Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki 2018 - Wyniki
2018.04.29 13:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1DawidWorobiec157MTeam KopecM20100:16:2900:16:29
2DominikDrażba30MTeam KopećM30100:16:3200:16:32
3MariuszPawłowski168MKurzętnik BiegaM40100:16:4500:16:45Wojewodztwo
4MaciejMyszkiewicz97MTeam KopećM20200:16:5000:16:50Wojewodztwo
5RafałOlkowski103MOsir lidzbark WarmińskiM30200:16:5900:16:59Wojewodztwo
6DanielMikielski94MM20300:17:0200:17:02WojewodztwoPowiat
7ŁukaszSzwaj139MTeam KopećM30300:17:0500:17:05Wojewodztwo
8KrzysztofKaweczyński58MTeam KopećM30400:17:1600:17:16Wojewodztwo
9MarekOlszewski104MOsir lidzbark WarmińskiM40200:17:4500:17:45Wojewodztwo
10ArturGwiazda41MOsir lidzbark WarmińskiM30500:17:5100:17:51Wojewodztwo
11DanielJędraszek50MM30600:18:2400:18:24
12BartoszSzmelc137MOsir lidzbark WarmińskiM30700:18:3600:18:36Wojewodztwo
13MariolaSudzińska131KAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plK40100:18:4800:18:48WojewodztwoPowiat
14MarcinDudziec32MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM30800:19:0600:19:06Wojewodztwo
15DariuszKrajewski65MM40300:19:1700:19:17
16TomaszBudniak13MTKKF PROMYK CIECHANÓWM30900:19:2800:19:28
17DorotaPawłowska167KRozbiegane DziałdowoK30100:19:4100:19:41Wojewodztwo
18RafałNojman101MSą WolniejsiM301000:19:4500:19:45WojewodztwoPowiat
19AndrzejRudziński175MMłynagoM40400:19:4600:19:46WojewodztwoPowiat
20MaciejJankowski48MM20400:19:5100:19:51Powiat
21BogusławWodzyński156MRozbiegane DziałdowoM50100:19:5200:19:52Wojewodztwo
22LeonMederski89MRozbiegane DziałdowoM60100:19:5800:19:58Wojewodztwo
23RafałCyrkler22MSą WolniejsiM40500:20:0200:20:02WojewodztwoPowiat
24SylwesterJakacki45MBartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny"M301100:20:0900:20:07
25JacekNadulski98MTeam KopećM301200:20:0900:20:09WojewodztwoPowiat
26JacekŻebrowski164MM301300:20:2100:20:21
27MaciejDecyk28MTeam KopećM40600:20:2500:20:25Wojewodztwo
28MirosławSzynkowski144MM60200:20:3400:20:34
29MirosławFedejko33MSkazani na sukcesM301400:20:3800:20:36WojewodztwoPowiat
30KrzysztofWasielewski149MBiegam u KolesiM301500:20:4100:20:38Wojewodztwo
31AdamKwiatkowski73MM40700:20:4200:20:42WojewodztwoPowiatGmina
32MarcinBrzózka12MSkazani na sukcesM301600:20:4300:20:43Wojewodztwo
33AdamKiewisz59MSą WolniejsiM301700:20:4600:20:45Wojewodztwo
34DamianKiczor179MTRI NEGUM301800:20:4800:20:48WojewodztwoPowiatGmina
35AleksandraWantowska148KTeam KopećK20100:20:4800:20:48Wojewodztwo
36CezarAlchimowicz173MOSIR LIDZBARK WARM50200:20:5100:20:51Wojewodztwo
37PiotrKrzyżaniak68MSkazani na sukcesM301900:20:5400:20:54Wojewodztwo
38PawełKurmin72MTeam KopećM302000:20:5700:20:57WojewodztwoPowiat
39MariuszOsowiecki106MBBL MławaM18100:21:0200:21:02
40MarcinCzarnecki24MM40800:21:0600:21:05
41DariuszMroziński96MRozbiegane DziałdowoM40900:21:0900:21:09Wojewodztwo
42MarekSzpendowski138MSkazani na sukcesM401000:21:1400:21:14WojewodztwoPowiat
43TomaszChudzik19MCHUDZIKI TEAMM302100:21:1500:21:15WojewodztwoPowiatGmina
44GabrielŁukaszewski83MBiegam U KOLESIM302200:21:1500:21:13Wojewodztwo
45TomaszPodlewski116MM401100:21:1700:21:17
46PrzemysławMatras88MSkazani na sukcesM302300:21:1800:21:18Wojewodztwo
47BartoszChumowicz20MM302400:21:2300:21:16Wojewodztwo
48KrzysztofKowalski64MM302500:21:3000:21:30
49ŁukaszKowalewski63MM302600:21:3500:21:35WojewodztwoPowiat
50PawełLempaszek77MM302700:21:4200:21:42WojewodztwoPowiatGmina
51PiotrLiebchen79MM401200:21:5100:21:47
52JanuszKosowski61MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM65100:21:5200:21:52
53JerzyLaszczak76MM50300:21:5400:21:53
54MirosławŁabaszewski80MM302800:21:5700:21:55
55AndrzejSzleszyński135MM401300:22:0000:21:58
56MarcinWaszkiewicz181MSĄ WOLNIEJSIM302900:22:0700:22:06WojewodztwoPowiat
57AngelikaFurgała36KK30200:22:1100:22:11
58RafałChojnowski17MLecimy Tutej Pisz-OlsztynM20500:22:1100:22:04Wojewodztwo
59PatrykŁaszkowski82MPasłęka TeamM18200:22:1500:22:15Wojewodztwo
60RafałWłodarski155MM303000:22:1600:22:12Wojewodztwo
61AndrzejJerszewski49MSą WolniejsiM20600:22:2100:22:20Wojewodztwo
62TomaszHermann43Mwww.meblolux.comM401400:22:2700:22:27
63DawidBielski9MM303100:22:2800:22:26Wojewodztwo
64IwonaJakimowicz46KBRZOZOWSKI TEAMK40200:22:3000:22:30
65ŁukaszWiśniewski170MRozbiegane DziałdowoM303200:22:3200:22:32Wojewodztwo
66AdamWejknis150MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM401500:22:3900:22:37
67PiotrSzczepaniak133MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM50400:22:4500:22:45
68AnnaKiezik60KSkazani na sukcesK30300:22:5100:22:50
69RafałSyczew132MM20700:22:5800:22:56Wojewodztwo
70JanGrochowski40MM65200:22:5900:22:56
71GrzegorzChmieliński16MNidzica BiegaM401600:22:5900:22:59Wojewodztwo
72KrzysztofGłąb38MOsir lidzbark WarmińskiM20800:23:0500:23:05
73MirosławOśko107MM303300:23:0900:23:09Wojewodztwo
74MonikaPieślak111KSą WolniejsiK20200:23:2200:23:20Gmina
75MartynaWilczewska151KBiegam U KOLESIK20300:23:2300:23:21Wojewodztwo
76RyszardDębowski29MBbl MikołajkiM60300:23:3000:23:30
77MarekMikielski95MM50500:23:3400:23:34WojewodztwoPowiat
78AlicjaMielczarek92KNidzica BiegaK40300:23:5400:23:54Wojewodztwo
79LeszekDecyk27MTeam KopećM65300:24:1200:24:11WojewodztwoPowiat
80AndrzejKamiński52MTeam KopećM60400:24:1400:24:12Wojewodztwo
81BogdanSowiński129MNidzica BiegaM50600:24:2000:24:19
82RyszardKaczorowski51MSkazani na sukcesM50700:24:4600:24:44
83BartoszRzepa126MZGUB BRZUCH, ZRÓB RUCHM20900:25:0300:25:03WojewodztwoPowiatGmina
84AnnaPodlewska115KK30400:25:1200:25:12
85MaciejWiśniewski153MM401700:25:1600:25:11
86GrzegorzOsiecki105MM65400:25:2000:25:20Wojewodztwo
87PawełSzliwiński136MM303400:25:2200:25:17Wojewodztwo
88MałgorzataKulesza69KAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plK50100:25:2800:25:27WojewodztwoPowiat
89ŁukaszKamiński53MBiegam U KOLESIM201000:25:3700:25:34Wojewodztwo
90EdytaCzarnecka23KWydział Matematyki i Informatyki UWMK20400:25:4000:25:38Powiat
91AleksandraŚmiałek174KK30500:25:4000:25:39WojewodztwoPowiat
92JŁaszkowski81MPasłęka TeamM401800:25:5200:25:50Wojewodztwo
93AndrzejKowalczyk62MSą WolniejsiM50800:26:1200:26:10Powiat
94DorotaŻebrowska163KSą WolniejsiK20500:26:1200:26:09Wojewodztwo
95DanutaMikielska93KK50200:26:2000:26:15WojewodztwoPowiat
96AndrzejPisarski113MIŁAWA BIEGAM60500:26:2200:26:18
97SebastianLabiński74MZGUB BRZUCH, ZRÓB RUCHM303500:26:3600:26:31
98AndrzejBanach2MLecimy Tutej Pisz-OlsztynM201100:26:4100:26:35WojewodztwoPowiat
99LechRytwinski124MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM70+100:26:4600:26:44Wojewodztwo
100BogdanSzczepuchowski134MNidzica BiegaM50900:26:5000:26:50Wojewodztwo
101JanJaniszewski47MBS NidzicaM65500:26:5000:26:50Wojewodztwo
102PaulaSadowska128KOsir lidzbark WarmińskiK18100:26:5200:26:52Wojewodztwo
103MałgorzataPiłat112KK30600:27:0000:26:55Powiat
104ElżbietaCiećko21KSą WolniejsiK20600:27:1000:27:09WojewodztwoPowiat
105RobertKrawczyk180MM501000:27:2400:27:20Wojewodztwo
106BożenaRozentalska119KK40400:27:2600:27:22
107AndrzejBogucki10MM201200:27:3100:27:29
108AgataBudzilek14KK20700:27:3700:27:31
109RadosławBielicki8MCTS Team OlsztynM401900:27:5700:27:52
110MałgorzataGrablewska39KK40500:28:0600:28:04Wojewodztwo
111GrzegorzFetliński34MM303600:28:0700:28:04Wojewodztwo
112MariaMichalczyk171KK30700:28:1400:28:14WojewodztwoPowiat
113DariuszStypiński169MEFEKT WAR-MAM402000:28:1500:28:08WojewodztwoPowiat
114EwelinaWłodarska154KK30800:28:5500:28:53Wojewodztwo
115MarcinBartnikowski4MTeam KopećM402100:28:5700:28:51WojewodztwoPowiatGmina
116TomaszSoczewica166MM303700:29:0100:28:59WojewodztwoPowiat
117DorotaSzymków143KK20800:29:0700:29:05WojewodztwoPowiat
118MarekMariański87MM65600:29:1700:29:12
119JerzyWróblewski158MM303800:29:1700:29:10
120AgataLewalska-Konstanty78KK40600:29:2100:29:16
121KatarzynaWiśniewska177KINDYWIDUALISTKAK40700:29:2600:29:22
122TeresaSzydłowska142KByleDobiec...K40800:29:3100:29:24
123BożenaŻbikwoska162KNidzica BiegaK30900:29:4200:29:41Wojewodztwo
124MałgorzataCiesielska178KWSPOL SzczytnoK301000:30:0000:29:54WojewodztwoPowiat
125RobertPatroński176MM402200:30:0100:29:57Wojewodztwo
126AnnaPlucińska-Furgał114KK40900:30:0500:29:59WojewodztwoPowiat
127AleksandraParciak109KBRBK - biegli w podatkachK20900:30:0700:30:02
128KamilNowicki102MM303900:30:2100:30:15Wojewodztwo
129MagdalenaBehal172KK301100:30:4100:30:41Wojewodztwo
130RobertRuczynski123MM304000:30:5600:30:55
131MartynaDudziec31KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK18200:31:3200:31:32Wojewodztwo
132EdytaKunda70KTeam Bez Nazwy / KW OlsztynK301200:31:4400:31:44Powiat
133ŁukaszPuchalski118MM304100:32:1100:32:05
134KatarzynaKurdziel71KBRBK - biegli w podatkachK301300:32:2300:32:18
135MariaGajewska37KSkazani na sukcesK301400:32:4800:32:45
136BarbaraSadłowska127KK301500:33:2500:33:22Wojewodztwo
137MalgorzataBudzilek15KByleDobiec...K50300:33:3800:33:31
138PaulinaŚlusarz145KLecimy Tutej Pisz-OlsztynK201000:33:4400:33:37WojewodztwoPowiat
139AgnieszkaParzęcka110KLecimy Tutej Pisz-OlsztynK301600:33:4400:33:37
140DorotaMałłek85KK50400:33:5200:33:49Wojewodztwo
141MartaSzwejkowska-Dudziec140KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK301700:34:4500:34:45Wojewodztwo
142MagdalenaBielicka7KK301800:34:5600:34:50
143OlgaBartnikowska3KTeam KopećK401000:35:0100:34:55WojewodztwoPowiatGmina
144PaulinaPoletyło117KK201100:35:3400:35:34
145KarolinaHasiuk42KLecimy Tutej Pisz-OlsztynK201200:36:0700:36:00
146MagdalenaLachowicz75KK301900:36:2600:36:24Wojewodztwo
147KlaudiaDanielska26KK401100:37:4800:37:46
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć