Akademicki Dzień Sportu - Lista uczestników
2016.11.19 12:00

200 / 200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Karol Wuls 1992 Warszawa
2 Jacek Bajorek 1975 Przeznaczenie Wyszków
3 Marcin Żurawski 1974 Biegam na Tarchominie Warszawa
4 Filip Babik 1996 ENTRE.PL Team Warszawa
5 Weronika Rzymska 1993 Lipno
6 Marcin Pietraszek 1991 Warszawa
7 Joanna Pisarkiewicz 1993 Szreńsk
8 Renata Kwiatkowska 1968 KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
9 Marta Sułkowska 1995 Warszawa
10 Jakub Kubel 1981 Trzecia Waza Reprezent Warszawa
11 Agnieszka Żuraniewska 1977 Trucht Tarchomin Team Warszawa
12 Marcelina Lech 1996 Biegne, żeby Bartek mógł biegać Warszawa
13 Gizela Grabińska 1969 AZS UW Warszawa Warszawa-Wesoła
14 Anna Karłowicz 1953 Wolna Wola Warszawa Warszawa
15 Kazimierz Radomski 1963 Aktywny Relaks Wołomin
16 Radosław Helon 1994 AZS Politechnika Warszawska Szczecin
17 Maciej Sawczuk 1994 KU AZS UKSW Warszawa
18 Rafał Krasa 1990 Frampol
19 Artur Adamczyk 1983 Otrębusy
20 Tomasz Puda 1986 Labiol.pl Warszawa
21 Konrad Krawczyk 1991 Warszawa
22 Mariusz Wasążnik 1982 Sobienki
23 Kacper Kąkol 1993 Gdynia
24 Piotr Ewertowski 1967 MARKOWI BIEGACZE Marki
25 Henryk Bartkowiak 1946 Nowa Iwiczna
26 Bartosz Kuzioła 1994 Warszawa
27 Iwona Kochman 1963 Warszawa
28 Maciej Witkowski 1990 Warszawa
29 Grzegorz Nowosad 1975 Warszawa
30 Marcin Kamiński 1994 Warszawa
31 Mateusz Zgoda 1993 Naprzód Młociny Warszawa
32 Maria Wodyńska 1994 Warszawa
33 Kamil Potrzuski 1987 Uniwesytet Warszawski Warszawa
34 Rafał Szymborski 1992 azs sggw Góra
35 Marta Pawlicka 1994 Wołomin
36 Jakub Krysiak 1995 TriWawa Warszawa
37 Angelika Mazurkiewicz 1995 TriWawa Warszawa
38 Paweł Słomka 1994 BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKA Warszawa
39 Adam Ryczek 1984 Biegam na Tarchominie Warszawa
40 Beata Czubakowska 1988 Warszawa
41 Fabian Clajot 1993 Olsztyn
42 Dawid Zarodkiewicz 1989 Uniwesytet Warszawski Krasne
43 Magdalena Radzimirska 1996 Warszawa
44 Agnieszka Słowik 1983 Izabelin
45 Agnieszka Mielnicka 1994 Biała Podlaska
46 Jan Groszyk 1974 Warszawa
47 Rafał Pruszyński 1994 Warszawa
48 Marcin Gołębiewski 1980 Warszawa
49 Marta Jastrzębowska 1985 Warszawa
50 Jan Skawski 1977 Vegas Węgorzewo Running Warszawa
51 Edyta Nowak 1980 Allianz Runnig Team Warszawa
52 Karim Abu Nahia 1992 Toruń
53 Jakub Wiaterek 1994 Warszawa
54 Tomasz Komorek 1992 NRC Warszawa
55 Małgorzata Zmaczyńska 1995 Warszawa
56 Sebastian Łabacz 1992 Baku Baku Warszawa
57 Arkadiusz Łabacz 1996 Warszawa
58 Karolina Folgart 1992 Baku Baku Pruszków
59 Marcin Chrzanowski 1996 Baku Baku Warszawa
60 Rafał Walczak 1988 Legionowo
61 Daria Kołakowska 1996 AZS UW Warszawa Piaseczno
62 Robert Wójci 1975 Warszawa
63 Marcin Poss 1973 Warszawa
64 Katarzyna Szyler 1994 KTA Spacerniak Warszawa
65 Katarzyna Krużel 1995 Mielec
66 Anna Wodyńska 1903 Ciechanowiec
67 Justyna Gawlik 1994 RunnersClub.pl/ AZS WUM Ciechanów
68 Sylwia Radej 1981 Warszawa
69 Rozalia Rataszewska 2000 NRC Klaudyn
70 Zuzanna Łubiarz 1997 Warszawa
71 Izabela Mioduszewska 1975 Warszawa
72 Adnan Abed 1970 Warszawa
73 Alicja Świderska 1987 Warszawa
74 Łukasz Wojtowicz 1996 Julianów
75 Michał Owczarek 1990 Radom
76 Tadeusz Waluk 1974 Warszawa
77 Natalia Korszeń 1997 Horodyszcze
78 Zbigniew Wolfigiel 1993 Warszawa
79 Beata Kwiatkowska 1963 wilanów biega Warszawa
80 Agata Gorecka 1987 Warszawa
81 Wojciech Zadorożny 1979 Warszawa
82 Marcin Siódemak 1974 Warszawa
83 Monika Tabor 1995 Godkowo
84 Mateusz Siódemak 1999 Warszawa
85 Adriana Górak 1978 Warszawa
86 Julita Olędzka 1977 Warszawa
87 Ewa Samoraj 1990 Owczarnia
88 Iwona Drozdowska 1977 Warszawa
89 Paweł Kulka 1977 Warszawa
90 Mirosław Rzepka 1960 Brygada Porajów Warszawa
91 Iza Wanat 1983 Warszawa
92 Martyna Wojtan 1996 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Janinów
93 Agnieszka Krawczyk 1978 Warszawa
94 Krystyna Pawelec 1953 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Piastów
95 Michał Kacprzyk 1991 Warszawa
96 Kamila Dąbrowska 1988 Warszawą
97 Michał Grodzki 1979 Warszawa
98 Wojciech Kalbarczyk 1987 Stężyca
99 Karolina Łączka 1985 Warszawa
100 Marek Szpinak 1980 Warszawa
101 Magdalena Kądzielska 1976 Warszawa
102 Klaudia Komuda 1997 Czerwin
103 Justyna Pasternak 1979 Niemaniemoge Łomna Las
104 Maciej Sadowski 1993 Warszawska Szesnastka Warszawa
105 Krzysztof Klin 1993 Warszawa
106 Maja Olborska 1994 Warszawa
107 Ewelina Sochacka 1996 Lidzbark
108 Dominika Gumowska 1995 Łapy
109 Piotr Kuklewski 1993 Warszawa
110 Paweł Joński 1994 Warszawa
111 Karol Walesiak 1997 Warszawska Szesnastka Mory
112 Karolina Tabor 1997 Godkowo
113 Klaudia Wojciechowska 1978 Kolorowa Drużyna Nessi Warszawa
114 Karina Kalińska 1991 Warszawa
115 Aga Hamerska 1982 Warszawa
116 Agnieszka Kaczmarska 1994 Warszawa
117 Tomasz Stolka 1956 Warszawa
118 Waldemar Żółciński 1956 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
119 Ewelina Mroczkowska 1994 AZS Politechnika Warszawska Warszawa
120 Maciej Sarnowski 1990 TAXUS Warszawa
121 Paulina Seta 1993 Piaseczno
122 Michał Kudłaczyk 1984 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
123 Marta Zalewska 1991 Żórawski Team Warszawa
124 Michał Głodowski 1991 Żórawski Team Warszawa
125 Karolina Zuber 1991 AZS UW Warszawa Warszawa
126 Mariusz Polnik 1976 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
127 Magdalena Rawicka 1982 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
128 Jolanta Cymborska 1981 Warszawa
129 Łukasz Dorociński 1995 AZS UW Radom
130 Ewa Iwaniec 1979 Warszawa
131 Karolina Szyma 1993 AZS UW Warszawa Warszawa
132 Magdalena Kubicka 1991 Warszawa
133 Agata Rudnicka 1969 Warszawa
134 Jacek Bałacki 1978 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
135 Katarzyna Bałacka 1977 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
136 Paweł Machowski 1992 AZS UW Warszawa
137 Jakub Szkopański 1996 AZS UW Warszawa Warszawa
138 Magdalena Wojno 1978 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
139 Agnieszka Piotrowska 1997 Nadarzyn
140 Andrzej Brzozowski 1954 Piaseczno
141 Piotr Dziekan 1973 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
142 Krzysztof Junik 1993 Warszawa
143 Michał Korytkowski 1981 Warszawa
144 Joanna Cibicka 1995 AZS UW Warszawa Żabieniec
145 Mateusz Kondej 1997 Pilawa
146 Agnieszka Kerner 1969 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
147 Monika Krzemińska 1993 Warszawa
148 Łukasz Wasiak 1982 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
149 Magdalena Sprawa 1997 Siedlce
150 Kamil Tymiński 1992 Duczki
151 Martyna Karczmarz 1991 Warszawa
152 Justyna Krężel 1993 Pruszków
153 Paweł Harycki 1985 Warszawa
154 Danuta Surowiak 1969 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Nowy Dwór Mazowiecki
155 Łukasz Siekierski 1977 Warszawa
156 Iwona Ruś 1993 Warszawa
157 Izabella Kalbarczyk 1980 N+RC Warszawa
158 Anna Strachocka 1956 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
159 Michał Gurdziński 1981 Warszawa
160 Anna Kopytowska 1987 Warszawa
161 Tadeusz Góral 1970 brak Warszawa
162 Maciej Kerszen 1993 AZS UW Kościerzyna
163 Maciej Kurowski 1980 Żórawski Team Warszawa
164 Małgorzata Szadura 1965 Wieliszew Heron Team Skrzeszew
165 Natalia Gałązka 1995 AZS UW Warszawa Strachówka
166 Adam Łukasiak 1985 NRC Warszawa
167 Wojciech Walesiak 1985 Rembertów Team Warszawa
168 Olga Koenig 1989 Warszawa
169 Tomasz Puda 1986 Labiol.pl Warszawa
170 Tomasz Żyłowski 1975 Warszawa
171 Barbara Zabirzewska 1996 Radom
172 Mateusz Sekuła 1994 Truskaw
173 Dariusz Bagnicki 1971 RUNDAY Nowy Dwór Mazowiecki
174 Natalia Wójcik 1996 Makoszyb
175 Grzegorz Wywrot 1982 Sodexo Run Warszawa
176 Piotr Grzelczyk 1977 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
177 Magdalena Żyłowska 1979 Warszawa
178 Piotr Chilczuk 1989 Warszawa
179 Damian Piwko 1997 Duczki
180 Robert Zych 1978 ENTRE.PL Team Mińsk Mazowiecki
181 Marta Wójcik 1995 Warszawa
182 Klaudia Bagnicka 1998 RUNDAY Nowy Dwór Mazowiecki
183 Szymon Drabczyk 1960 Politechnika Warszawska Warszawa
184 Kinga Saczka 1996 Warszawa
185 Natalia Rytelewska 1989 Warszawa
186 Alena Bunina 1992 Warszawa
187 Paulina Marikin 1997 RUNDAY Nowy Dwór Mazowiecki
188 Sylwia Osińska 1977 Warszawa
189 Hirek Czupta 1974 Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha Warszawa
190 Ewelina Zielonko - Czupta 1976 Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha Warszawa
191 Janusz Bukowski 1956 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM Warszawa
192 Wojciech Gil 1971 Warszawa Warszawa
193 Marta Wiśniewska 1980 Brygada Porajów Warszawa
194 Jan Rudnik 1996 Puławy
195 Paweł Sarna 1987 Warszawa
196 Grzegorz Krochmal 1959 Wolica
197 Anna Szyszka 1990 Addidas Running Team Sadowne
198 Artur Cudak 1980 Koło Sportowe Wolni Wołomin
199 Marek Słodowy 1982 Koło Sportowe Wolni Warszawa
200 Łukasz Wróbel 1979 Koło Sportowe Wolni Kochanowskiego
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć