Gąbińska Dziesiątka - Wyniki
2017.09.09 11:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1POMIAR 1
1RafałSzymborski87MAgencja Projekt Igrzyska/ BKS Wataha WarszawaM16100:34:1900:34:1800:16:58
2MariuszPawłowski71MKurzętnik BiegaM40100:34:4900:34:4900:17:02
3PawełMoskal73MKurzętnik BiegaM16200:35:5600:35:5600:17:32
4CezaryMysera50MBIEGAM BEZ KLUBUM16300:36:5700:36:5700:18:04
5KrzysztofBałatka145MAZS USYKM30100:38:0500:38:0400:19:01
6PiotrSztolcman35MGKS FABIANKIM16400:38:2000:38:2000:18:53
7GrzegorzWartałowicz29MM16500:38:3200:38:3200:18:41
8RadosławSikora47MUKS Filipides TeresinM16600:38:5100:38:5100:18:40
9TomaszKamiński6MGąbin BiegaM16700:38:5700:38:56gmina00:19:11
10KrzysztofDomeradzki58MSOKÓŁ BODZANÓWM16800:39:2000:39:2000:19:12
11DanielWypysiński20MBremboM30200:40:5400:40:5200:20:13
12BartoszKupis148MPTT Delta PłockM16900:41:2600:41:2400:20:09
13RafałPrzybylski46MM30300:41:3000:41:2900:20:39
14AdamBudziło67MPTT DeltaM40200:41:3700:41:3500:20:38
15MarcinRadomski136MBIEGAM W SFETSZEM40300:42:2100:42:2100:21:06
16KamilaPawłowska138KKurzętnik BiegaK16100:43:0500:43:0200:21:17
17SławomirLewandowski72MKM AKTYWNI SochaczewM40400:43:2000:43:2000:21:17
18AnnaBlachowska63KGKS FABIANKIK16200:43:4000:43:3700:21:53
19JacekCichecki56MPłock biega NO AGE LIMITM50100:43:5100:43:4900:21:22
20AnnaŻuchowska51KEko Opał PłonneK16300:44:0400:44:0200:21:53
21RadosławMarchlewski74MKurzętnik BiegaM30400:44:3200:44:2900:22:37
22AndrzejCzepek62MKurzętnik BiegaM40500:44:4700:44:4400:22:36
23RadosławŻbikowski78MM161000:45:3500:45:3200:22:18
24ZbigniewSzpakiewicz42MKlub biegacza im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM50200:45:5000:45:4800:22:17
25RadoslawWilgocki1MGabin BiegaM30500:45:52gmina
26MarcinMaruszewski70MActive RunnersM30600:46:1400:46:1400:21:51
27AdamBielec150MDrużyna SzpikuM161100:47:0900:47:0500:22:51
28MarekKaraszewski37MMK TEAM PŁOCKM30700:47:3800:47:3500:22:50
29KamilBaranowski65MGąbin BiegaM161200:47:3800:47:34gmina00:24:03
30KrystianWasilewski88MM161300:47:4500:47:40gmina00:24:03
31Emil GrzegorzMachała18MGąbin BiegaM161400:48:0600:48:0400:23:45
32EdmundStańczak44MPłock biega NO AGE LIMITM60100:48:1000:48:1000:23:30
33MonikaDobrzyńska79KK30100:48:2800:48:26gmina00:23:45
34PawełŁasota139MM40600:48:4000:48:3400:25:06
35DariuszWachowicz4MGąbin BiegaM161500:48:4200:48:40gmina00:23:30
36StanisławDymek36MPTT DeltaM60200:48:5900:48:5700:24:40
37MateuszStobnicki3MGąbin BiegaM161600:49:0900:49:02gmina00:24:03
38BogdanMakowski53MPłock biega NO AGE LIMITM60300:49:5100:49:4800:24:15
39ArturSzymański15MActive RunnersM40700:50:2700:50:26gmina00:24:30
40MichałLemiec39MM161700:51:1900:51:1200:25:10
41PiotrZakrzewski13MM161800:51:2600:51:2200:25:46
42MonikaWiśniewska38KGąbin BiegaK30200:51:3800:51:37gmina00:25:30
43BartekWasilewski85MM161900:51:4900:51:45gmina00:24:04
44AgnieszkaLemiec137KK40100:52:1900:52:1300:25:48
45MateuszLodwik5MGąbin BiegaM162000:53:1500:53:1200:25:46
46GrzegorzPaliwoda12MM40800:53:4300:53:3800:25:41
47AndrzejDzięgielewski52MROZBIEGANI-ŻYCHLINM50300:54:3500:54:3000:26:17
48MagdalenaSmykowska24KK16400:54:4700:54:3800:26:01
49KrzysztofŚwitalski81MFundacja Szybciej Wyżej DalejM30800:55:1200:55:0400:26:34
50JakubZiółkowski77MGąbin BiegaM162100:55:3500:55:27gmina00:26:28
51ZbigniewStawicki23MbiegamPłock teamM40900:55:4400:55:3700:28:32
52ŁukaszZaborowski66MActive RunnersM30900:55:4400:55:4200:25:58
53RafałWypysiński16MM301000:56:4100:56:3600:27:25
54MichałTrybulski86MM162200:56:4600:56:3700:26:15
55PiotrOlczak146MM301100:57:4700:57:3900:27:36
56MariaFalkowska33KK30300:58:2300:58:15gmina00:28:17
57ŁukaszGrzelak2MGąbin BiegaM301200:58:3400:58:29gmina00:27:16
58PawełWypysiński54MM301300:58:3600:58:3100:31:18
59ŁukaszWypysiński48MM301400:58:4100:58:35gmina00:30:57
60KrzysztofKozłowski10MGąbin BiegaM301500:58:4600:58:3800:28:30
61IlonaWiniarek22KK30400:59:1000:59:0800:29:29
62AdriannaCyparska21KActive RunnersK30500:59:1200:59:1000:29:23
63PawełChojnacki7MM301600:59:1200:59:0600:29:25
64AnnaWypysińska14KK30600:59:2900:59:2400:29:26
65IwonaKochman59KVege RunnersK50100:59:5500:59:4800:29:37
66AnnaWęglewska83KK40201:00:0400:59:5700:29:23
67KrzysztofWęglewski84MM401001:00:0500:59:5700:29:23
68AndżelikaGadalińska60KK16501:00:0901:00:03gmina00:29:42
69WeronikaPokropińska43KK30701:00:1001:00:0500:29:24
70ZbigniewBalcerzak82MM401101:01:3501:01:31gmina00:28:51
71JoannaWypysińska49KK16601:05:4301:05:38gmina00:31:14
72KrzysztofKurek32MPłock biega NO AGE LIMITM401201:05:5601:05:4800:31:45
73HubertWojno141MM162301:05:5601:05:5000:28:55
74BartoszLewandowski147MM162401:05:5601:05:5600:28:54
75EwaWypysińska55KK30801:06:1701:06:1100:31:19
76IgorPerechuda68MM301701:06:2501:06:1900:35:46
77MariaKarweta69KK16701:07:1801:07:1200:33:02
78AgnieszkaGrębosz41KK50201:07:2001:07:1700:33:06
79KlaudiaPaliwoda26KK16801:07:5201:07:4800:31:45
80DawidPestkowski143MMONEK-INM301801:08:1701:08:1200:33:14
81NinaWidyńska142KMoney-inK16901:08:1801:08:1200:33:14
82Krystian StanisławDuplicki34MM162501:08:4201:08:3800:34:02
83AgnieszkaDonakowska61K#biegambolubięK30901:09:0601:08:5800:33:05
84PiotrBanasiak19MKRZAL ADVENTURE TEAMM50401:09:4801:09:3900:33:33
85KrzysztofChodorowski28MGąbin BiegaM301901:11:5201:11:48gmina00:31:13
86AlicjaMądra75KK161001:12:2701:12:2600:35:36
87PiotrRaczyński76MM162601:12:2801:12:2600:35:37
88AgnieszkaJakubik25KK161101:13:5001:13:4800:35:35
89KonradSoldynski149MM162701:20:4001:20:34gmina00:36:01
90ZbigniewJeziorski144MM60401:28:0501:27:5600:40:43
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć