Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica 2018 - Wyniki
2018.03.03 12:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1DawidWorobiec173MTeam KopecM20100:16:0200:16:02Województwo
2DanielMikielski104MTeam KopećM20200:16:0600:16:06Województwo
3DominikDrażba24MTeam KopećM30100:16:1700:16:17Województwo
4MateuszKrawiecki73MHusaria Race TeamM20300:16:2100:16:21Województwo
5MaciejMyszkiewicz108MTeam KopećM20400:16:2900:16:29Województwo
6DariuszJurewicz47MMLKS Czarni OleckoM40100:16:3200:16:32Województwo
7KarolKowalski70MTeam KopećM20500:16:5100:16:51Województwo
8MarcinBrynda9MMLKS Czarni OleckoM30200:17:1100:17:11Województwo
9RobertMówiński106MKurzętnik BiegaM30300:17:2600:17:26Województwo
10TadeuszWalendykiewicz158MMLKS Czarni OleckoM40200:17:3200:17:32
11ŁukaszSzwaj149MTeam KopećM30400:17:3500:17:35Województwo
12MariuszBińczycki6MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM30500:17:4000:17:40
13KrzysztofKaweczyński53MTeam KopećM30600:17:4100:17:41Województwo
14ZbigniewBartkowski4Mheinz glassM50100:17:4500:17:45Województwo
15JacekSzczygłowski146MTeam KopećM40300:17:4900:17:49Województwo
16WitoldMikielski179MM30700:17:5200:17:52Województwo
17RafałSzewczyk184MM40400:18:0400:18:04Województwo
18RafałKorwiel64MTeam KopećM30800:18:1300:18:13Województwo
19DanielJędraszek46MM30900:18:1400:18:14
20RomanDąbkowski19MM301000:18:1700:18:17Województwo
21ArkadiuszKasperski50MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM40500:18:2100:18:21Województwo
22PiotrCzaplicki16MTeam KopećM40600:18:2500:18:25Województwo
23MarcinKłoszewski63MKB IM . P. SĘKOWSKIEGOM20600:18:3400:18:34
24MariolaSudzińska142KAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plK40100:18:5100:18:51Województwo
25TomaszFieodorow30MBarczewo BiegaM301100:19:0300:19:03Województwo
26TomaszBudniak11MTKKF PROMYK CIECHANÓWM301200:19:0700:19:07
27RafałNojman113MSą WolniejsiM301300:19:1000:19:10Województwo
28KamilOlszewski114MNidzica BiegaM20700:19:2100:19:21WojewództwoPowiatGmina
29SylwesterJakacki43MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM301400:19:2300:19:23Województwo
30AndrzejZieja174MSkazani na sukcesM301500:19:2500:19:25Województwo
31DariuszKrajewski71MM40700:19:3000:19:30
32MarcinDudziec25MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM301600:19:3400:19:34Województwo
33BogusławWodzyński170MRozbiegane DziałdowoM50200:19:3700:19:37Województwo
34EwaLisek84KNidzica BiegaK30100:19:3700:19:37WojewództwoPowiatGmina
35MaciejPłonowski126MM20800:19:3900:19:39Województwo
36TomaszZieliński176MTeam KopećM40800:19:4700:19:47Województwo
37MartaStańczuk139KTeam KopećK30200:19:4800:19:48Województwo
38PawelKurmin79MTeam KopecM301700:19:4900:19:49Województwo
39AleksandraWantowska159KTeam KopećK20100:19:5000:19:50Województwo
40SebastianHolender40MKuropatwa TeamM301800:19:5100:19:51Województwo
41MaciejWasilewski185MNidzica BiegaM301900:20:0000:20:00WojewództwoPowiatGmina
42PawełJabłoński41MNidzica BiegaM40900:20:0200:20:02WojewództwoPowiatGmina
43LeonMederski97MRozbiegane DziałdowoM60100:20:0600:20:06Województwo
44MarcelBestvater5MTeam KopećM20900:20:1500:20:15Województwo
45AdamKiewisz55MSą WolniejsiM302000:20:1900:20:19
46MirosławSzynkowski154MM60200:20:2300:20:23
47PiotrKrzyżaniak77MSkazani na sukcesM302100:20:2300:20:23Województwo
48MirosławFigat32MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM60300:20:2400:20:24Województwo
49KrzysztofKowalski69MM302200:20:2400:20:24Województwo
50MarcinBrzózka10MM302300:20:2700:20:27Województwo
51MarekSzpendowski148MSkazani na sukcesM401000:20:2900:20:29Województwo
52WojciechWobolewicz169MTeam KopećM50300:20:2900:20:29Województwo
53JacekŻebrowski178MM302400:20:3500:20:35Województwo
54KrzysztofWasielewski160MCrazy Runners Team RybnoM302500:20:3600:20:36Województwo
55MarekMaculewicz90MURWIS BIEGAM401100:20:3600:20:36WojewództwoPowiatGmina
56AgnieszkaLankowska-Klemt81KURWIS BIEGAK30300:20:3700:20:37
57MariuszOsowiecki116MBBL MławaM18100:20:4700:20:47
58DariuszMroziński107MRozbiegane DziałdowoM401200:20:4900:20:49
59AlicjaPietruczuk122KMLKS Czarni OleckoK18100:20:5400:20:54Województwo
60KamilOszczęda119MNidzica BiegaM18200:20:5400:20:54WojewództwoPowiatGmina
61MaciejDecyk20MTeam KopećM401300:20:5800:20:58Województwo
62PaulinaWernicka181KGMINA GARDEJA BIEGAK20200:21:0400:21:04
63MarcinCzarnecki17MM401400:21:0700:21:07
64ŁukaszKowalewski68MM302600:21:0800:21:08Województwo
65KrzysztofMatusiak96MSkazani na sukcesM401500:21:0900:21:09Województwo
66MirosławFedejko29MSkazani na sukcesM302700:21:1000:21:10Województwo
67JerzyLaszczak82MURWIS BIEGAM50400:21:1100:21:11
68MariuszWitkowski166MSą WolniejsiM401600:21:2800:21:28Województwo
69TomaszHermann39Mwww.meblolux.comM401700:21:2900:21:29Województwo
70PatrykŁaszkowski87MPasłęka TeamM18300:21:3100:21:31Województwo
71JanKłos62MURWIS BIEGAM50500:21:3200:21:32
72CezaryŚledziewski155MURWIS BIEGAM401800:21:3200:21:32Województwo
73MirosławŁabaszewski86MM302800:21:3700:21:37
74GabrielŁukaszewski89MBiegam U KOLESIM302900:21:4200:21:42Województwo
75MarekRuciński132MVEL-DĄBRÓWNOM50600:21:4500:21:45
76AnnaOstromecka118KURWIS BIEGAK30400:21:4900:21:49
77JoannaFilipczyk33KSkazani na sukcesK40200:21:5000:21:50Województwo
78AnnaKiezik56KSkazani na sukcesK30500:21:5100:21:51Województwo
79KarolinaKundys78KK30600:21:5600:21:56
80AdamWejknis163MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM401900:21:5900:21:59Województwo
81BogusławKłos61MZŁOTY KŁOS TEAMM402000:22:0000:22:00Województwo
82PrzemysławMatras95MSkazani na sukcesM303000:22:1500:22:15Województwo
83WojciechMeller99MM402100:22:1900:22:19Województwo
84JoannaMeller100KK30700:22:1900:22:19Województwo
85AngelikaFurgała34KK30800:22:2000:22:20Województwo
86JanKrawczyk72MWybiegamy ToM303100:22:2400:22:24
87ArturSzczepkowski144MNidzica BiegaM402200:22:2600:22:26PowiatGmina
88ŁukaszWiśniewski165MRozbiegane DziałdowoM303200:22:2900:22:29Województwo
89MarekMajewski91MSkazani na sukcesM50700:22:5400:22:54Województwo
90AndrzejKowalczyk67MSą WolniejsiM50800:23:0700:23:07Województwo
91MarekMikielski103MM50900:23:1600:23:16Województwo
92RafałWłodarski168MM303300:23:1900:23:19Województwo
93PawełWitkowski167MM201000:23:2300:23:23
94UrszulaWojciechowska171KMORSY SZCZYTNO #RESETK30900:23:2600:23:26
95WojciechKoszewski65MNidzica BiegaM402300:23:3500:23:35PowiatGmina
96ZuzannaŚliwka156KNidzica BiegaK18200:23:3600:23:36WojewództwoPowiatGmina
97MonikaPieslak121KSa WolniejsiK20300:23:4000:23:40
98OlgaNaruszewicz110KRozbiegane DziałdowoK301000:23:4300:23:43
99PawełChojnacki13MM201100:23:4400:23:44
100WojciechBystrzycki182MGKB GMINA GARDEJA BIEGAM303400:23:4800:23:48
101JakubBróździński8MSpławiki TeamM201200:23:4800:23:48WojewództwoPowiatGmina
102BogdanSowiński138MNidzica BiegaM501000:23:5900:23:59Gmina
103GrzegorzBaranowski3MNidzica BiegaM402400:24:0400:24:04WojewództwoPowiatGmina
104LeszekDecyk21MTeam KopećM65100:24:0600:24:06Województwo
105AlicjaKępa54KK301100:24:1100:24:11WojewództwoPowiat
106KamilWojciechowski172MMORSY SZCZYTNO #RESETM303500:24:1400:24:14
107AlicjaMielczarek101KNidzica BiegaK40300:24:1900:24:19WojewództwoPowiatGmina
108AlinaFigat31KBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyK50100:24:2100:24:21Województwo
109RobertRękawiecki129MURWIS BIEGAM402500:24:2900:24:29Województwo
110MarcinKlemt60MM402600:24:3300:24:33
111MaciejWiśniewski164MM402700:24:4100:24:41
112MonikaWdowiak162KNidzica BiegaK40400:24:5000:24:50WojewództwoPowiatGmina
113BartoszKaczmarczyk48MM201300:24:5100:24:51Gmina
114JarosławŁaszkowski88MPasłęka TeamM402800:24:5400:24:54Województwo
115IzabelaMasiuk94KK301200:25:2600:25:26Województwo
116DariuszDobrzyński23MM402900:25:3100:25:31Powiat
117MałgorzataPiłat123KK301300:25:3200:25:32Województwo
118AndrzejBogucki7MM201400:25:3500:25:35
119MirosławGórnik37MM501100:25:3900:25:39WojewództwoPowiat
120PiotrChojnacki12MM201500:25:4100:25:41
121DanielDzierzęcki27MNidzica BiegaM201600:25:5400:25:54Powiat
122WojciechSzczepański143MM501200:25:5400:25:54Powiat
123BogdanSzczepuchowski145MNidzica BiegaM501300:26:0000:26:00WojewództwoPowiatGmina
124MartynaDudziel180KKLUB BIEGACZA JURUNDK20400:26:0400:26:04Województwo
125LechRytwinski133MM70+100:26:0500:26:05Województwo
126ElżbietaCiećko14KSą WolniejsiK20500:26:0500:26:05Województwo
127MarcinStradomski141MSą WolniejsiM403000:26:0500:26:05
128DanutaMikielska102KK50200:26:1000:26:10Województwo
129JarosławKopyść183MPszczółkowski TeamM403100:26:2300:26:23Województwo
130SylwesterKasprowicz51MCrazy Runners Team RybnoM201700:26:2500:26:25Województwo
131BożenaRozentalska130KRozbiegane DziałdowoK40500:26:3000:26:30Województwo
132AndrzejSabała134MMORSY SZCZYTNO #RESETM501400:26:5300:26:53
133DorotaSzymków153KK20600:26:5500:26:55Województwo
134MateuszKiszelewski57MM201800:27:0900:27:09Województwo
135JanJaniszewski45MM65200:27:2100:27:21Gmina
136EwaKrzyżak-Kozicka76KK301400:27:2100:27:21Powiat
137AgataLewalska-Konstanty83KK40600:27:2200:27:22Województwo
138EdytaDzido26KNidzica BiegaK40700:27:4000:27:40WojewództwoPowiatGmina
139JanAmbrożko1MAKM Olsztyn/sklepbiegacza.plM70+200:27:4500:27:45
140MartaSzwejkowska-Dudziec150KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK301500:27:5800:27:58Województwo
141MarekPalijewski120MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM403200:28:0400:28:04
142AlinaBaranowska2KNidzica BiegaK40800:28:0600:28:06WojewództwoPowiatGmina
143KatarzynaJakacka42KBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyK301600:28:0800:28:08Województwo
144PiotrMarek93MSa wolniejsiM501500:28:1200:28:12Województwo
145TomaszOstaszewski117Mf / Reklamy W Windach OlsztynM403300:28:1300:28:13
146EwelinaKaszucka52KK301700:28:2000:28:20
147KasiaZieja175KSkazani na sukcesK301800:28:3400:28:34Województwo
148BożenaŻbikowska177KNidzica BiegaK301900:28:4300:28:43PowiatGmina
149MariaGajewska35KSkazani na sukcesK302000:28:5900:28:59Województwo
150RyszardKaczorowski49MSkazani na sukcesM501600:29:0200:29:02Województwo
151KrzysztofJakielski44MM201900:29:0900:29:09
152AnnaPlucińska-Furgał125KK40900:29:2400:29:24Województwo
153MagdalenaSenderska135KK20700:30:0100:30:01
154AntoninaSzydlik151KK3021.000:31:0600:31:06
155AnnaLachowicz-Pianka80KNidzica BiegaK4010.000:31:3900:31:39
156AnnaSzydlik152KK4011.000:34:2201:34:22
157KatarzynaGolebczyk36KNidzica BiegaK3022.000:37:0900:37:09WojewództwoPowiatGmina
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć