MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy - Lista uczestników
2017.10.28 12:00

235 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Andrzej Marcjanik 1967 Nidzica Biega Nidzica
2 Piotr Krzywieński 1972 Nidzica Biega Nidzica
3 Piotr Szczepaniak 1968 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
4 Arkadiusz Prusik 1982 Nidzica Biega Nidzica
5 Wojciech Żulczyk 1959 Nidzica Biega Nidzica
6 Dominik Drażba 1987 Serduszko Team Ełk Stare Juchy
7 Bożena Żbikowska 1980 Nidzica Biega Nidzica
8 Kacper Leśny 1979 Działdowo
9 Krzysztof Kujawa 1974 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
10 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
11 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
12 Gabriel Łukaszewski 1988 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
13 Marcin Zapadka 1983 Jedwabno
14 Anna Hojnacka 1980 Nidzica Biega Nidzica
15 Jacek Żebrowski 1984 Kierźliny
16 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
17 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
18 Maciej Nowakowski 1980 Warszawa
19 Adam Krzeminski 1981 Warszawa
20 Marcin Krzeminski 1986 Warszawa
21 Piotr Piechna 1984 Warszawa
22 Marcin Klein 1983 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
23 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
24 Kamil Olszewski 1994 Nidzica Biega Nidzica
25 Fabian Clajot 1993 FC Grabowa Olsztyn
26 Wiesław Stasiukiewicz 1964 Nidzica Biega Nidzica
27 Mariusz Jaworski 1990 Nidzica Biega Nidzica
28 Lech Leszczyński 1954 Przasnysz
29 Alicja Kępa 1988 Kozłowo
30 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
31 Adam Szok 1973 Skazani na sukces Olsztyn
32 Barbara Jeszko 1973 Nidzica Biega Nidzica
33 Artur Szarmacher 1986 Działdowo
34 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
35 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
36 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
37 Marcin Getek 1982 Serduszko Team Ełk Ełk
38 Jan Janiszewski 1951 Radomin
39 Miguel Adao 1977 Warszawa
40 Krzysztof Golmanowski 1978 Kurzętnik Biega Sugajenko
41 Piotr Machul 1983 Olsztyński Klub Sportów Wodnych Olsztyn
42 Anna Ławicka 1990 Rozbiegane Działdowo Działdowo
43 Ewa Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
44 Dawid Frejtag 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Giżycko
45 Witold Krotowski 1984 IŁAWA BIEGA Iława
46 Marcin Pudlis 1983 Mikołajki
47 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
48 Zbigniew Rojewski 1978 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz
49 Zbigniew Gorząch 1961 Ciechanów
50 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
51 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
52 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
53 Agnieszka Bloch 1971 Olsztyn
54 Karol Malonek 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
55 Paweł Chyziński 1993 VEL-DĄBRÓWNO Dąbrówno
56 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
57 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
58 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
59 Karolina Kundys 1983 Warszawa
60 Piotr Baranowski 1999 Nidzica Biega Nidzica
61 Krzysztof Matuszewski 1958 Nidzica Biega Nidzica
62 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
63 Iwona Bandurska 1983 Filice
64 Sebastian Szarmacher 1983 Działdowo
65 Lech Rytwinski 1948 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
66 Renata Wiśniewska 1981 Olsztyn
67 Małgorzata Kijko 1981 Olsztyn
68 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
69 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
70 Mariusz Kozicki 1985 Nidzica Biega Nidzica
71 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
72 Andrzej Lubiejewski 1973 Pustki
73 Joanna Filipczyk 1972 Ostróda Runners Ostróda
74 Radosław Witkowski 1987 Mazovia Proactiv Ciechanów
75 Tomasz Pisarski 1992 Nidzica Biega Nidzica
76 Tomasz Zieliński 1976 Team Kopeć Olsztyn
77 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
78 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
79 Katarzyna Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
80 Janusz Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
81 Darosław Spyła 1964 Serduszko Team Ełk Ełk
82 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
83 Liwia Warmińska-Hinz 1984 Free Runners Olsztyn
84 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
85 Marcin Brzózka 1981 Ostróda
86 Krzysztof Wierzbowski 1982 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
87 Małgorzata Fijałkowska 1985 Biegam U KOLESI Nowe Miasto Lubawskie
88 Jarosław Drząszcz 1984 Nidzica Biega Gdańsk
89 Dariusz Dąbrowski 1978 Mazovia Proactiv Ciechanów
90 Wojciech Koszewski 1970 Nidzica Biega Nidzica
91 Henryk Marek 1947 Warszawa
92 Bożena Frydrych 1957 Warszawa
93 Michał Kopistecki 1982 Lubawa
94 Agnieszka Zawadzka 1985 Ciechanów
95 Stanisław Zawadzki 1952 Ciechanów
96 Katarzyna Karpińska 1977 Nidzica Biega Nidzica
97 Martyna Wilczewska 1991 Biegam U KOLESI Dębień
98 Paweł Witkowski 1989 Nidzica
99 Jerzy Laszczak 1961 URWIS BIEGA Olsztyn
100 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
101 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
102 Jacek Szczygłowski 1971 Team Kopeć Morąg
103 Marek Grabowski 1965 Budimex Olsztyn
104 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
105 Dariusz Dobrzyński 1976 Nidzica
106 Izabela Januszewska 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
107 Karol Januszewski 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
108 Ela Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
109 Dariusz Pielenc 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
110 Maciej Kowaliński 1985 Mazovia ProActiv Ciechanów
111 Natalia Głaszczka 1991 Mazovia Proactiv Ciechanów
112 Sylwia Górna Piskorz 1985 Mazovia ProActiv Ciechanów
113 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Marzęcice
114 Kamila Pawłowska 2000 Kurzętnik Biega Marzęcice
115 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
116 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
117 Andrzej Pisarski 1956 IŁAWA BIEGA Iława
118 Agnieszka Nazarewicz 1980 Rozbiegane Działdowo Działdowo
119 Artur Szczepkowski 1977 Nidzica Biega Nidzica
120 Renata Pytel 1969 Mazovia Proactiv Ciechanów
121 Marek Dzięgielewski 1962 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Dłużniewo
122 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
123 Jakub Bróździński 1995 Spławiki Team Szkotowo
124 Anna Lachowicz-Pianka 1972 Nidzica Biega Nidzica
125 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
126 Rafał Kołakowski 1977 Działdowo
127 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
128 Monika Wdowiak 1975 Nidzica Biega Nidzica
129 Bogdan Szczepański 1965 Kozłowo
130 Klara Ruszkowska-Rosłan 1984 Żórawski Team Warszawa
131 Tomasz Krzysztof Wolszczak 1957 Maróz
132 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
133 Marta Szwejkowska-Dudziec 1986 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
134 Marcin Dudziec 1984 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
135 Martyna Dudziec 2001 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
136 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
137 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
138 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
139 Joanna Paczkowska 1978 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
140 Lech Lenckowski 1986 Biegam U KOLESI Gdańsk
141 Paweł Moskal 1997 Kurzętnik Biega Kurzętnik
142 Radosław Marchlewski 1986 Kurzętnik Biega Marzęcice
143 Tomasz Ostaszewski 1976 reklamawwindach.pl Olsztyn
144 Mateusz Tułodziecki 1995 Grodziczno
145 Bogusław Kulesza 1959 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
146 Małgorzata Kulesza 1965 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
147 Krzysztof Jakielski 1990 Montowo
148 Ewa Rzepka 1977 Wielki Głęboczek
149 Andrzej Rzepka 1974 Wielki Głęboczek
150 Mariola Sudzińska 1976 AKM Olsztyn Olsztyn
151 Łukasz Wiśniewski 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
152 Andrzej Rudziński 1974 Młynago Jonkowo
153 Jarosław Gil 1987 Młynago Jonkowo
154 Iwona Soliwoda 1983 KLUB BIEGOWY JURUND SZCZYTNO Szczytno
155 Sylwia Majewska 1978 KLUB BIEGOWY JURUND SZCZYTNO Szczytno
156 Wawrzyniec Szejko 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
157 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Dźwierzuty
158 Jan Mucha 1959 Olsztyn
159 Piotr Domżalski 1990 Spławiki Team Nidzica
160 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
161 Robert Borowski 1979 Team Kopec Nidzica
162 Patrycja Kawałko 1974 Team Kopeć Nidzica
163 Dariusz Sójka 1980 Uzdowo Uzdowo
164 Wiesław Oryl 1958 Pułtusk
165 Sebastian Oryl 1997 Pułtusk
166 Andrzej Kamiński 1954 Team Kopeć Iława
167 Jacek Wróblewski 1981 Mazowia ProActiv Ciechanów
168 Magdalena Zielińska 1982 Team Kopeć Olsztyn
169 Piotr Pyszniewski 1965 Glinojeck
170 Bożena Pyszniewska 1974 Glinojeck
171 Anna Mikołajewska 1963 Jednorożec robi co może Lipa
172 Przemysław Gajewski 1983 Rozbiegane Działdowo Działdowo
173 Wiesław Rychter 1954 Buchalter Elbląg
174 Maja Parzych 1992 Szczytno
175 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
176 Paweł Czuba 1974 Rozbiegane Działdowo Działdowo
177 Andrzej Pogorzelski 1967 Mazovia Proactiv Ciechanów
178 Agnieszka Tkacz 1980 Ruśki Team Ruś
179 Dariusz Tkacz 1973 Ruśki Team Ruś
180 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Pelnik
181 Tomasz Jerzok 1975 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
182 Robert Adamiak 1969 Ciechanów Ciechanów
183 Arkadiusz Adamiak Adamiak 1998 ttkf promyk ciechanów Ciechanów
184 Kamil Oszczęda 2001 Nidzica Biega Nidzica
185 Cezary Kurjata 1979 Mazowia ProActiv Ciechanów
186 Ryszard Marut 1954 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanow
187 Zenon Lewandowski 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanow
188 Andrzej Świercz 1968 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Płońsk
189 Stanisław Grabowski 1954 TKKF PROMYK CIECHANÓW Leśniewo Dolne
190 Artur Zdrojewski 1976 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
191 Kamil Krętkowski 1991 Ciechanów
192 Dawid Piotr Brodowski 1979 TKKF PROMYK CIECHANÓW Nosarzewo Borowe
193 Adam Płoski 1988 T4B Bike Team Ciechanów
194 Anna Krętkowska 1993 Ciechanów
195 Kamil Kołodziejski 1990 Szczytno
196 Jacek Prokop 1974 Biegam U KOLESI Ostaszewo
197 Jerzy Tumiłowicz 1951 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Licze
198 Rafał Mutke 1986 Olsztynek
199 Marta Ambrosewicz-Walacik 1985 Olsztyn
200 Marek Walacik 1983 Olsztyn
201 Anna Pączyńska 1983 Olsztyn
202 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
203 Krzysztof Matusiak 1977 Skazani na sukces Ostróda
204 Adam Kwiatkowski 1971 Nadleśnictwo Jedwabno Olsztyn
205 Celina Kaszubska 1977 Nidzica Biega Wichrowiec
206 Marek Kowalczyk 1969 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
207 Witold Tarnowski 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
208 Zbigniew Załęcki 1974 Team Kopeć Olsztynek
209 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
210 Sławomir Kubiński 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
211 Maria Gajewska 1989 Skazani na sukces Ostróda
212 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
213 Marek Maculewicz 1970 URWIS BIEGA Nidzica
214 Marcin Siudej 1984 Dąbrowski Team Mrągowo
215 Rafał Kot 1979 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
216 Małgorzata Baryła 1993 Młynago Olsztyn
217 Józef Zdunek 1964 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
218 Grzegorz Gidaszewski 1983 Wika Polska Włocławek
219 Szymon Brzozowski 1981 Wika Polska Włocławek
220 Rafał Milewski 1989 15 MAZURSKI BATALION SAPEROW/15GBZ Orzysz
221 Stanisław Białas 1955 Pułtusk
222 Mariusz Żywiec 1971 KS NEONET Olsztyn
223 Marcin Skolmowski 1979 KS NEONET Warszawa
224 Piotr Świat 1972 KS NEONET Olsztyn
225 Monika Brzózka 1986 KS NEONET Dobre Miasto
226 Dariusz Poliński 1966 KS NEONET Radostowo
227 Bogdan Rycerski 1971 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Iłowa
228 Beata Sznajder 1969 Pisz
229 Aleksandra Dołęgowska 1991 Brodnica
230 Mariusz Rutkowski 1983 Płock
231 Gosia Danielak 1985 Płock
232 Zdzisław Sztejna 1961 Jedwabno
233 Maciej Fydrych 1982 Nidzica Biega Nidzica
234 Marta Apczyńska 1993 Brodnica
235 Jakub Szpręgel 1992 Nidzica
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć