:4900:54:06
53KamilMalinowski12171MM20801:39:4001:39:16NDM00:08:3900:56:14
54JacekBudzik27MSpartan SGX WarsawM301901:39:4601:39:3700:07:4400:54:58
55BarbaraRosińska245KSTO-nogi MilanówekK50101:39:5001:39:4700:06:5100:52:35
56RadekJankowski91MNasielsk Baszta TeamM401401:39:5101:39:4900:07:4100:55:08
57MichałFrycz58MM401501:40:1201:40:0000:08:0700:56:08
58RafałDarkowski37MLider WinnicaM302001:40:1701:39:56Firma00:07:5000:53:07
59TomaszPłonkowski229MBiegam na TarchominieM50501:40:2301:40:2301:51:1500:54:29
60LeszekJędrzejczyk96MM50601:40:2801:40:1700:08:1400:55:12
61SylwiaKalińska101KBrud EkipaK20101:40:3101:40:2400:07:5800:55:22
62PiotrDziała48MKB Ożarów Mazowiecki BiegaM401601:41:2201:41:1200:08:0400:56:08
63DarekKołodziejczyk35MAdidas Runners WarsawM401701:41:2401:41:2100:07:4700:55:19
64RenataKwiatkowska152KKB Ożarów Mazowiecki BiegaK50201:41:2601:41:2000:07:4800:56:04
65DagmaraDominiak44KK20201:41:3401:41:31NDM00:06:4900:52:46
66TomaszSłowikowski256MJW 2189M20901:41:3701:41:1900:07:5000:54:11
67MaciejKrólczyński136MKS. WolniM302101:41:4501:41:3400:07:4200:55:28
68AdamSzewiak280MM302201:41:5101:41:4100:08:0500:56:21
69PawelJakubas84MWPJ TeamM401801:41:5101:41:4200:08:0500:56:21
70JoannaBieniek-Ugniewska21KK30501:41:5501:41:54NDM00:07:2300:56:20
71DamianDegner39MActive Runners PłockM201001:42:0801:42:0500:07:5500:56:40
72DariuszPatalan214MRozbiegamy Nowy DwórM401901:42:4701:42:41NDM00:07:0200:54:12
73AdrianPacuszka211MMetro WarszawskieM201101:42:4801:42:3800:08:1400:55:49
74DariuszBagnicki2MRozbiegamy Nowy DwórM402001:42:5301:42:46NDM01:42:5200:54:39
75DanielKościński129MM302301:42:5301:42:3000:07:5400:55:58
76MarzenaPiętka226KRozbiegamy Nowy DwórK40401:43:0301:42:5700:07:1600:55:48
77PiotrNazar195MM302401:43:0801:42:4301:43:0800:56:46
78RafałGoutar330MM50701:43:1501:42:5900:08:1500:56:31
79AnnaRzepecka329KKB TKKF PROMYKK40501:43:1601:42:5900:08:1500:56:31
80KrzysztofChodorowski31MGąbin BiegaM302501:43:2001:43:15Niepełno00:07:5100:55:55
81PrzemysławWoźniak311MMONM302601:43:4201:43:2700:09:1100:59:31
82MarcinSzarszewski276MNasielsk Baszta TeamM302701:43:5101:43:4600:07:4000:56:33
83ŁukaszKozłowski135MM302801:44:0601:43:3500:09:0200:57:25
84ŁukaszSzczerba278MW Pogoni Za DuchemM302901:44:0601:43:4200:08:3000:56:23
85ŁukaszOrzeszyna207MDrużyna Orzecha ŻyrardówM303001:44:1701:43:5800:08:2500:57:57
86DariuszBaranowski11MBrud EkipaM201201:44:5001:44:3200:08:4101:00:09
87MonikaHejduk80KUMCS BiegaK40601:44:5201:44:5200:08:0600:56:44
88AleksanderOlejarz204MM402101:44:5901:44:5200:08:0300:57:15
89MieszkoCynkier34MM303101:45:1201:45:0400:08:2400:59:08
90MichałRejchel242MRebellion Of Free RunnersM201301:45:1301:45:13NDM00:08:0000:58:27
91MichałWojnarowski308MKaczmar ProjectM303201:45:1601:45:0700:08:2500:59:08
92PiotrKaczynski100MFixato TeamM402201:45:1901:45:0200:09:1700:58:35
93AdrianRusin248MUskrzydlony - z pasji do życiaM201401:45:4301:45:3100:08:2700:58:00
94MartaDymek47KK30601:45:4601:45:4100:08:0100:57:55
95TomaszAlbiński3MM402301:45:5301:45:4400:07:1800:53:13
96PawełGmitrzuk64MXXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego WarszawaM402401:45:5401:45:3500:08:4200:58:48
97GrzegorzGrącki75MM303301:46:0001:45:3700:08:0500:56:50
98DariuszKurpiewski150MM50801:46:0701:46:01NDM00:07:5300:56:59
99BogumiłSeklecki253MM402501:46:1901:46:01NDM00:08:3000:58:15
100DarekGuzowski78MCOKE RUNNERSM50901:46:4101:46:37Firma00:07:5800:58:46
101GrzegorzKur146MM303401:46:5201:46:3500:08:2700:57:52
102JacekZając315MKB Ożarów Mazowiecki BiegaM402601:47:0701:46:5800:08:2400:59:43
103PatrykPawłowski215MKS. WolniM201501:47:2401:47:0500:08:4401:00:32
104WłodekDziarnowski49MbiegamPłock teamM501001:47:4501:47:3000:08:2700:58:41
105MarcinPiotrak227MANKODORM402701:47:4501:47:2800:08:0700:57:31
106DorotaJabłońska82KOutdoor TrainingK20301:47:5801:47:2900:08:5801:00:14
107WojciechPrzybylski238MNaprzód MłocinyM402801:47:5901:47:48Firma00:08:4300:59:51
108KrzysztofŁoś168MWarsaw FrontrunnersM303501:48:0001:47:4500:08:4000:59:31
109RyszardMazurek177MBóbr TłuszczM402901:48:5801:48:4000:08:3601:00:28
110AdamLipiński160MBóbr TłuszczM403001:48:5901:48:4100:08:3701:00:28
111OlafPierzak222MExatel Running TeamM403101:49:1901:49:1500:07:2200:57:06
112PiotrNadolny194MM303601:49:2201:49:1000:08:2501:00:14
113RafałGolec66MM403201:49:3001:49:1700:08:2901:00:08
114KrzysztofChojnacki32MM403301:49:4601:49:2700:08:5001:00:19
115ArturRogolski244MPZU Soprt TeamM403401:49:4801:49:3600:08:2500:59:42
116AnetaAntolik5KBrud EkipaK20401:49:5401:49:4700:08:1101:00:09
117DamianBisialski22MM303701:50:0501:49:34NDM00:09:3501:01:46
118GrzegorzLewandowski158MNasielsk Baszta TeamM303801:50:1301:50:0000:08:3401:01:01
119RobertWodzyński305MKrólewski TeamM403501:50:1601:50:0300:09:1301:01:02
120AnnaAmrozik4KK30701:50:2001:49:5800:09:1201:00:28
121BartoszWłodarczyk304MM303901:50:2701:49:59NDM00:09:0701:00:52
122AndrzejMichalski179MM403601:50:3201:50:2400:08:1401:00:18
123KrzysztofJust99MM403701:50:4201:50:3200:08:2900:59:21
124BartłomiejFlorczak56MPRL TRANSPORTM304001:50:5201:50:45Firma00:08:0901:00:09
125ArturFlis55MM304101:51:0401:50:5000:08:4001:00:31
126AndrzejSzarmach275MPłock biega NO AGE LIMITM304201:51:0401:50:4900:08:1900:59:16
127BartoszGodek65MM304301:51:0501:50:5400:08:5001:01:17
128StanisławŁabęda163MNasielsk Baszta TeamM403801:51:0801:50:3700:09:3701:06:39
129KamilZasada320MM201601:51:0801:50:55NDM00:08:3401:00:26
130PiotrKamiński103MRozbiegamy Nowy DwórM201701:51:0801:50:55NDM00:08:3401:00:26
131BasiaNiemczak197KK20501:51:1601:51:1200:07:3601:00:21
132ŁukaszStelmach267MM304401:51:1801:51:1100:08:1900:58:43
133AdamSadzyński252MMazovia ProactivM201801:51:2001:51:0400:09:1801:02:34
134PrzemysławStasiw266MJanusze TriathlonuM201901:51:2501:51:0800:08:4601:01:23
135JakubCiborski33MM403901:51:2601:51:2600:08:0300:59:36
136PatrycjaBielecka18KJanusze TriathlonuK20601:51:2801:51:1000:08:4601:01:23
137FilipMarkiewicz174MM202001:51:3901:51:2800:08:4901:03:09
138RomanSłowik255MOrlen Running TeamM501101:51:4901:51:3500:08:4701:02:14
139AleksandraSzczurowska279KK30801:51:5201:51:4400:08:1701:00:07
140BogusławStryjek270MM404001:51:5901:51:54NDM00:07:5701:00:56
141SebastianKochanowski113MRozbiegamy Nowy DwórM404101:52:0301:51:57NDM00:07:5300:59:21
142DariuszPoteralski236MKrólewski TeamM404201:52:1401:52:0000:09:1201:02:26
143MaciejParzniewski213MM304501:52:1601:51:55NDM00:09:3301:02:01
144HubertBazylewicz15MM304601:52:2601:52:0400:08:5501:02:37
145AgnieszkaOracka206KDOGOŃ Grodzisk MazowieckiK30901:52:4101:52:2100:09:0801:02:26
146WioletaPiernik221KDOGOŃ Grodzisk MazowieckiK301001:52:4101:52:2100:09:0701:00:43
147KrzysztofKulesza144MDOGOŃ Grodzisk MazowieckiM304701:52:4201:52:2200:09:0801:02:27
148KatarzynaRogala243KK40701:52:4201:52:1300:09:2201:02:11
149ArturWronka312MRadzymin Run TeamM404301:52:4801:52:3900:08:4101:03:10
150JakubSobaczyński258MM404401:53:0601:52:4300:09:1801:02:21
151JarosławMisiura188MM404501:53:1601:52:52NDM00:08:5901:02:25
152DariuszTuszyński289MM404601:53:2601:53:20NDM00:08:2201:01:21
153KrzysztofKołodziejczyk119MNasielsk Baszta TeamM404701:53:3301:53:1900:08:3801:01:33
154AgnieszkaJankowska89KNasielsk Baszta TeamK301101:53:4001:53:2600:08:3801:01:46
155ŁukaszStrzyga271MZAP SZNAJDER BATTERIEN o/WARSZAWAM304801:53:4401:53:2900:08:4901:02:52
156MaciejMieszkowski182MM501201:53:5001:53:3200:08:5801:02:21
157EwaWojciechowska306KKrólewski TeamK40801:53:5301:53:4100:08:4501:02:37
158MonikaTurczyńska288KLeczo teamK40901:53:5301:53:4100:08:4901:02:37
159DamianAugustyniak8MM202101:54:2201:54:0200:09:1801:02:53
160DariuszOstrowski209MM501301:54:2501:54:1400:08:4001:01:50
161RenataTula287KMykmykK60+101:54:2701:54:2300:08:4101:02:28
162IgorZbrzeźniak321MM202201:54:3801:54:15Niepełno01:54:3801:00:21
163MonikaWiśniewska302KGąbin BiegaK301201:54:4201:54:3800:07:5101:01:03
164PiotrDereszewski40MM304901:54:5001:54:3200:08:5001:01:43
165KatarzynaOwczarek210KRozbiegamy Nowy DwórK20701:55:0101:54:57NDM00:07:3301:00:27
166AnnaJaworek95KRozbiegamy Nowy DwórK401001:55:0101:54:57NDM00:07:3401:00:26
167PrzemysławMroczek193MUMCS BiegaM404801:55:3101:54:5800:09:3701:03:24
168MichałKwiatkowski153MM305001:55:4001:55:4001:55:4001:04:35
169KamilSłupecki257MCrossfit GeniusM202301:55:4901:55:3600:09:2601:05:15
170MieczysławKędzierski107MM501401:55:5301:55:3300:09:0901:03:27
171JarekKurkowski147MM404901:56:0101:55:56NDM00:08:1401:02:39
172WojciechPółtorak237MM305101:56:0401:55:44NDM00:09:1101:04:30
173MaciejKowaliński132MMazovia ProactivM305201:56:0601:55:5000:09:2101:04:39
174PawełLaskus154MM405001:56:1801:56:0900:08:4101:03:10
175OlgaStryjek269KK20801:56:4401:56:26NDM00:08:1401:03:39
176DariuszFrąckiewicz57MBiegam na TarchominieM405101:56:5301:56:3000:09:0101:02:15
177IreneuszJakubczyk85MKS. WolniM305301:56:5301:56:4300:07:0900:55:29
178ZbyszekJaszczak94MPłocki Klub Wesołego BiegaczaM305401:57:2101:57:1300:08:4701:05:19
179KlaudiaHagemajer79K#biegambolubięK20901:57:2901:57:29NDM00:08:0201:03:07
180AgnieszkaKulesza143KTrucht Tarchomin TeamK201001:57:3201:57:0700:09:5601:06:59
181AgnieszkaOlszak205KK301301:57:5201:57:40NDM00:08:4501:02:45
182MarcinUrbańczyk293MM305501:58:2001:57:5600:09:1801:05:17
183KamilDobrowolski42MKulawe Demony PrędkościM202401:58:2301:58:0200:08:5001:03:24
184JarosławWellman259MM405201:58:2601:58:1700:09:1101:05:43
185WiesławKamiński104MGrupa Biegowa Parkrun WarszawaM501501:58:5101:58:1800:09:5201:06:32
186GrzegorzPiotrowski228MM501601:59:1501:59:02NDM00:08:1501:03:30
187RafałWasiak297MM202501:59:2301:59:0800:08:5201:04:41
188DorotaTargońska282KWybiegaj SiebieK301401:59:2901:59:0700:09:3101:06:20
189AnnaRybicka250KWybiegaj SiebieK301501:59:2901:59:0800:09:3101:06:20
190MałgorzataSzadura274KWieliszew Heron TeamK50301:59:4801:59:4100:08:1701:03:41
191JarosławRybaczuk249MM405301:59:5201:59:1900:09:5101:05:16
192PiotrPyszniewski241MM501702:00:0401:59:3500:09:1801:05:00
193GrzegorzKaraszewski106MSEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVILM405402:00:0801:59:4600:09:1901:05:05
194BogdanMorga191MCOKE RUNNERSM305602:00:0902:00:06Firma00:08:2901:05:45
195DominikWojtysiak309MM202602:00:2401:59:55NDM00:09:4701:06:42
196JakubLubianiec162MM305702:00:4302:00:1600:09:5801:06:00
197EugeniuszRosiński246MSTO-nogi MilanówekM501802:00:4402:00:3200:08:4201:02:49
198MaciejDąbrowski38MM405502:00:5702:00:3200:10:2201:07:24
199MariuszŁagowski165M#biegambolubięM305802:01:2402:01:0800:08:5201:05:27
200BogusiaDziedzic51KK401102:01:4402:01:3600:08:4701:06:12
201GrażynaMarczak172KLeczo teamK60+202:01:4802:01:3600:09:1001:06:16
202WaldemarKruk138MM501902:01:4902:01:39NDM00:08:3301:03:19
203AgnieszkaOgórek202KNasielsk Baszta TeamK401202:01:5402:01:2400:09:4101:06:28
204KrystynaSobczyńska260KNasielsk Baszta TeamK401302:01:5402:01:2500:09:4101:06:29
205TomaszPietras223MNasielsk Baszta TeamM405602:01:5502:01:2400:09:4101:06:29
206IzabelaMorga190KCOKE RUNNERSK401402:02:2902:02:26Firma00:08:2901:05:46
207SebastianWiśniewski303MM305902:02:4602:02:3200:09:1801:06:34
208ZuzannaSzypowska281KK201102:02:5502:02:4900:08:3701:05:16
209EmilKoperda121MM202702:02:5502:02:5000:08:3701:05:13
210BeataKołodziejczak117KSocho TeamK401502:03:0902:02:4400:09:3701:07:25
211PiotrWiaderek299MPędzące ŻółwieM306002:03:1702:03:0200:09:0801:06:55
212MichałBałdyga9MM306102:03:1802:02:4800:10:1301:09:22
213EwaUchal291KGrupa biegowa CHTMOK301602:03:2702:03:0600:09:3301:07:32
214PawelRudnicki247MM306202:03:5402:03:3500:09:1301:04:20
215RomanLeszczyński157Mso-biebie-gamM60+302:03:5702:03:3200:09:4501:06:40
216JakubNowak200MM306302:04:1602:03:5500:09:3101:06:44
217DamianPepłoński217MDeutsche Bank Marathon TeamM202802:04:3802:04:22NDMFirma00:09:2001:05:32
218RenataBrozyna26KK401602:04:5202:04:3500:09:0301:07:01
219MałgorzataMierzejewska181KMorsy OstrołękaK301702:05:0102:04:3700:09:4401:09:01
220MariuszKomuda120MSatori Sport KlubM306402:05:0202:04:5500:08:1801:06:08
221JacekWalac294MDOGOŃ Grodzisk MazowieckiM306502:05:0302:04:4300:09:1001:06:02
222MarlenaCzyżewska36KK50402:05:0602:04:4200:10:1601:08:58
223AgnieszkaKrzykwa141KK50502:05:0602:04:4200:10:1601:08:58
224IzabellaSucharska-Czapska272KKrólewski TeamK401702:05:4602:05:3200:09:1501:07:20
225BogdanKowalczyk131MM502002:05:4802:05:3200:08:4901:06:52
226JakubGorzkowski70MM306602:05:5002:05:5000:10:0001:06:59
227JulitaWasik298KGrupa Biegowa CHTMOK301802:05:5202:05:3100:09:3301:07:33
228DariuszKolibczynski115MPłock biega NO AGE LIMITM405702:05:5502:05:4000:08:4801:08:07
229DanielSybicki273MM405802:06:0802:06:00NDM00:09:0501:07:57
230KrystianPiech220MM306702:06:3002:06:0500:10:4501:10:21
231PatrykKurpiewski149MM202902:07:0002:06:2700:09:5201:06:32
232ArkadiuszGawlik61MM405902:07:5702:07:3400:09:0701:05:56
233KrzysztofDykier46MM306802:08:0002:07:3500:09:5601:09:35
234AnnaBugajewska28KKB IM. P. SĘKOWSKIEGOK50602:08:0802:07:4300:09:3101:08:59
235MartynaZmysłowska324KK201202:08:1802:08:0200:09:2101:09:03
236MarekBiskupski23MOBLeśne TypyM406002:08:5302:08:2200:09:5601:08:20
237BartłomiejTyszka290MM306902:09:0702:08:42NDM00:09:4901:08:24
238MałgorzataKołczyk116KW Pogoni Za DuchemK301902:09:2502:09:0100:09:5301:09:52
239KrzysztofKuzin151MGRH Five-O-DeuceM307002:09:2702:09:0600:09:1001:04:40
240JakubŁojko167MPRL TRANSPORTM307102:09:4002:09:13Firma00:09:3401:07:38
241MarcinGaudyn60MBozony HiggsaM307202:10:1402:09:4600:09:5801:09:34
242SylwiaUrban292KNight Runners Ostrów WielkopolskiK302002:10:1402:09:4600:09:5801:09:35
243AndrzejWanowski296MM60+402:10:3502:10:22NDM00:09:3201:09:26
244BartoszGajewski59MM16202:10:4202:10:1200:10:2601:13:17
245KarolKrystosiak140MM406102:10:4302:10:1200:10:2601:13:17
246MichałKot130MRozbiegamy Nowy DwórM406202:11:5202:11:35NDM00:09:1201:10:38
247MagdalenaKlimek-Majewska111KRozbiegamy Nowy DwórK302102:12:2602:12:20NDM00:08:5201:09:00
248MarcinPoss235MWarsaw Run ClubM406302:12:3302:12:1100:09:5101:11:06
249AnnaJakubowska86KGang EndorfinK302202:12:3302:12:1100:09:5101:11:07
250ZbigniewMirecki187MKrólewski TeamM60+502:12:5202:12:3900:09:4601:11:10
251KrzysztofPiasecki218MM406402:13:0802:12:3800:10:2401:12:17
252StanisławJończyk97MFundacja Warszawskie Hospicjum dla DzieciM502102:13:2502:13:0300:09:3201:10:36
253Mariusz-JacekKamionowski105MMorsy OstrołękaM502202:13:3702:13:1300:09:4401:09:01
254KingaDżegan53KSpartan SGX WarsawK302302:13:4102:13:26NDM00:09:1501:11:59
255ŁukaszPiasecki219MPRL TRANSPORTM307302:14:1302:13:45Firma00:09:5801:15:20
256MariuszJarczewski92MM307402:14:1402:13:5500:10:0301:11:14
257NorbertPopiołek233MM406502:14:1602:13:56NDM00:10:0301:11:14
258KatarzynaPopiołek234KK401802:14:1602:14:16NDM00:10:0301:11:15
259KatarzynaStradza68KRozbiegamy Nowy DwórK50702:14:2602:14:21NDM00:08:3801:09:01
260JacekKurman148MStarzyńskiego Biega ŁowiczM406602:14:4102:14:1400:10:3801:14:09
261MichalMazurkiewicz178MM307502:15:0002:14:3200:10:2801:13:25
262AgnieszkaTorzewska284KK401902:15:0202:14:4200:09:4301:10:38
263Sylwia OsińskaOsińska208KExatel Running TeamK402002:15:2802:15:2400:09:1201:10:41
264MonikaPietrzak225KBiegam Bo Lubię Ząbki TEAMK302402:15:4602:15:3100:09:4301:13:56
265JoannaKrzywda142KK201302:15:5002:15:50NDM00:08:1901:09:20
266TomaszZakrzewski316MM307602:16:0202:15:5300:09:2401:12:02
267DariaGollnik69KRozbiegamy Nowy DwórK302502:16:1002:16:06NDM00:09:4701:13:16
268MagdalenaMroczek192KUMCS BiegaK402102:17:1302:16:3900:10:5001:14:27
269BarbaraSotowska264KFixato TeamK302602:17:2002:16:5300:09:5301:11:42
270JolantaKlusek112KAdidas Runners WarsawK402202:17:4502:17:4400:09:4901:14:31
271GrzegorzWiesiołek301MM406702:17:4502:17:2800:08:4901:10:12
272MariuszPolnik231MM406802:18:5402:18:2300:10:4801:16:48
273JoannaTrojanowska286KBestie ocr LegionowoK402302:18:5602:18:36NDM00:09:5101:15:43
274BarbaraZimecka323KStarzyńskiego Biega ŁowiczK50802:19:0902:18:4200:10:3801:15:45
275RomanMarek173MM502302:19:5802:19:50Niepełno00:08:5901:13:36
276AdamKorzeń126MRozbiegamy Nowy DwórM502402:20:3602:20:1000:10:3901:16:20
277IwonaKochman114KVege RunnersK50902:21:0102:21:0100:11:0101:15:21
278TadeuszBednarzak16MYULO RUN TEAMMM60+602:22:0602:21:4200:10:4101:16:52
279PatrycjaMilewska184Kautonomo.plK302702:22:4902:22:18Firma00:11:0101:17:44
280MagdalenaPenkalska216Kheron wieliszewK402402:24:1302:23:5300:10:4901:19:49
281AgnieszkaPolicewicz230Kheron team wieliszewK302802:24:1302:23:5300:10:4901:19:49
282BartoszWichrowski300MKlub Zbiegacza WolneWiatryM307702:24:5502:24:2700:10:2801:14:56
283JuliaKoppel123KK402502:27:3802:27:0800:10:1301:16:53
284BożenaPyszniewska240KK402602:27:5002:27:2100:10:3301:18:05
285UrszulaKorzeń125KRozbiegamy Nowy DwórK501002:30:1002:30:03NDM
286MartaKossakowska127KK302902:31:2202:30:54NDM00:12:0601:24:35
287MariuszNaskręt183MM406902:33:1402:32:5700:10:2001:21:52
288PrzemysławMilewski185MPRL TRANSPORTM307802:33:5602:33:25Firma00:11:0001:18:45
289SebastianSosiński262M3RZEKIM307902:34:0302:33:4300:09:5201:18:42
290KamilFlorek13MPRL TRANSPORTM308002:35:1102:34:44Firma00:09:3501:20:54
291AgnieszkaBardecka12KK402702:42:1002:41:4400:11:1001:23:11
292JanMirecki186MM407002:43:2402:43:1100:11:5901:27:47
293KatarzynaSprawka265KRozbiegamy Nowy DwórK402802:56:0202:55:34NDM00:12:0601:33:11
294MartaGrycko77KK402902:56:0202:55:4000:10:2401:32:17
295JakubWolski310MMagazyn Bieganie/Strefa PrzygódM308103:07:5303:07:5000:06:0500:44:05
296DawidZarodkiewicz319MNaprzód MłocinyM203003:08:0403:08:0200:06:2400:44:22
297JoannaLipinska159KLomiankowska Grupa BiegowaK201403:09:4503:09:12Niepełno00:13:2601:41:15
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć