II Nadwiślański Cross Bieg Wyszogród z okazji Obchodów Dni Wisły Wyszogród - Wyniki
2018.06.03 12:30

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: Open
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1RafałSzymborski50MBKS Wataha WarszawaM1100:16:50
2KrzysztofKujawa34MWIĘCKOWSKI TEAMM2100:17:38
3KrzysztofDomeradzki27MSOKÓŁ BODZANÓWM1200:17:42
4MichałRuciński43MJunior85M1300:17:50
5DawidBartołowicz64MM1400:18:22
6MarcinBlaszczyk62MZRYTE CZOSNKIM1500:18:45
7AgnieszkaBudek73KBiegaj z DymkiemK1100:19:27
8GrzegorzKubiak65MM2200:19:34
9MateuszBłaszczyk20MZryte czosnkiM1600:19:40
10KrzysztofMajewski36MNiebieska Drużyna BOPM2300:19:43
11MichałZydlewski59MSTRAŻ POŻARNAM1700:20:14
12MichałSzmulewicz47MSOKÓŁ BODZANÓWM2400:20:16
13DagmaraCybuslka75KK1200:20:18
14KlaudiaCybulska74KK1300:20:25
15SlawomirLewandowski35MAktywni SochaczewM2500:20:29
16AdamZawiasa58MBocian TeamM1800:20:57
17WtoldMartynowski38MSOKÓŁ BODZANÓWM2600:21:30
18DawidKempczyński32MM1900:21:32
19GrzegorzBurny24MM11000:22:00
20MateuszTrawiński52MM11100:22:04
21ŁukaszTrawiński53MM11200:22:16
22BogusławKsyna33MOSP KamionM3100:22:29
23TomaszRogoziński18N100:22:33
24MarekKaraszewski29MActive Runners PłockM2700:22:38
25AndrzejKordyzon136MM2800:22:41
26RobertSzymański49MM2900:22:56
27PiotrCzwartek26MM21000:22:58
28KrzysztofBorowski22MM11300:23:35
29PawełWiśniewski68MM11400:23:35
30StefanPiekut41MTkkf PłockM3200:23:51
31MajaWierzbicka90KRLTL ZTE RADOMK1400:23:52
32SylwiaTatarka86KSportowy WyszogródK2100:24:00
33DorotaKlus79KSportowyWyszogródK2200:24:00
34AnetaGłowacka93KSokół BodzanówK1500:24:45
35PatrycjaPręgowska42KBocian TeamK1600:24:54
36PiotrMikołajczyk44MSOKÓŁ BODZANÓWM11500:24:57
37AndrzejPiekut40MKB JOGGERM3300:25:01
38DariuszSzulborski48MTkkf PłockM21100:25:36
39SebastianSobczak67MSportowy WyszogródM11600:25:36
40DariuszMarcinkowski37MM3400:26:25
41AleksandraBigorajska70KBiegaj z DymkiemK1700:27:04
42PiotrIrzyk28MSportowy Wyszogród, Sokół BodzanówM21200:27:35
43TomaszOrliński61MM11700:28:07
44MartynaZmysłowska92KK1800:28:16
45SławekMatuszewski39MM21300:28:26
46MichałKrzemiński63MM11800:28:39
47ArkadiuszBrzeziński66MM21400:28:50
48MonikaSzafaryn91KK1900:29:21
49MarekSakowski45MM11900:29:23
50EwaBrzezina72KK3100:30:55
51Józef MaciejBrzezina23MM3500:30:55
52ArturKaźmierczak31MM21500:31:13
53PiotrSzurlewicz137MSokół BodzanówM12000:31:42
54MarlenaLewandowska82KK11000:31:43
55DamianBombała21MM12100:31:58
56MartaTomkiewicz88KSportowy WyszogródK11100:32:07
57AleksandraCzyż76KK11200:32:44
58KrzysztofCzłapski25MM3600:33:00
59PaulinaWalczak96KK11300:33:40
60AgnieszkaLewandowska81KK11400:34:16
61WiesławTomkiewicz51MSportowy WyszogródM3700:35:26
62MonikaBombała71KSportowy WyszogródK2300:35:34
63BeataKubińska80KSportowy WyszogródK3200:35:57
64ŻanetaSobczak84KSportowy WyszogródK2400:36:02
65AgnieszkaUlatowska89KSportowy WyszogródK2500:36:02
66JoannaBiałecka97KK2600:37:22
67LilianaSylwestrzak85KSportowy wyszogrodK2700:37:22
68KarolinaJarzębska78KSportowy WyszogródK2800:37:23
69MariolaTomaszewska87KFace Nordic Walking TeamK2900:37:26
70ZbigniewJeziórski69MM3800:37:33
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć