Rowerowe MTB Po Lesie Mazurskim - Wyniki
2018.07.22 13:40

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1JarosławWołosiuk415MCRYOSPACE OlsztynM101:06:5301:06:52
2MaciejRypiński418MWysportowani Racing TeamM201:07:1301:07:11WojewodztwoGmina
3WojciechSyrwid383MM301:16:0101:15:59
4DawidMeronów373MM401:17:5501:17:49Wojewodztwo
5IwonaZaniewska411KCRYOSPACE OlsztynK101:18:0001:17:58
6PrzemysławMatras372MMeteoryt Sp. z.o.o. TeamM501:18:4601:18:43Wojewodztwo
7MarekMajewski370MEpidemia Cyklozy MTB SUSZM601:19:1801:19:15
8BartoszSołtysiuk382MM701:20:5401:20:46Wojewodztwo
9SylwesterJakacki361MBartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny"M801:21:0801:21:02
10JanuszWróblewski391MRant BartoszyceM901:21:5601:21:50
11GrzegorzKoziorowski367MCRYOSPACE OlsztynM1001:25:1501:25:14
12KrystianSikorski379MRANT BARTOSZYCEM1101:25:5201:25:50Wojewodztwo
13MarekHinz360MM1201:26:5601:26:45Wojewodztwo
14BartekBrynski352MM1301:27:2301:27:15
15MariuszGąska357MM1401:27:2501:27:19
16BartoszJaniewicz413MInter Cars TeamM1501:27:3201:27:28Wojewodztwo
17TomaszDamięcki354MGumlop Opony OlsztynM1601:28:1901:28:14
18PiotrGrochowski409MM1701:28:3001:28:20Wojewodztwo
19AndrzejGaweł356MM1801:29:2101:28:53
20KrzysztofKapuściński365MM1901:29:4901:29:46
21RafałNeumman414MInter Cars TeamM2001:30:0501:30:02Wojewodztwo
22JakubKrawczyk416MM2101:30:4701:30:36Wojewodztwo
23RafałKotowicz366MM2201:30:5101:30:43Wojewodztwo
24WojciechBuła353MMeteoryt Sp. z.o.o. TeamM2301:31:2001:31:11Wojewodztwo
25KrzysztofSiebert395MEpidemia Cyklozy MTB SuszM2401:31:3301:31:28Wojewodztwo
26JanuszGórny410MEpidemia Cyklozy MTB SuszM2501:32:5501:32:45Wojewodztwo
27ArturŚwiątek388MRANT BARTOSZYCEM2601:33:3001:33:25Wojewodztwo
28MariuszKaliszewski363MCRYOSPACE OlsztynM2701:33:3201:33:30
29ElżbietaŚwiatek387KRANT BARTOSZYCEK201:33:3701:33:33Wojewodztwo
30RobertPierzchala376MGumlop Opony OlsztynM2801:33:4001:33:37
31WitoldZagożdżon393MNidzica BiegaM2901:33:4701:33:45
32PiotrWiteska408MCST 7R MTB TeamM3001:33:5301:33:52
33ArkadiuszHanas358MAkademia Kolarstwa OlsztynM3101:34:3601:34:33
34EugeniuszLoewnau369MM3201:35:1801:34:59
35AnnaPaterak419KTeam PKO Bank PolskiK301:35:5201:35:49
36AlicjaBertel350KK401:37:3301:37:28Wojewodztwo
37PiotrZdzichowski394MEpidemia Cyklozy MTB SUSZM3301:38:5201:38:42Wojewodztwo
38RyszardKaczorowski420MSkazani na SukcesM3401:40:3801:40:29WojewodztwoPowiat
39JoannaFilipczyk417KOstróda RunnersK501:42:4201:42:34Wojewodztwo
40EdytaSzydłowska385KSzydełki Team IławaK601:48:2001:48:11Wojewodztwo
41EwaKozłowska368KK701:49:2201:49:16Wojewodztwo
42MichałSzydłowski386MM3501:58:5001:58:41Wojewodztwo
43AgnieszkaWysocka392KK802:03:2502:03:11Wojewodztwo
44RafalKania364MM3602:47:5802:47:50
45DominikSamojluk378MMeteoryt Sp. z.o.o. TeamM3702:47:5802:47:45Wojewodztwo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć