Rowerowe MTB Po Lesie Warmińskim - Wyniki
2018.04.29 14:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1
1WojciechSyrwid251MM40101:02:4901:02:49
2MariuszKaliszewski234MM40201:04:1601:04:16
3BartoszZięba265MRant BartoszyceM18101:04:1601:04:16
4WitoldZagożdżon260MNidzica BiegaM50101:04:2401:04:24
5GrzegorzKoziorowski239MM20101:04:3601:04:36
6WojciechNamiotko266MAKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYNM30101:06:3901:06:39
7MichałKurczycki279MWaniewski CoachingM30201:06:4001:06:39
8DariuszCzajka264MNidzica BiegaM50201:06:4401:06:44
9RafałKołakowski237MM40301:07:1301:07:12
10DariuszZduńczyk275MPZU Sport TeamM40401:07:4901:07:48
11MaciejOsowicki270MDZIELNI Z DZIELNIM40501:08:1501:08:11
12TomaszDamięcki223MGumlop Opony OlsztynM40601:08:5701:08:50
13ArkadiuszHanas229MAkademia Kolarstwa OlsztynM40701:08:5901:08:58
14MichałKaczyński233MM30301:09:1001:09:09
15WojciechWawrzys277MLIBROM40801:09:4501:09:40Gmina
16AndrzejWielga258MMichelin TeamM40901:10:0501:10:05
17SylwesterJakacki231MBartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny"M30401:10:2701:10:20
18MarcinKlemański236MM30501:10:2901:10:28
19MarcinSulniewicz278MLIBROM401001:11:2101:11:19
20EugeniuszLoewnau242MM50301:11:2201:11:22
21ZdzislawNiecikowski244MGumlop Opony OlsztynM401101:11:2301:11:16
22WojciechBarczak262MM30601:13:5201:13:45
23TomaszWywrot268MM401201:14:3101:14:23
24AndrzejGaweł226MM60101:14:3101:14:23
25MariuszŻywiec271MKS NEONETM401301:14:4501:14:39
26JerzyKlech276MM401401:14:5101:14:50
27RafałKotowicz238MNIEZRZESZONYM30701:15:3701:15:32
28MariuszGąska227MM30801:16:1001:16:07
29PrzemysławKuliński272MDZIELNI Z DZIELNIM30901:16:2501:16:21
30MarcinKukuła274MM301001:16:3801:16:34
31ElżbietaŚwiatek256KRANT BARTOSZYCEK50101:17:1001:17:10
32ArturŚwiatek255MRANT BARTOSZYCEM50401:17:1201:17:11
33MaciejSadowski269MM401501:17:5501:17:51
34PrzemysławPuszkiewicz246MM301101:19:0401:19:00
35BogdanSzczepuchowski252MNidzica BiegaM50501:19:0701:19:07
36JakubŚlusarz254MLecimy Tutej Pisz-OlsztynM301201:19:1201:19:03
37AlicjaBertel221KK30101:19:5601:19:56
38MariuszKowalski267MWARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIEM301301:19:5701:19:49
39JanuszWróblewski259MM60201:20:0301:20:00
40KrzysztofŁukaszewski243MM301401:22:2401:22:23
41TomaszHermann230MKW OlsztynM401601:24:0901:24:02
42MarekWysokiński263MM50601:24:4001:24:29
43RafałLewandowski241MM301501:24:5001:24:42
44KrzysztofKapuściński235MM301601:26:3201:26:32
45RyszardKaczorowski232MSkazani na sukcesM50701:29:4401:29:39
46GrzegorzGrzegorzewski228MM301701:31:1201:31:09
47RobertKaczorowski261MSKAZANI NA SUKCESM20201:32:1101:32:08
48EdytaCzarnecka222KWydział Matematyki i Informatyki UWMK20101:32:1501:32:15
49MarcinRatyński273MM401701:34:1301:34:13
50EwaKozłowska240KK40101:34:4901:34:45
51AgnieszkaDąbrowska225KK30201:46:4901:46:41
52TomaszReczynski247MM401801:46:5201:46:41
53DorotaSzymków253KK20202:01:3502:01:30
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć