Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica - II edycja - Lista uczestników
2017.03.12 12:00

173 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
2 Leszek Mikuć 1959 Biegam dla przyjemności Jonkowo
3 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark
4 Monika Tuszyńska 1976 Kurzętnik
5 Marcin Skibniewski 1989 Nidzica Biega Nidzica
6 Artur Szczepkowski 1977 Nidzica Biega Nidzica
7 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
8 Alicja Kępa 1988 Kozłowo
9 Rafał Licznerski 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
10 Ewa Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
11 Darek Stypiński 1976 Efekt War-Ma Olsztyn
12 Żaneta Luda 1986 Bartniczka
13 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
14 Katarzyna Gołębczyk 1982 Nidzica Biega Nidzica
15 Beata Gołębczyk 1997 Nidzica Biega Nidzica
16 Ewa Rzepka 1977 Wielki Głęboczek
17 Andrzej Rzepka 1974 Wielki Głęboczek
18 Patryk Adamski 1990 Olsztyn
19 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
20 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
21 Paweł Jakubowski 1990 Rowerowa Lubawa Lubawa
22 Katarzyna Laskowska 1992 Rowerowa Lubawa Lubawa
23 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
24 Dorota Gierz 1960 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
25 Ewa Korwin-Piotrowska 1973 UrWiS Olsztyn Olsztyb
26 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
27 Arkadiusz Prusik1 1982 Nidzica Biega Nidzica
28 Barbara Jeszko 1973 Nidzica Biega Nidzica
29 Rafał Wiśniewski 1988 Pszczółkowski Team Bartąg
30 Paweł Aszkiełowicz 1984 Pszczółkowski Team Olsztyn
31 Grzegorz Pyracki 1974 Nidzica
32 Anna Kwiecień 1975 Nidzica
33 Bogusław Kulesza 1959 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
34 Monika Wdowiak 1975 Nidzica Biega Nidzica
35 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
36 Wojciech Szczepański 1965 Sarnowo
37 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
38 Mariusz Ciesielski 1965 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
39 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
40 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
41 Tomasz Hermann 1978 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
42 Mateusz Kiszelewski 1989 Lubawa
43 Przemysław Kozikowski 1986 Olsztyn
44 Martyna Wilczewska 1991 Biegam U KOLESI Dębień
45 Agata Filipowska 1998 Team Kopeć Olsztynek
46 Bartosz Kicziński 1984 Brodnica Biega Brodnica
47 Tomasz Zieliński 1976 Team Kopeć Olsztyn
48 Marcin Kasprowicz 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
49 Wioletta Kasprowicz 1991 Rozbiegane Działdowo Działdowo
50 Karolina Romanowska 1988 Nidzica Biega Nidzica
51 Maciej Fydrych 1982 Nidzica Biega Nidzica
52 Kamil Olszewski 1994 Nidzica Biega Nidzica
53 Tomasz Nąć 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
54 Marzena Nąć 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
55 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
56 Witold Zagożdżon 1962 Nidzica Biega Nidzica
57 Andrzej Marcjanik 1967 Nidzica Biega Nidzica
58 Katarzyna Pisarska 1981 Iława
59 Katarzyna Karpińska 1977 Nidzica Biega Nidzica
60 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
61 Wiesław Stasiukiewicz 1964 Nidzica Biega Nidzica
62 Celina Kaszubska 1977 Nidzica Biega Wichrowiec
63 Andrzej Pisarski 1956 IŁAWA BIEGA Iława
64 Marcin Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
65 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Łukta
66 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
67 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
68 Barbara Kujawowicz 1981 Orlen Running Team Bielsk
69 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
70 Janusz Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
71 Katarzyna Limberger 1977 Serduszko Team Ełk Ełk
72 Przemysław Kotlenga 1980 Iława
73 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
74 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
75 Mariusz Jaworski 1990 Nidzica Biega Nidzica
76 Adam Szok 1973 Skazani na sukces Olsztyn
77 Dominik Drażba 1987 Serduszko Team Ełk Ełk
78 Marcin Getek 1982 Serduszko Team Ełk Ełk
79 Daroslaw Spyła 1964 Serduszko Team Ełk Ełk
80 Wojciech Koszewski 1970 Nidzica Biega Nidzica
81 Paweł Jabłoński 1976 Nidzica Biega Nidzica
82 Paweł Doliwka 1980 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
83 Jan Ambrożko 1938 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
84 Wanda Ambrożko 1948 Olsztyn
85 Kacper Leśny 1979 Działdowo
86 Krzysztof Matusiak 1977 Skazani na sukces Ostróda
87 Piotr Szymanowicz 1972 Kamień
88 Monika Boettcher 1995 Kwidzyn
89 Marcin Auguścik 1983 Morąg
90 Daniel Czyżewski 1996 Uzdowo
91 Aleksandra Lisowska 1990 AZS UWM OLSZTYN Olsztyn
92 Marta Wódkiewicz 1991 Nidzica Biega Nidzica
93 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
94 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
95 Adam Osowski 1982 Dzialdowo
96 Tomasz Jerzok 1975 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
97 Olga Bartnikowska 1977 OMT TEAM Olsztyn
98 Zygmunt Sadowski 1950 Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo
99 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
100 Tomasz Krzysztof Wolszczak 1957 Maróz
101 Jacek Żebrowski 1984 Barczewo
102 Łukasz Szwaj 1983 Team Kopec Olsztyn
103 Piotr Szczepaniak 1968 SS Drużyna Wilka Olsztyn
104 Paweł Merda 1979 Ostróda
105 Dariusz Sójka 1980 Uzdowo
106 Agnieszka Nazarewicz 1980 Rozbiegane Działdowo Działdowo
107 Piotr Kamiński 1992 Team Kopeć Iława
108 Dominik Zieliński 1982 Nidzica Biega Nidzica
109 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
110 Tomasz Jedraszek 1981 Team Kopeć Górzno
111 Daniel Jędraszek 1986 brak Małe Leźno
112 Daniel Pisarski 1990 Nidzica Biega Komorowo
113 Marek Szpendowski 1978 Skazani na Sukces Olsztyn
114 Agnieszka Mikuć 1989 Dobre Miasto
115 Andrzej Kukiz Kubisa 1980 BBL Mława Windyki
116 Dorota Małecka 1965 Nidzica Biega Nidzica
117 Anna Lachowicz-Pianka 1972 Nidzica Biega Nidzica
118 Anna Ostromecka 1987 Bartoszyce
119 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
120 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
121 Marcin Górzyński 1989 Żyrardów
122 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
123 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
124 Marek Mariański 1952 Olsztyn
125 Marek Łajkowski 1985 Bartoszyce
126 Krzysztof Olszański 1984 Lidzbark Warmiński
127 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
128 Paweł Olszański 1996 Lidzbark Warmiński
129 Rafał Szewczyk 1974 Olsztyn
130 Dariusz Krajewski 1976 Rozgity
131 Jacek Zieliński 1972 Nidzica
132 Marcin Puslis 1983 Mikołajki
133 Daniel Dzierzęcki 1992 Nidzica Biega Nidzica
134 Marek Godzieba 1979 Barczewo
135 Jerzy Szymański 1944 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik
136 Agnieszka Tkacz 1980 Ruś
137 Dariusz Tkacz 1973 Ruś
138 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica
139 Maciej Wasilewski 1983 Nidzica Biega Nidzica
140 Andrzej Łaguna 1963 Team Kopeć Olsztyn
141 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
142 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
143 Andrzej Borowski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
144 Jan Bartyś 1952 Olsztyn
145 Kamil Kołodziejski 1990 Szczytno
146 Michał Kurczycki 1976 Szwagier! Poczekaj... Olsztyn
147 Maciej Remuszko 1980 Klub Biegających Leśników Wielbark
148 Karolina Remuszko 1980 Wielbark
149 Marcin Kłoszewski 1993 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Baboszewo
150 Karol Januszewski 1984 Grodziczno
151 Izabela Januszewska 1984 Grodziczno
152 Jan Krawczyk 1986 BIEGAM BO LUBIĘ Korsze
153 Marek Dzięgielewski 1962 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Dłużniewo
154 Mariusz Bińczycki 1980 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Podsmardzewo
155 Jan Opałka 1950 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Płońsk
156 Mariola Sudzińska 1976 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
157 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
158 Klaudia Jakubowska 1997 Pszczółkowski Team Olsztyn
159 Krzysztof Golmanowski 1978 Kurzętnik Biega Sugajenko
160 Marcin Klein 1983 Nowe Miasto Lubawskie
161 Dominika Komarowska 1990 Olsztyn
162 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
163 Jacek Gnidziński 1967 Nidzica Biega Nidzica
164 Natalia Łukaszewska 1988 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
165 Małgorzata Dzięgielewska 1962 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Dłużniewo
166 Wiktoria Welka 1995 Nowe Miasto Lubawskie
167 Waldemar Klejna 1994 Lubawa
168 Aleksandra Wdowiak 1988 Nidzica Biega Nidzica
169 Bartłomiej Dzierzęcki 1987 Nidzica Biega Nidzica
170 Jan Janiszewski 1951 Nidzica
171 Jacek Prokop 1974 Biegam U KOLESI Ostaszewo
172 Witold Mikielski 1988 Olsztynek
173 Beata Wojciechowska 1994 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć