Bieg Królowej Marysieńki 2017- Bieg Główny - Wyniki
2017.07.09 10:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2POMIAR 1
1EmilDobrowolski260MM30100:14:3100:07:30
2AdamŚwirgoń258MFUNDACJA BEZMIARM20100:15:41AZS00:07:50
3TomaszBlados16MWarszawiakyM30200:15:5800:08:17
4PawełTymiński203MMKB DREPTAKM30300:16:1700:08:19
5ArkadiuszSzczotka233MM30400:16:2700:08:33
6TomaszLipiec230MLipiec Running TeamM40100:16:3100:08:28
7PatrykKościelski101MMinisterstwo Głupich Kroków LegionowoM40200:16:5400:08:45
8KarimAbu Nahia26MNadaktywni ToruńM20200:17:05AZS00:08:45
9GrzegorzBarański13MRaiffeisen PolbankM30500:17:1000:08:45
10MarcinTomczak195MM30600:17:33Niepelno00:08:51
11ZbigniewMarzec123MDREAM RUNM30700:17:5300:08:59
12BartoszBrusiło21MMamy ruszamyM30800:18:0700:09:23
13MarcinBogucki238MKuźnia TriathlonuM30900:18:1500:09:24
14BartoszWidzyński210MParkrun UrsynówM40300:18:1700:09:23
15JacekNowocień145MGLKS NadarzynM50100:18:1900:09:24
16TomaszCzechoski38MENTRE.PL TeamM301000:18:2400:09:28
17StanisławNowak143MSMB SADYBAM50200:18:2700:09:26
18PawełKamiński86MM40400:18:3400:09:44
19HubertDługołęcki46MM20300:18:4500:09:22
20TomaszPrzybysz160MM20400:18:5200:09:37
21ElaPeret153KK30100:18:5700:09:52
22DariuszStrzałkowski225MZSS nr 105M20500:18:58Niepelno00:09:25
23WojciechSzota253MM40500:19:0200:09:58
24AndreyKrasnapeutsau105MM50300:19:0600:09:59
25RadosławWypych249MMaratończyk.plM40600:19:1600:09:58
26ArkadiuszDziuma53Mswinka racka teamM301100:19:2200:10:02
27IreneuszJakóbczyk79MM301200:19:2300:09:51
28MarcinIdziak76MTriWawaM301300:19:3300:09:58
29MarcinMazurkiewicz132MM301400:19:3600:09:58
30DawidLeśniakiewicz114MM20600:19:4000:19:40
31BartoszBauer251MNIKE+RUN CLUBM301500:19:4300:10:17
32SławomirStański181MTruck Schow TeamM50400:19:4300:10:28
33MaciejAntonowicz7MM301600:19:50Niepelno00:09:55
34Grzegorz BaltazarKajdrowicz232Mwww.PRZEMYSLnePODROZE.plM40700:19:5400:09:57
35RafałBuczyński24Mnie mamM301700:19:56AZS00:10:13
36JarosławDąbrowski43MMamy ruszamyM301800:19:5700:10:17
37DariuszFilipczuk55MM50500:19:5800:10:27
38BogdanŚlepowroński192MTruck Show TeamM301900:20:0100:09:49
39KamilSołdacki252MBIEGAM Z MISJĄM20700:20:0200:10:07
40IlonaBrusiło22KMamy ruszamyK30200:20:0900:10:16
41PawełŚwiderski193MBór DąbieM20800:20:2200:11:01
42TomaszSkrzypkowski175Madventuresquad.plM60100:20:2800:10:36
43Dawid PiotrBrodowski19Mttkf promyk ciechanówM302000:20:3300:10:14
44MarekMaluchnik120MNasielsk Baszta TeamM40800:20:3400:11:00
45AndrzejKorkosz96MGroty TeamM40900:20:3800:10:48
46KrzysztofSerafińczuk171MM302100:20:3900:10:43
47AndrzejDomin72MLEAWNDOW TEAMM302200:20:4000:10:43
48DawidWaśniewski207MDeweloppol TeamM302300:20:5100:10:38
49MichalPedzisz155MM302400:21:0100:10:30
50StanisławKamiński239MG.O.S. NadarzynM50600:21:0300:10:56
51MaciejPierzchanowski229MWPsamM401000:21:0300:10:56
52PiotrStasiak182MM20900:21:0900:10:59
53KarolinaKrajowska235KUKS Młodzik WarszawaK15100:21:1400:10:59
54JakubŻuk224MM201000:21:1400:11:00
55MichałKarwowski89MM201100:21:1700:11:29
56ArkadiuszAdamiak4MCiechanówM15100:21:2200:10:05
57PawełJeż241MM401100:21:2400:10:56
58JolantaCymborska36KNIKE+ RUN CLUBK30300:21:2800:11:02
59KonradSierpiński247MCISOWIANKA TEAM.PLM401200:21:3000:11:13
60AgataTudek200KLDIK30400:21:3100:11:12
61MałgorzataKorzeniowska97KK30500:21:3200:11:04
62BlazejDobrowolski48MM302500:21:3200:10:51
63JanKrypa107MFundacja LOTTOM60200:21:3700:11:15
64AgataBruzi23KK20100:21:3900:11:04
65ArturFerens234MM401300:21:5100:11:12
66JustynaPasieczyńska150KK30600:21:5100:11:12
67BartoszWójcicki214MM302600:21:5600:11:16
68ArkadiuszButor29M12tri.plM401400:21:5800:11:00
69RobertAdamiak5MCiechanówM401500:22:0600:11:09
70MariaWolińska213KMamy ruszamyK30700:22:0600:11:22
71JustynaSkubisz-Dąbrowska176KK40100:22:1200:11:13
72MarekCzajkowski37MM401600:22:1600:11:22
73KrzysztofStryjewski183MM302700:22:1900:11:01
74JacekDabrowski41M307 nie tylko w wodzieM50700:22:2500:11:27
75JerzyBabiński8MM50800:22:3000:11:36
76MarynaChadas30KBrowary UAK20200:22:3400:11:16
77MichałChałupka31MM302800:22:3600:11:45
78MagdalenaPerchaluk152KK30800:22:3800:11:45
79MałgorzataNiedziółka141KTruck Schow TeamK40200:22:4600:11:46
80MaciejPiołunowicz156MM302900:22:4600:12:09
81JanJezierski83MTrucht Tarchomin TeamM60300:22:4700:11:30
82DominikMatyszczak131MKENKOM15200:22:4900:12:11
83KrzysztofMatyszczak130MKENKOM303000:22:5100:12:11
84KarolinaGrabowska66KSTELLA TEAMK40300:22:5300:12:26
85MarcinPopławski244MM303100:22:5400:11:58
86MichałŁodziński117MBiegacz AmatorM201200:22:5500:12:24
87ArkadiuszMiszczuk135MM50900:23:0200:12:16
88AdamLiszewski116MM303200:23:0700:12:17
89AndrzejSzerszeń188MM401700:23:0800:12:14
90MichałCierniak33MGrupa Biegowa CHTMOM401800:23:1300:12:06
91JarosławPłonka254MM401900:23:1500:11:42
92PawełSaruch170MM303300:23:2300:11:23
93MichałDworakowski51MM402000:23:3100:12:24
94PatrykMatejak124MM201300:23:3300:12:16
95AnnaKrajewska-Horosz231KLipiec Running TeamK40400:23:3800:12:22
96MaciejKilczyński240MKS WolniM303400:23:4600:11:38
97PiotrWiaderek209MPędzące ŻółwieM303500:23:4900:12:12
98AleksanderKołakowski93MM303600:23:5100:13:04
99MariuszPadziński148Mi-SportM402100:23:5100:12:23
100AnnaKoma94KK40500:23:5300:12:26
101SylwiaRadej163KK30900:23:5400:12:14
102DariuszDudek245MM501000:23:5500:12:51
103MichałGogolewski63MM402200:23:5700:12:42
104MichałWypych216MM303700:23:5800:12:34
105FranciszekCierniak32MGrupa Biegowa CHTMOM15300:24:2000:12:42
106MonikaBrulińska20KBiegam W SfetszeK40600:24:3000:12:19
107JacekNaruniec140MMorsy RadzyminM303800:24:3100:13:04
108DawidOkrój146Mdeaf runningM303900:24:32Niepelno00:12:02
109TomaszGrabowski68MMetro WarszawskieM402300:24:3400:13:43
110JanuszBukowski1MM60400:24:3500:12:55
111RomanMarek121MIPNM501100:24:3800:12:25
112JulianNowacki142MTruck Schow TeamM60500:24:3800:12:43
113KrystynaPawelec236KDogoń Grodzisk Maz.K60100:24:4300:13:08
114AnetaDolińska50KK20300:24:4400:12:47
115MichałKwiatkowski111MM201400:25:0400:12:46
116MarcinGągolewski59MM304000:25:1500:12:36
117EwaIwaniec78KK301000:25:1700:13:29
118DorotaLikowska115KTrucht Tarchomin TeamK301100:25:1700:13:07
119MichałSzczygieł187MM201500:25:2500:13:38
120LeszekGrabowski67MStare Babice BiegająM501200:25:2700:13:31
121MarcinMatuszewski128MM402400:25:3000:13:23
122AdamKarasiewicz88MM15400:25:3500:13:56
123ŁukaszCybulski35MM304100:25:3700:13:54
124MichalSpoczynski180MRK AthleticsM402500:25:3900:13:11
125LucynaPleśniar250KRK AthleticsK40700:25:3900:13:12
126PawełTurek201MM402600:25:4000:12:29
127KatarzynaKarasiewi87KK40800:25:4200:13:56
128PiotrCzepik39MczepikejrunM402700:25:5000:13:39
129DamianBechta15MM201600:25:5100:13:38
130JacekBajorek10MIZBI.PLM402800:25:52AZS00:12:31
131RenataGąsowska61KDREAM RUNK301200:25:5500:25:55
132DariaPuchnarewicz161KK40900:25:5600:14:01
133AnnaBurmajster-Dabrowska28K307 nie tylko w wodzieK401000:25:5700:13:19
134KatarzynaRogala165KK301300:25:5900:13:31
135AndrzejDąbrowski228MM60600:25:5900:13:36
136KatarzynaIstynowicz77KK301400:26:0000:13:01
137RafałJaśkiewicz82MM304200:26:0000:13:38
138MarekWróbel215MNiezrzeszony-ŁaskM60700:26:0500:13:46
139MirosławRzepka169Mi-SportM501300:26:0500:13:37
140ZuzannaBorkowska17KMamy ruszamyK301500:26:0600:13:42
141DianaKalisz-Wiśniewska85KK301600:26:0900:13:08
142JerzyMarszałek122MM501400:26:1300:13:19
143PawełGłuchowski62MM201700:26:1500:13:20
144ArekGrzeszczak75MM304300:26:1500:12:33
145PawełSzczepkowski186MARTEQUIPMENTM60800:26:1800:13:47
146KazimierzConder34MM60900:26:1800:13:47
147MateuszMateusiak126MM304400:26:2100:14:03
148GabrielaMróz138KAZS AWF KrosnoK20400:26:23AZS00:13:15
149MagdalenaZawadzka219KAKS Polonia WarszawaK301700:26:2500:13:30
150KacperMiszczak134MCarrefour Running TeamM304500:26:3100:13:04
151MichałFigiel54MM304600:26:3800:14:11
152BeataBurczyńska27KK401100:26:4000:13:18
153PawełLech112MM501500:26:4300:14:07
154MariuszKoperski95MBóbr TłuszczM402900:26:4600:13:06
155AnnaDobkowska47KKB GALERIA WarszawaK60200:26:4600:13:37
156ErykKowalski104MM15500:26:4700:13:17
157AgataRudnicka167KK401200:26:4700:13:46
158DariuszDymek256MM403000:26:4900:12:45
159KatarzynaCzubak242KK301800:26:5200:13:56
160AgnieszkaOsytek147KK401300:26:5300:14:00
161IgnacyGadzinowski58MM601000:26:5300:13:29
162ŁukaszSikorski227MZSS nr 105M201800:26:55Niepelno00:14:22
163RobertLenczewski226MZSS nr 105M201900:26:56Niepelno00:14:22
164MarcinSołtysiak179MM304700:27:0800:14:10
165KatarzynaDabrowska40KK301900:27:1300:14:10
166JustynaFojud56KWPRunningK302000:27:1400:14:24
167KrzysztofDudek246MM403100:27:1500:13:42
168JacekBorkowski18MM304800:27:2600:14:20
169FilipKożusznik255MBiegam z misjąM304900:27:2800:13:43
170JanGroszyk73MUrsynowskie ChomikiM403200:27:3100:14:58
171KamilaMateusiak125KK302100:27:3500:14:29
172AldonaSzymaniak190KK302200:27:5800:14:05
173IwonaSitarek173KPKO Bank PolskiK401400:28:0500:14:04
174ChristosGousias64MM305000:28:1300:14:08
175AnnaTurowska202KK20500:28:1500:15:00
176MarekSłodowy177MM305100:28:3400:13:35
177WiesławGralewicz69MM501600:28:3700:14:22
178DominikRudzki168MM305200:28:4000:15:06
179MartaLeonkiewicz113KK20600:28:4100:14:29
180AnnaKowalczyk102KK401500:28:4200:14:59
181PawełDąbrowski44MM403300:28:4500:14:08
182KatarzynaKaczmarek84KK302300:28:5200:14:49
183JoannaKilkowska91KK401600:28:5300:15:11
184TomaszBancerz12MM501700:29:0100:13:58
185MonikaNowak144KK401700:29:0400:14:58
186EdwardDela45MKB ERGOM601100:29:0600:15:33
187IzabelaZgłobicka222KK302400:29:0700:14:28
188KrzysztofRozwadowski248MLAKE PARK WILANÓWM202000:29:0700:14:12
189JacekBajorek10MIZBI.PLM403400:29:46AZS00:14:19
190MonikaMatuszewska127KPrzyszliśmy PopatrzećK401800:29:5900:15:11
191ArturBanasiak11MM202100:30:0200:15:19
192PawełBadzyński9MM403500:30:0200:15:21
193AleksandraAdamczyk2KSensiRunnersK302500:30:0600:15:21
194BeataSzafran184Kpump!TK401900:30:1900:16:04
195MarcinPetrycki154Mpump!TM403600:30:4700:16:01
196MichałAniszewski6MM202200:30:5600:15:19
197WaldemarPrędki159Mi-SportM601200:31:4100:16:06
198AgnieszkaZawadka218KK402000:31:4900:16:37
199OliwiaBohuszewicz237KK302600:31:5100:16:37
200IngaJarosz81KK402100:32:0500:16:52
201MonikaJanusz-Lorkowska259KK402200:32:2300:17:46
202MarekPudełko149MSPONTAN WOLAM403700:32:5400:17:46
203EugeniuszMoszkowicz136MKondycjaM601300:33:0300:16:35
204KingaKucharska108KK20700:33:1600:17:48
205EwelinaJanota80KK20800:33:1700:14:51
206MirosławaSmoczyk178KK402300:33:3500:17:24
207StanisławSiegieda172MM601400:33:4800:17:05
208JózefWizert212MM601500:33:5400:17:28
209AgnieszkaDobrzyńska49KDOGOŃ Grodzisk MazowieckiK302700:33:5400:17:22
210EwaSzymczak191KK402400:34:1400:18:44
211MartaBarszczewska14KK302800:34:1400:18:44
212DorotaWacławek205KK302900:34:1700:17:58
213AnnaMagryta118KK303000:34:2900:13:59
214DorotaWypych217KK303100:35:0300:16:47
215MagdalenaMroczek137KK303200:35:1600:18:44
216JacekMadejek257MZABIEGANI PO USZYM305300:37:2000:18:22
217TeresaTrawińska197KKoliber TeamK50100:40:1800:20:41
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć