Bieg Wilanowa 2017 - Bieg Główny - Wyniki
2017.08.20 10:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASKAT 1KAT 2POMIAR 1
1TomaszLipiec89MLipiec Running TeamM40100:16:5900:08:51
2KrzysztofLipka90MKB MCKiS JaworznoM20100:17:1100:08:52
3DariuszKorzeniowski71MAccelerating PolandM40200:17:1700:08:52
4KarimAbu Nahia2MNadaktywni ToruńM20200:17:18AZS00:09:03
5GrzegorzBarański13MRaiffeisen PolbankM30100:17:2900:08:53
6MarcinTomczak155MM30200:17:5100:09:11
7ZbigniewMarzec96MDREAM RUNM30300:18:2800:09:18
8HubertDługołęcki44MM20300:18:3400:09:31
9JacekNowocień114MGLKS NadarzynM50100:18:3500:09:43
10StanisławNowak113MSMB SADYBAM50200:18:3500:09:43
11BartoszWidzyński166MParkrun UrsynówM40300:18:4900:09:43
12RafałOliwecki117MM30400:18:5300:09:46
13TomaszPrzybysz130MM20400:19:0300:09:48
14MarcinBogucki18MKUŹNIA TRIATHLONUM30500:19:1300:09:45
15RafałBuczyński24MbblM30600:19:20AZS00:10:03
16JarosławDąbrowski41MMamy ruszamyM30700:19:2400:10:03
17DawidLeśniakiewicz87MM20500:19:2700:10:07
18ElaPeret125KK30100:19:2800:10:08
19RadosławWypych184MMARATOŃCZYK.PLM40400:19:3500:10:07
20KamilSołdacki144MM20600:19:4000:10:08
21MariuszSiejka180MKondycjaM40500:19:4400:19:44
22DariuszFilipczuk47MM50300:19:4400:10:18
23MarcinMazurkiewicz101MM30800:19:4900:10:03
24MaciejAntonowicz8MM30900:19:57Niepelno00:09:57
25KrzysztofSerafińczuk185MM301000:20:0900:10:43
26JakubLenarczyk86MM301100:20:0900:10:47
27DariuszStrzałkowski391MM20700:20:15Niepelno00:10:03
28DawidWaśniewski181MDEWELOPPOL TEAMM301200:20:2800:10:45
29JasonWalsh163MM40600:20:3600:10:59
30MichałKarwowski66MM20800:20:4500:10:57
31IlonaBrusiło193KMamy RuszamyK30200:20:4600:10:45
32JakubŻuk197MM20900:21:0000:10:31
33MichałSztylko152MM301300:21:0100:11:13
34MichałPędzisz126MM301400:21:1000:11:14
35PiotrStasiak148MM201000:21:1300:10:48
36TomaszSkrzypkowski141MM60100:21:3200:11:09
37MariaWolińska194KMamy RuszamyK30300:21:4200:11:19
38Dawid PiotrBrodowski21Mttkf promyk ciechanówM301500:21:4700:11:12
39SławomirStański147MTruck Schow TeamM50400:21:5000:11:40
40JustynaSkubisz-Dąbrowska142KK40100:21:5200:11:23
41MalgorzataNiedziólka111KTruck Schow TeamK402.000:21:5800:11:50
42KarolinaGrabowska52KSTELLA TEAMK403.000:22:0100:11:28
43DawidBajorek10MM201100:22:0600:11:46
44JolantaCymborska35KNIKE+ RUN CLUBK30400:22:1000:11:14
45ArturGrabowski53MM201200:22:1200:11:48
46JanKrypa79MFundacja LOTTOM60200:22:1900:11:42
47AgataBruzi23KK20100:22:2300:11:44
48MartaMichalak103KKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuK30500:22:3000:11:34
49MarekCzajkowski36MM40700:22:3400:11:31
50AndrzejSzerszeń151MM40800:22:3600:11:42
51MarynaChadas29KBrowary UAK20200:22:3700:11:41
52MichałŁodziński394MM201300:22:3700:11:57
53MarcinPopławski189MM301600:22:3900:11:54
54KarinaKalińska65KK20300:22:4000:11:39
55RobertAdamiak6MCiechanówM40900:22:4500:11:39
56JerzyBabiński9MM50500:22:5200:11:47
57MagdalenaPerchaluk124KK30600:22:5500:11:47
58DamianBechta15MM201400:23:0700:11:44
59PiotrMerchelski195MBEZ CIŚNIEŃM301700:23:1100:12:36
60MichałWypych168MM301800:23:2200:12:35
61KacperAdamski7MM201500:23:3100:23:31
62KatarzynaOlszewska118KNRCK30700:23:3200:12:35
63JanJezierski63MTrucht Tarchomin TeamM60300:23:4100:12:00
64JakubWezgraj164MM301900:23:4800:12:51
65MariuszDomagała46MM201600:23:5100:12:30
66EwaRakowska190KLIPIEC RUNNING TEAMK30800:23:5100:12:21
67MichałChałupka30MM302000:23:5200:12:59
68DorotaLikowska88KTrucht Tarchomin TeamK30900:23:5800:12:29
69RafałJaśkiewicz62MM302100:24:0000:12:32
70SylwiaRadej133KK301000:24:0100:12:07
71AleksandraKornacka70KHusaria Race TeamK20400:24:0100:12:49
72JanuszBukowski1MM60400:24:1400:12:43
73ArkadiuszAdamiak5MCiechanówM15100:24:1800:11:47
74DariuszDudek187MM50600:24:2400:12:42
75ArkadiuszButor393M12tri.plM401000:24:26
76MichałKwiatkowski84MM201700:24:4300:12:51
77MalgorzataKruszek78KK20500:24:49
78TomaszBielawski16Mszybka stopaM302200:24:5400:13:32
79LeszekGrabowski54MStare Babice BiegająM50700:24:5800:13:19
80MartinMakolski93MAccelerating PolandM401100:25:0800:12:45
81PawwełTurek160MM401200:25:1000:13:02
82MarcinGągolewski49MM302300:25:2000:12:34
83DariaPuchnarewicz132KK404.000:25:2500:13:31
84MichałSpoczyński146MRK AthleticsM401300:25:2700:13:33
85RobertLenczewski392MM201800:25:29Niepelno00:14:03
86PawełLech85MM50800:25:3100:13:50
87JoannaKowalczyk73KK20600:25:3300:13:09
88FranciszekCierniak31MGrupa Biegowa CHTMOM15200:25:3500:13:40
89MichałCierniak32MGrupa Biegowa CHTMOM401400:25:3700:13:44
90JoannaMacech-Smużewska92KK50100:25:3800:13:18
91JoannaSzczepańska179KK15100:25:5000:12:11
92MichałSzczygieł149MM201900:25:5300:14:06
93PawełKwiatkowski83MKostka teamM302400:25:5400:13:33
94KatarzynaWiśniewska192KK405.000:25:5800:13:35
95EwaIwaniec60KK301100:26:0200:13:54
96JulianNowacki112MTruck Schow TeamM60500:26:0400:13:34
97KamilaTrajnerowicz156KK301200:26:0800:13:12
98MagdalenaZawadzka171KAKS Polonia WarszawaK301300:26:1500:13:57
99TomaszGrabowski55MMetro WarszawskieM401500:26:1700:14:23
100ŁukaszCybulski34MM302500:26:2700:14:13
101MichałGogolewski50MM401600:26:2700:14:05
102RomanMarek95MIPNM50900:26:3000:13:55
103AgnieszkaRedkiewicz134KCOR TEAMK301400:26:3000:13:54
104PawełDąbrowski42MM401700:26:3500:13:28
105BeataKwiatkowska82KK50200:26:3700:13:37
106MariuszPadziński121Mi-SportM401800:26:4000:13:52
107AniaSiwek140KK406.000:26:4700:14:02
108EdytaMichalska105KNIKE+ RUN CLUBK301500:26:5200:14:15
109KatarzynaKotula72KparkRunK301600:26:5200:14:15
110MiroslawRzepka138Mi-SportM501000:26:56
111IgnacyGadzinowski48MM60600:27:0000:13:45
112ArekGrzeszczak59MWolne ŻartyM302600:27:0500:13:30
113JerzyMichalak104MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM60700:27:1900:14:07
114KrzysztofDudek186MM401900:27:2600:27:26
115JacekBorkowski19MM302700:27:3100:14:11
116BeataBurczyńska26KRossmannK40700:27:3200:14:36
117TomaszBancerz12MBankersM501100:27:3200:14:20
118KatarzynaDabrowska37KK301700:27:3700:14:50
119AnetaDolińska196KK20700:27:4000:14:19
120KatarzynaKaczmarek64KK301800:27:4300:14:30
121GabrielaMróz110KAZS AWF KrosnoK20800:27:45AZS00:13:17
122MariuszKoperski69MBóbr TłuszczM402000:27:4700:14:28
123DianaKalisz-Wiśniewska191KK301900:28:0600:14:39
124KatarzynaDamięcka38KHasbroK302000:28:2300:14:52
125ŁukaszPrasek128MM302800:28:4800:15:31
126BogdanŚlepowroński153Mtruck show teamM302900:28:5200:28:52
127PaulinaBartosik14KK20900:29:1300:14:40
128DominikRudzki137MObozybiegowe.plM303000:29:2800:15:55
129JacekKasica67MM402100:29:5700:15:49
130KrzysztofRozwadowski200MM202000:30:2300:14:36
131IzabelaZgłobicka172KK302100:30:2900:16:08
132JoannaKilkowska68KK40800:30:3700:15:59
133KingaKucharska81KK201000:30:4000:16:39
134MagdalenaMroczek109KK302200:30:58AZS00:16:39
135JacekBajorek11MIZBI.PLM402200:31:03AZS00:15:10
136WaldemarPrędki129Mi-SportM60800:31:5400:16:29
137IngaJarosz61KK40900:31:5700:16:55
138DorotaWypych169KK302300:32:3300:16:38
139ElżbietaPiotrowska-Krzak127KK401000:32:3500:17:22
140AgnieszkaZawadka170KK401100:33:0800:17:47
141MarekFrenkel183MM402300:33:1000:17:44
142MirosławaSmoczyk143KK401200:33:1700:17:32
143TamaraDanielczyk39KK201100:34:0500:17:34
144StanisławSiegieda139MM60900:34:3900:17:33
145TeresaTrawinska157KKoliber TeamK50300:34:44Niepelnosprawni
146JózefWizert167MM601000:34:5700:18:17
147AgnieszkaDobrzyńska45KDOGOŃ Grodzisk MazowieckiK302400:34:57AZS00:18:17
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć