ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Wyniki
2017.09.16 16:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1DamianPieterczyk188MM30100:31:4100:31:41
2AlexSanko190MM20100:33:1400:33:13
3RobertKaczorek191MM16100:33:4600:33:45
4DominikDrażba53MASICS Frontrunner PolskaM30200:35:0400:35:04
5ZbigniewBartkowski192MROZBIEGANE DZIAŁDOWOM50100:35:5300:35:52
6MaciejMyszkiewicz149MTeam KopećM20200:36:1200:36:11
7KarolKowalski168MTeam KopećM20300:36:1800:36:16
8KrzysztofKaweczyński83MTeam KopećM30300:36:2700:36:27PowiatOristo
9RobertMówiński167MKurzętnik BiegaM30400:36:3200:36:31Powiat
10KrzysztofGolmanowski72MKurzętnik BiegaM30500:37:1500:37:15Powiat
11JacekSzczygłowski7MTeam KopećM40100:37:1700:37:15
12MariolaSudzińska194KAKM OLSZTYNK40100:37:1800:37:17
13OlgaTsikhanowskaya189KK30100:37:2500:37:24
14RadosławGórski19MLubawa Kocha BiegaćM40200:37:3100:37:29
15MichałStawiński31MHranipexM20400:38:4000:38:39
16RomanDąbkowski131MM30600:39:2000:39:19
17WiesławKwiatkowski51MIŁAWA/FRANCISZKOWOM50200:39:4300:39:42
18PrzemysławBelka123MIŁAWA BIEGAM20500:39:4500:39:42
19MarcelBestvater132MM20600:40:0600:40:03
20KamilChodorowicz199MTEAM KOPEĆM20700:40:1200:40:10
21BogusławWodzyński193MROZBIEGANE DZIAŁDOWOM50300:40:1800:40:16
22LeonMederski250MRozbiegane DziałdowoM60+100:40:2600:40:23
23SebastianSzarmacher166MM30700:40:3600:40:36
24PiotrŁożyński36MAKM Olsztyn/sklepbiegowy.comM50400:40:5100:40:49
25DorotaPawłowska181KKurzętnik BiegaK30200:41:0900:41:08Powiat
26PiotrBarański32MHranipexM40300:41:2500:41:23
27MichałKołecki150MTri NEGU / ROZBIEGANY SUSZM20800:41:3000:41:26
28WaldemarKlejna141MLzs lubawaM20900:41:4200:41:38
29AndrzejLubiejewski87MM40400:41:4300:41:39Powiat
30KrzysztofWierzbowski40MBiegam U KOLESIM30800:41:4400:41:41PowiatGminaOristo
31TomaszPiotrowicz65MKurzętnik BiegaM40500:41:5100:41:49Powiat
32AndrzejCzepek24MKurzętnik BiegaM40600:42:0200:41:59Powiat
33MartaStańczuk45KTeam KopećK30300:42:0800:42:05
34RadosławMarchlewski159MKurzętnik BiegaM30900:42:1400:42:11
35GabrielŁukaszewski5MBiegam U KOLESIM301000:42:3000:42:27PowiatGminaOristo
36JacekProkop34MBiegam U KOLESIM40700:42:3000:42:25PowiatGmina
37PawełJędrzejewski155MM201000:42:4600:42:34PowiatGmina
38MichałZurel200MKB LECH RYPINM301100:42:5900:42:58
39TadeuszPiątkowski201MKURZETNIK BIEGAM40800:43:0800:43:06Powiat
40ArturZajączkowski252MRozbiegane DziałdowoM301200:43:1400:43:07
41PrzemysławKonicz145MM301300:43:2700:43:24PowiatGmina
42BogdanKlinicki153MM50500:43:2800:43:25PowiatGmina
43AleksandraWantowska177KTeam KopećK20100:43:3000:43:27
44AndrzejRzepka98MTeam BrzozieM40900:43:3200:43:27
45MariuszWitkowski105MAkademia Biegania GrudziądzM401000:43:3400:43:28
46MarcinKlein35MKurzętnik BiegaM301400:43:4100:43:40Powiat
47PawełChyziński78MVEL-DĄBRÓWNOM201100:43:4900:43:39
48PiotrKaniewski169MIŁAWA BIEGAM301500:44:0300:43:58
49RadosławKwiatkowski64MRozbiegane DziałdowoM301600:44:3200:44:26
50HakanRommedahl162MM401100:44:4100:44:36
51DariuszMroziński75MRozbiegane DziałdowoM401200:44:5400:44:51
52ŁukaszWiśniewski15MNatalka i Kuba TeamM301700:44:5400:44:43
53KrzysztofTruszczynski4MTeam KopećM301800:44:5500:44:49Powiat
54KonradWielgoszyński89MOsp LubawaM201200:45:0000:44:57
55SławomirJurkiewicz38MRozbiegany SuszM301900:45:0100:44:55
56WaldemarDabrowski142MKurzetnik BiegaM50600:45:0300:45:02Powiat
57KatarzynaKotłowska84KTeam KopećK30400:45:1400:45:09Powiat
58JanuszPaszkowski120MM60+200:45:2300:45:17
59LeszekWoźniewski99MM302000:45:3400:45:28PowiatOristo
60EwaRenkel-Bucha146KKurzętnik BiegaK30500:45:4100:45:33Powiat
61MirosławLicznerski82MLubawa Kocha BiegaćM302100:45:4400:45:36
62PawełKaczmarski76MCrazy Runners Team RybnoM201300:45:5600:45:52
63MarcinZieliński124MCrazy Runners Team RybnoM302200:46:0100:45:56
64MarekMajewski46MSkazani na sukcesM50700:46:0500:45:57
65ArturSzarmacher165MM302300:46:1400:46:12
66KrystianGąsior198MROZBIEGANY SUSZM201400:46:2100:46:15
67WiesławGostkowski18MKurzętnik BiegaM50800:46:3800:46:30Powiat
68ArkadiuszSuwiński22MM401300:46:4400:46:34Hafele
69PawełNerowski86MIławaM302400:46:5000:46:44
70AndrzejBorowski195MROZBIEGANE DZIAŁDOWOM60+300:46:5100:46:45
71WojciechDereszewski160MKurzętnik BiegaM401400:46:5500:46:47Powiat
72RafałKremski113MM302500:46:5800:46:53
73MarcinŁożyński172MRozbiegane DziałdowoM201500:47:0000:46:57
74KarolGucejt14MM201600:47:0100:46:53
75KrzysztofWasielewski92MCrazy Runners Team RybnoM302600:47:0100:46:57
76MarekJózefowicz90MM401500:47:0500:46:57
77AdamCegielski125MM201700:47:0600:46:57
78JanuszCybulski174MM50900:47:0600:47:00
79MarekChelkowski147MM201800:47:1700:47:14
80AdrianKliniewski116MLubawa Kocha BiegaćM201900:47:1900:47:09
81ZbigniewBrymerski122MIŁAWA BIEGAM401600:47:2000:47:07
82BenedyktMilewski148MSamindruk BrodnicaM501000:47:3500:47:29
83TomaszCap50MRozbiegany SuszM401700:47:3600:47:26
84LeszekSzczepański144MM302700:47:4300:47:34
85PawełDoliwka74MLubawa Kocha BiegaćM302800:47:4800:47:38
86KarolJanuszewski2MBiegam U KOLESIM302900:47:5400:47:49PowiatGminaOristo
87MateuszTułodziecki61MM202000:48:0400:47:59PowiatGminaOristo
88MarcinKrawczyk152MM303000:48:0800:47:55
89SławomirDembkowski254MbrakM303100:48:0900:48:01
90KarolMalonek71MRozbiegane DziałdowoM303200:48:1000:47:58
91AgnieszkaNazarewicz10KRozbiegane DziałdowoK30600:48:1000:47:58
92AgnieszkaKaniewska170KIŁAWA BIEGAK30700:48:1800:48:08
93JozefHolota187MM501100:48:1900:48:13Powiat
94BartoszBlank60MM202100:48:2200:48:16
95DawidGłuszek119MM303300:48:2800:48:19
96PawełPysiak94MM202200:48:3100:48:22PowiatGmina
97WaldemarDzik137MM401800:48:3400:48:28
98RadosławWielgoszyński81MM202300:48:4400:48:41
99KrzysztofSchlegel185MM303400:48:5900:48:51
100TomaszKnot70MM401900:49:0000:48:50Hafele
101DariuszPielenc26MLubawa Kocha BiegaćM202400:49:0400:48:59
102JarekDrzymalski11MM402000:49:0800:49:03Oristo
103MichałKopistecki79MM303500:49:1500:49:11
104KlaudiaJeleń108KK20200:49:3600:49:30Hafele
105ZuzannaŚliwka42KNidzica BiegaK16100:49:3700:49:31
106GrzegorzPieńdak58MExpom TimeM303600:49:4100:49:36
107AgnieszkaWierzbowska25KBiegam U KOLESIK20300:50:0200:49:58Oristo
108EwaRzepka97KTeam BrzozieK40200:50:0200:49:55
109TomaszPotytała115MM303700:50:1400:50:05Hafele
110AnnaSławińska39KRezerwowe PsyK30800:50:2200:50:13
111KrzysztofJarzembek186MM402100:50:3800:50:30
112ArturWojtacki67MLubawa Kocha BiegaćM402200:50:5100:50:43
113RafałChełkowski30MM402300:50:5500:50:49
114PawełChojnacki63MM202500:51:0400:50:54
115DorotaWrońska157KLubawa Kocha BiegaćK40300:51:0800:51:00
116MonikaWojtacka68KLubawa Kocha BiegaćK40400:51:0800:51:00
117DorotaBudzińska6KBiegam U KOLESIK20400:51:2000:51:15PowiatGminaOristo
118MarzenaChyżyńska173KK40500:51:4200:51:29
119DariuszChyżyński184MM402400:51:4200:51:29
120MateuszWyżlic104MBiegam U KOLESIM202600:52:0000:51:49PowiatGminaOristo
121WiktoriaKwiatkowska52KBUDOWLANKA IŁAWAK16200:52:0000:51:54
122RyszardKaczorowski66MSkazani na sukcesM501200:52:3400:52:23
123PiotrGuzowski29MBIEGACZE GORSZEGO SORTUM303800:52:3700:52:29
124MichałDomka126MRezerwowe PsyM303900:52:5200:52:42
125BożenaLulińska180KRozbiegany SuszK40600:52:5400:52:46
126JakubPlizga134MM304000:53:0500:52:56
127ŁukaszKamiński12MBiegam U KOLESIM202700:53:0900:53:04
128IzabelaSiwczak41KTeam KopećK50+100:53:1400:53:08
129BarbaraStępniak179KRozbiegany SuszK40700:53:1800:53:10
130AnetaBrymerska121KIŁAWA BIEGAK30900:53:3100:53:18
131GrzegorzFetliński27MM304100:53:3900:53:39
132RafałKarczewski77MM304200:53:5500:53:43
133AdamOsowski102MRozbiegane DziałdowoM304300:53:5800:53:46
134JustynaJachacy-Majewska47KSkazani na sukcesK40800:54:0700:53:55
135KatarzynaSuprunowicz-Plizga133KK301000:54:1000:54:00
136GrzegorzBrak197MM60+400:54:3300:54:18
137PiotrPokojski103MM304400:54:3900:54:27
138MichałDanielewski80MM402500:54:4700:54:38Powiat
139PiotrChojnacki62MM202800:54:5000:54:40
140AndrzejPsiuk55MCrazy Runners Team RybnoM501300:54:5700:54:53
141JoannaPsiuk56KCrazy Runners Team RybnoK50+200:54:5700:54:53
142Jerzy-PiotrGajewski140MGAJÓWKAM501400:55:0000:54:50
143AldonaJurkiewicz57KRozbiegany SuszK301100:55:1300:55:05
144ElżbietaGrzywacz154KK301200:55:4400:55:36PowiatGmina
145AdamKołecki151MRozbiegany SuszM402600:55:4500:55:35
146KazimierzKarpiński138MM402700:55:5800:55:51GminaOristo
147KrzysztofŁowicki163MM202900:56:3000:56:22
148KrzysztofJakielski128MM203000:57:1900:57:08
149JoannaKwiatkowska164KK301300:57:2100:57:10
150MichałGórski112MM304500:57:2400:57:12Hafele
151MałgorzataFijałkowska20KBiegam U KOLESIK301400:57:4100:57:36Powiat
152DariuszBłaszkiewicz196MM304600:57:4200:57:32Powiat
153MarcinKarczewski114MM304700:57:5700:57:50Gmina
154AndrzejDombkowski21MM402800:58:1200:57:58
155MartaDobrowolska109KK20500:58:1200:58:01Hafele
156JakubMalinowski106MM304800:58:1200:57:59Hafele
157BeataJędraszek9KK40900:58:3100:58:27PowiatOristo
158MateuszKiszelewski37MM203100:58:3600:58:24
159MarekWiśniewski178MM501500:59:4900:59:37
160ElaCiećko73KK20600:59:4900:59:41
161JerzySzymański251MKS Drwęca Nowe Miasto LubawskieM60+501:00:0000:59:49Powiat
162ArturTrochimowicz205MAKB GIMNAZJUM - SPZ SZCZYTNO TROCHIM TEAMM501601:00:1501:00:03
163KatarzynaMioskowska59KBratianK301501:00:1601:00:02Powiat
164IzabelaJanuszewska3KBiegam U KOLESIK301601:00:4701:00:42PowiatGminaOristo
165EmiliaOsmańska54KK401001:02:2901:02:18Powiat
166MarekGranica93MAMEX-BĄCZEK TEAMM501701:02:2901:02:17
167UrszulaLóźniewska171KK401101:02:4801:02:42
168MateuszGranica96MM203201:02:5801:02:46
169AgnieszkaWalerowicz95KLubawa Kocha BiegaćK20701:02:5801:02:48
170KarolModrzewski253MM203301:04:0301:03:51Oristo
171RafałMocarski183MM203401:08:3701:08:24
172AgataBartnikowska-Grześ111KK20801:10:5001:10:50
173RadosławPedynkowski33MM402901:10:5001:10:42GminaOristo
174MagdalenaPuwalska110KK301701:10:5001:10:46Gmina
175AdamBlank100MM501801:11:5901:11:54Oristo
176RafałJanicki182MM304901:12:2701:12:13
177PawełMakoś176MM305001:14:0101:13:57
178NataliaŁukaszewska139KBiegam U KOLESIK20901:14:1601:14:06PowiatGmina
179MonikaMakoś175KK301801:14:3301:14:27
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć