Bieg Wdzięczności 2017 - Bieg Główny - Wyniki
2017.06.03 18:30

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2
1DanielMikielski85MM2000:15:30
2KrzysztofZabielski158MKS PODLASIE TEAMM2000:15:43
3DariuszKorzeniowski55MAccelerating PolandM4000:16:54
4GrzegorzBarański10MRaiffeisen PolbankM3000:16:56
5MarcinTomczak127MM3000:17:12Niepelno
6PiotrŻubiński156MAccelerating PolandM4000:17:24
7ZbigniewMarzec79MDREAM RUNM3000:17:30
8TomaszPrzybysz102MM2000:17:40
9BartoszBrusiło171MMAMY RUSZAMYM3000:17:58
10PawełKamiński52MM4000:18:06
11RafałGarbat174MCOR TEAMM3000:18:12
12RobertMichalski84M12tri.plM3000:18:22
13BartoszWidzyński136MParkrun UrsynówM4000:18:31
1416200:18:50
15RadosławWypych154MMARATOŃCZYK.PLM4000:18:57
16WojciechSzota155MMARATONCZYK.PLM4000:19:01
17BogdanŚlepowroński149MTruck Show TeamM3000:19:03
1816100:19:19
19MarcinMazurkiewicz83MM3000:19:22
20MariuszSiejka153MKondycja PiasecznoM4000:19:25
21MarcinTroniarz131MDzikie_DzikiM4000:19:26
22SławomirStański120MTruck Schow TeamM5000:19:39
23KamilSołdacki117MBiegam z MisjąM2000:19:41
24MaciejAntonowicz7Mdeaf runningM3000:19:45Niepelno
25IlonaBrusiło172KMAMY RUSZAMYK3000:19:46
26AndreyKrasnapeutsau61MM5000:19:56
27KrzysztofSerafińczuk177MM3000:20:05
28ArkadiuszAdamiak5MCiechanówM1500:20:13
29DariuszStrzałkowski121MZSS nr 105M2000:20:15Niepelno
30KarolinaKrajewska60KUKS MłodzikK1500:20:27
31MichałSztylko125MM3000:20:31
32AgataTudek180KLDIK3000:20:45
33MichałPędzisz96MM3000:21:05
34JustynaSkubisz-Dąbrowska115KK4000:21:07
35JanKrypa64MFundacja LOTTOM6000:21:08
36Dawid PiotrBrodowski14Mttkf promyk ciechanówM3000:21:11
37MichałKaczmarek152MM3000:21:12
38DominikMatyszczak166MKENKOM1500:21:16
39JolantaCymborska26KNIKE+ RUN CLUBK3000:21:23
40ArkadiuszButor21M12tri.plM4000:21:34
41RobertAdamiak4MCiechanówM4000:21:37
42LeszekSioch112MM2000:21:45
43JerzyBabiński8MM5000:21:57
44AgataBruzi16KK2000:21:59
45MarcinPyra104MM2000:22:00
46KrzysztofMatuszczak165MKENKOM3000:22:03
47ArturFerens36MM4000:22:18
48MarekCzajkowski27MM4000:22:22
49WojciechPerzyna146MM2000:22:23
50DamianMatyszczak164MKENKOM1500:22:27Niepelno
51JustynaPasieczyńska93KK3000:22:36
52MichałSzczygieł122MM2000:22:43
53DamianBechta12MM2000:22:46
54TomaszDrewnik34MM3000:22:46
55MałgorzataNiedziółka150KTRUCK SHOW TEAMK4000:22:47
56AndrzejSzerszeń123MM4000:22:48
57JacekGregajtys45MM4000:22:49
58KatarzynaOlszewska151KK3000:22:51
59MichalCierniak25MGrupa Biegowa CHTMOM4000:22:52
60AgnieszkaKulesza66KK2000:22:54
61MateuszBaron11MM2000:23:02
62KamilaTrajnerowicz128KK3000:23:08
63FranciszekCierniak24MGrupa Biegowa CHTMOM1500:23:09
64MichałPrask175MMetro WarszawskieM3000:23:13
65SylwiaRadej105KK3000:23:33
66Marcin SołtysiakSołtysiak118MM3000:23:37
67MariuszPadziński92Mi-SportM4000:23:40
68MarynaChadas22KG2A Active Team WarszawaK2000:23:43
69MonikaCielibała23KK2000:23:46
70ArkadiuszMiszczuk87MM5000:23:49
71EmilDuch35MJB WarsawM3000:23:53
72AniaSiwek113KK4000:23:55
73AgnieszkaSakowska110KFundacja Przetarty SzlakK2000:24:08
74MonikaBrulińska15KBiegam W SfetszeK4000:24:13
75MateuszMateusiak82MM3000:24:15
76KarolinaGrabowska41KSTELLA TEAMK4000:24:16
77MichałWypych139MM3000:24:17
78TomaszGrabowski43MMetro WarszawskieM4000:24:22
79KacperMiszczak86MCarrefour Running TeamM3000:24:26
80ŁukaszSikorski111MZSS nr 105M2000:24:35Niepelno
81JacekDabrowski30M307 nie tylko w wodzieM5000:24:37
82MagdalenaPelinko95KTEAM Biegaj pod okiem treneraK3000:24:42
83PatrykMatejak80MM2000:24:44
84RafałJaśkiewicz50MM3000:24:45
85TytusGruszczyński176MBIEGAM Z MISJĄM3000:24:54
86MichałKwiatkowski69MM2000:24:59
87LeszekGrabowski42MStare Babice BiegająM5000:25:04
88AgnieszkaRedkiewicz173KK3000:25:12
89BeataKwiatkowska68KK5000:25:21
90JanuszBukowski1MSTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMM6000:25:26
91DariaPuchnarewicz103KK4000:25:32
92AnnaPietruszka169KMAMY RUSZAMYK3000:25:37
93MagdalenaZawadzka143KAKS Polonia WarszawaK3000:25:41
94DorotaLikowska70KTrucht Tarchomin TeamK3000:25:44
95MarekWróbel138MNIEZRZESZONYM6000:25:46
96PawełAdamiak3MM5000:26:00
97KatarzynaDabrowska29KK3000:26:24
98JoannaKowalczyk56KK2000:26:28
99JacekBorkowski13MM3000:26:29
100ZbigniewRodak106MM5000:26:30
101AnnaBurmajster-Dabrowska20K307 nie tylko w wodzieK4000:26:31
102OlenaBudarina18KK3000:26:32
103MirkaWęgrzynek135KK4000:26:40
104JanGroszyk46MUrsynowskie ChomikiM4000:26:43
105MirosławRzepka109Mi-SportM5000:26:44
106EwaIwaniec48KK3000:26:46
107AgataRudnicka107KK4000:26:47
108MariuszKoperski54MBóbr TłuszczM4000:26:51
10916300:26:56
110BartoszMłodzikowski148MM3000:26:59
111PiotrCzepik28MM4000:27:27
112PawełPodwysocki100MBiegam z MisjąM4000:27:36
113FilipKożusznik59MBiegam z MisjąM3000:27:39
114JerzyMarszałek77MM5000:27:42
115DariuszGoszcz40MZSS nr 105M2000:27:47Niepelno
116AgataWiertel137KBiegnę, żeby Bartek mógł biegaćK3000:27:55
117KamilaMateusiak81KK3000:28:09
118MartaGawrysz37KK3000:28:21
119EdwardDela33MKB ERGOM6000:28:26
120KrzysztofRozwadowski157MLAKE PARK WILANÓWM2000:28:38
121JulitaRudolf108KK4000:28:39
122MariuszWłodarczyk179MPOMALU.DOPRZODU.COMM2000:28:39Niepelno
123BartłomiejKożusznik58MBiegam z MisjąM2000:28:39
124KatarzynaZalewska141KNIKE+ RUN CLUBK3000:28:41
125PawełDąbrowski32MM4000:29:11
126JacekBajorek9MIZBI.PLM4000:29:13AZS
127RomanMarek74MIPNM5000:29:27
128AnnaTurowska132KK2000:30:14
129KatarzynaLipińska71KK3000:30:20
130JoannaGoska39KK3000:30:22
131DanielGrążka44MIPNM3000:30:27
13216700:30:31
133MichałBuczkowski17MM3000:30:31
134UlaKowalska57KK3000:30:33
135KatarzynaKrupa63KK3000:30:59
136AnnaMucha88KK2000:32:01
137IzabelaMarszałek75KEnterAir Runners ClubK3000:32:24
138MarcinMarszałek76MM3000:32:24
139DorotaWypych140KK3000:32:26
140WaldemarPrędki101Mi-SportM6000:32:56
141NataliaKielak53KNatalia Biega Jak SzalonaK2000:33:02
142AgnieszkaOsytek91KK4000:33:03
143DorotaWacławek134KK3000:33:43
144TamaraDanielczyk31KK2000:34:24
145MirosławaSmoczyk116KK4000:34:47
146KingaKucharska65KK2000:35:55
147AgnieszkaZawadka142KK4000:36:51
148MarekFrenkel178MM4000:36:51
149TeresaTrawinska129KKoliber TeamK5000:40:16Niepelnosprawni
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć