Kamienna Góra Cross z Nadleśnictwem Kudypy - Lista uczestników
2017.10.07 12:00

91 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Arkadiusz Prusik 1982 Nidzica Biega Nidzica
2 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
3 Dominik Drażba 1987 Serduszko Team Ełk Stare Juchy
4 Marcin Klein 1983 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
5 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
6 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
7 Marek Grabowski 1965 Budimex Olsztyn
8 Alicja Kępa 1988 Kozłowo
9 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
10 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
11 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
12 Anna Pohlid-Doda 1983 MRA RUN Susz
13 Rafał Młodawski 1977 MRA RUN Susz
14 Bożena Żbikowska 1980 Nidzica Biega Nidzica
15 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
16 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
17 Janusz Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
18 Piotr Szczepaniak 1968 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
19 Katarzyna Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
20 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
21 Jan Janiszewski 1951 Radomin
22 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
23 Krzysztof Golmanowski 1978 Kurzętnik Biega Sugajenko
24 Agnieszka Nazarewicz 1980 Rozbiegane Działdowo Działdowo
25 Ewa Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
26 Marcin Pudlis 1983 Mikołajki
27 Rafał Szymborski 1992 BKS Wataha Warszawa Góra
28 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
29 Maciej Nowakowski 1980 Warszawa
30 Adam Krzeminski 1981 Warszawa
31 Marcin Krzeminski 1986 Warszawa
32 Mariusz Witkowski 1971 Są Wolniejsi Olsztyn
33 Kamil Chodorowicz 1989 Team Kopeć Morąg
34 Adam Szok 1973 Skazani na sukces Olsztyn
35 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
36 Arkadiusz Stępień 1969 Olsztyn
37 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
38 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
39 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
40 Ela Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
41 Monika Dąbrowska 1984 Olsztyn
42 Martyna Wilczewska 1991 Biegam U KOLESI Dębień
43 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Łukta
44 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
45 Jacek Szczygłowski 1971 Team Kopeć Morąg
46 Jakub Bróździński 1995 Spławiki Team Szkotowo
47 Artur Szczepkowski 1977 Nidzica Biega Nidzica
48 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Marzęcice
49 Paweł Chyziński 1993 VEL-DĄBRÓWNO Dąbrówno
50 Izabela Januszewska 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
51 Karol Januszewski 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
52 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
53 Darosław Spyła 1964 Serduszko Team Ełk Ełk
54 Marek Mariański 1952 Olsztyn
55 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
56 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
57 Andrzej Jerszewski 1994 Są Wolniejsi Morąg
58 Marek Wiśniewski 1967 Są Wolniejsi Ostróda
59 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
60 Kamila Pawłowska 2000 Kurzętnik Biega Marzęcice
61 Monika Pieslak 1991 Sa wolniejsi Purda
62 Jan Krawczyk 1986 Biegam Bo Tak Wyszło Korsze
63 Angelika Jakubiec 1998 Serduszko Team Ełk Ełk
64 Ewa Rzepka 1977 Wielki Głęboczek
65 Andrzej Rzepka 1974 Wielki Głęboczek
66 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
67 Marek Dzięgielewski 1962 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Dłużniewo
68 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
69 Lech Rytwinski 1948 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
70 Lech Rytwinski 1948 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
71 Jan Nieściór 1968 Stękiny Stękiny
72 Mieczysława Nieściór 1970 Stękiny Stękiny
73 Adam Kwiatkowski 1971 Nadleśnictwo Jedwabno Butryny
74 Marcin Getek 1982 Serduszko Team Ełk Ełk
75 Dariusz Hanas 1971 Drużyna Wilka Olsztyn
76 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
77 Jacek Tkacz 1980 Team Kopeć Olsztyn
78 Rafał Olkowski 1979 Lidzbark Warmiński
79 Paweł Moskal 1997 Kurzętnik Biega Kurzętnik
80 Małgorzata Mieczkowska 1981 Olsztyn
81 Krzysztof Matusiak 1977 Skazani na sukces Ostróda
82 Dorota Żebrowska 1993 Są Wolniejsi Żabi Róg
83 Tomasz Krzysztof Wolszczak 1957 Maróz
84 Tomasz Ostaszewski 1976 reklamawwindach.pl Olsztyn
85 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
86 Maciej Dąbrowski 1994 Giedajty
87 Aleksandra Matejek 1990 adidas Runners Warszawa
88 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
89 Rafał Wronowski 1986 Banie Mazurskie
90 Dariusz Sójka 1980 Uzdowo Uzdowo
91 Aleksandra Siwczak 1983 Team Kopeć Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć