Bieg Króla Jana III Sobieskiego 2017 - Bieg Główny - Wyniki
2017.06.18 10:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: Wyniki
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASKAT 1KAT 2POMIAR 1
1TomaszBlados187MWARSZAWIAKYM30100:16:1000:08:18
2ArkadiuszSzczotka184MM30200:16:3700:08:36
3DariuszKorzeniowski65MAccelerating PolandM40100:16:5900:08:42
4GrzegorzBarański9MRaiffeisen PolbankM30300:17:0600:08:43
5KarimAbu Nahia186MAZS UMK w ToruniuM20100:17:12AZS00:08:48
6ZbigniewMarzec87MDREAM RUNM30400:17:4300:08:53
7PiotrŻubiński176MAccelerating PolandM40200:17:5900:09:26
8MarcinMarszałek86MM30500:18:0000:09:29
9BartoszBrusiło203MMAMY RUSZAMYM30600:18:1000:09:22
10HubertDługołęcki31MM20200:18:1100:09:12
11MaciejCzekański193MM30700:18:1200:09:22
12BartoszWidzyński165MParkrun UrsynówM40300:18:1700:09:24
13KacperMiszczak102MCarrefour Running TeamM30800:18:1700:09:00
14TomaszPrzybysz117MM20300:18:3100:09:26
15TomaszCzechoski180MM30900:18:3200:09:27
16BogdanŚlepowroński150Mtruck show teamM301000:18:5200:09:59
17PawełKamiński59MM40400:19:0100:09:38
18RafałGrzeszak50MDOGOŃ Grodzisk MazowieckiM40500:19:0500:09:56
19ElaPeret188KK30100:19:1100:09:58
20MarcinMazurkiewicz95MM301100:19:1700:09:46
21AndreyKrasnapeutsau72MM50100:19:2200:10:04
22DariuszStrzałkowski179MZSS 105M20400:19:23Niepelno00:09:43
23MariuszSiejka191MKondycja PiasecznoM40600:19:3400:10:05
24MichałWiśniewski166MM301200:19:3500:09:47
25RadosławWypych204MMARATOŃCZYK.PLM40700:19:3800:10:16
26MaciejAntonowicz5Mdeaf runningM301300:19:42Niepelno00:09:52
27DanielKotzian67MM40800:19:4500:10:18
28TomaszAdamczyk2MM15100:19:5900:10:01
29SławomirStański142MTruck Schow TeamM50200:20:0000:10:21
30PiotrTeleon151MJacekBiega Running TeamM40900:20:0500:10:28
31ArturProkop182MKuropatwyM401000:20:0700:10:18
32JarosławDąbrowski201MMAMY RUSZAMYM301400:20:1000:10:13
33StanisławNowak205MM50300:20:1500:11:13
34IlonaBrusiło202KMAMY RUSZAMYK30200:20:2100:10:21
35RobertRewera122MPKO Bank PolskiM401100:20:2300:10:29
36KamilSołdacki139MBiegam z MisjąM20500:20:4100:10:44
37KrzysztofSerafińczuk130MM301500:20:4100:10:46
38TomaszSkrzypkowski135MM60100:20:4200:10:44
39DamianMikołajczewski101MM20600:20:4500:10:48
40MichałSztylko149MM301600:20:4600:10:59
41PrzemyslawJasek55MM20700:20:5300:11:08
42KarolinaKrajewska71KUKS MłodzikK15100:21:0000:10:40
43MichałPędzisz111MM301700:21:0300:10:59
44DominikMatyszczak93MKlub KENKOM15200:21:0700:11:13
45JakubŻuk198MM20800:21:1400:10:53
46ArturFerens37MM401200:21:1900:10:45
47MartaWolińska200KMAMY RUSZAMYK30300:21:2100:11:06
48ArkadiuszButor16M12tri.plM401300:21:2600:10:46
49JanKrypa74MFundacja LOTTOM60200:21:2800:11:07
50KrzysztofMatyszczak92MKlub KENKOM301800:21:3200:10:19
51JolantaCymborska21KNIKE+ RUN CLUBK30400:21:4400:10:59
52JustynaSkubisz-Dąbrowska136KK40100:21:4400:11:12
53AgataBruzi13KK20100:21:4700:11:12
54JerzyBabiński6MM50400:21:5700:11:10
55MariuszTyborowski159MM401400:22:1000:11:33
56JacekGregajtys48MM401500:22:1600:11:17
57LeszekSioch133MM20900:22:1800:11:48
58MichałŁodziński83MBiegacz AmatorM201000:22:1900:11:32
59ArkadiuszMiszczuk103MM50500:22:2500:11:51
60MarynaChadas17KG2A Active Team WarszawaK20200:22:2700:11:09
61AndrzejRowiński124MM50600:22:3800:11:59
62MałgorzataNiedziółka189KTRUCH SHOW TEAMK40200:22:4200:11:50
63JacekDabrowski27M307 nie tylko w wodzieM50700:22:4700:11:41
64MichałSzczygieł146MM201100:22:4800:12:05
65AndrzejSzerszeń147MM401600:22:5000:11:53
66MarekCzajkowski22MM401700:22:5300:11:56
67DamianBechta10MM201200:23:0000:11:28
68PaulinaMatuszewska91KK20300:23:0100:11:40
69DominikaPolak190KK20400:23:0200:12:22
70KarolinaGrabowska42KSTELLA TEAMK40300:23:0300:12:30
71FranciszekCierniak19MGrupa Biegowa CHTMOM15300:23:0700:11:46
72TomaszTusznio158MM201300:23:1100:11:44
73JarosławPłonka114MM401800:23:1300:11:55
74TomaszDrewnik34MM301900:23:1400:12:08
75Marcin SołtysiakSołtysiak140MM302000:23:1500:12:10
76JustynaPasieczyńska108KK30500:23:1600:11:40
77JanJezierski57MTrucht Tarchomin TeamM60300:23:2100:11:57
78MagdalenaPerchaluk181KK30600:23:2600:12:02
79AgnieszkaKulesza77KK20500:23:3900:11:49
80MaciejKrólczyński73MM302100:23:5100:11:45
81MarcinKasiński61MM302200:23:5700:11:18
82MichałWypych168MM302300:24:0200:12:49
83AniaSiwek134KK40400:24:0500:12:25
84JanuszBukowski1MStowarzyszenie Dać Siebie InnymM60400:24:0500:12:21
85MichałChałupka199MM302400:24:0900:12:50
86MaciejPiołunowicz113MBractwo Biegowe BGKM302500:24:1000:12:42
87MichałKwiatkowski79MM201400:24:1900:12:23
88MateuszMateusiak90MM302600:24:2200:12:35
89KamilaTrajnerowicz153KK30700:24:2300:11:58
90AnetaDolińska32KK20600:24:2500:12:46
91LeszekGrabowski43MStare Babice BiegająM50800:24:2800:12:30
92MarcinPopławski183MM302700:24:3400:12:56
93DorotaLikowska81KTrucht Tarchomin TeamK30800:24:3500:12:38
94MichałCierniak20MGrupa Biegowa CHTMOM401900:24:3500:12:46
95PatrykMatejak88MM201500:24:3600:12:47
96RafałJaśkiewicz56MM302800:24:4500:12:32
97JacekWalac162MM302900:24:4500:12:44
98TomaszGrabowski44MMetro WarszawskieM402000:24:5100:13:25
99AgnieszkaRedkiewicz121KCOR TEAMK30900:24:5300:12:44
100EdytaMichalska98KNIKE+ RUN CLUBK301000:24:5400:12:52
101DorotaSzabłowska144KPower TrainingK301100:24:5700:12:58
102KamilRogowski123MM303000:25:0600:13:17
103PiotrIwanowski54MM201600:25:0800:13:12
104EmilDróżdż35MM402100:25:0900:12:41
105MonikaGroberek192KK301200:25:2800:12:43
106DariaPuchnarewicz118KK40500:25:3100:12:59
107ArekGrzeszczak51MM303100:25:3100:13:38
108MarlenaDziedzic36KTrucht Tarchomin TeamK40600:25:3800:13:16
109KrystynaPawelec109KDOGOŃ Grodzisk MazowieckiK60100:25:4300:13:28
110AgnieszkaSakowska129KFundacka Przetarty SzlakK20700:25:4600:13:12
111JanGroszyk49MUrsynowskie ChomikiM402200:26:0100:14:04
112AnnaBurmajster-Dabrowska15K307 nie tylko w wodzieK40700:26:0200:13:02
113SylwiaMieńkowska99KK301300:26:0800:13:04
114MarcinMieńkowski100MM303200:26:0800:13:04
115PiotrCzepik25MczepikejrunM402300:26:1200:13:37
116JacekBorkowski11MM303300:26:1900:13:24
117GabrielaMróz104K#MarcinSwiercTeamK20800:26:20AZS00:13:15
118BeataKwiatkowska78KK50100:26:2100:13:25
119ŁukaszSikorski178MZSS 105M201700:26:23Niepelno00:13:55
120MirosławRzepka128Mi-SportM50900:26:2300:13:40
121JoannaKowalczyk68KK20900:26:2500:13:07
122MagdalenaZawadzka172KAKS Polonia WarszawaK301400:26:2800:13:15
123KrzysztofRozwadowski195MLAKE PARK WILANÓWM201800:26:3400:12:53
124WiesławGralewicz46MM501000:26:3800:13:32
125PaulinaPosłajko115KK301500:26:4000:13:27
126MichałZdunek173MM303400:26:4500:13:54
127JustynaMajcher-Williams84KK40800:26:4700:13:31
128KatarzynaDąbrowska26KK301600:27:0000:14:01
129RobertLeczewski206MM201900:27:0300:13:55
130JakubMianowski96MM303500:27:0500:13:13
131KrzysztofKuchczynski76MM303600:27:0800:14:21
132AnnaMiązek97KBiegajaca Kasta Miedziowego MiastaK301700:27:0800:14:22
133EwaUrbańczyk160KMamy ruszamyK40900:27:1300:13:51
134FilipKożusznik70MBiegam z MisjąM303700:27:1800:13:27
135MarekWróbel167MNIEZRZESZONYM60500:27:2200:13:59
136MałgorzataGadomska38KK401000:27:3200:13:59
137PawełLech80MM501100:27:3900:14:36
138MariuszKoperski64MBóbr TłuszczM402400:28:0500:13:49
139EdwardDela30MKB ERGOM60600:28:0800:14:52
140AnnaTurowska157KK201000:28:1200:14:02
141WiolettaCieplińska18KK401100:28:1500:13:55
142DominikRudzki125MObozybiegowe.plM303800:28:1700:14:37
143AndrzejWaszkewicz163MPolandRunning.plM303900:28:3400:14:49
144JolantaKlusek63KK401200:28:5900:14:44
145OlgaGralewicz45KK201100:29:1300:14:50
146KatarzynaKaczmarek58KK301800:29:2200:15:07
147RafałGarbat40MCOR TEAMM304000:29:3900:12:51
148KacperSygit143MPraha - piżmo, co uwodzi i zniewalaM202000:29:4200:15:38
149JoannaKilkowska62KK401300:29:4500:15:10
150JacekBajorek7MIZBI.PLM402500:29:48AZS00:13:46
151IlonaKosno66KK201200:29:5100:15:38
152IzabelaZgłobicka174KK301900:29:5600:15:01
153KamilaMateusiak89KK302000:29:5800:15:11
154MartaCzas196KK201300:30:1000:15:06
155OlgaZaremba170KK201400:30:1300:15:49
156JacekKasica60MM402600:30:1600:15:06
157MaciejSobieraj138MM202100:30:5600:16:00
158AgataGadomska - Kotzian39KK401400:31:0900:16:05
159DariuszGoszcz177MZSS 105M202200:31:32Niepelno00:15:33
160WaldemarPrędki116Mi-SportM60700:32:3200:15:58
161IzabelaSzmigiel148KK201500:32:5500:16:05
162DorotaWacławek161KK302100:33:5100:17:22
163DorotaWypych169KK302200:33:5600:17:49
164MirosławaSmoczyk137KK401500:34:0000:17:33
165StanisławSiegieda132MM60800:34:3400:17:05
166FabHolistyle197KK302300:34:3800:17:34
167KingaKucharska75KK201600:34:4700:18:01
168AgnieszkaCzapska23KK201700:35:3800:17:26
169BartoszCzapski24MM202300:35:3800:17:26
170TeresaTrawińska154KKoliber TeamK50200:36:34Niepelno00:20:12
171AgnieszkaZawadka171KK401600:37:1500:19:16
172MarekFrenkel185MM402700:37:1500:19:16
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć