II Olsztyński Bieg Niepodległości w ramach Narodowego Biegu Stulecia - Wyniki
2018.11.11 11:11

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1POMIAR 1
1MarekBrojek72MFinisz MorągM2100:35:4800:35:4600:18:06
2TomaszWoźniak365MURWIS BIEGAM2200:36:0300:36:02Mundur00:18:07
3TomaszKowalewski192MPszczółkowski TeamM2300:36:0500:36:0300:18:07
4MichałSzostawicki329MM2400:36:1200:36:1000:18:08
5ArkadiuszKasperski162MAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plM2500:36:1400:36:12Mundur00:18:06
6JacekNadulski258MTeam KopećM2600:38:0500:38:0400:18:59
7KrystianJabłonka138MURWIS BIEGAM2700:38:1800:38:1600:19:04
8WojciechWdowiak351MWdowiak@friendsM2800:38:3100:38:2700:19:18
9KarolJanuszewski144M4 W-MBOTM2900:38:3700:38:34Mundur00:19:37
10DawidKlejna173MM21000:38:3800:38:3300:19:28
11MariuszZadroga478M4 Warmińsko-Mazurska Brygada OTM21100:38:3800:38:36Mundur00:18:51
12MaciejRypiński295M4 Warmińsko-Mazurska Brygada OTM21200:39:1100:39:09Mundur00:19:14
13AndrzejHumiński135MM21300:39:2300:39:0600:20:37
14KrzysztofProtas283MM21400:39:2400:39:1700:19:52
15DanielMitkowski249MAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plM21500:39:5900:39:5700:19:48
16MarcinSztybór462MPszczółkowski TeamM21600:40:1000:40:0800:19:56
17MarekPergoł447MM21700:40:1100:40:0200:20:09
18MarcinWolff362MM21800:40:1600:40:1000:20:14
19PiotrRos291Mi-SportM21900:40:1700:40:1200:20:24
20PawełKurmin204MTeam KopećM22000:40:2100:40:1600:20:19
21KrzysztofJabłoński25MOdciski i PęcherzeM22100:40:2400:40:1700:20:03
22DamianLinkner428MM22200:40:2900:40:2700:19:36
23GrzegorzDanilczuk65MMJUNIOR100:40:2900:40:2300:19:37
24PawełJurkiewicz152MM22300:40:3000:40:2400:20:32
25StanisławBrzozowski390MPrątniczankaMSENIOR100:40:3100:40:2100:20:07
26MarcinZarębski488MAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plM22400:40:3400:40:2800:20:25
27MarcinŚwierzko465MM22500:40:3500:40:3100:20:13
28BogdanZając372MZaDyszkaM22600:40:4300:40:3800:20:10
29DominikKaczorowski155MZETO SOFTWARE TEAMM22700:40:4500:40:3900:20:36
30JoannaDeputat100KK2100:40:4600:40:4300:20:08
31MarcinDąbrowski98MAKM OlsztynM22800:40:5400:40:4800:20:12
32MarcinAbramczyk56MYanushe Triathlon Team YTTM22900:40:5700:40:5300:20:23
33WojciechPiotrowski274MM23000:41:0000:40:5400:20:33
34AndrzejSzleszyński327MRCI OlsztynM23100:41:0100:40:56Mundur00:20:35
35FredericMounier252MM23200:41:2600:41:2000:21:00
36DamianKiczor168MM23300:41:2800:41:2200:21:01
37JanuszKosowski421MAKM Olsztyn sklep biegaczaMSENIOR200:41:2900:41:2800:20:28
38KarolOłdakowski66MM23400:41:3300:41:26Mundur00:20:42
39DavidFaveeuw113MEFDOM23500:41:3500:41:2800:20:46
40JarosławJadowski412MM23600:41:3800:41:3800:20:52
41AndrzejŁaguna222MM23700:41:4000:41:3600:21:09
42PiotrŁożyński224MM23800:41:4200:41:3600:21:09
43PiotrKozłowski422MM23900:41:4400:41:4200:20:25
44PiotrSokół306MM24000:41:5500:41:5100:20:47
45GrzegorzKowalski30MGregoRunM24100:41:5600:41:4500:20:54
46MaciejBogdaniuk 15388MM24200:41:5700:41:4000:21:51
47ZbyszekKorzeniewski186MKorzonki TeamM24300:41:5800:41:4600:20:54
48DawidMożejko256MFinisz MorągMJUNIOR200:42:0900:42:0600:21:10
49MarzenaKarpowska416KK2200:42:1800:42:1500:21:00
50MarekNiedzwiecki265MM24400:42:1800:42:0000:22:23
51PrzemysławOlewniczak442MM24500:42:1900:42:0700:21:22
52MarcinKonecki183MM24600:42:2100:42:1700:21:27
53IreneuszMisiak248MZETO SOFTWARE TEAMM24700:42:2600:42:2300:21:27
54TomaszJarczyk145MRDLP Olsztyn MTB TeamM24800:42:4200:42:21Mundur00:21:23
55ŁukaszMatyjewicz436MM24900:42:4700:42:4000:21:27
56SzymonChomicki76MYanushe Triathlon Team YTTM25000:42:4900:42:4500:20:57
57IreneuszTarasiewicz338MM25100:42:5100:42:4600:21:03
58RobertNajdzion438MAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plM25200:42:5600:42:5300:21:54
59DanielGodlewski407MM25300:42:5600:42:5300:21:54
60DawidDublanka401MM25400:43:0200:42:5800:21:08
61SzymonSawick87MURWIS BIEGAM25500:43:0700:42:50Mundur00:21:34
62TomaszLeszczuk213MAgrolok Sport TeamM25600:43:0800:43:0400:21:04
63PawełLempaszek210MPatataj PatatajM25700:43:1000:43:0300:21:46
64StanislawGierasimczyk120MSzkoła Pływania Swim TeamM25800:43:1200:43:0900:21:34
65MichałKurczycki203MWaniewski CoachingM25900:43:1300:42:5700:21:59
66AndrzejJuchno151MM26000:43:2200:43:1300:21:26
67TomaszWawrzyn469M#biegambolubięM26100:43:3000:43:0600:23:03
68AdrianKarpiński160MM26200:43:3100:43:2000:21:21
69ArturPucek284MM26300:43:3100:43:1900:21:50
70BartoszNienadowski494MSRTG OLSZTYNM26400:43:3300:43:2900:21:45
71MarekMożejko255MFinisz MorągM26500:43:3600:43:32Mundur00:21:30
72AnnaMounier253KK2300:43:3700:43:28Mundur00:21:28
73BogusławSmoleń302MM26600:43:4600:43:4100:21:55
74TomaszTuniewicz342MTeam Mustang PasłękM26700:43:5000:43:3700:22:10
75MaciejTopczewski340MM26800:43:5100:43:4200:22:27
76AleksandraMarianek233KK2400:44:0200:44:0100:21:55
77WłodzimierzNowaczyk266MM26900:44:0400:43:5900:22:27
78MariuszPawłowski271MM27000:44:1000:44:0300:22:47
79DamianBakun386MM27100:44:1100:44:0200:22:04
80TomaszLipka217MM27200:44:1400:44:0000:22:20
81MarekJanicki141MM27300:44:1500:44:0100:22:08
82MichałFederczyk114MM27400:44:2000:44:0300:22:19
83KarolChotyniec78MM27500:44:2100:43:4800:22:32
84TomaszWisniewski355MM27600:44:2300:44:1300:22:24
85NataliaAndruszkiewicz-Ćwik60KDrużyna WilkaK2500:44:2400:44:2200:21:43
86GrzegorzKwakszys207MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM27700:44:2600:44:1200:22:30
87PiotrKołodziejczuk180MM27800:44:2800:44:2600:21:57
88MarekKołodziejski181MNieformalna Grupa Pędzących pod WiatrM27900:44:3100:44:18Mundur00:22:33
89MarcinDąbrowski399MNasze NikielkowoM28000:44:3200:44:2900:21:47
90JerzyFigurowicz15MM28100:44:3300:44:3000:22:03
91PiotrSzycko464MVictus RebkówM28200:44:3600:44:3600:22:18
92AnnaKiezik169KSkazani na sukcesK2600:44:3800:44:2400:22:31
93BartoszChumowicz394MMiejsce MarzeńM28300:44:4100:44:0200:22:48
94SebastianDajnowski95MM28400:44:4600:43:5300:22:32
95BartłomiejOwczarczyk268MM28500:44:5100:44:4200:22:31
96AndrzejLewandowski216MM28600:44:5900:44:4700:22:27
97RadekKramek31MM28700:44:5900:44:4100:22:19
98AndrzejFotschki17MM28800:45:0300:44:5600:22:44
99PiotrKaszkin163M#WIPASZ AKTYWNI w bieguM28900:45:0600:45:0300:22:07
100MarcinMichno241MM29000:45:0800:45:0200:22:33
101MariuszDołęga400MM29100:45:1000:44:2100:23:06
102ArkadiuszBiernat67MM29200:45:1200:44:4600:23:03
103PiotrWasilewski468MM29300:45:2000:45:1400:22:47
104RadoslawGrotkowski126MEGGERM29400:45:3100:45:2600:23:03
105JanKłos178MURWIS BIEGAM29500:45:3300:45:2000:23:07
106MichałBurdalski74MM29600:45:3900:45:3100:23:22
107MirosławOśko43MM29700:45:4000:45:3100:22:53
108SebastianKruszczyński198MM29800:45:4300:45:1200:23:52
109AbdreyevIslam384MMJUNIOR300:45:4900:45:3800:23:18
110PatrykCzarzasty91MMJUNIOR400:45:5000:45:5000:23:32
111WojciechSienkiewicz298MKrisscoaching.plM29900:45:5500:45:4800:23:05
112ŁukaszPołeć280MCTS Team OlsztynM210000:45:5900:45:5400:22:49
113RomanChodara11MRunners Team KętrzynMSENIOR300:46:0100:46:0000:23:13
114RenataMarkowicz234KK2700:46:0200:45:4600:23:08
115SzymonStaniaszek500MM210100:46:0500:46:0000:23:26
116MarekWęgrzynowski352MM210200:46:0900:46:0800:22:50
117DariuszSulkowski318MM210300:46:1200:46:1200:23:12
118MichałZiółkiewicz379MAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plM210400:46:1900:46:0800:23:23
119EmiliaKosacka187KAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plK2800:46:2000:46:0900:23:23
120PiotrMikita243MAreszt śledczy Szczytno / Morsy Szczytno # ResetM210500:46:2600:46:20Mundur00:23:36
121SylwesterGrodzki125MM210600:46:3300:46:2700:23:20
122ZenonNogalski440MM210700:46:3700:46:2800:23:15
123BartoszFotschki16MM210800:46:4100:46:2100:24:17
124IreneuszŁawrynowicz39MPrzem-GriM210900:46:4300:46:2500:24:17
125AdamOśko444MM211000:46:4400:46:1300:23:36
126PiotrDuszak109MBiskupiec BiegaM211100:46:5200:46:4500:23:03
127ŁukaszBagiński385MM211200:46:5800:46:4900:23:25
128PaulinaGrams21KK2900:46:5800:46:3800:24:05
129TomaszChudzik12MCHUDZIKI TEAMM211300:47:0800:47:0200:23:41
130PrzemysławŁucko225MM211400:47:1200:47:0100:23:34
131KrystianKołodziejski182MM211500:47:1700:47:0400:23:27
132MichalWilmowicz354M#klub555M211600:47:1700:46:56Mundur00:23:58
133SławomirMalinowski231MM211700:47:1900:46:5400:24:54
134JustynaWrażeń367KK21000:47:2300:47:1100:23:12
135JoannaMozolewska-Rajkiewicz254KMłynagoK21100:47:2500:47:1300:23:24
136RyszardDębowski102MBbl MikołajkiMSENIOR400:47:2700:47:1500:23:56
137JacekMinkiewicz46MM211800:47:3300:47:30Mundur00:23:15
138JakubWitkowski357MMJUNIOR500:47:3400:47:2900:23:36
139MariuszStefanowicz459M#biegambolubięM211900:47:4000:47:1500:23:42
140LeszekWrzyszcz370MM212000:47:4500:47:3200:24:15
141JarosławSymko322MDOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYNM212100:47:4500:47:3500:23:54
142AdamPstrągowski450MM212200:47:4600:47:15Mundur00:24:36
143MateuszPałejko269M#WIPASZ AKTYWNI w bieguM212300:47:4700:47:1500:24:13
144PawelLewandowski481MADRENALINEM212400:48:0100:48:0100:24:00
145JacekPajek446MM212500:48:0400:47:2900:24:49
146RobertDąbrowski97MM212600:48:0500:47:3500:24:29
147ŁukaszHytryniewicz137MDudusieM212700:48:0500:47:2300:24:53
148PiotrPopsuj281MM212800:48:0600:47:5500:24:00
149WaldemarKról32MM212900:48:0900:48:0800:24:38
150MichałHaraf24MM213000:48:1200:47:4800:24:26
151JerzyCiupiński395MMSENIOR500:48:1400:48:0200:24:24
152RobertRękawiecki289MURWIS BIEGAM213100:48:1500:48:0400:24:44
153WaldemarLewandowski215MBartoszycka Grupa Biegowa EndorfinyM213200:48:1600:48:0300:24:27
154GrzegorzBłocki68MCresovia Górowo IławeckieM213300:48:1700:48:0200:24:27
155AdamCiećko85MM213400:48:2500:48:1000:24:40
156EwaChełchowska391KBRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski TeamK21200:48:2700:48:0800:24:08
157MarcinKlemt174MM213500:48:2800:48:0100:24:27
158TomaszKisielewski170MBiskupiec BiegaM213600:48:3300:48:2700:24:04
159RafałGrabowski124M#WIPASZ AKTYWNI w bieguM213700:48:3600:48:0400:25:51
160ŁukaszWasyliszyn350M#biegamdlasiebieM213800:48:3800:48:24Mundur00:24:05
161AndrzejKowalczyk29MSą WolniejsiM213900:48:4000:48:2600:23:18
162AleksanderKlik176MSRTG-OlsztynM214000:48:4000:48:3700:23:30
163PrzemysławJakubowski139MM214100:48:4400:48:1600:24:47
164AndrzejChmarycz392MM214200:48:4500:48:2600:24:37
165RobertStasal458MM214300:48:4600:48:1700:25:04
166ŁukaszWilga260MMJUNIOR600:48:4600:48:4600:24:21
167JarekHasiuk130MM214400:48:4900:48:2400:25:00
168TomaszOpaliński443MM214500:48:5900:48:5400:24:49
169DanielMłot250MM214600:49:0000:48:4900:23:49
170MichałCygan396MM214700:49:0100:49:0000:24:03
171JakubMajewski229MM214800:49:0100:48:2400:25:29
172MarekWróbel368MM214900:49:0700:48:56Mundur00:24:45
173AgnieszkaTuniewicz343KTeam Mustang PasłękK21300:49:1200:49:0000:24:49
174JanuszLis221MM215000:49:1300:48:5500:24:43
175WojciechMroziewski499MM215100:49:1400:48:4400:25:57
176JerzyKuc75MAKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PLM215200:49:1400:48:4400:25:57
177BłażejDikunow103MOdolany BiegająM215300:49:2000:48:4700:24:28
178KrzysztofKozłowski196MEGGERM215400:49:2500:49:2500:24:25
179MirosławCygan88MMiruś TeamM215500:49:2900:49:2800:24:03
180AnetaKrzysiak200KK21400:49:3000:49:1100:25:08
181MarekChorążewicz77MM215600:49:3100:49:3100:25:20
182SylwesterNapiórek486MM215700:49:3300:49:2100:24:51
183MałgorzataBaryła82KPszczólkowski TeamK21500:49:3300:49:2000:24:36
184GrzegorzNiski41MM215800:49:3800:49:1900:24:51
185ŁukaszHliwa133MDrużyna WilkaM215900:49:4300:49:2600:24:44
186KrzysztofKorzeniecki185MM216000:49:4300:49:3700:24:41
187MarcinSkwarek456MM216100:49:4400:49:3500:24:24
188AgnieszkaSzymanowska-Warcholak330KK21600:49:4900:49:3400:24:59
189AndrzejCzyrko397MPZU Soprt TeamM216200:49:5200:49:2100:25:21
190JolantaFotschki18KK21700:49:5500:49:3500:25:48
191StanisławKardaś482MM216300:50:0000:49:3200:25:22
192TomaszKorzeniecki184MM216400:50:0000:49:5300:24:51
193RadosławBielicki5MCTS Team OlsztynM216500:50:0400:49:5100:23:58
194PiotrNiedzwiecki264MM216600:50:0400:50:0100:24:44
195MonikaKowalewska191KZETO SOFTWARE TEAMK21800:50:0600:49:5200:25:00
196DawidWitkowski474MM216700:50:0800:50:0800:25:04
197JacekCałka10MM216800:50:1000:49:5900:25:23
198AgnieszkaDobies105KProrocy z PółnocyK21900:50:1100:49:4200:25:52
199PawełPopsuj282MM216900:50:1800:50:0600:24:46
200DariuszKrotoszyński197MM217000:50:2100:50:0600:25:03
201TomaszJabłoński411MFundacja Przyszłość dla DzieciM217100:50:2500:50:0900:25:27
202KrzysztofŁukomski227MM217200:50:2900:50:2200:25:01
203JacekSmolis19303MBiskupiec BiegaM217300:50:2900:50:2200:25:08
204ZbigniewBurzynowski8MM217400:50:3200:49:5400:25:25
205JolantaGaszyk119K#WIPASZ AKTYWNI w bieguK22000:50:3800:50:3300:24:44
206RafałWojciechowski476MM217500:50:4100:50:1800:25:47
207MagdaNasuta261KCTS Team OlsztynK22100:50:4400:50:1100:26:35
208MartaCzaplicka90KCTS Team OlsztynK22200:50:4500:50:1300:26:36
209ZbyszekDzięgielewski403MM217600:50:4600:50:1200:26:33
210GrzegorzMaciejewski432MMSENIOR600:50:4700:50:1200:26:09
211AgataTruskolawska341KKS NEONETK22300:50:4700:50:2800:25:16
212ZuziaKozon483KZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SZCZYTNIEKJUNIOR100:50:4800:50:2900:25:46
213GrzegorzGontarz498MM217700:50:4800:50:1700:25:42
214PiotrAntochów1MM217800:50:4900:50:3000:25:13
215TomaszSuchecki460MM217900:50:5500:50:2000:26:12
216AgnieszkaLis429KK22400:51:0300:50:3400:25:32
217AnnaAndruszkiewicz58KKSENIOR100:51:0300:50:4100:25:47
218JerzySławecki48MRunner's Team KętrzynMSENIOR700:51:0400:51:0400:25:15
219RobertBuchowski7MM218000:51:0600:51:0600:25:14
220AleksandraJanicka140KK22500:51:0600:50:5200:25:50
221RobertWyczałkowski371MLecimy TutejM218100:51:0800:50:2600:26:15
222MichałRytelski485MM218200:51:0900:50:47Mundur00:27:33
223AleksandraŚmiałek332K#WIPASZ AKTYWNI w bieguK22600:51:0900:51:0600:24:37
224EugeniuszBacławski2MDobra Energia MPEC OLSZTYNMSENIOR800:51:1100:51:0900:24:47
225VadymVasylevskyi348MRadioaktywniM218300:51:1300:50:3500:26:19
226RadosławDyro110MM218400:51:1400:50:5200:25:48
227MichalinaWojciechowska475KK22700:51:1800:50:5600:25:49
228KarolCiesielski86MLecimy TutejM218500:51:1800:50:3600:26:15
229StanisławGuzowski410MM218600:51:2000:50:4400:26:12
230LeszekDecyk490MTeam KopecMSENIOR900:51:2300:51:2300:24:06
231GrzegorzKalinowski415MLibro Cycling TeamM218700:51:2400:50:5600:26:18
232MarcinSułkiewicz316MLibro Cycling TeamM218800:51:2400:50:5800:26:19
233AnetaPieczkowska272K#WIPASZ AKTYWNI w bieguK22800:51:3200:51:2600:25:22
234AndrzejWielga53MM218900:51:3600:51:2400:25:42
235MarekReich453MM219000:51:3600:51:3100:24:50
236MagdalenaMajchrzak228KK22900:51:3800:51:3800:25:59
237AnnaWitkowska472KK23000:51:3900:51:2500:25:51
238AnetaCałka9KK23100:51:4000:51:2900:26:31
239WeronikaTurolska345KK23200:51:4100:51:2400:25:24
240JakubMondry437MFundacja Przyszłość dla DzieciMJUNIOR700:51:4400:51:2800:25:21
241MichałBogdaniuk71MM219100:51:4800:51:2900:25:31
242KrzysztofCzyż93M4 W-MBOTM219200:51:4800:51:27Mundur00:26:16
243DanielPuszkiewicz285MWkurw_TeamM219300:51:4900:51:2700:26:16
244MartaKupis424K#biegambolubięK23300:51:5100:51:4500:25:06
245ŻanettaGabrich405KK23400:51:5200:51:1800:26:29
246SławomirPac445M4 W-MBOTM219400:51:5400:51:16Mundur00:25:54
247AgataKaufman164KSzczupaki OlsztynK23500:51:5500:51:3200:26:41
248AdamDzieliński402MSpartanie DzieciomM219500:52:0000:51:1700:27:06
249RafałTurek52MFundacja Przyszłość dla DzieciM219600:52:0400:51:3800:26:53
250ElizaMatwiejczuk237KOdbiegający Od Formy TeamK23600:52:0500:51:4000:26:34
251SandraAlker57KK23700:52:1000:51:4300:26:18
252PiotrPrzelaskowski449MM219700:52:1600:51:3900:27:16
253GrzegorzDaniluk398MHeyka TeamM219800:52:1900:51:2600:26:48
254LeszekSulejewski315MMJUNIOR800:52:2400:51:5400:26:28
255MarekWalczak349MM219900:52:2400:52:1500:26:46
256ArkadiuszHuryń136MM220000:52:2500:52:1400:25:37
257MichałKaszuba26MLecimy TutejM220100:52:2500:51:5600:27:21
258MirekMikita40MM220200:52:2600:51:5100:27:05
259TomaszĆwik94MDrużyna WilkaM220300:52:2600:52:0000:27:07
260KamilaŁazicka223KK23800:52:2900:52:1300:26:26
261MaciejJastrzębski147MM220400:52:2900:52:2200:25:48
262JanuszKlimas177MM220500:52:3000:52:1400:25:46
263KamilaKlawikowska172KK23900:52:3000:52:2400:25:14
264EmiliaKutnicka205KAkademia Kolarstwa OlsztynK24000:52:3100:52:0300:26:28
265WojciechWawrzyn470M#biegambolubięM220600:52:3100:52:0600:26:27
266EwaKomorowska420KK24100:52:3200:52:1300:26:28
267AdamFilipczuk115MM220700:52:3500:52:1200:27:04
268GrzegorzOrłowski42MMount Blanc TeamM220800:52:3800:51:5900:27:22
269MarekBrzozowski389MM220900:52:4200:52:4200:26:10
270MaciejCynta89MM221000:52:4500:52:1500:27:11
271BogdanSokalski49MMSENIOR1000:52:4900:52:1900:26:58
272AnnaKutnik426Kwodnyaerobik.plK24200:52:4900:52:2400:27:05
273KrzysztofMikołajuk245MM221100:52:5700:52:5100:25:20
274AdrianTurkowski344MCTS Team OlsztynM221200:52:5900:52:2500:27:56
275DariuszRarak287MM221300:52:5900:52:1500:28:13
276AgnieszkaJankiewicz142KCTS Team OlsztynK24300:52:5900:52:2600:27:55
277DariuszPulkowski451MOstróda RunnersM221400:53:0100:52:4700:26:52
278SylwiaGłębocka121KCTS Team OlsztynK24400:53:0300:53:0300:27:56
279GerardKrzykanowski199MM221500:53:0300:52:2500:27:10
280BartłomiejStrączek312MMJUNIOR900:53:0700:52:4600:25:04
281ElizaPołeć279KCTS Team OlsztynK24500:53:0900:52:5400:27:01
282MariuszChrostek393MM221600:53:1000:53:0200:25:32
283MariaMichalczyk239KK24600:53:1000:52:4900:26:46
284MaciejSzczepanik324MM221700:53:1500:53:0200:26:45
285TomaszKozłowski195MDOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYNM221800:53:1900:52:4900:27:50
286SlawomirKazimierczak166MMotointegrator Running TeamM221900:53:2300:53:2300:26:48
287ArkadiuszStępień50MM222000:53:2500:53:0400:27:37
288MarekAugustynowicz61MM222100:53:2600:53:1300:26:54
289KatarzynaBiałek4KK24700:53:2800:53:0700:26:55
290JarosławBiałek3MM222200:53:2800:53:0700:26:55
291BenedyktKwaśniewski34MMSENIOR1100:53:2800:53:0800:26:55
292AleksandraSidorowicz47KSą WolniejsiK24800:53:2900:53:1300:26:51
293AnnaMikołajewska244KK24900:53:3100:53:2400:26:02
294MarcinZakabluk373MM222300:53:3200:53:1300:26:52
295KamilRydel293MM222400:53:3300:53:2600:25:27
296DalidaFuks116KK25000:53:3600:52:5900:27:10
297MagdaZawalska375KK25100:53:4000:53:2400:27:36
298WiesławSzewczyk325MM222500:53:4800:53:37Mundur00:26:50
299AdamGrudzina127MM222600:53:4900:53:2300:26:50
300IwonaDuszak108KBiskupiec BiegaK25200:53:5400:53:4800:26:30
301EdytaKunda33KTeam Bez Nazwy / KW OlsztynK25300:53:5700:53:3200:27:28
302AniaLendzian212KK25400:54:0200:53:4000:27:11
303AndrzejDombkowski106MLubawa Kocha BiegaćM222700:54:0700:53:4500:28:22
304KrzysztofCzobot13MM222800:54:1000:54:0300:26:46
305EmilianHasiuk131MM222900:54:1200:53:4600:27:24
306OlgaKitowicz171KK25500:54:1400:53:5100:27:55
307PawełTurek467MM223000:54:1700:53:4900:26:38
308KamilNalewajk259MM223100:54:2100:54:11Mundur00:26:05
309AdamLango35MM223200:54:2200:53:4400:27:21
310ZdzisławLango36MM223300:54:2200:54:2200:27:21
311SzymonSzabłowski461MM223400:54:2300:54:1400:27:32
312AleksandraStańco-Kozłowska309KRadioaktywniK25600:54:2500:53:4700:27:03
313MonikaWojtacka359KLubawa Kocha BiegaćK25700:54:3100:54:1100:28:22
314EwelinaWłocka-Maron358KLubawa Kocha BiegaćK25800:54:3100:54:1000:28:22
315ElżbietaRadzka-Ratyńska286KK25900:54:3400:54:1900:26:19
316MarcinDomiński107MDudusieM223500:54:3700:53:5400:27:16
317KonradBodetko70MMJUNIOR1000:54:3700:54:1200:26:36
318KrzysztofZdun54MM223600:54:3900:54:3600:27:54
319AmirAbdelkefi55MM223700:54:3900:54:0900:27:21
320MartaAndrzejczak495KK26000:54:3900:54:0000:28:21
321JacekSiciński484MM223800:54:4500:54:22Mundur00:28:18
322JacekMatyka238MM223900:54:5300:54:4400:26:48
323JerzyChrabonszcz79Mchrabi 60MSENIOR1200:54:5400:54:2500:27:31
324TomaszSawicki455MM224000:54:5500:54:2000:28:20
325JacekPlucienniczak276MPersonalTriathlon.plM224100:55:0100:55:0100:27:20
326DianaPłucienniczak275KPersonalTriathlon.plK26100:55:0200:54:2800:27:56
327JacekKomór122MSTRAŻ POŻARNA MRĄGOWOM224200:55:1300:54:27Mundur00:28:34
328ZbigniewZiajka376MM224300:55:1300:54:3900:28:24
329AgataKaczorowska154KZETO SOFTWARE TEAMK26200:55:1400:55:0100:27:02
330RenataWożniak477KK26300:55:2000:54:5800:27:19
331JoannaSulejewska314KK26400:55:2100:54:5100:26:55
332KamilSułkowski317MM224400:55:2600:55:0300:27:58
333BłażejMaron235MLubawa Kocha BiegaćM224500:55:3200:55:1000:28:30
334ArturWojtacki360MLubawa Kocha BiegaćM224600:55:3200:55:1000:28:31
335MarcinGrobelny22MM224700:55:3300:55:1100:27:21
336KamilaGuzikowska128Kklub wysokogórski w olsztynieK26500:55:4300:55:0700:27:33
337MałgorzataŚwider334KK26600:55:4500:55:2200:28:28
338MagdaDąbrowska96KK26700:55:4500:55:2200:28:28
339JoannaGadomska117KK26800:55:4500:55:1800:27:59
340PiotrBorowczyk6MM224800:55:4700:55:4700:27:49
341KrzysztofSmiecinski333MM224900:55:5100:55:10
342MarzenaCichomska83KBIEGAM BO LUBIĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘK26900:55:5400:55:3300:28:36
343IrerneuszRomańczyk290MM225000:56:0800:55:4000:27:48
344MateuszJakubowski413MM225100:56:1100:56:1100:28:04
345SebastianLabinski208M#WIPASZ AKTYWNI w bieguM225200:56:1100:56:1100:23:04
346BartoszRzepa296MM225300:56:1200:55:40Mundur00:27:40
347KajaLala209K100:56:1200:55:4100:27:41
348KlaudiaKnap179KSRTG-OlsztynK27000:56:1300:56:0900:26:45
349MaciejKędzierski418MM225400:56:1300:55:5100:28:29
350JanStrzałkowski313MZuFilM225500:56:1300:55:4900:28:28
351KrzysztofŁukaszewski226M1 batalion składowaniaM225600:56:1400:55:52Mundur00:28:18
352KrystianMućka257MM225700:56:1600:55:4100:29:12
353PawełWitkowski473MM225800:56:1600:55:4300:29:12
354AndrzejPiedziewicz273MRadioaktywniM225900:56:1800:55:3800:28:37
355PawełMilewski247MSRTG-OlsztynM226000:56:2100:56:0500:28:35
356MarekMichalski240MRadioaktywniM226100:56:2300:55:4400:28:33
357AdamKaczyński156MM226200:56:3200:56:1000:27:29
358BartoszRejner288MM226300:56:3400:56:2300:30:27
359KacperŻyjewski381MMJUNIOR1100:56:4100:56:00Mundur00:29:47
360GracjanTański337MTeamPDGMJUNIOR1200:56:4100:56:0100:29:47
361KrzysztofŁamejko430MAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plM226400:56:4200:56:1000:29:06
362BogdanAndruszkiewicz59Msklepbiegowy.comMSENIOR1300:56:4200:56:1600:29:06
363JustynaGalewska118KK27100:56:4600:56:3000:27:57
364MarekGórka408MM226500:56:4700:56:0400:28:56
365SandraWitkowska356KK27200:57:0200:56:5700:28:31
366PawełŻukowski380MDGM226600:57:0500:56:5600:27:55
367WiolettaKulgajuk202KDGK27300:57:0600:56:5500:27:55
368BarbaraKosakowska-Szutkowska188KKSENIOR200:57:1100:56:3700:29:39
369GrzegorzFetliński404MDOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYNM226700:57:1300:56:3100:29:52
370WioletaLipka218KK27400:57:1600:57:16Mundur00:28:30
371DamianZawada479MM226800:57:2800:57:0900:28:08
372MarlenaZawada374KBIEGAM BO LUBIEK27500:57:3200:57:3200:26:49
373RyszardJóźwiak150MM226900:57:4300:57:0600:29:50
374MagdalenaRudzińska292KK27600:57:5600:57:4600:27:46
375AleksandraSkrago300KRadioaktywniK27700:58:1000:57:2900:29:21
376WojciechChromy81MRadioaktywniM227000:58:1600:57:3600:29:23
377JacekHarasim129MM227100:58:2500:57:4000:31:34
378PaulinaTerebus466K.K27800:58:2700:58:0500:29:22
379RobertAfifi383MMJUNIOR1300:58:3300:58:2300:26:47
380ArkadiuszSztych497MM227200:58:4100:58:2400:29:19
381AnnaSztych496KK27900:58:4100:58:2300:29:19
382KingaDębowska101KK28000:58:4400:58:2600:28:19
383AnnaKurczycka425KK28100:58:4500:58:3000:28:33
384AnnaMierzejewska242KK28200:58:5100:58:2300:29:32
385MariaChrabonszcz80Kchrabi 60K28300:59:1500:59:0100:28:50
386DorotaLimontas427KK28400:59:1800:58:4900:30:28
387MilenaPałyska44KK28500:59:1800:59:1800:30:28
388ElżbietaKazimierczak165KK28600:59:2600:58:4200:30:13
389JacekCzechowski92MM227300:59:3200:58:5900:29:13
390MagdalenaKomór37KK28700:59:3700:58:4900:29:52
391Hanna-MariaVasylevska347KRadioaktywniK28800:59:4600:59:0600:29:28
392MartaKozłowska193KDOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYNK28900:59:5200:59:2300:30:43
393DorotaMilczarek246K20 Bartoszycka Brygada ZmechanizowanaK29001:00:0100:59:50Mundur00:29:13
394KarinaOśko267KRadioaktywniK29101:00:0100:59:4300:30:23
395MałgorzataPliszka409KK29201:00:0901:00:0600:29:18
396Jerzy-PiotrGajewski20MGAJÓWKAM227401:00:1900:59:4600:30:05
397BarbaraGajewska19KGAJÓWKAK29301:00:1900:59:4600:30:05
398LidiaSkowronek299KSą WolniejsiK29401:00:2201:00:0000:29:27
399JoannaSmolaga457KK29501:00:2201:00:0000:30:06
400MagdalenaZielska377KK29601:00:5001:00:1500:29:46
401BogdanBodetko69MM227501:00:5601:00:3100:29:08
402ElwiraJankowska143KAKM Olsztyn / sklepbiegacza.plK29701:01:0201:00:3200:30:20
403AgataGóralczyk123KKlub Biegacza MrągowoK29801:01:0301:00:3400:30:27
404SławomirPiechota45MKG TeamM227601:01:0501:00:3300:29:27
405IrekBiałobrzewski387MM227701:01:0601:00:2300:30:25
406EwaNapierała439KNowe Kawkowo biegaK29901:01:1201:00:5500:29:48
407MartaWoźniak366KBiegam, bo mnie ludzkość wkurwiaK210001:01:1401:00:4300:30:22
408GracjanSzczechowski323MM227801:01:2001:01:1100:29:12
409MałgorzataTercjak339KKJUNIOR201:01:2001:01:1100:29:12
410MalgorzataRydzynska294KStadoK210101:01:2501:01:0900:29:56
411SylwiaKruk491KK210201:01:3101:00:4700:30:19
412AdamZwolinski492MM227901:01:3901:01:3900:30:49
413ŻanetaMałkiewicz232KK210301:01:4101:01:0300:31:01
414JolantaUscinowicz346KCTS Team OlsztynK210401:01:4201:01:2000:30:19
415KamilaWilmowicz353K#klub555K210501:01:4501:01:2400:30:20
416SebastianHolender134MKuropatwa TeamM228001:01:4601:01:1900:30:00
417KonradLippert220MPokojowy PatrolM228101:01:4901:01:1200:31:32
418MałgorzataLudnia335KK210601:01:5101:01:2500:30:00
419CezaryKlik175MSRTG-OlsztynM228201:01:5201:01:4700:30:57
420JerzyWróblewski369MM228301:01:5301:01:1200:30:26
421AndrzejKuber201MM228401:01:5601:01:5600:32:20
422AnnaKuzan206KK210701:01:5601:01:5300:32:20
423MagdalenaWons364KBiegam bo muszę inaczej się uduszęKJUNIOR301:01:5801:01:3800:30:27
424JustynaBaczewska62KK210801:02:0401:01:3700:29:32
425KamilaGac406KK210901:02:0401:01:2800:31:49
426IwonaLender211KK211001:02:0601:01:3000:31:49
427PawełPastor270MM228501:02:2001:01:5800:30:51
428MonikaKozłowska194KSzczupaki OlsztynK211101:02:2801:02:2800:30:58
429KatarzynaWierzbowska471KK211201:02:3401:02:0300:31:13
430IzabelaMalewska230KRadioaktywniK211301:02:4301:02:0400:30:28
431MagdalenaKlach28KK211401:02:4501:02:0200:32:04
432AndrzejKlach27MMont Blanc TeamM228601:02:4501:02:0200:32:04
433RobertoSantini487MINDYKPOL AZS OLSZTYNM228701:02:5501:02:3700:30:55
434MonikaProkopiak448KSlow Jogging OlsztynK211501:03:4401:03:1600:32:15
435MałgorzataEjkszto112KK211601:03:4601:03:2700:31:52
436MarcinBartnikowski64MTeam KopećM228801:03:5201:03:2500:29:30
437UsamahAfifi382MM228901:04:0201:03:5200:29:27
438PawelHerman132MBILLENNIUM SQUADM229001:04:0801:04:0800:31:01
439AnkaPogodzińska278KBiegaj z DymkiemK211701:04:1001:03:2900:32:47
440JarosławBieńkowski189MM229101:04:1001:03:3000:32:47
441MaciejJezierski149MUrsiakiM229201:04:1301:03:3400:31:50
442DagmaraJezierska148KUrsiakiK211801:04:1301:03:3400:31:51
443WitoldKasprowicz417MM229301:04:1701:04:0000:31:42
444JustynaNiedziałek263KK211901:04:3701:04:1700:31:52
445MartaBartnicka63KK212001:04:4401:04:2000:30:58
446AnnaSobiewska304K#WIPASZ AKTYWNI w bieguK212101:07:0001:06:2900:34:33
447MarzenaSzkotak326K#WIPASZ AKTYWNI w bieguK212201:07:0001:06:3000:34:34
448MałgorzataLewandowska214KK212301:07:1201:06:3500:33:30
449AgnieszkaPodbielska277KRadioaktywniK212401:07:5901:07:2000:34:06
450BożenaKowalczyk190KK212501:08:0101:07:2500:33:23
451AnnaSurowiec320K#WIPASZ AKTYWNI w bieguK212601:09:1901:08:5000:34:38
452JoannaKulasek423KK212701:09:2001:08:5100:33:28
453OrestKantor157MLOS KANTORESM229401:12:3701:11:5600:36:24
454BeataSwierkowska-Chromy336KRadioaktywniK212801:12:3701:11:5700:36:24
455PawelKarpiszen161MRadioaktywniM229501:12:3801:11:5600:36:38
456KingaKantor158KRadioaktywniK212901:12:3901:11:5800:36:24
457JoannaNowakowska-Stanko441KK213001:13:4301:13:0600:35:38
458PatrykStanko311MM229601:13:4401:13:0600:35:38
459LucynaDlugosz104KBiegam bo musze inaczej sie uduszeK213101:18:1501:17:5600:38:31
460AnnaDziwniel111KBiegam bo musze inaczej sie uduszeK213201:18:1501:17:5400:38:31
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć