III KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek - Lista uczestników
2017.07.15 12:00

153 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Monika Jackiewicz 1992 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Lubawa
2 Artur Olejarz 1988 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Zielona Góra
3 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
4 Dominik Drażba 1987 Serduszko Team Ełk Stare Juchy
5 Sonia Kamińska 1987 ananASy Warszawa
6 Adam Stępień 1981 ananASy Warszawa
7 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
8 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
9 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
10 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
11 Przemysław Królak 1978 TeamKopeć Węgorzewo
12 Wiesław Stasiukiewicz 1964 Nidzica Biega Nidzica
13 Tomasz Krzysztof W 1957 Maróz
14 Luiza Czyrko 1983 Team Kopeć Olsztyn
15 Dariusz Piotrowski 1968 NKS Aby Dobiec Olsztyn
16 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
17 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
18 Jerzy Laszczak 1961 UrWiS Olsztyn Olsztyn
19 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
20 Bogusław Kulesza 1959 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
21 Małgorzata Kulesza 1965 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
22 Rafał Mutke 1986 Olsztynek
23 Bożena Żbikowska 1980 Nidzica Biega Nidzica
24 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
25 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
26 Wioletta Ropiak 1975 Nutripol Olsztyn
27 Tomasz Ropiak 1971 Olsztyn
28 Janusz Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
29 Katarzyna Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
30 Olga Decyk 1979 Straumgjerde
31 Ronny Johansen 1979 Stranda
32 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
33 Agata Filipowska 1998 Team Kopeć Olsztynek
34 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
35 Martyna Wilczewska 1991 Biegam U KOLESI Dębień
36 Maciej Mielęcki 1967 Olsztyn
37 Olga Bartnikowska 1977 Team Kopeć Olsztyn
38 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
39 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
40 Jan Krawczyk 1986 Biegam Bo Tak Wyszło Korsze
41 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
42 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
43 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
44 Lech Rytwinski 1948 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
45 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
46 Katarzyna Laskowska 1992 Rowerowa Lubawa Lubawa
47 Paweł Jakubowski 1990 Rowerowa Lubawa Lubawa
48 Andrzej Pisarski 1956 IŁAWA BIEGA Iława
49 Daniel Jędraszek 1986 Małe Leźno
50 Marek Grabowski 1965 Budimex Olsztyn
51 Ewa Rzepka 1977 Wielki Głęboczek
52 Izabela Januszewska 1984 Grodziczno
53 Karol Januszewski 1984 Grodziczno
54 Marcin Klein 1983 Nowe Miasto Lubawskie
55 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
56 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
57 Maciej Zasada 1983 Olsztyn
58 Marcin Pudlis 1983 Mikołajki
59 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
60 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
61 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
62 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
63 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
64 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
65 Ryszard Ropiak 1944 KURPIE Myszyniec Myszyniec
66 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
67 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
68 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa
69 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
70 Alicja Kępa 1988 Kozłowo
71 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
72 Sebastian Świderski 1983 Olsztyn
73 Agnieszka Nazarewicz 1980 Rozbiegane Działdowo Działdowo
74 Mateusz Bogusz 1989 Kwidzyn
75 Marta Pszczoła 1990 M&M RUNTEAM Olsztyn
76 Michał Wojnicz 1988 M&M RUNTEAM Olsztyn
77 Daniel Bogusz 1995 Olsztynek
78 Robert Dziak 1984 Olsztyn
79 Marek Mariański 1952 Olsztyn
80 Andrzej Bogucki 1993 Dywity
81 Anna Lachowicz-Pianka 1972 Nidzica Biega Nidzica
82 Ewa Kobylińska 1985 Nidzica
83 Maciej Fydrych 1982 Nidzica Biega Nidzica
84 Tomasz Zieliński 1976 Team Kopeć Olsztyn
85 Krzysztof Golmanowski 1978 Kurzętnik Biega Sugajenko
86 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
87 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
88 Łukasz Kamiński 1990 Biegam U KOLESI Dębień
89 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
90 Barbara Jeszko 1973 Nidzica Biega Nidzica
91 Natalia Zabłotna 1992 Olsztyn
92 Jarosław Łaszkowski 1971 Pelnik
93 Adam Szok 1973 Skazani na sukces Olsztyn
94 Rafał Kołakowski 1977 Działdowo
95 Jan Gola 1984 Olsztynek
96 Adam Doliwa 1965 Olsztyn
97 Urszula Doliwa 1978 Olsztyn
98 Paweł Świętosławski 1981 Olsztyn
99 Elżbieta Ciećko 1991 Dobre Miasto
100 Kamila Pawłowska 2000 Kurzętnik Biega Marzęcice
101 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Marzęcice
102 Jan Janiszewski 1951 Nidzica
103 Darek Stypiński 1976 Efekt War-Ma Olsztyn
104 Mariusz Bińczycki 1980 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Podsmardzewo
105 Jakub Bróździński 1995 Spławiki Team Napiwoda
106 Tomasz Pasymowski 1998 Spławiki Team Olsztyn
107 Andrzej Rzepka 1974 Biegam U KOLESI Wielki Głęboczek
108 Paweł Chyziński 1993 VEL-DĄBRÓWNO Dąbrówno
109 Mariusz Witkowski 1971 Bieg na 6 łap. Olsztyn
110 Andrzej Szewczak 1959 Pajewo
111 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice
112 Robert Mazurowski 1980 Iława
113 Robert Kaczorek 1998 Kurzętnik Biega Jastrzębie
114 Tomasz Kuźniarski 1995 Kurzętnik Biega Brodnica
115 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
116 Marcin Samulewicz 1980 Olsztyn
117 Krzysztof Karolewski 1982 Pszczółkowski Team Olsztyn
118 Daniel Mocek 1996 KS Maków Biega Dobrzankowo
119 Jacek Borkowski 1980 Olsztyn
120 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
121 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
122 Krzysiek Żebrowski 1990 KS Maków Biega Maków Mazowiecki
123 Jacek Szczygłowski 1971 Team Kopeć Morąg
124 Kamil Głogowski 1987 Ostróda
125 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
126 Wojciech Wobolewicz 1968 Team Kopeć Olsztyn
127 Grzegorz Kuznicki 1978 Kieźliny
128 Piotr Czaplicki 1977 Free Runners Olsztyn
129 Jarosław Janiszewski 1979 KS Maków Biega Maków Mazowiecki
130 Paweł Kurmin 1987 Free Runners Olsztyn
131 Grzegorz Kuźnicki 1978 Olsztyn
132 Darosław Spyła 1964 Serduszko Team Ełk Ełk
133 Arkadiusz Dziuma 1979 swinka racka team Sopot
134 Joanna Kurlenda 1986 Elbląg
135 Patryk Książek 1981 pwpw Warszawa
136 Daniel Jewartowski 1990 Rybno
137 Marta Apczyńska 1993 Brodnica
138 Kamil Kołodziejski 1990 Szczytno
139 Andrzej Jerszewski 1994 Morag
140 Adrian Sarol 1989 Olsztyn
141 Marzena Busler 1980 Glasgow runners club Łęgajny
142 Marta Ruszczyńska 1978 KS Maków Biega Przasnysz
143 Tomasz Filipowicz 1986 KS Maków Biega Budki
144 Agnieszka Tkacz 1980 Ruśki Team Ruś
145 Dariusz Tkacz 1973 Ruśki Team Ruś
146 Krzysztof Kłosowski 1980 Dąbrówno
147 Wojtek Kosewski 2006 Warszawa
148 Dariusz Sójka 1980 Uzdowo
149 Rafał Wronowski 1986 Banie Mazurskie
150 Albert Wronowski 1999 Banie Mazurskie
151 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
152 Patrycja Kawałko 1974 Team Kopeć Nidzica
153 Robert Bigus 1979 Mont Blanc Team Stare Jabłonki
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć