Niepodległościowy Bieg Gregoroviusa - Lista uczestników
2019.11.09 11:11

123 / 200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Łukasz Krysiak 1997 Muszaki
2 Tomasz Pisarski 1992 Nidzica Biega Nidzica
3 Przemysław Traczyk 1983 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
4 Sebastian Nowak 1984 Ciechanów
5 Marek Lipiński 1985 Gdańsk
6 Sebastian Kołodziej 1983 Tryn Tryn Team Szczytno
7 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
8 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
9 Wawrzyniec Szejko 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
10 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
11 Robert Adamiak 1969 Curtis Ciechanów
12 Paweł Jabłoński 1976 Nidzica Biega Nidzica
13 Wojciech Szczepański 1965 Sarnowo
14 Tomasz Wudarczyk 1961 Mazovia ProActiv Ciechanów Władysławowo
15 Kamil Olszewski 1994 Nidzica Biega Nidzica
16 Mariusz Kościelski 1971 Mazovia ProActiv Ciechanów Chruszczewo
17 Agnieszka Kościelska 1970 Mazovia ProActiv Ciechanów Chruszczewo
18 Artur Bałabas 1983 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
19 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
20 Maciej Dąbrowski 1994 Team Kopeć Giedajty
21 Paulina Peczyńska 1986 Team Kopeć Olsztyn
22 Aneta Lubińska 1975 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
23 Henryk Kuciejczyk 1959 Szydłowo
24 Dominik Greger 1978 KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA Jaroty
25 Andrzej Banach 1989 Pisz-Olsztyn Pisz
26 Jan Mucha 1959 Olsztyn
27 Arkadiusz Prusik 1982 Nidzica Biega Nidzica
28 Jan Nieściór 1968 Młynago/Kąpiący się Zimą Olsztyn Stękiny / Olsztyn
29 Mieczysława Nieściór 1970 Młynago/Kąpiący się Zimą Olsztyn Stękiny / Olsztyn
30 Marzena Rykowska 1978 Barczewko
31 Pawel Rykowski 1977 Barczewko
32 Robert Bany 1973 Mazovia ProActive Ciechanów Sokołówek
33 Przemysław Burdyński 1990 Nidzica Biega Nidzica
34 Artur Wojtacki 1971 AMW family Lubawa
35 Monika Wojtacka 1971 AMW family Lubawa
36 Krzysztof Michalak 1981 Ostróda Runners Ostróda
37 Mateusz Kałuża 1987 4 W-MBOT Wielbark
38 Szymon Felka 1986 Ostróda Runners Ostróda
39 Robert Schmidt 1970 Ostróda Runners Ostróda
40 Dariusz Pulkowski 1964 Ostróda Runners Ostróda
41 Błażej Maron 1981 Lubawa
42 Ewelina Włocka-Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
43 Patryk Bagiński 1996 Muszaki
44 Piotr Bałdyga 1973 Ostróda Runners Ostróda
45 Krzysztof Gołota 1979 GKS Szczytno Szczytno
46 Ireneusz Gajek 1978 Ciechanów
47 Grzegorz Fetliński 1980 Husaria Race Team Olsztyn
48 Patryk Aranowski 1979 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
49 Karolina Daszuta 1988 BRBK - biegli w podatkach Jaroty
50 Joanna Kozłowska-Urban 1980 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
51 Jarosław Symko 1972 TEAM KOPEĆ / DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
52 Maciej Kacprzak 1995 Ciechanów
53 Arkadiusz Oszczęda 1979 Nidzica Biega Nidzica
54 Szymon Sawicki 1991 Młynago Olsztyn
55 Andrzej Pogorzelski 1967 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
56 Joanna Filipczyk 1972 Ostróda Runners Ostróda
57 Jarosław Kiszczak 1963 Konstancin-Jeziorna
58 Barbara Niewdzięczna 1976 Są Wolniejsi/4 W-MBOT Olsztyn
59 Jerzy Niewdzięczny 1972 Są Wolniejsi/4 W-MBOT Olsztyn
60 Marcin Korzeniewski 1989 Nidzica Biega Nidzica
61 Anita Maliszewska 1998 Team Kopeć Koszalin
62 Wojtek Kraszewski 1996 Team Kopeć Włocławek
63 Andrzej Rudziński 1974 Młynago Jonkowo
64 Piotr Szamrowski 1976 Olsztyn
65 Maciej Podlecki 2000 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
66 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
67 Ewa Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
68 Jacek Kowalski 1977 Olsztyn
69 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
70 Szymon Sass 1991 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
71 Wojciech Wdowiak 1973 Młynago Olsztyn
72 Andrzej Marcjanik 1967 Nidzica Biega Nidzica
73 Barbara Jeszko 1973 Nidzica Biega Nidzica
74 Piotr Marcjanik 1972 Nidzica Biega Nidzica
75 Justyna Matłoch 1981 Wielbark
76 Grzegorz Kowalski 1974 GregoRun Olsztyn
77 Mariusz Kozicki 1985 Nidzica Biega Nidzica
78 Jerzy Marcinkiewicz 1964 Elbląg
79 Paweł Leśnicki 1982 Ostróda Runners Ostróda
80 Andrzej Sabała 1966 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
81 Amelia Kowalska 1972 Ostróda Runners Ostróda
82 Adam Seroczyński 1992 Iława
83 Krzysztof Komornicki 1979 Ostróda Runners Ostróda
84 Michalina Wojciechowska 1980 Iłowo Osada
85 Rafał Wojciechowski 1979 Iłowo Osada
86 Agnieszka Wierzbowska 1989 Biegam U KOLESI Hartowiec
87 Dariusz Pielenc 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
88 Leszek Woźniewski 1980 Tylice
89 Ewa Lebuda 1974 Olsztyn
90 Mirosław Mejka 1967 Nowe Miasto Lubawskie
91 Krzysztof Wierzbowski 1982 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
92 Marcin Cegielski 1976 Aikido Yudokan Dojo - Morsy Szczytno # Reset Szczytno
93 Grzegorz Chmieliński 1977 Nidzica
94 Małgorzata Sławuszewska 1982 Team Kopeć Olsztyn
95 Leszek Sławuszewski 1978 4Taem Morsy Skanda Olsztyn Olsztyn
96 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
97 Sigitas Pranaitis 1987 Na, pagauk! Vilnius
98 Tadeusz Piątkowski 1968 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
99 Dariusz Grzebski 1980 Nidzica Biega Nidzica
100 Janusz Kamiński 1976 Ostróda Runners Ostróda
101 Robert Nikolajuk 1982 Olsztyn
102 Marek Skolasiński 1983 Nidzica Biega Nidzica
103 Jolanta Łaszkowska 1978 Łukta
104 Natalia Wiorkowska 1986 Wiórki Sząbruk
105 Joanna Gadomska 1982 Olsztyn
106 Marcin Dudziec 1984 Klub Biegacza Jurund Szczytno Szczytno
107 Marta Szwejkowska-Dudziec 1986 Klub Biegacza Jurund Szczytno Szczytno
108 Magdalena Rudnicka 1993 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
109 Jacek Wilamowski 1968 Kopeć Team Lidzbark Warmiński
110 Piotr Łaszkowski 1976 Łukta
111 Petras Pranck?Nas 1969 Na, pagauk! Vilnius
112 Terese Bulkeviciute 1956 Na, pagauk! Vilnius
113 Egidijus Juzonis 1983 Na, pagauk! Vilnius
114 Marcin Kubit 2000 Mława
115 Andrzej Zenowicz 1965 Nidzica
116 Andrzej Pepłowski 1972 MP Nidzica Nidzica
117 Józef Zdunek 1964 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
118 Roman Dąbkowski 1982 Napierki
119 Wojciech Żulczyk 1959 Nidzica Biega Nidzica
120 Miłosz Guzowski 1987 Iłowo-Osada
121 Dawid Dublanka 1976 Olsztyn
122 Paweł Witkowski 1989 Nidzica
123 Czesław Nowakowski 1947 Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć