Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka 2018 - Wyniki
2018.06.23 18:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: Open Dystans 4840m
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1PawełPszczółkowski101MPszczółkowski TeamM30100:14:5500:14:55Wojewodztwo
2DanielMikielski80MTeam KopećM20100:15:4900:15:48WojewodztwoOlsztynePowiat
3MariuszPawłowski91MKurzętnik BiegaM40100:16:0200:16:02Wojewodztwo
4BogumiłKrupiński57MM40200:16:4200:16:42WojewodztwoPowiat
5KrzysztofKaweczyński150MTeam KopećM30200:16:4500:16:45Wojewodztwo
6ŁukaszSchulz112MRozbiegane DziałdowoM30300:16:4900:16:47Wojewodztwo
7MarcinKasprowicz45MRozbiegane DziałdowoM30400:17:0300:17:01Wojewodztwo
8PiotrCzaplicki15MTeam KopećM40300:17:0400:17:03WojewodztwoPowiat
9RafałKołakowski49MRozbiegane DziałdowoM40400:17:0400:17:03Wojewodztwo
10MartynaKonarzewska146KUKS MOSIR DziałdowoK20100:17:0900:17:09Wojewodztwo
11RobertMówiński144MKurzętnik BiegaM30500:17:2000:17:19Wojewodztwo
12MarcelBestvater2MTeam KopećM20200:17:3400:17:33
13AndrzejRudziński109MMłynagoM40500:17:3800:17:37WojewodztwoPowiat
14SzymonMich76MM30600:17:4300:17:43
15DamianRudowski108MPszczółkowski TeamM18100:17:4700:17:45Powiat
16SylwesterJakacki35MBartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny"M30700:17:5400:17:53
17RafałSzewczyk118MM40600:18:0200:18:01WojewodztwoPowiat
18MariuszGutmański30MTeam KopećM20300:18:1400:18:12WojewodztwoPowiat
19RafałNojman84MSą WolniejsiM30800:18:2000:18:18WojewodztwoPowiat
20RadosławBystrzycki12MPszczółkowski TeamM50100:18:2100:18:19WojewodztwoPowiat
21GabrielŁukaszewski65MBiegam U KOLESIM30900:18:2700:18:27Wojewodztwo
22DorotaPawłowska90KRozbiegane DziałdowoK30100:18:2800:18:27Wojewodztwo
23RobertPiniewski94MPszczółkowski TeamM40700:18:3200:18:30WojewodztwoPowiat
24PawelKurmin61MTeam KopećM301000:18:3400:18:33WojewodztwoPowiat
25JacekŻebrowski140MM301100:18:3800:18:37
26MaciejDecyk17MTeam KopećM40800:18:3800:18:36WojewodztwoPowiat
27PiotrJastrzębski38Mbiegam bo muszęM301200:18:4300:18:42Wojewodztwo
28GrzegorzKoziorowski54MCryospace OlsztynM20400:18:4300:18:40WojewodztwoOlsztynePowiat
29MirosławSzynkowski126MM60100:18:4800:18:46Wojewodztwo
30BartoszPliszka147MOLA TeamM40900:18:4800:18:46
31KrzysztofŻyjewski141MM301300:18:5100:18:48
32TomaszHermann32Mwww.meblolux.comM401000:18:5700:18:54
33MiroaławFedejko22MSkazani na SukcesM301400:18:5800:18:55WojewodztwoPowiat
34KamilOszczęda88MNidzica BiegaM18200:19:0100:18:59Wojewodztwo
35KrzysztofWasielewski131MBiegam U KOLESIM301500:19:0100:18:57Wojewodztwo
36PiotrJankowski154MMłynagoM301600:19:0300:19:01wojewodztwo
37PiotrBojarowski7MTeam KopećM50200:19:0400:19:02Wojewodztwo
38MagdalenaPietruszka92KRozbiegane DziałdowoK30200:19:1200:19:07Wojewodztwo
39LeonMederski73MRozbiegane DziałdowoM60200:19:1500:19:13Wojewodztwo
40PawełChyziński14MVEL-DĄBRÓWNOM20500:19:1700:19:12Wojewodztwo
41MaciejPłonowski97MMłynagoM20600:19:1900:19:15WojewodztwoPowiat
42RobertGłowacki28MM401100:19:2200:19:20
43PiotrKrzyżaniak58MSkazani na SukcesM301700:19:2900:19:27Wojewodztwo
44MarekSzpendowski120MSkazani na SukcesM401200:19:3400:19:32WojewodztwoPowiat
45PiotrDeptuła19MM401300:19:3600:19:33
46KrzysztofKowalski53MM301800:19:4100:19:39
47MarekBiskupski4MMARKUS AUTOSZYBYM301900:19:5000:19:45Powiat
48WojciechWobolewicz153MTeam KopećM50300:19:5300:19:53wojewodztwo
49AndrzejSzleszyński119MM401400:19:5600:19:52
50MiłosławaWasiak130KPszczółkowski TeamK20200:19:5700:19:54Wojewodztwo
51KrzysztofMatusiak145MSkazani na SukcesM401500:20:0400:20:01Wojewodztwo
52KarolGucejt29MMłynagoM20700:20:0700:20:01
53KatarzynaKotłowska151KPszczółkowski TeamK30300:20:0700:20:04Wojewodztwo
54JerzyLaszczak62MM50400:20:1300:20:11
55LeszekSkuza113MBBL OlsztynM401600:20:1700:20:15WojewodztwoPowiat
56WojciechMeller74MSkazani na SukcesM401700:20:2000:20:16
57BogusławKłos48MZŁOTY KŁOS TEAMM401800:20:2200:20:18Wojewodztwo
58MarekMajewski66MSkazani na SukcesM50500:20:2300:20:16
59RobertKalwas42MM401900:20:2500:20:23Wojewodztwo
60TomaszPanikowski89MKopeć TeamM302000:20:2900:20:27WojewodztwoPowiat
61AnnaKiezik47KSkazani na SukcesK30400:20:3800:20:34
62RobertFlorczak23MM402000:20:4700:20:42Wojewodztwo
63PiotrSzczepaniak117MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM50600:20:5000:20:47
64KrzysztofHermanowski33MOstróda RunnersM402100:20:5300:20:48Wojewodztwo
65CezaryRuciński105MVEL-DĄBRÓWNOM20800:21:1100:21:11Wojewodztwo
66JoannaMeller75KSkazani na SukcesK30500:21:2300:21:19
67MarekMikielski79MM50700:21:2800:21:27WojewodztwoOlsztynePowiat
68RafałWłodarski135MM302100:21:3000:21:24Wojewodztwo
69ZuzannaŚliwka128KNidzica BiegaK18100:21:3300:21:30Wojewodztwo
70WiolettaKasprowicz44KRozbiegane DziałdowoK20300:21:3600:21:31Wojewodztwo
71WojciechKoszewski50MNidzica BiegaM402200:21:3900:21:33
72PiotrOsiński85MBRZOZOWSKI TEAMM402300:21:4600:21:41
73EwaRutkowska155KPszczółkowski TeamK40100:21:4800:21:41wojewodztwo
74MonikaWasilewicz-Pszczółkowska132KPszczółkowski TeamK30600:21:5600:21:50Wojewodztwo
75KrzysztofKłosowski157MVel DąbrównoM302200:22:1600:22:12Wojewodztwo
76EwelinaSzwajorek121KPszczółkowski TeamK30700:22:1800:22:11Wojewodztwo
77LeszekDecyk18MTeam KopećM65100:22:2700:22:22WojewodztwoPowiat
78PrzemysławOszczęda86MNidzica BiegaM20900:22:3100:22:23Wojewodztwo
79ArkadiuszOszczęda87MNidzica BiegaM302300:22:3100:22:24Wojewodztwo
80AndrzejKamiński43MTeam KopećM60300:22:4300:22:37Wojewodztwo
81WiolettaRopiak103KK40200:22:4600:22:42
82PrzemysławBurdyński11MNidzica BiegaM201000:22:5400:22:47
83BogdanSowiński115MNidzica BiegaM50800:22:5700:22:51
84RyszardKaczorowski40MSkazani na SukcesM50900:23:0400:22:57
85MałgorzataKulesza60KAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plK50100:23:0700:23:02Wojewodztwo
86AndrzejKowalczyk51MSą WolniejsiM501000:23:1400:23:06Wojewodztwo
87GrzegorzOsiecki143MM65200:23:1400:23:08Powiat
88EwaJurgońska39KK30800:23:2300:23:19
89ŁukaszFijałkowski142MM302400:23:2400:23:22WojewodztwoOlsztynePowiat
90KrzysztofŁukaszewski64MM302500:23:2500:23:19Wojewodztwo
91JoannaPsiuk99KK50200:23:2900:23:25Wojewodztwo
92TomaszRopiak102MM402400:23:3100:23:27
93JarosławKopyśćMPszczółkowski TeamM402500:23:3300:23:27
94KatarzynaMastalerz70KSłoniówkaK40300:23:3400:23:28
95MałgorzataBaryła1KMłynagoK20400:23:3500:23:30WojewodztwoPowiat
96OlgaNaruszewicz83KTBN -KW OlsztynK30900:23:4200:23:34
97GrzegorzKubiak59MM302600:23:5400:23:47
98DanutaMikielska78KK50300:24:0000:23:55WojewodztwoOlsztynePowiat
99AndrzejBogucki6MM201100:24:0700:24:02
100MałgorzataPiłat93KK301000:24:1000:24:02Powiat
101LechRytwinski110MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM70+100:24:1500:24:06
102AndrzejRuciński106MVEL-DĄBRÓWNOM501100:24:1800:24:16Wojewodztwo
103RyszardRopiak158MKurpie MyszyniecM70+200:24:2700:24:17
104ElizaMatwiejczuk72KOdbiegający Od Formy TeamK301100:24:2900:24:22
105KamilBorowski8MPszczółkowski TeamM302700:24:5200:24:48Wojewodztwo
106JanJaniszewski36MM65300:25:0900:25:00Wojewodztwo
107BożenaRozentalska104KK40400:25:2100:25:15
108MagdalenaKułakowska149KK301200:25:3000:25:23Wojewodztwo
109EdytaDzido21KNidzica BiegaK40500:25:3600:25:30Wojewodztwo
110KatarzynaBochniak5KK301300:25:4100:25:34WojewodztwoPowiat
111EwelinaWłodarska134KK301400:25:4600:25:40Wojewodztwo
112MariuszKaliszewski41MM402600:25:4600:25:41Wojewodztwo
113JoannaSzymanowicz124KK40600:25:5400:25:47
114TeresaSzydłowska123KByleDobiec...K40700:26:2800:26:22Wojewodztwo
115JerzySzymański160MKurzętnik BiegaM70+300:26:5800:26:51Wojewodztwo
116GrzegorzFetliński148MM302800:27:0900:27:02Powiat
117AnnaPlucińska-Furgał96KK40800:27:1500:27:08Wojewodztwo
118MonikaKozłowska55KK301500:27:1600:27:10WojewodztwoOlsztyne
119JarosławŚliwczyński127MM302900:27:1600:27:11Wojewodztwo
120HubertPsiuk98MM201200:28:2700:28:21Wojewodztwo
121AndrzejPsiuk100MM501200:28:2700:28:23Wojewodztwo
122MalgorzataBudzilek10KByleDobiec...K50400:28:3800:28:31Wojewodztwo
123MartaKuczyńska156KMłynagoK301600:28:4200:28:35WojewodztwoPowiat
124MirosławWiśniewski159MNutripolM501300:30:4100:30:33WojewodztwoOlsztynePowiat
125JoannaSowa114KK301700:30:50Olsztynek
126BarbaraSadłowska111KK301800:30:5300:30:48Wojewodztwo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć