KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek 2018 - Wyniki
2018.07.22 12:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: Open
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3POMIAR 1
1KarolKowalski41MTeam KopećM20100:34:4300:34:42Wojewodztwo00:17:15
2DominikDrażba12MTeam KopećM30100:36:3900:36:3900:18:59
3DawidWorobiec124MTeam KopecM20200:36:5100:36:5100:18:59
4MariuszPawłowski86MROZBIEGANE DZIAŁDOWOM40100:37:1500:37:14Wojewodztwo00:18:59
5MaciejMyszkiewicz71MTeam KopećM20300:37:2200:37:22Wojewodztwo00:18:59
6KrzysztofKaweczyński33MTeam KopećM30200:38:0700:38:07Wojewodztwo00:18:59
7PiotrCzaplicki8MTeam KopećM40200:40:0100:39:59Wojewodztwo00:19:51
8TomaszBudniak4MTKKF PROMYK CIECHANÓWM30300:40:0800:40:0500:19:36
9PrzemysławKotlenga36MM30400:40:5100:40:51Wojewodztwo00:40:51
10MariolaSudzińska102KK40100:42:2700:42:26Wojewodztwo00:21:43
11RobertRejniak92MM40300:42:4400:42:4000:21:42
12BartoszBudnik156MM18100:42:4800:42:4500:20:28
13AndrzejZieja127MSkazani na sukcesM30500:42:5000:42:5000:21:00
14DorotaPawłowska85KRozbiegane DziałdowoK30100:43:0000:43:00Wojewodztwo00:21:32
15SylwesterJakacki26MBartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny"M30600:43:3000:43:3000:30:05
16KrzysztofWasielewski114MROZBIEGANE DZIAŁDOWOM30700:43:4400:43:38Wojewodztwo00:21:39
17TomaszSinkiewicz99MM40400:43:4500:43:39Wojewodztwo00:22:03
18AndrzejRudziński144MMŁYNAGOM40500:43:4900:43:49WojewodztwoPowiat00:30:06
19PawełOlszański170MM20400:44:0300:43:58Wojewodztwo00:22:09
20PrzemysławKrajza43MJedwabno rządzi !!! (www.wykop.pl)M30800:44:1200:44:04Wojewodztwo00:22:02
21PawelKurmin48MTeam KopećM30900:44:2200:44:1800:21:49
22SergiuszNawrocki153MM50100:44:2800:44:24WojewodztwoGminaPowiat00:22:06
23GabrielŁukaszewski56MBiegam U KOLESIM301000:44:3100:44:27Wojewodztwo00:21:46
24MaciejDecyk10MTeam KopećM40600:44:3300:44:27Wojewodztwo00:22:19
25KrzysztofTalarczyk112MTALAR TEAMM301100:44:4800:44:4800:30:05
26BogusławWodzyński123MRozbiegane DziałdowoM50200:44:5200:44:52Wojewodztwo00:30:25
27AleksandraGóralska151KK40200:44:5400:44:52WojewodztwoGminaPowiat00:21:57
28AdamKwiatkowski50MNadleśnictwo JedwabnoM40700:44:5800:44:57Wojewodztwo00:22:22
29AleksandraWantowska113KTeam KopećK20100:45:0300:45:02Wojewodztwo00:22:18
30ŁukaszKotowski37MM301200:45:0600:44:5500:22:46
31MiguelAdao154MM40800:45:1800:45:1600:22:00
32MartaStańczuk101KTeam KopećK30200:45:2700:45:2500:22:18
33RyszardKuczkowski46MDrużyna WilkaM50300:45:2800:45:20Wojewodztwo00:22:59
34PiotrWierzbowski117MTeam KopećM40900:45:3300:45:3300:30:28
35MariuszGleba165MMłynagoM301300:45:4100:45:35Wojewodztwo00:21:50
36AnnaBaluta150KXRUNNERSK20200:45:4600:45:4300:21:56
37JacekWilamowski118MOsir lidzbark WarmińskiM50400:45:5300:45:4800:22:35
38MiroaławFedejko14MSkazani na sukcesM301400:45:5400:45:50Wojewodztwo00:22:04
39DariuszMroziński68MRozbiegane DziałdowoM401000:45:5700:45:51Wojewodztwo00:22:20
40ZdzisławSztejna106MNadleśnictwo JedwabnoM50500:46:1000:46:06Wojewodztwo00:22:50
41MariuszWitkowski121MSą WolniejsiM401100:46:2200:46:13Wojewodztwo00:22:57
42PiotrKrzyżaniak45MSkazani na sukcesM301500:46:2700:46:23Wojewodztwo00:23:14
43AndrzejLitka148MM401200:46:4000:46:3600:22:49
44DanielMordasiewicz164MM301600:46:4600:46:46WojewodztwoPowiat00:22:52
45CezaryRuciński95MVEL-DĄBRÓWNOM20500:46:5200:46:4300:23:14
46KamilaPawłowska167KKurzętnik BiegaK18100:46:5200:46:52Wojewodztwo00:22:50
47TomaszPolewaczyk166MM20600:46:5200:46:4600:22:11
48TomaszKopka35MM301700:46:5800:46:5000:22:54
49JerzyNiewdzięczny77MSą WolniejsiM401300:46:5900:46:5600:22:45
50JarosławSłowiel149MM20700:47:0300:47:00Wojewodztwo00:22:08
51BartłomiejGałgowski19MTeam KopećM301800:47:1900:47:13Wojewodztwo00:22:43
52WojciechWobolewicz122MTeam KopećM50600:47:2200:47:19Wojewodztwo00:22:39
53MirosławSzynkowski111MMłynagoM60100:47:2800:47:28Wojewodztwo00:30:58
54JacekŻebrowski129MM301900:47:3300:47:3300:31:07
55PatrykKsiążek162MM302000:47:3600:47:2900:23:20
56MaciejSzarko103MM401400:47:4600:47:4600:30:43
57WojciechMeller63MSkazani na SukcesM401500:47:5500:47:5000:23:44
58JoannaMeller64KSkazani na SukcesK30300:47:5800:47:5400:23:45
59MarekRuciński97MVEL-DĄBRÓWNOM50700:48:0400:47:5600:23:14
60MariuszOsowiecki82MBBL MławaM18200:48:1800:48:1200:23:37
61AnnaKiezik34KSkazani na sukcesK30400:48:2900:48:2500:23:48
62AngelikaFurgała17KMŁYNAGOK30500:49:2500:49:2200:24:12
63DawidŁach158MAKADEMIA PŁYWANIA KAROLINA KASPRZAK-ŁACHM302100:49:3400:49:30WojewodztwoPowiat00:21:57
64MarekMikielski66MM50800:49:4300:49:40WojewodztwoGmina00:24:26
65JerzyLaszczak51MM50900:50:0000:49:5400:50:00
66TomaszDudko13MM302200:50:0700:50:0400:24:15
67PiotrSzczepaniak104MSą WolniejsiM501000:50:1600:50:1200:23:55
68PiotrKurt147MMŁYNAGOM302300:50:2300:50:15WojewodztwoPowiat00:25:10
69KarolLasek145MM302400:50:2900:50:21WojewodztwoPowiat00:25:09
70OskarBąkiewicz152MM302500:50:4900:50:3900:24:12
71StanisławGrabowski21MEskadra KrakówM65100:50:4900:50:4200:25:17
72AmeliaKowalska40KOstróda RunnersK40300:51:0100:50:51Wojewodztwo00:25:15
73MariuszHościłowicz24MM302600:51:1900:51:1500:23:45
74AdamPiatek87MM70+100:51:4000:51:3400:25:45
75AntoniMarszałek160MM20800:51:5500:51:4700:25:46
76AndrzejKamiński30MTeam KopećM60200:52:0100:51:53Wojewodztwo00:26:04
77BogdanSowiński100MNidzica BiegaM501100:52:1100:52:0500:25:43
78PiotrOsiński81MM401600:52:2000:52:17Wojewodztwo00:25:12
79SebastianMróz69MM401700:52:2300:52:1200:25:43
80GrzegorzOsiecki80MM65200:52:3000:52:1800:26:02
81PawełPawlak84MM401800:52:3500:52:2700:25:40
82LeszekDecyk11MTeam KopećM65300:52:4100:52:34Wojewodztwo00:25:47
83PatrykŁaszkowski54MPasłęka TeamM18300:53:0300:52:53Wojewodztwo00:25:42
84MaciejWiśniewski119MM401900:53:1300:53:0400:25:41
85MałgorzataKulesza47KAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plK50100:53:2500:53:19Wojewodztwo00:25:57
86AndrzejKowalczyk38MSą WolniejsiM501200:53:4400:53:34Wojewodztwo00:25:10
87RomanKowalczyk39MBiegamy dla zdrowiaM60300:54:1300:54:0300:26:08
88ŁukaszChrustowicz6MM402000:54:2400:54:1700:26:05
89RomanJanik27MM65400:54:3400:54:2800:25:54
90TadeuszOrlikowski79MParkrun GdyniaM65500:54:3800:54:2500:26:38
91RyszardDębowski157MBBL MIKOŁAJKIM60400:54:5000:54:46Wojewodztwo00:25:32
92AgnieszkaSzymanowska-Warcholak108KK40400:55:3400:55:23Wojewodztwo00:26:39
93RyszardKaczorowski29MSkazani na sukcesM501300:55:4900:55:3900:25:49
94MarcinPotkaj168MM402100:55:5900:55:48WojewodztwoPowiat00:27:35
95PaulaSadowska169KK18200:56:0700:56:00Wojewodztwo00:26:57
96JarosławŁaszkowski55MPasłęka TeamM402200:56:2200:56:13Wojewodztwo00:27:08
97LechRytwinski98MAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plM70+200:56:4300:56:3100:28:05
98JanJaniszewski155MM65600:56:4900:56:48WojewodztwoPowiat00:28:05
99DanutaMikielska65KK50200:56:4900:56:41WojewodztwoGmina00:27:30
100RomanLeszczyński52Mso-biebie-gamM65700:57:2700:57:2600:28:42
101FilipKlepando146MMłynagoM302700:57:5200:57:43WojewodztwoPowiat00:27:14
102DianaWtulich126KK50300:58:0700:58:0300:28:36
103AnnaKutnik161KK40500:58:5900:58:51WojewodztwoPowiat00:27:32
104PatrycjaKawałko130KTeam KopećK40600:59:1200:59:12Wojewodztwo00:27:07
105RyszardRopiak93MKURPIE MyszyniecM70+300:59:2600:59:2100:28:09
106AgnieszkaRejniak91KK40700:59:4500:59:3700:29:48
107JaroslawMucha70MM501401:00:3501:00:2900:28:58
108AgataLewalska-Konstanty53KK40801:01:0001:00:4800:29:58
109GrzegorzFetliński15MM302801:01:0601:01:02Wojewodztwo00:29:14
110TomaszBrzozowski3MM20901:01:4901:01:4800:27:50
111KatarzynaWasilewska115KNidzica BiegaK30601:01:5601:01:50Wojewodztwo00:29:21
112AndrzejRuciński96MVEL-DĄBRÓWNOM501501:02:0201:01:57Wojewodztwo00:27:34
113AnnaGawraczyńska163KWTK STEGNY W-WAK60+101:02:0901:02:0300:30:29
114KasiaZieja128KSkazani na sukcesK30701:02:1201:02:0200:30:32
115AgnieszkaBadyna-Graczyk1KK30801:02:1301:02:02Wojewodztwo00:31:09
116WlodzimierzRajczyk90MLEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOM501601:02:5201:02:4200:30:37
117MichałNapiórkowski73MM302901:03:0501:02:5800:29:54
118Mariusz JacekKamionowski31MMorsy OstrołękaM501701:03:1001:03:0800:29:25
119JerzyWróblewski125MM303001:03:3501:03:2300:29:58
120KarolinaJaworska28KK40901:04:0301:03:5600:30:23
121KajaWitkowska120KK30901:04:2101:04:1400:30:07
122KrystynaGrabowska20KEskadra KrakówK50401:05:1501:05:0200:31:54
123MonikaKozłowska159KK301001:05:3601:05:32WojewodztwoGminaPowiat00:30:29
124SylwesterKasprowicz32MCrazy Runners Team RybnoM201001:06:2801:06:1500:31:25
125BarbaraNiewdzięczna76KSą WolniejsiK401001:06:5801:06:4600:31:04
126ElżbietaCiećko7KSą WolniejsiK20301:06:5801:06:49Wojewodztwo00:30:25
127GrzegorzKuźnicki49MM402301:07:3201:07:21Wojewodztwo00:31:02
128DorotaSzymków110KK20401:07:3301:07:20Wojewodztwo00:31:02
129AnnaPlucińska-Furgał89KK401101:08:2701:08:15Wojewodztwo00:32:33
130MariuszNaskręt75MM402401:12:4301:12:4200:32:19
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć