Nocna Draka - 2019 - Lista uczestników
2019.10.05 19:30

60 / 100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Weronika Turolska 1977 Jaroty
2 Adam Sękowski 1993 Olsztyn
3 Łukasz Klawikowski 1984 Bartąg
4 Agnieszka Wasilewska 1984 Olsztyn
5 Katarzyna Grzywińska 1978 Mława
6 Magda Ossowska 1972 Mława
7 Joanna Litwinowicz 1979 Olsztyn
8 Klaudia Gałan 2001 Lelkowo
9 Paula Dziekońska 2001 Ostróda
10 Katarzyna Tomaszewska 1987 Olsztyn
11 Rafał Oporski 1987 Olsztyn
12 Katarzyna Miszczak 1987 Olsztyn
13 Rafał Miszczak 1986 Olsztyn
14 Natalia Gieroim 1999 Olsztyn
15 Barbara Sadłowska 1987 Wielbark
16 Janusz Sadłowski 1985 Wielbark
17 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
18 Adriana Piechota 1981 KG Team Olsztyn
19 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
20 Marzena Cichomska 1981 Biegam bo muszę inaczej się uduszę Kętrzyn
21 Tomasz Luma 1982 Garbno
22 Natalia Ciechanowicz 1989 Olsztyn
23 Jacek Harasim 1987 Olsztyn
24 Maciej Milczarek 1986 Olsztyn
25 Dorota Kłys 1984 Olsztyn
26 Agnieszka Tuniewicz 1976 Team Mustang Pasłęk Pasłęk
27 Tomasz Tuniewicz 1972 Team Mustang Pasłęk Pasłęk
28 Iga Tuniewicz 2005 Team Mustang Pasłęk Pasłęk
29 Janusz Klimas 1972 Barczewo
30 Anna Milczarek 1986 Olsztyn
31 Aneta Lis 1981 -- Olsztyn
32 Ewelina Tobisz 1996 Lidzbark Warmiński
33 Katarzyna Parczewska 1992 Olsztyn
34 Aleksandra Mazur 1989 Olsztyn
35 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica Biega Nidzica
36 Szymon Sass 1991 Lubawa
37 Klaudia Sass 1994 Lubawa
38 Renata Akinis 1976 Brąswałd
39 Ewa Grzegorzewska 1986 Olsztyn
40 Krzysztof Giers 1973 Morsujący Rowerzyści Olsztyn Olsztyn
41 Aleksandra Niska 1987 Morsujący Rowerzyści Olsztyn Olsztyn
42 Lidia Giers 1977 Olsztyn
43 Radosław Wysocki 1980 Olztyn
44 Patryk Miszczak 1990 Olsztyn
45 Anna Kotowska 1989 Olsztyn
46 Aleksandra Szczepkowska 1992 Olsztyn
47 Magdalena Sobolewska 1989 Olsztyn
48 Kamila Gac 1986 Lidzbark Warmiński
49 Joanna Petryczko 1982 #BezPośpiechuTeam Olsztyn
50 Paulina Grams 1988 Olsztyn
51 Anna Zaręba 1991 Bartąg
52 Grzegorz Tkaczuk 1989 Olsztyn
53 Paulina Górska 1990 #BezPośpiechuTeam Olsztyn
54 Mikołaj Tokarczyk 1987 Olsztyn
55 Przemysław Zahorodny Zahorodny 1989 #BezPośpiechuTeam Olsztyn
56 Małgorzata Brzoska 1973 Bractwo Biegowe BGK Warszawa
57 Marek Walczyk 1975 Olsztyn
58 Mikołaj Walczyk 2003 Olsztyn
59 Andrzej Banach 1989 Pisz-Olsztyn Pisz
60 Monika Pieslak22 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć