Wiosenna Piątka w Olsztynie - Wyniki
2018.03.18 12:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1DawidWorobiec195MTeam KopecM20100:16:4200:16:42
2DanielMikielski114MTeam KopećM20200:16:4500:16:45WojewództwoPowiat
3KarolKowalski76MTeam KopećM20300:17:1800:17:18Województwo
4DominikDrażba33MTeam KopećM30100:17:2700:17:27
5ŁukaszSzwaj171MTeam KopećM30200:18:0500:18:05WojewództwoGmina
6BogumiłKrupiński204MM40100:18:1500:18:15WojewództwoPowiatMiasto
7RafałOlkowski126MOSiR Lidzbark WarmińskiM30300:18:2200:18:22Województwo
8ArturGwiazda48MOSiR Lidzbark WarmińskiM30400:18:3200:18:32Województwo
9MaciejDąbrowski27MMłynagoM20400:18:5800:18:57WojewództwoPowiat
10ArkadiuszKasperski61MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM40200:19:0800:19:08WojewództwoPowiatGmina
11RafałSzewczyk167MURWIS BIEGAM40300:19:1700:19:17WojewództwoPowiatGmina
12PiotrBukowski18MM30500:19:2900:19:29WojewództwoGmina
13BartoszSzmelc169MOSiR Lidzbark WarmińskiM30600:19:3600:19:36Województwo
14RafałNojman124MSą WolniejsiM30700:19:3900:19:39WojewództwoPowiat
15TomaszBudniak16MTKKF PROMYK CIECHANÓWM30800:19:4200:19:42
16TomaszFieodorow37MBSB Barczewo BiegaM30900:19:4800:19:48WojewództwoPowiat
17AndrzejZieja197MSkazani na sukcesM301000:19:5100:19:51PowiatGmina
18SzymonKogut70MKurzętnik BiegaM18100:20:0300:20:03Województwo
19SławomirKogut69MKurzętnik BiegaM40400:20:0600:20:06Województwo
20PrzemysławKotlenga73MM301100:20:0700:20:07Województwo
21PawełHryszko51MM20500:20:0900:20:09
22AndrzejRudzińki213MMłynagoM40500:20:1300:20:13
23WojciechWdowiak183MWdowiak@friendsM40600:20:1800:20:18WojewództwoPowiatGmina
24MariuszBrzezińki211MSĄ WOLNIEJSIM301200:20:2300:20:23WojewództwoPowiatMiasto
25MarcinDudziec35MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM301300:20:2500:20:25Województwo
26SylwesterJakacki55MBartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny"M301400:20:2600:20:26
27PawełPetrykowski134MROZBIEGANE DZIAŁDOWOM20600:20:2700:20:27Gmina
28BogusławWodzyński192MRozbiegane DziałdowoM50100:20:3300:20:33Województwo
29JacekNadulski120MTeam KopećM301500:20:3600:20:36WojewództwoGmina
30DariuszKrajewski79MM40700:20:4400:20:44
31MariuszGleba44MM301600:20:5300:20:53WojewództwoPowiatGmina
32BartłomiejGałgowski41MM301700:21:0300:21:03WojewództwoPowiatGmina
33SebastianHolender50MKuropatwa TeamM301800:21:0500:21:05WojewództwoPowiatGmina
34PiotrekKasperski62MM301900:21:0800:21:08Gmina
35JacekŻebrowski200MM302000:21:1200:21:12
36PawelKurmn83MTeam KopećM302100:21:1500:21:15WojewództwoPowiatGmina
37MartaStańczuk160KTeam KopećK30100:21:2400:21:24PowiatGmina
38CezaryAlchimowicz2MOSiR Lidzbark WarmińskiM50200:21:2600:21:26
39MiroaławFedejko36MSkazani na sukcesM302200:21:3600:21:36WojewództwoPowiatGmina
40MariuszOsowiecki201MBBL MŁAWAM18200:21:3900:21:39
41IzabelaWujkowska210KK18100:21:4000:21:40WojewództwoPowiatMiasto
42RyszardKuczkowski81MDrużyna WilkaM50300:21:4500:21:45WojewództwoPowiat
43MarekSzpendowski170MSkazani na sukcesM40800:21:4600:21:46WojewództwoGmina
44WojciechWobolewicz191MTeam KopećM50400:21:4700:21:47WojewództwoPowiatGmina
45DamianKiczor66MM302300:21:5200:21:52Gmina
46DariuszMroziński119MRozbiegane DziałdowoM40900:21:5300:21:53Województwo
47AlbertFilipowicz205MTKKF MORLINYM401000:21:5900:21:53Województwo
48KrzysztofKowalski77MM302400:22:0300:22:03
49JacekWilamowski186MOsir lidzbark WarmińskiM50500:22:1300:22:13
50MaciejDecyk28MTeam KopećM401100:22:1700:22:17WojewództwoPowiatGmina
51MarcinKnozowski68MLubawa Kocha BiegaćM20700:22:2100:22:21Województwo
52KrzysztofWasielewski180MCrazy Runners Team RybnoM302500:22:2400:22:19Województwo
53GabrielŁukaszewski99MBiegam U KOLESIM302600:22:3000:22:29Województwo
54TomaszChudzik214MM302700:22:3800:22:38Gmina
55JerzyLaszczak88MURWIS BIEGAM50600:22:5000:22:50
56PrzemysławMatras108MSkazani na sukcesM302800:22:5800:22:58Województwo
57AnnaKiezik67KSkazani na sukcesK30200:23:0100:23:01PowiatGmina
58BartoszChumowicz22MM302900:23:0900:22:59Województwo
59AngelikaFurgała39KK30300:23:1300:23:13
60ŁukaszOporski130MM70+100:23:1300:23:05
61ŁukaszWiśniewski188MRozbiegane DziałdowoM303000:23:1900:23:19Województwo
62MarcinDąbrowski26MM401200:23:2300:23:23
63CezaryRuciński150MVEL-DĄBRÓWNOM20800:23:3200:23:32Województwo
64BłażejMaron106MLubawa Kocha BiegaćM303100:23:3700:23:37
65GrzegorzKwakszys85MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM303200:23:4000:23:36
66MarekMajewski101MSkazani na sukcesM50700:23:4600:23:46PowiatGmina
67PiotrKaszkin64MM303300:23:5800:23:58WojewództwoPowiatGmina
68JanKrawczyk80MWybiegamy ToM303400:24:0400:24:04
69JoannaMeller111KSkazani na SukcesK30400:24:0800:24:08
70PawełLempaszek90MM303500:24:0800:24:05Gmina
71WojciechMeller110MSkazani na sukcesM401300:24:0900:24:09
72AlicjaMielczarek112KNidzica BiegaK40100:24:1100:24:11Województwo
73RafałWłodarski190MM303600:24:2900:24:29Województwo
74PiotrSzczepaniak165MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM50800:24:3500:24:35
75AleksandraPiórkowska141KOsir Lidzbark WarmińskiK20100:24:3900:24:39
76AndrzejDombkowski32MLubawa Kocha BiegaćM401400:24:4100:24:41Województwo
77PiotrŁaszkowski95MK.S WachlarzM401500:24:4600:24:46
78AdamWejknis185MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM401600:24:5100:24:51
79MarcinFoks38MM20900:24:5400:24:45WojewództwoPowiatGmina
80RyszardDębowski31MBbl MikołajkiM60100:25:0600:25:06Województwo
81MarzenaStepień161KK40200:25:0600:25:06
82ZuzannaŚliwka177KNidzica BiegaK18200:25:1500:25:15Województwo
83AndrzejKowalczyk75MSą WolniejsiM50900:25:1500:25:14Gmina
84ArturWojtacki194MLubawa Kocha BiegaćM401700:25:2000:25:19Województwo
85MaciejWiśniewski215MM401800:25:2200:25:18
86MonikaPieślak136KSą WolniejsiK20200:25:2300:25:22Gmina
87RobertPiwnicki218MHEYKA TEAMM303700:25:2400:25:18WojewództwoPowiat
88KrzysztofKochanowski217MHEYKA TEAMM303800:25:2500:25:17WojewództwoGminaMiasto
89PawełMerda208MM303900:25:3600:25:36Województwo
90BartoszRzepa155MM201000:25:4000:25:37WojewództwoPowiatGmina
91KarolNajmowicz121MTeam KopecM401900:25:4500:25:30
92RafałLipiński94MLubawa Kocha BiegaćM201100:25:4900:25:49
93MirosławMejka109MM501000:26:0200:26:01Województwo
94PiotrChojnacki212MM201200:26:0200:26:02
95TomaszLemański89MBRBK - biegli w podatkachM201300:26:0700:26:07WojewództwoPowiatGmina
96MarcinOnufrejuk129MBaltic SealsM201400:26:0900:26:08Województwo
97AndrzejBanach5MLecimy Tutej Pisz-OlsztynM201500:26:1000:26:10WojewództwoGmina
98ŁukaszDawid25MM201600:26:1100:26:09Gmina
99JarosławKopyść72MPszczółkowski TeamM402000:26:1100:26:03WojewództwoGmina
100MonikaWdowiak182KNidzica BiegaK40300:26:1200:26:12
101MarcinWaszkiewicz209MDRUŻYNA WILKAM304000:26:1300:26:13WojewództwoMiasto
102AlicjaBertel10KK30500:26:1500:26:15WojewództwoPowiatGmina
103BogdanSowiński159MNidzica BiegaM501100:26:1700:26:17
104MałgorzataKulesza82KAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plK50100:26:1900:26:19Gmina
105JoannaPalowska133KSą WolniejsiK20300:26:2700:26:25WojewództwoPowiatGmina
106OlgaNaruszewicz122KRozbiegane DziałdowoK30600:26:2800:26:28
107PawełChojnacki19MM201700:26:2900:26:27
108WojciechŻak199MBRBK - biegli w podatkachM201800:26:3500:26:35Gmina
109EwaChełchowska207KBRBK - biegli w podatkachK20400:26:3600:26:36WojewództwoMiasto
110RyszardKaczorowski58MSkazani na sukcesM501200:26:3700:26:37PowiatGmina
111JolantaGaszyk43KK30700:26:4100:26:41WojewództwoGmina
112MonikaWojtacka193KLubawa Kocha BiegaćK40400:26:4800:26:48Województwo
113RafałGłowiak46MLubawa Kocha BiegaćM304100:26:5000:26:50Województwo
114AnnaGogolewska47KK40500:26:5400:26:54
115JarosławŁaszkowski96MPasłęka TeamM402100:27:0000:26:59Województwo
116JustynaJachacy-Majewska53KSkazani na sukcesK40600:27:0700:27:07WojewództwoPowiatGmina
117JakubPijanowski139MM402200:27:1800:27:16
118ElżbietaCiećko23KSą WolniejsiK20500:27:2300:27:23Powiat
119AleksandraŚmiałek178KK30800:27:2800:27:28
120SławomirPiechota135MKG TeamM304200:27:3100:27:31WojewództwoPowiatGmina
121JustynaChoromańska21KK20600:27:3600:27:33
122IzabelaMasiuk107KK30900:27:3800:27:32Województwo
123DamianSipowicz157MM304300:27:3900:27:39Gmina
124LukaszKaminski60MBiegam U KOLESIM201900:27:4900:27:49Województwo
125MichałLeński92MWdowiak@friendsM304400:28:0000:27:56WojewództwoPowiatGmina
126DanutaMikielska113KK50200:28:0100:27:57WojewództwoPowiat
127MateuszKaczmarski57MM18300:28:1300:28:03
128LechRytwinski154MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM70+200:28:1400:28:14Województwo
129GrzegorzStaranowicz202MM304500:28:1600:28:16WojewództwoGminaMiasto
130DariaOlszewska127KK20700:28:1900:28:14Województwo
131JanJaniszewski56MM65100:28:2400:28:24Województwo
132AndrzejRuciński149MVEL-DĄBRÓWNOM501300:28:2600:28:26Województwo
133MartynaDudziec34KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK18300:28:2600:28:26Województwo
134MonikaGamalczyk42KK20800:28:4100:28:40Gmina
135AleksandraSidorowicz156KK40700:28:4300:28:43
136KatarzynaBiałek12KK301000:28:5000:28:46WojewództwoPowiatGmina
137SebastianLabiński86MM304600:28:5000:28:49
138AnnaMikołajewska117KK301100:28:5800:28:58
139WojciechSzczepański166MM501400:29:0100:28:54Województwo
140JanPołowianiuk144MDzikie Życie RunTeamM501500:29:0200:28:52WojewództwoPowiat
141KarolinaNowak-Kowalska125KDrim TimK301200:29:0300:29:00WojewództwoPowiatGmina
142PiotrBartczak219MM402300:29:0500:28:57WojewództwoPowiat
143SylwesterKasprowicz63MCrazy Runners Team RybnoM202000:29:0500:28:59
144RadosławBielicki15MM402400:29:0600:29:02Gmina
145WiolettaSupranowicz164KBRBK - biegli w podatkachK20900:29:0700:29:07WojewództwoPowiatGmina
146DarekStypiński162MM402500:29:1900:29:10
147BożenaRozentalska148KK40800:29:2200:29:16
148PiotrKisiel216MHEYKA TEAMM304700:29:2600:29:18WojewództwoPowiatMiasto
149DorotaSzymków175KK201000:29:3300:29:33WojewództwoPowiatGmina
150IwonaRadziewicz146KK301300:29:3300:29:30Gmina
151MarcinBartnikowski7MTeam KopećM402600:29:4200:29:37WojewództwoGmina
152KatarzynaJakacka54KBartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny"K301400:29:4700:29:44
153TeresaSzydłowska174KByleDobiec...K40900:29:5000:29:47
154AgataLewalska-Konstanty93KK401000:29:5500:29:46
155KasiaZieja198KSkazani na sukcesK301500:30:0100:30:01PowiatGmina
156EwelinaPijanowska138KK401100:30:2700:30:24
157AleksandraOlszewska128KPszczółkowski TeamK301600:30:3000:30:29WojewództwoPowiatGmina
158AnnaPlucińska-Furgał143KK401200:30:3500:30:31WojewództwoPowiatGmina
159EwelinaWłodarska189KK301700:30:3900:30:39Województwo
160MariuszKaliszewski59MM402700:30:3900:30:39Województwo
161JanAmbrożko3MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM70+300:30:4200:30:41
162EwaKozłowska78KK401300:30:4600:30:43
163AndrzejGrabkowski203MM70+400:30:5600:30:54Województwo
164Jerzy PiotrGajewski206MGAJÓWKAM501600:30:5700:30:51WojewództwoPowiatMiasto
165MarekMariański105MM65200:31:0600:30:59
166EdytaBartosek8KK201100:31:0900:31:04Gmina
167MonikaMikołajczyk115KMORSY OLSZTYNK301800:31:1600:31:16
168AdamMikołajczyk116MMORSY OLSZTYNM304800:31:2200:31:22
169MariaGajewska40KSkazani na sukcesK301900:31:2500:31:25
170??187M100:31:2900:31:29
171TomaszOstaszewski132Mf / Reklamy W Windach OlsztynM402800:31:3400:31:27
172AnnaPołowianiuk145KDzikie Życie RunTeamK201200:31:3400:31:26
173AdamŚlęzak176MM202100:31:5600:31:56Województwo
174JerzyWróblewski196MM304900:32:0100:31:52Gmina
175Robert RuczynskiRuczynski152MM305000:32:0400:32:01Powiat
176AnnaDembińska30KF&K TEAMK201300:32:0800:32:07
177MalgorzataBudzilek17KByleDobiec...K50300:32:1400:32:11Gmina
178PawełAszkiełowicz4MPszczółkowski TeamM305100:32:3100:32:23WojewództwoGmina
179MarcinRańczuch147MStadoM202200:32:5900:32:59
180PiotrMarek104MSa wolniejsiM501700:34:0400:34:02WojewództwoPowiatGmina
181LidiaSkowronek158KK302000:34:1200:34:10Gmina
182MałgorzataRydzyńska153KK201400:34:5900:34:58
183MagdalenaBielicka14KK302100:35:1100:35:05
184OlgaBartnikowska6KTeam KopećK401400:35:2200:35:17WojewództwoGmina
185KlaudiaDanielska24KK401500:37:1000:37:02
186MagdalenaLachowicz87KK302200:37:3400:37:33
187MalwinaMaksimowicz102KK201500:38:0700:38:06
188KatarzynaTomaszewska179KK302300:38:3400:38:28
189RafałOporski131MM305200:38:3500:38:28
190AnnaBialous13KF&K TEAMK201600:45:4000:45:40WojewództwoPowiat
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć