Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy 2018 - Wyniki
2018.10.06 12:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: Podsumowanie cyklu - zakwalifikowani zawodnicy
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.KAT 1KAT 2KAT 3Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica (5km ulica)Wiosenna Piątka w Olsztynie Start (5km cross)Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki (5km cross)Mazurska Piętnastka Welskiego Parku Krajobrazowego (Dąbrówno-Rybno) (15km ulica)KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek (10km cross)Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy (10km ulica)OlsztynskiNidzickiOstródzkiNutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka (5km ulica)GRAND PRIX
1DawidWorobiec173MTeam KopecM201Województwo00:16:0200:16:4200:16:2900:54:2400:36:5100:34:5400:50:5600:54:2402:38:40
2MariuszPawłowski168MKurzętnik BiegaM401Województwo00:16:4500:54:3400:37:1500:35:5500:54:3400:16:0202:40:31
3DominikDrażba24MTeam KopećM301Województwo00:16:1700:17:2700:16:3200:58:3100:36:3900:34:5500:51:1200:58:3102:42:54
4MaciejMyszkiewicz108MTeam KopećM202Województwo00:16:2900:16:5000:56:3300:37:2200:36:1200:52:4100:56:3302:43:26
5KrzysztofKaweczyński53MTeam KopećM302Województwo00:17:4100:17:1600:56:4400:38:0700:36:5200:54:3300:56:4400:16:4502:45:44
6MariolaSudzińska142KAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plK401WojewództwoOlsztyński00:18:5100:18:4801:04:2300:42:2700:40:1200:59:0301:04:2303:04:41
7SylwesterJakacki43MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM303Województwo00:19:2300:20:2600:20:0901:03:3300:43:3000:41:0601:41:5901:00:2901:03:3300:17:5403:06:12
8AndrzejRudziński175MMłynagoM402WojewództwoOlsztyński00:19:4601:04:4500:43:4900:41:4101:04:4500:17:3803:07:39
9DorotaPawłowska167KRozbiegane DziałdowoK301Województwo00:19:4101:05:2800:43:0000:41:1901:05:2800:18:2803:07:56
10GabrielŁukaszewski89MBiegam U KOLESIM304Województwo00:21:4200:22:3000:21:1501:07:0900:44:3100:41:1801:46:4301:03:0001:07:0900:18:2703:12:40
11KrzysztofWasielewski160MBiegam U KOLESIM305Województwo00:20:3600:22:2400:20:4101:07:0900:43:4400:43:3601:45:5001:04:1201:07:0900:19:0103:14:11
12PawelKurmin79MTeam KopecM306WojewództwoOlsztyńskiGmina00:19:4900:21:1500:20:5701:09:5500:44:2200:41:5001:45:0801:01:3901:09:5500:18:3403:15:38
13JacekŻebrowski178MM307Województwo00:20:3500:21:1200:20:2101:06:2400:47:3300:43:1201:47:4401:03:4701:06:2400:18:3803:16:08
14MaciejDecyk20MTeam KopećM403WojewództwoOlsztyńskiGmina00:20:5800:22:1700:20:2501:09:4000:44:3300:43:2101:45:5301:04:1901:09:4000:18:3803:16:37
15BogusławWodzyński170MRozbiegane DziałdowoM501Województwo00:19:3700:20:3300:19:5201:10:1200:44:5200:42:3101:02:0801:10:1203:17:04
16MirosławFedejko29MSkazani na sukcesM308WojewództwoOlsztyńskiGmina00:21:1000:21:3600:20:3801:08:2900:45:5400:44:0101:47:0601:05:1101:08:2900:18:5803:18:00
17MartaStańczuk139KTeam KopećK302WojewództwoOlsztyńskiGmina00:19:4800:21:2401:09:0200:45:2700:45:2001:05:0801:09:0203:21:01
18PiotrKrzyżaniak77MSkazani na sukcesM309WojewództwoOstródzkiOstródzki00:20:2300:20:5401:09:2900:46:2700:44:5101:05:1401:09:2900:19:2903:21:10
19MariuszOsowiecki116MBBL MławaM18100:20:4700:21:3900:21:0201:10:1400:48:1800:43:4001:04:2701:10:1403:24:01
20AleksandraWantowska159KTeam KopećK201Województwo00:19:5000:20:4801:14:0000:45:0300:44:3301:04:2301:14:0003:24:14
21DariuszMroziński107MRozbiegane DziałdowoM404Województwo00:20:4900:21:5300:21:0901:13:2600:45:5700:43:4401:04:3301:13:2603:25:05
22MirosławSzynkowski154MM601Województwo00:20:2300:20:3401:10:3700:47:2800:48:5801:09:2101:10:3700:18:4803:26:25
23JerzyLaszczak82MURWIS BIEGAM50200:21:1100:22:5000:21:5401:14:5000:50:0000:46:4501:54:5701:07:5601:14:5000:20:1303:33:42
24WojciechMeller99MM405Województwo00:22:1900:24:0901:14:3100:47:5500:47:2701:09:4601:14:3100:20:2003:34:22
25AnnaKiezik56KSkazani na sukcesK303WojewództwoOlsztyńskiGmina00:21:5100:23:0100:22:5101:16:0400:48:2900:47:3201:54:5901:09:2301:16:0400:20:3803:35:34
26JoannaMeller100KK304Województwo00:22:1900:24:0801:15:1400:47:5800:47:2601:09:4501:15:1400:21:2303:36:09
27PiotrSzczepaniak165MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM50300:24:3500:22:4501:16:3000:50:1600:47:4701:58:2601:16:3000:20:5003:38:08
28AngelikaFurgała34KK305Województwo00:22:2000:23:1300:22:1101:17:3400:49:2500:47:1001:09:3001:17:3403:38:40
29CezaryRuciński150MVEL-DĄBRÓWNOM203WojewództwoOstródzkiOstródzki00:23:3201:30:3200:46:5200:47:2401:30:3200:21:1103:49:31
30BogdanSowiński138MNidzica BiegaM504Gmina00:23:5900:26:1700:24:2001:20:0400:52:1100:51:2902:05:4501:15:2801:20:0400:22:5703:51:01
31AndrzejKamiński52MTeam KopećM602Województwo00:24:1401:21:4800:52:0100:50:4201:21:4800:22:4303:51:28
32PatrykŁaszkowski87MPasłęka TeamM182Województwo00:21:3100:22:1501:23:3600:53:0300:52:1601:13:4701:23:3603:52:41
33LeszekDecyk21MTeam KopećM651WojewództwoOlsztyński00:24:0600:24:1201:23:1500:52:4100:53:3101:17:3701:23:1500:22:2703:56:06
34MałgorzataKulesza82KAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plK501WojewództwoOlsztyńskiGmina00:26:1900:25:2801:25:2600:53:2500:52:5402:08:1901:25:2600:23:0704:00:20
35AndrzejKowalczyk67MSą WolniejsiM505WojewództwoOlsztyńskiGmina00:23:0700:25:1500:26:1201:27:2700:53:4400:54:0502:08:2501:17:1201:27:2700:23:1404:03:38
36LechRytwinski133MM70+1Województwo00:26:0500:28:1400:26:4601:27:1300:56:4300:55:4302:15:5801:21:4801:27:1300:24:1504:10:40
37JanJaniszewski45MM652WojewództwoOlsztyńskiGmina00:27:2100:28:2400:26:5001:27:1700:56:4900:55:4902:17:1201:23:1001:27:1700:25:0904:11:54
38JarosławŁaszkowski88MPasłęka TeamM406Województwo00:24:5400:27:0001:31:5000:56:2200:57:1601:22:1001:31:5004:17:22
39AgataLewalska-Konstanty83KK402Województwo00:27:2200:29:5500:29:2101:33:4201:01:0000:59:4401:27:0601:33:4204:31:09
40ElżbietaCiećko14KSą WolniejsiK202WojewództwoOlsztyński00:26:0500:27:2300:27:1001:36:0401:06:5800:55:5501:22:0001:36:0404:32:12
41AndrzejRuciński149MVEL-DĄBRÓWNOM506WojewództwoOstródzkiOstródzki00:28:2601:49:3801:02:0201:07:4001:49:3800:24:1804:52:04
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć