Gąbińska Dziesiątka - Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin - Lista uczestników
2019.09.08 11:00

117 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Konrad Bienias 1990 Active Runners Płock Płock
2 Łukasz Grzelak 1985 Gąbin Biega Gąbin
3 Kamil Stupecki 1981 Rogozino
4 Krzysztof Mamczarek 1980 ROZBIEGANI ŻYCHLIN Kutno
5 Rafał Wiśniewski 1980 Nowe Gulczewo
6 Dariusz Skonieczny 1991 Bone Breakers Team Żychlin Żychlin
7 Piotr Banasiak 1966 KRZAL ADVENTURE TEAM Ozorków
8 Daniel Wypysiński 1986 Brembo Dąbrowa Górnicza
9 Anna Wypysińska 1982 Gąbin Biega Warszawa
10 Piotr Paweł Tarka 1972 Płock
11 Marta Tarka 1977 Płock
12 Krzysztof Kozłowski 1983 Gąbin Biega Gąbin
13 Rafał Wypysiński 1980 Gąbin Biega Warszawa
14 Paweł Wypysiński 1982 Gąbin Biega Czermno
15 Ewa Wypysińska 1986 Gąbin Biega Czermno
16 Ewa Wypysińska 1988 Dąbrowa Górnicza
17 Joanna Wypysińska 1989 Gąbin
18 Łukasz Wypysiński 1987 Gąbin
19 Tomasz Lewicki 1976 KUTNO BIEGA Kutno
20 Katarzyna Jaworska9 1990 Gąbin Biega Warszawa
21 Rafał Wójcik 1984 Active Runners Płock Mankowo
22 Rafał Ostrowski 1982 Active Runners Płock Płock
23 Piotr Malinowski 1968 MTP Wzgórze Tumskie Płock
24 Rafał Przybylski 1981 Przybyl-Kutno Kutno
25 Szymon Walczak 1999 Żychlin
26 Maciej Kazimierski 1976 KUTNO BIEGA Kutno
27 Beata Kossowska-Toć 1973 KUTNO BIEGA Kutno
28 Agnieszka Perczyńska 1980 Sportowa Zakładowa Gostynin Gostynin
29 Rafał Kędra 1979 Gąbin Biega Janów Lubelski
30 Krzysztof Węglewski 1974 Łąck
31 Anna Węglewska 1975 Łąck
32 Marceli Jędrzejewski 1974 Płock biega NO AGE LIMIT Gostynin
33 Krzysztof Kamiński 1981 Gąbin Biega Gąbin
34 Arkadiusz Siemieniak 1988 Gąbin
35 Zbigniew Stawicki 1971 biegamPłock team Płock
36 Andrzej Kujawski 1953 Gostynin
37 Ewa Januszewska 1975 SOKÓŁ BODZANÓW Mała Wieś
38 Marcin Cyparski 1979 Active Runners Płock Płock
39 Jacek Kozłowski 1977 Active Runners Płock Płock
40 Kamil Kowalewski 1989 Nowe Grabie
41 Sebastian Machała 1992 Gąbin Biega Słubice
42 Emil Machała 1988 Gąbin Biega Słubice
43 Dominik Milewski 1998 Gąbin Biega Płock
44 Arkadiusz Bugowski 1983 PEK-MONT RUN EKIPA Płock
45 Paweł Nawrocki 1983 Tkkf Płock Płock
46 Sandra Szost 1990 Plock biega no age limit Płock
47 Marcin Miaśkiewicz 1983 Płock
48 Jaroslaw Bielski 1970 przez sport do kalectwa Płock
49 Andrzej Pudlik 1964 Płock
50 Grzegorz Wojtycki 1971 biegamPłock team Płock
51 Tomasz Kamiński 1992 Gąbin Biega Gąbin
52 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
53 Roman Petrykowski 1959 biegamPłock team Płock
54 Szymon Korycki 1985 Skierniewice
55 Jarosław Durys 1975 ROZBIEGANI ŻYCHLIN Wola Popowa
56 Marcin Celmer 1981 Active Runners Płock Płock
57 Krzysztof Jędrachowicz 1978 Zduny
58 Robert Skoroch 1978 Słubice
59 Kamil Goszczyński 1999 Active Runners Płock Płock
60 Włodek Dziarnowski 1960 biegamPłock team Płock
61 Marcin Stańczak 1979 Tkkf Płock Grabina
62 Monika Wiśniewska 1985 Gąbin Biega Sochaczew
63 Damian Knop 1989 Koło
64 Marek Karaszewski 1978 Active Runners Płock Płock
65 Michał Szmulewicz 1976 Sokół Bodzanów Bodzanów
66 Krzysztof Kujawa 1974 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
67 Piotr Gajewicz 1976 Bone Breakers Team Żychlin Krzyżanów
68 Przemysław Pawlak 1995 R-Team Łowicz Łowicz
69 Marek Pawlak 1970 R-Team Łowicz Łowicz
70 Adam Budziło 1972 PTT Delta Płock
71 Ewa Rek 1989 Biegaj z Dymkiem Płock
72 Piotr Bogacki 1977 Żychlin
73 Wioletta Pietrzak 1982 Dobrzyków
74 Mirosław Karpiński 1982 Gąbin
75 Bartłomiej Domański 1989 Biegaj z Dymkiem Płock
76 Martyna Milewska 1993 SOKÓŁ BODZANÓW Mała Wieś
77 Piotr Grommunt 1980 Tkkf Płock Płock
78 Krzysztof Domeradzki 1992 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
79 Tomasz Wypysiński 1998 Gąbin Biega Gąbin
80 Maria Falkowska 1987 Gabin
81 Anna Kruk 1996 Płock
82 Emilia Kruk 2003 Płock
83 Witold Martynowski 1969 SOKÓŁ BODZANÓW Rogozino
84 Anna Blachowska 1999 Biegaj z Dymkiem Lipno
85 Zbigniew Blachowski 1962 GKS FABIANKI Lipno
86 Sebastian Dymek 1982 Biegaj z Dymkiem Płock
87 Damian Degner 1995 Active Runners Płock Płock
88 Marek Zych 1988 Tkkf Płock Brudzeń Duży
89 Marek Adamczyk 1984 Biegaj z Dymkiem Płock
90 Marta Kupińska 1990 Active Runners Płock Płock
91 Marlena Cichońska 1981 Gostynin
92 Dariusz Kiełbasa 1969 Gąbin Biega Gąbin
93 Mateusz Dzierbicki 1994 Sanniki
94 Robert Rybicki 1968 SOKÓŁ BODZANÓW Gąsewo
95 Agata Rybicka 1970 SOKÓŁ BODZANÓW Gąsewo
96 Jakub Węglewski 2003 Łąck
97 Rafał Szymborski 1992 BKS Wataha Warszawa Góra
98 Magdalena Kamińska 1982 Fitnesski Lubień Kujawski Lubień Kujawski
99 Agnieszka Pachniewska 1975 Więckowski Team Płock
100 Marta Kuczmarska 1986 Tkkf Płock Płock
101 Marek Furman 1986 Łowicz
102 Daria Domosławska 1977 Płock
103 Paweł Turek 1979 Gąbin Biega Gąbin
104 Aneta Turalska 1991 Biegaj z Dymkiem Sierpc
105 Aleksandra Bigorajska 1996 Biegaj z Dymkiem Nowe Proboszczewice
106 Jarosław Bienkowski 1974 Biegaj z Dymkiem Plock
107 Agnieszka Kajak 1982 ROZBIEGANI ŻYCHLIN Żychlin
108 Artur Szymański17 1973 Górki
109 Adrianna Cyparska 1980 Płock
110 Paweł Bronowski 1985 SOKÓŁ BODZANÓW Reczyn
111 Andrzej Polit 1968 Płock
112 Patryk Podgórski 1975 Fundacja Szybciej Wyżej Dalej Płock
113 Edmund Sowiński 1942 Tkkf Płock Płock
114 Mariusz Paczuski 1973 Słupno Biega Słupno
115 Nina Zielińska 2000 Gąbin
116 Tymoteusz Jóźwiak 2008 SP Dobrzyków Jordanów
117 Andrzej Jaranowski 1993 GKS FABIANKI Brodnica
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć