III Bieg Niepodległości w Olsztynie - Lista uczestników
2019.11.11 11:11

388 / 400 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dorota Limontas 1987 Olsztyn
2 Wioleta Lipka 1984 Lelkowo
3 Artur Lipka 1986 Lelkowo
4 Małgorzata Ejkszto 1985 Olsztyn
5 Justyna Niedziałek 1973 Olsztyn
6 Kamilla Podgórska 1977 Olsztyn
7 Grzegorz Modrzejewski 1983 Bartoszyce
8 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
9 Maciej Kacprzak 1995 Ciechanów
10 Kinga Pępiak 1987 Olsztyn
11 Justyna Dębek 1984 Olsztyn
12 Ireneusz Misiak 1982 ZETO SOFTWARE TEAM Olsztyn
13 Justyna Burska 1995 AZS UWM OLSZTYN Olsztyn
14 Ryszard Jacewicz 1962 KS NEONET Olsztyn
15 Wanda Baranowska-Jacewicz 1964 KS NEONET Olsztyn
16 Paulina Żuchowska 1996 AZS TORUŃ Krotoszyny
17 Krzysztof Zdun 1980 Kickboxing Kortowo Olsztyn
18 Katarzyna Lorek 1975 Olsztyn
19 Daniel Duda 1987 Olsztyn
20 Szymon Sawicki 1991 Sawik Olsztyn
21 Jarek Ludwiszewski 1973 studioBRA Olsztyn
22 Jan Połowianiuk 1964 Dzikie Życie RunTeam Barczewo
23 Rafał Turek 1972 Olsztyn
24 Ewa Napierała 1962 Kawkowo Biega Jonkowo
25 Przemysław Lenart 1974 Olsztyn
26 Adam Licki 1988 Olsztyn
27 Józef Zdunek 1964 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
28 Arkadiusz Huryń 1989 Jaroty
29 Marek Kwadrans 1972 Olsztyn
30 Tomasz Jurołajć 1970 4W-MBOT (43 Batalion Lekkiej Piechoty - Braniewo) Lipowina
31 Grzegorz Dowgiało 1975 Olsztyn
32 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
33 Joanna Petryczko 1982 #BezPośpiechuTeam Olsztyn
34 Sebastian Chrostowski 1993 Olsztyn
35 Alicja Kukla Kowalska 1978 Lusówko
36 Michał Klukowski 1992 Pisz
37 Maciej Rypiński 1980 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT Olsztyn
38 Grzegorz Niski 1978 4W-MBOT Olsztyn
39 Hanna Kolaj 1981 Olsztyn
40 Marcin Abramczyk 1977 YTT -yanushe triathlon team Olsztyn
41 Szymon Chomicki 1975 Olsztyn
42 Marcin Zyśk 1985 KlubW126 Szczytno
43 Mariusz Dołęga 1984 Olsztyn
44 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Biega Brodnica
45 Daria Rolka 1994 Bydgoszcz
46 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Biega Brodnica
47 Karina Ośko 1989 Radioaktywni Olsztyn
48 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
49 Konrad Płochocki 1975 Olsztyn
50 Kamila Bednarczyk 1986 Olsztyn
51 Tomasz Pruchnicki 1986 Olsztyn
52 Joanna Nowakowska-Stańko 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
53 Maciej Kowalski 1989 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Kurzętnik
54 Patryk Stańko 1990 Olsztyn
55 Grzegorz Kamiński 1986 Działdowo
56 Wioleta Grabowska 1977 Ostróda
57 Agnieszka Jankiewicz 1992 CTS Team Olsztyn Olsztyn
58 Karolina Daszuta 1988 BRBK - biegli w podatkach Jaroty
59 Łukasz Bagiński 1989 Olsztyn
60 Michał Burdalski 1989 Olsztyn
61 Paulina Królik 1991 Reszel
62 Joanna Kozłowska-Urban 1980 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
63 Paweł Brzeziński 1978 Elbląg
64 Kamil Nalewajk 1991 Olsztyn
65 Marcin Szczerbowicz 1985 Olsztyn
66 Sandra Wilczewska 1993 #zakonmilosci Olsztyn
67 Joanna Łukaszewska 1998 Przecław
68 Magda Nasuta 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
69 Marek Reich 1981 Bartąg
70 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
71 Małgorzata Świder 1985 Olsztyn
72 Agata Truskolawska 1977 KS NEONET Olsztyn
73 Anna Karolewska 1985 Kriss Coaching Olsztyn
74 Krzysztof Karolewski 1982 Kriss Coaching Olsztyn
75 Wojciech Sienkiewicz 1959 Kriss Coaching Olsztyn
76 Pairoj Woravetchvijit 1978 Olsztyn
77 Arkadiusz Świder 1981 Olsztyn
78 Marek Brzozowski 1978 Olsztyn
79 Sylwia Brzozowska 1978 Olsztyn
80 Justyna Sidorek 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
81 Paulina Górska 1990 #BezPośpiechuTeam Olsztyn
82 Przemysław Zahorodny 1989 #BezPośpiechuTeam Olsztyn
83 Patryk Czarzasty 2002 Olsztyn
84 Mirosław Ośko 1988 Olsztyn
85 Diana Płucienniczak 1986 PersonalTriathlon.pl Olsztyn
86 Jacek Płucienniczak 1985 PersonalTriathlon.pl Olsztyn
87 Magdalena Sienkiewicz 1989 Różynka
88 Marcin Świerzko 1980 Olsztyn
89 Anna Sztych 1976 Olsztyn
90 Rafał Furgał 1971 Olsztyn
91 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
92 Paweł Lempaszek 1982 Patataj Patataj Olsztyn
93 Magdalena Romańczuk-Kur 1988 Olsztyn
94 Marek Wróbel 1980 Olsztyn
95 Robert Najdzion 1976 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
96 Marcin Śmieszny 1983 Olsztyn
97 Piotr Wasilewski 1968 Olsztyn
98 Dorota Wasilewska 1969 Olsztyn
99 Monika Kaszałowicz 1981 ZETO SOFTWARE TEAM Olsztyn
100 Jacek Czechowski 1971 Olsztyn
101 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
102 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
103 Karol Ołdakowski 1977 Olsztyn
104 Marta Czaplicka 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
105 Jacek Smolis19 1987 Biskupiec Biega Biskupiec
106 Piotrek Kasperski 1985 Olsztyn
107 Natalia Wiórkowska 1986 Olsztyn
108 Mariusz Żywiec 1971 Kriss Coaching Olsztyn
109 Przemysław Kuliński 1981 KS NEONET Kieźliny
110 Marek Unruh 1971 KS NEONET Olsztyn
111 Adam Gołota 1975 Olsztyn
112 Przemysław Opalach 1986 Olsztyn
113 Marcin Skolmowski 1979 BUSHIDO Warszawa
114 Jerzy Chrabonszcz 1957 OSTRÓDA Ostróda
115 Maria Chrabonszcz 1960 OSTRÓDA Ostróda
116 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
117 Adam Filipczuk 1978 Olsztyn
118 Anna Wróbel 1984 Olsztyn
119 Agnieszka Mogielnicka 1982 Olsztyn
120 Magdalena Rudzińska 1976 Olsztyn
121 Rafal Lewicki 1992 Zalewo
122 Jacek Lewicki 1968 Zalewo
123 Zbigniew Wojciechowski 1958 Olsztyn
124 Leszek Sulejewski 2001 Olsztyn
125 Milena Niksa 1983 Wielbark
126 Joanna Sulejewska 1986 Olsztyn
127 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
128 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
129 Szymon Szypczyński 1980 Górowo Iławeckie
130 Tomasz Grądzki 1980 Delaval Runners Olsztyn
131 Łukasz Drewnowski 1985 Olsztyn
132 Piotr Poliński 1975 Kriss Coaching Olsztyn
133 Mateusz Czubiel 1986 Olsztyn
134 Piotr Sokół 1990 Biskupiec
135 Adriana Rozicka 1991 Olsztyn
136 Katarzyna Tomaszewska 1987 Olsztyn
137 Rafał Oporski 1987 Olsztyn
138 Katarzyna Miszczak 1987 Olsztyn
139 Rafał Miszczak 1987 Olsztyn
140 Katarzyna Danielewska 1984 CTS Team Olsztyn Olsztyn
141 Andrzej Gumkowski 1954 Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka Ostrołęka
142 Jacek Pajek 1974 Olsztyn
143 Anna Żuk 1993 #zakonmilosci Barczewo
144 Zbyszek Dzięgielewski 1960 Ryn
145 Ewelina Zdunek 1985 Stawiguda
146 Monika Szpendowska 1986 Olsztyn
147 Radoslaw Ziętak 1983 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
148 Marcin Dublaszewski 1978 R.ambo Druga Crew Jaroty
149 Tomasz Wojew?Dzki 1990 Tri NEGU Olsztyn
150 Weronika Turolska 1977 Jaroty
151 Radosław Kramek 1978 R.ambo Druga Crew Jaroty
152 Zuzanna Kozon 2000 Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie Świętajno
153 Paulina Grams 1988 Olsztyn
154 Elwira Jankowska 1972 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
155 Jerzy Kuc 1983 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
156 Karol Lisiewicz 1993 Olsztyn
157 Dorota Gierz 1960 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com Olsztyn
158 Anita Kozłowska 1986 BBKTS Olsztyn
159 Jakub Goszka 1998 Sząbruk
160 Joanna Zalewska 1978 Olsztynek
161 Cezariusz Gosiewski 1976 Ostróda
162 Marta Gosiewska 1977 Ostróda
163 Jarosław Goszka 1973 Sząbruk
164 Karol Rąpała 1998 Sząbruk
165 Damian Majer 1977 Yno ultra Kruszwica
166 Ewa Komorowska 1974 Olsztyn
167 Krzysztof Czyż 1984 4 W-MBOT Olsztyn
168 Wojciech Maluchnik 1983 Górowo Iławeckie
169 Błażej Balewski 1989 Lubawa
170 Szymon Marona 1994 Wataha - Łączy nas bieganie Zajączki
171 Maria Radomska 1973 Dobre Miasto
172 Marcelina Czerniewska 1998 Górowo Iławeckie
173 Krzysztof Obrębski 1982 Olsztyn
174 Adrian Fałkowski 2002 Fitmania Olsztyn Gronity
175 Bartłomiej Michalczyk 1990 Bartąg
176 Zdzisław Kalinowski 1944 Olsztyn
177 Paweł Turek 1981 Olsztyn
178 Irena Kowalska 1973 Nidzica
179 Andrzej Cmarycz 1975 Olsztyn
180 Krzysztof Kąkol 1976 Olsztyn
181 Krzysztof Berk 1972 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
182 Paweł Skobejko 1982 Mątki
183 Grzegorz Szwed 1972 Mątki
184 Marcin Skwarek 1988 Olsztyn
185 David Faveeuw 1973 EFDO Olsztyn
186 Mateusz Martul 2002 CTS Team Olsztyn Olsztyn
187 Paweł Adamiak 2001 Kolno
188 Sylwester Wiśniewski 1980 Olsztyn
189 Janusz Omelańczuk 1965 Olsztyn
190 Piotr Wojciechowski 1987 Drużyna Wilka Olsztyn
191 Damian Błaut 1995 KP PSP Ostróda Ostróda
192 Karol Januszewski 1983 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT Olsztyn
193 Paweł Rode 1971 Dywity
194 Damian Bakun 1986 Olsztyn
195 Beata Prochowska 1971 Ruś
196 Rafał Ambo 1992 R.ambo Druga Crew Olsztyn
197 Tomasz Jarczyk 1977 RDLP Olsztyn MTB Team Olsztyn
198 Aleksandra Tchórzewska 1985 Olsztyn
199 Kamil Uściński 1993 11. Mazurski Pułk Artylerii Sątopy-Samulewo
200 Donata Anger 1995 Lidzbark
201 Sebastian Pełka 1995 Olsztynek
202 Dominik Greger 1978 KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA Jaroty
203 Mariusz Chrzanowski 1982 Olsztyn
204 Jarosław Glinicki 1976 Warszawa
205 Zuzanna Glownia 1997 Andrychow
206 Izabela Mańkowska-Salik 1978 Olsztyn
207 Marek Klimas 1960 Barczewo
208 Katarzyna Wierzbowska 1973 Olsztyn
209 Darek Barbarski 1970 Marzęcice
210 Paweł Drygas 1978 SAM DLA SIEBIE Olsztyn
211 Jarek Hasiuk 1977 Mokiny
212 Sylwia Wojciechowska 1993 Olsztyn
213 Piotr Gołąb 1983 Olsztyn
214 Maciej Małkowski 1986 Team Kopeć Ruciane Nida
215 Robert Wyczałkowski 1992 Lecimy Tutej Dobrzyń Nad Wisłą
216 Mateusz Niedźwiecki 1992 Lecimy Tutej Dobrzyn Nad Wisłą
217 Karol Ciesielski 1995 Nidzica
218 Patrycja Bolda 1993 Jeziorany
219 Krzysztof Tomaszewski 1989 Olsztyn
220 Maciej Tomasik 1987 Olsztyn
221 Radosław Szulc 1987 Olsztyn
222 Patryk Miszczak 1990 Olsztyn
223 Renata Wożniak 1969 Olsztyn
224 Agnieszka Kuczmarska 1980 Nikielkowo
225 Katarzyna Niklewska- Żmijewska 1982 Nikielkowo
226 Jarosław Widomski 1963 Warszawa-Wesola
227 Nicol Jendryka 1991 Olsztyn
228 Agnieszka Jaszczak 1977 Olsztyn
229 Maciej Sadowski 1990 Olsztyn
230 Mateusz Barzyk 1977 Fudu&Co Sport Team Piotrkow Trybunalski
231 Marzena Barzyk 1982 Piotrkow Trybunalski
232 Robert Florczak 1973 brak Lidzbark
233 Dominik Szczepkowski 1998 Olsztyn
234 Łukasz Wójtowicz 1995 Olsztyn
235 Daniel Kaszuba 2001 Olsztyn
236 Paweł Klonowski 1986 Wizja Lokalna Olsztyna Olsztyn
237 Oksana Klonowska 1987 Wizja Lokalna Olsztyna Olsztyn
238 Robert Rejniak 1971 Mława
239 Agnieszka Rejniak 1969 Mława
240 Malgorzata Pliszka 1980 Olsztyn
241 Miroslaw Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
242 Anna Wasyliszyn 1988 Olsztyn
243 Łukasz Sulkowski 1993 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
244 Magdalena Kapela 1990 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Jonkowo
245 Andrzej Stolarski 1959 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
246 Anna Koczaj 1977 UltraskiUltralaski Pisz
247 Katarzyna Chyżewska 1980 UltraskiUltralaski Olsztyn
248 Jan Stankiewicz 1956 BSB Barczewo Biega Barczewo
249 Paweł Domozych 1982 Olsztyn
250 Monika Guzowska 2002 Lubawa
251 Zdzisław Guzowski 1968 Lubawa
252 Jerzy Ciupiński 1955 Olsztyn
253 Andrzej Rudziński 1974 Młynago Jonkowo
254 Edyta Waszkiewicz 28 1986 Drużyna ML Kętrzyn
255 Maciej Bogdaniuk 1992 Bęsia
256 Piotr Furgała 1988 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
257 Robert Wrzochalski 1981 Olsztyn
258 Krzysztof Golan 1986 Lipniki
259 Kamil Przegaliński 2005 Olsztyn
260 Wojciech Szczepański 1965 Sarnowo
261 Tomasz Domalewski 1977 Gdańsk
262 Tomasz Makowski 1970 Olsztyn
263 Przemysław Grzaniewicz 1993 Olsztyn
264 Adam Turowski 1992 Bartąg
265 Ryszard Gerlich 1980 R.ambo Druga Crew Olsztyn
266 Damian Gruszka 1989 Olsztyn
267 Justyna Kamińska 1983 Olsztyn
268 Adam Krzyżewski 1994 Lipniki
269 Paweł Iwanicki 1995 Suwałki
270 Krzysztof Górski 1987 Olsztyn
271 Bartosz Jachimowicz 1984 Gdańsk
272 Ewa Lebuda 1974 Olsztyn
273 Dariusz Kalbarczyk 1970 Barczewo
274 Grzegorz Golan 1984 Myszyniec
275 Miłosz Pawlak 1998 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Olsztyn
276 Adam Pstrągowski 1970 Olsztyn
277 Izabela Masiuk 1987 Bartoszyce
278 Paweł Kowalkowski 1989 Piasecki Concept Bartoszyce
279 Paweł Szymański 1993 Olsztyn
280 Adam Sędrowski 1994 Lidzbark Warmiński
281 Izabela Sędrowska 1991 Lidzbark Warmiński
282 Marek Augustynowicz 1968 Olsztyn
283 Agnieszka Olszewska 1982 -- Olsztyn
284 Łukasz Szramowski 1984 BSB Barczewo Biega Barczewo
285 Monika Prokopiak 1976 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
286 Monika Bujalska 1977 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
287 Anna Bogdańska 1979 Slow Jogging Olsztyn Jaroty
288 Justyna Wiśniewska 1984 Olsztyn
289 Piotr Szamrowski 1976 Leniwce Power Olsztyn
290 Monika Borzuta 1971 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
291 Damian Hinz 1991 Olsztyn
292 Rafał Golan 1987 KM PSP Ostrołęka Ostrołęka
293 Lucyna Długosz 1964 #andrzejrunningteam Kętrzyn
294 Tomasz Anzulewicz 1996 Ostrołęka
295 Justyna Gagat 1900 Warszawa
296 Łukasz Klawikowski 1984 Olsztyn
297 Aleksandra Dziakiewicz 1970 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
298 Stanisław Brzozowski 1955 Prątniczanka Olsztyn
299 Michał Brzozowski 1993 wataha Cioci Basi Olsztyn
300 Artur Neumann 1978 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
301 Mariusz Gębski 1978 Olsztyn
302 Arkadiusz Biernat 1972 Olsztyn
303 Mieczysław Gębski 1955 Olsztyn
304 Daniel Radzki 1980 Michelin Team Olsztyn
305 Lidia Skowronek 1984 Są Wolniejsi Olsztyn
306 Dachi Qetelauri 1991 Olsztyn
307 Marta Jodko 1988 Bartoszyce
308 Michał Kuciński 1991 heron wieliszew Raszujka
309 Patryk Kuzan 2006 Olsztyn
310 Janusz Klimas 1972 Barczewo
311 Anna Kuzan 1981 Olsztyn
312 Wioleta Komoszyńska 1986 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
313 Agnieszka Moskalonek 1972 Barczewo
314 Katarzyna Skrzńska 1973 Salka fit Barczewo Barczewo
315 Elżbieta Skrzyńska 1975 Salka fit Barczewo Barczewo
316 Jakub Zych 1999 Sobienie-Jeziory
317 Grzegorz Mejsner 1977 Olsztyn
318 Magda Dąbrowska 1984 Olsztyn
319 Joanna Smolaga 1975 Olsztyn
320 Paweł Hryszko 1994 Olsztyn
321 Justyna Kaczmarczyk 1997 Juvenia Białystok Olsztyn
322 Piotr Wasilewski 1983 Tomaszkowo
323 Marta Kupis 1978 BIEGAM BO LUBIĘ Olsztyn
324 Joanna Martul 1977 Olsztyn
325 Łukasz Wasyliszyn 1983 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Dywity
326 Krzysztof Wejknis 1980 RMF4RT Galdiators Łukta
327 Lena Wejknis 2007 Łukta
328 Marta Borowska 1987 Łukta
329 Paweł Korsakowski 1993 #biegamdlasiebie Suwałki
330 Szymon Sawczyński 1978 Olsztyn
331 Marcin Roztropiński 1978 Olsztyn
332 Ewa Sawko 1968 Olsztyn
333 Jacek Bezlapowicz 1971 GRUPA DBK OLSZTYN Wójtowo
334 Łukasz Wasyliszyn 1983 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Dywity
335 Ewelina Szmytke 1984 Banino
336 Tomasz Nojszewski 1974 Tancia Team Banino
337 Michał Kurdyła 1991 Dobre Miasto
338 Piotr Chojnacki 1996 Działdowo
339 Eliza Dmochowska 1979 Olsztyn
340 Monika Prykiel 1988 Konstancin-Jeziorna
341 Adam Lalewicz 1991 Warszawa
342 Marcin Paprocki 1974 Gdańsk
343 Anna Paprocka 1974 Gdańsk
344 Rafał Kot 1979 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
345 Maria Michalczyk 1981 Olsztyn
346 Marcin Gutt 2005 Olsztyn
347 Justyna Witkowska 1988 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
348 Ania Lendzian 1974 Olsztyn
349 Iwona Kiernozek 1985 Drużyna Odwróconego Okręgu Olsztyn
350 Renata Markowicz 1977 Bartąg
351 Paweł Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
352 Aleksander Wiśniewski 1992 Olsztyn
353 Angelika Wiśniewska 1992 Olsztyn
354 Wioleta Kurtiak 1995 Pelnik
355 Albert Kaczmarczyk 1992 Dąbrowy
356 Agata Frąckowiak 1998 Jedwabno
357 Izabela Bagińska 1985 Olsztyn
358 Przemysław Lisowski 1976 CTMiR Dywity
359 Paweł Chorążewicz 1992 Myszyniec
360 Katarzyna Giża 1987 Bartąg
361 Grzegorz Rutkowski 1983 Olsztyn
362 Sławomir Długokęcki 1982 Łukta
363 Marcin Sułkiewicz 1970 Olsztyn
364 Wojciech Wawrzyn 1970 Libro Cycling Team Olsztyn
365 Przemysław Kobyliński 1989 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Bartoszyce
366 Igor Kołowiecki 1998 Warszawa
367 Dominik Zalewski 1982 CTS Nanovo Dorotowo
368 Joanna Zalewska 1982 CTS Nanovo Dorptowo
369 Leszek Wrzyszcz 1959 Olsztyn
370 Małgorzata Sycin 1976 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
371 Grzegorz Kalinowski 1971 Libro Cycling Team Olsztyn
372 Łukasz Kalinowski 1990 Olsztyn
373 Magdalena Biernat 1996 Żywiec
374 Maciej Szczepanik 1988 Olsztyn
375 Łukasz Złotucha 1995 Górowo
376 Bartłomiej Cioban 1985 Orneta
377 Monika Olender 1992 Olsztyn
378 Łukasz Matyjewicz 1984 Stawiguda
379 Dawid Dublanka 1976 Olsztyn
380 Marek Stradomski 1965 Są Wolniejsi Olsztyn
381 Michael Puchacz 1988 Łukta
382 Nadia Puchacz 2008 Łukta
383 Anna Puchacz 1989 Łukta
384 Lena Puchacz 2011 Łukta
385 Łukasz Traczyk 1998 ROZBIEGANI ŻYCHLIN Żychlin
386 Bogdan Bodetko 1965 Olsztyn
387 Patrycja Dubrowska 1996 Giżycko
388 Michał Ejsymont 1995 Giżycko
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć