Bieg Husarii 2017 - Bieg Główny - Wyniki
2017.09.10 10:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASKAT 1KAT 2POMIAR 1
1TomaszBlados16MWarszawiakyM30100:16:2100:08:26
2TomaszLipiec89MLipiec Running TeamM40100:16:4500:08:34
3DariuszKorzeniowski77MAccelerating PolandM40200:17:1700:08:51
4KarimAbu Nahia1MNadaktywni ToruńM20100:17:22AZS00:09:00
5MarcinTomczak149MM30200:17:4200:08:59
6GrzegorzBarański11MRaiffeisen PolbankM30300:17:5200:09:01
7PiotrŻubiński178MAccelerating PolandM40300:18:1200:09:20
8DariuszStokowski142MHusaria Race TeamM20200:18:2500:09:24
9JacekNowocień103MGLKS NadarzynM50100:18:3100:09:20
10BartoszBrusiło235MMAMY RUSZAMYM30400:18:3300:09:46
11TomaszPrzybysz119MM20300:18:3400:09:32
12PawełKamiński67MM40400:18:3800:09:42
13MarcinBogucki17MKUŹNIA TRIATHLONUM30500:18:4800:09:30
14BartoszWidzyński233MParkrun UrsynówM40500:18:5100:09:46
15ZbigniewMarzec93MDREAM RUNM30600:18:5400:09:26
16HubertDługołęcki42MM20400:18:5900:09:31
17BogdanŚlepowroński147Mtruck show teamM30700:19:0300:09:56
18SebastianZasępa172MZabieganeDniM30800:19:1400:10:01
19MarcinMazurkiewicz97MM30900:19:2400:10:00
20RafałBuczyński22MbblM301000:19:3300:09:56
21IreneuszJakóbczyk61MM301100:19:3400:10:03
22RadosławWypych240MMARATOŃCZYK.PLM40600:19:3800:10:13
23ElaPeret113KK30100:19:3900:10:10
24TomaszBalewski9MM40700:19:4400:10:17
25JarosławDąbrowski39MMamy ruszamyM301200:19:5100:09:56
26DawidLeśniakiewicz87MM20500:19:5300:09:55
27DariuszStrzałkowski247MZSS 105M20600:19:58niepełno00:09:52
28MaciejAntonowicz5MM301300:20:31niepełno00:10:14
29SławomirStański140MTruck Schow TeamM50200:20:4400:10:56
30PrzemyslawJasek63MM20700:20:5400:11:12
31RafałŁydziński232MM40800:21:1000:11:12
32MariaWolińska236KMAMY RUSZAMYK30200:21:1100:10:49
33IlonaBrusiło234KMAMY RUSZAMYK30300:21:1300:10:48
34TomaszSkrzypkowski132MM60100:21:2100:11:05
35KarolinaKrajewska79KUKS Młodzik WarszawaK15100:21:2500:10:50
36KarolinaGrabowska53KSTELLA TEAMK40100:21:3100:11:07
37JolantaCymborska33KNIKE+ RUN CLUBK30400:21:3400:10:56
38MichałPędzisz114MM301400:21:3400:11:01
39Dawid PiotrBrodowski19Mttkf promyk ciechanówM301500:21:4400:11:03
40JustynaSkubisz-Dąbrowska133KK40200:21:4500:11:08
41DawidBajorek7MM20800:21:4800:11:20
42MarcinRąbalski122MM301600:21:5600:11:22
43ArkadiuszAdamiak2MCiechanówM15100:21:5600:10:20
44MarekCzajkowski34MM40900:22:1200:11:15
45MichałŁodziński90MM20900:22:1400:11:33
46ZuzannaAdamska4KMKS Korona Wilanów100:22:2600:11:23
47RobertAdamiak3MCiechanówM401000:22:3100:11:32
48KrzysztofBaryła14MM401100:22:4400:11:46
49JoannaTym156KK40300:22:4500:11:33
50JakubŻuk242MM201000:22:4700:11:22
51ArkadiuszButor25M12tri.plM401200:22:5300:11:54
52AndrzejSzerszeń145MM401300:23:0000:11:48
53JerzyBabiński6MM50300:23:0100:11:52
54FranciszekCierniak30MGrupa Biegowa CHTMOM15200:23:0300:11:52
55AleksanderKonca74MM15300:23:1000:11:50
56MarynaChadas27KBrowary UAK20100:23:1000:11:35
57ŁukaszWróbel168MM301700:23:1100:12:21
58MarcinBarnat12MM201100:23:1300:11:37
59MałgorzataNiedziółka100KTruck Schow TeamK40400:23:1400:11:55
60MaciejKrólczyński82MM301800:23:1900:12:03
61MichałWypych169MM301900:23:2200:12:10
62JacekDabrowski37M307 nie tylko w wodzieM50400:23:5500:11:53
63ArturFerens47MM401400:24:0100:11:47
64JustynaPasieczyńska108KK30500:24:0100:11:47
65AndreyKrasnapeutsau81MM50500:24:0700:13:16
66DorotaLikowska88KTrucht Tarchomin TeamK30600:24:1100:24:11
67SylwiaGrela244KK30700:24:3700:13:02
68AleksandraOkapiec104KAXA Running TeamK30800:24:3700:13:02
69SylwiaRadej121KK30900:24:4500:12:48
70MichałSzczygieł144MM201200:24:5400:13:32
71AgataBruzi20KK20200:24:5600:12:49
72JacekNaruniec241MM302000:25:0200:13:19
73AnnaBurmajster-Dabrowska24K307 nie tylko w wodzieK40500:25:1300:12:55
74AgnieszkaCichosz-Bakalarz29KK40600:25:3000:13:25
75AnnaKrajewska-Horosz80KLipiec Running TeamK40700:25:3200:13:01
76AgnieszkaRedkiewicz123KCOR TEAMK301000:25:4100:13:18
77DariuszDudek230MM50600:25:4600:13:37
78JanJezierski65MTrucht Tarchomin TeamM60200:25:5300:12:53
79ŁukaszCybulski32MM302100:25:5300:14:06
80MarekChęciński28MM302200:25:5700:13:09
81MichałCierniak31MGrupa Biegowa CHTMOM401500:25:5800:13:39
82MariuszDybizbański46MM302300:26:0800:13:12
83RobertLenczewski246MZSS 105M201300:26:09niepełno00:14:00
84KrzysztofCzerski35MM50700:26:1300:13:15
85RomanMarek92MIPNM50800:26:1300:13:11
86KrystynaPawelec110KDOGOŃ Grodzisk MazowieckiK60100:26:1600:13:30
87PawełDąbrowski40MM401600:26:1900:13:05
88DamianBechta15MM201400:26:2100:13:01
89MichałGogolewski49MM401700:26:2200:13:35
90AnetaDolińska44KK20300:26:3100:13:41
91MichałKwiatkowski86MM201500:26:3300:13:22
92JanGroszyk57MUrsynowskie ChomikiM401800:26:3500:14:17
93IgnacyGadzinowski48MM60300:26:3500:13:23
94EdytaMichalska98KNIKE+ RUN CLUBK301100:26:3500:13:30
95KatarzynaKotula227KK301200:26:3600:13:30
96KatarzynaDabrowska36KK301300:26:4200:14:01
97DianaKalisz-Wiśniewska66KK301400:26:5600:13:35
98LeszekGrabowski54MStare Babice BiegająM50900:27:0100:13:54
99WojciechWięczkowski162MHusaria Race TeamM401900:27:0900:14:23
100JacekBorkowski18MM302400:27:1100:14:15
101TomaszGrabowski55MMetro WarszawskieM402000:27:1600:15:08
102Marcin SołtysiakSołtysiak137MM302500:27:2700:14:53
103BeataKwiatkowska85KK50100:27:4200:14:13
104KarolinaZajączkowska171KK301500:27:4800:14:12
105AdamWoźniak167MM402100:27:5000:14:37
106WiesławBakuła250MM402200:28:0100:14:30
107AdelaŁaklińska248KK40800:28:0400:20:19
108KingaKucharska84KK20400:28:0600:14:39
109KacperMiszczak99MCarrefour Running TeamM302600:28:1200:14:36
110TomaszBancerz228MM501000:28:3100:14:06
111ChristosGousias52MPanathinaikosM302700:28:4000:15:07
112KamilaMateusiak95KK301600:28:4400:13:38
113BeataBurczyńska23KRossmannK40900:28:5500:14:32
114MarekSłodowy134MM302800:28:5800:14:32
115ArturSzczepaniak143MM302900:28:5800:14:32
116MariuszKoperski76MBóbr TłuszczM402300:28:5900:13:58
117JustyaBzura26KK20500:29:0800:15:01
118MariuszKonca75MM402400:29:1500:15:25
119PaulinaBartosik13KK20600:29:2200:15:23
120JacekBajorek8MIZBI.PLM402500:29:34AZS00:14:29
121JoannaSękała237KK301700:29:5200:15:01
122MariuszPadziński106Mi-SportM402600:30:0600:15:52
123MirosławRzepka127Mi-SportM501100:30:0700:15:54
124EwaIwaniec60KK301800:30:0700:15:52
125AgataRudnicka125KK401000:30:0700:15:55
126RafałJaśkiewicz64MM303000:30:0700:15:55
127JacekKasica70MM402700:30:1300:15:20
128ElzbietaSpanier138KK401100:30:2400:15:30
129AldonaKartowicz69KK20700:30:2600:15:58
130TomaszPawłowski111MM303100:30:2800:16:08
131MagdalenaZawadzka174KAKS Polonia WarszawaK301900:30:3700:15:43
132KrzysztofDudek229MM402800:30:4000:14:35
133DominikRudzki126MObozybiegowe.plM303200:30:4600:16:15
134ArekGrzeszczak59MWolne ŻartyM303300:31:1600:16:22
135DariaGollnik50KK302000:31:2400:16:14
136AdamGollnik51MM201600:31:2400:16:35
137JoannaKilkowska71KK401200:31:2500:16:08
138AgnieszkaZawadka173KK401300:32:2800:16:36
139MarekFrenkel239MM402900:32:2800:16:36
140IngaJarosz62KK401400:32:3600:16:51
141KrzysztofRozwadowski231MLAKE PARK WILANÓWM201700:32:4200:15:22
142PaulinaOgrodnik243KK302100:33:0100:15:31
143DorotaWypych170KK302200:33:1500:17:08
144EmiliaTyczyńska155KK302300:33:2900:16:46
145JózefWizert165MM60400:33:4200:17:34
146AgnieszkaDrumlak226KK401500:33:4200:16:53
147AleksandraWawrzeniak159KK401600:33:5300:16:52
148PawełSaruch128MM303400:33:5800:17:48
149TamaraDanielczyk38KK20800:34:1300:18:00
150MirosławaSmoczyk135KK401700:34:1700:17:58
151DarekGoszcz245MZSS 105M201800:34:2300:15:31
152KatarzynaPodkowińska117KK302400:34:3000:17:13
153AgnieszkaDobrzyńska43KDOGOŃ Grodzisk MazowieckiK302500:35:37AZS00:18:12
154WaldemarPrędki118Mi-SportM60500:35:3800:17:51
155249200:36:3900:16:00
156StanisławSiegieda129MM60600:37:1500:18:11
157TeresaTrawińska151KKoliber TeamK50200:40:1100:21:08
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć