III ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Lista uczestników
2019.09.14 15:00

241 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Przemysław Konicz 1983 Grodziczno
2 Wojciech Grzywacz 1977 Pobiegali Boleszyn
3 Monika Jackiewicz 1992 Kazanice
4 Izabela Januszewska 1984 Biegam U KOLESI Montowo
5 Łukasz Krysiak 1997 Muszaki
6 Dariusz Pielenc 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
7 Anna Sławińska 1983 Rezerwowe Psy Iława
8 Michał Domka 1981 Rezerwowe Psy Iława
9 Justyna Draszkiewicz 1988 Biegam U KOLESI Rybno
10 Beata Jędraszek 1976 ORiSTO Team Nowe Miasto Lubawskie
11 Sławomir Jurkiewicz 1980 Rozbiegany Susz Susz
12 Aldona Jurkiewicz 1982 Rozbiegany Susz Susz
13 Hubert Jurkiewicz 2002 Rozbiegany Susz Susz
14 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
15 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
16 Barbara Stępniak 1975 Rozbiegany Susz Susz
17 Jarosław Zawadzki 1972 Grudziądz
18 Michał Fafiński 1979 Biegam U KOLESI Lubawa
19 Agnieszka Fafińska 1981 Biegam U KOLESI Lubawa
20 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Zwiniarz
21 Mariusz Pawlak 1973 Działdowo
22 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
23 Paweł Pawlak 1977 Działdowo
24 Piotr Guzowski 1983 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
25 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
26 Paweł Guzowski 1987 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
27 Dariusz Święcki 1974 Sport A-Z Team Iława Iława
28 Przemysław Święcki 1987 Sport A-Z Team Iława Iława
29 Piotr Wiaderek 1985 Warszawa
30 Marcin Kasprowicz 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
31 Mariusz Krajewski 1981 Biegam U KOLESI Lubawa
32 Mateusz Wyżlic 1991 Biegam U KOLESI Kuligi
33 Patrycja Kawecka 1998 Biegam U KOLESI Kuligi
34 Radosław Górski 1976 Vege Runners Lubawa Lubawa
35 Kamil Laskowski 2003 Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawski Grodziczno
36 Kornel Gurzynski 2004 Rozbiegany Susz Susz
37 Piotr Kamiński 1984 Rezerwowe Psy Iława
38 Zbigniew Pawlak 1975 Działdowo
39 Natalia Zakrzewska 2001 Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie Hartowiec
40 Monika Leis-Zakrzewska 1989 Lubawa
41 Kamila Sadowska 1988 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
42 Waldemar Bukowski 1973 Osetno
43 Klaudia Bukowska 1998 Osetno
44 Joanna Psiuk 1967 Biegam U KOLESI Rybno
45 Andrzej Psiuk 1964 Biegam U KOLESI Rybno
46 Radosław Pedynkowski 1977 ORiSTO Team Grodziczno
47 Artur Wojtacki 1971 AMW family Lubawa
48 Monika Wojtacka 1976 AMW family Lubawa
49 Marek Rzeszotek 1978 Radomno biega Radomno
50 Andrzej Czepek 1970 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
51 Radosław Marchlewski 1986 Kurzętnik Biega Marzęcice
52 Mariusz Pawłowski 1979 Olsztyn
53 Michał Ciura 1986 IŁAWA BIEGA Iława
54 Kamil Oszczęda 2001 Team Kopeć Nidzica
55 Arkadiusz Oszczęda 1979 Nidzica Biega Nidzica
56 Patryk Kaczyński 1984 Team Kopeć Bartąg
57 Wiktoria Kwiatkowska 1998 IŁAWA BIEGA Franciszkowo Dolne
58 Wiesław Kwiatkowski 1967 Franciszkowo Dolne
59 Wojciech Bartnikowski 1984 Stare Dłutowo
60 Martyna Tuchewicz 1992 Lubawa
61 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
62 Artur Cabaj 1982 ORiSTO Team Kurzetnik
63 Joanna Szymanowicz 1978 Lecimy Tutej Gietrzwałd
64 Krzysztof Jakielski 1990 Montowo
65 Hubert Psiuk 1997 Rybno
66 Marcel Bestvater 1990 Dąbrówno
67 Piotr Bielski 1974 Radomno biega Radomno
68 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Mszanowo
69 Adam Patalon 1968 Kurzętnik Biega Marzęcice
70 Konrad Wielgoszyński 1993 Osp Lubawa Lubawa
71 Ariel Lamkowski 1977 Grudziądz
72 Anna Świniarska 1977 Rybno
73 Karol Januszewski 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
74 Mateusz Guzmann 1997 Grudziądz
75 Daniel Kamiński 1988 Grodziczno
76 Sebastian Szarmacher 1983 Działdowo
77 Selena Popławska 1982 Team Kopeć Olsztyn
78 Tomek Rak 1974 Pszczółkowski Team Olsztyn
79 Paweł Doliwka 1980 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
80 Urszula Lóźniewska 1971 Tarczyny
81 Mariusz Osowiecki 2001 Stupsk
82 Marzena Chyżyńska 1976 Szczepkowo
83 Mariusz Osowiecki 1975 Stupsk
84 Sawomir Dembkowski 1982 Hartowiec
85 Mateusz Żmijewski 1988 Lubawa
86 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
87 Rafał Kuciński 1975 Radomno biega Tylice
88 Krzysztof Wierzbowski 1982 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
89 Agnieszka Wierzbowska 1989 Biegam U KOLESI Hartowiec
90 Krzysztof Golmanowski 1978 Kurzętnik Biega Sugajenko
91 Patrycja Kawałko 1974 Team Kopeć Nidzica
92 Robert Borowski 1979 Team Kopeć Nidzica
93 Mariusz Gutmański 1996 Team Kopeć Olsztyn
94 Anna Wojna 1988 Iława
95 Katarzyna Żmijewska 1993 Lubawa
96 Dawid Klejna 1990 OrkaMasters Iława Lubawa
97 Tadeusz Piątkowski 1968 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
98 Joanna Petryczko 1982 BezPośpiechu Jaroty
99 Barbara Cichorska 1985 Hartowiec
100 Rafał Cichorski 1980 ORiSTO Team Hartowiec
101 Jakub Grzempowski 1981 Czapury
102 Artur Pieczkowski 1985 Radomno biega Nowe Miasto Lubawskie
103 Leszek Woźniewski 1980 ORiSTO Team Tylice
104 Ewa Renkel-Bucha 27 1980 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
105 Błażej Żarczyński 1986 Biegam U KOLESI Uzdowo
106 Andrzej Zakrzewski 1953 Susz
107 Adam Seroczyński 1992 Iława
108 Dorota Wrońska 1972 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ # WAWRZYNTEAM Lubawa
109 Ireneusz Tarasiewicz 1959 NIEZRZESZONY Wójtowo
110 Dariusz Grabowski 1985 Bratian
111 Edmund Steckiewicz 1973 KB Lech Rypin Rypin
112 Radosław Majewski 1987 Malbork
113 Robert Karpiński 1974 SieBiega Pokrzydowo
114 Małgorzata Fijałkowska 1985 Biegam U KOLESI Nowe Miasto Lubawskie
115 Robert Głowacki 1974 Sokół Team Olsztyn
116 Bozena Lulińska 1970 Rozbiegany Susz Susz
117 Dariusz Witkowski 1984 Warszawa
118 Dorota Cap 1975 Rozbiegany Susz Susz
119 Tomasz Cap 1972 Rozbiegany Susz Susz
120 Agnieszka Walerowicz 1988 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
121 Anna Liberacka 1983 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
122 Przemysław Zahorodny 1989 BezPośpiechu Olsztyn
123 Maciej Szypnik 1972 OrkaMasters Iława Iława
124 Paulina Górska 1990 BezPośpiechu Olsztyn
125 Jakub Bartnikowski 1985 Łążyn
126 Krzysztof Wasielewski 1985 Biegam U KOLESI Rybno
127 Michał Kołecki 23 1995 Iława
128 Ewelina Włocka-Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
129 Błażej Maron 1981 Lubawa
130 Dominik Gawryś 1984 BezPośpiechu Olsztyn
131 Michał Maśkiewicz 1985 OrkaMasters Iława Iława
132 Ireneusz Głowacki 1969 Lidzbark
133 Agnieszka Koprowska 1991 Biegam U KOLESI Rumian
134 Mirosław Maraszek 1979 Rozbiegany Susz Susz
135 Arkadiusz Jurewicz 1978 Ostróda Runners Ostróda
136 Marcin Konicz 1990 ORiSTO Team Jeglia
137 Mariusz Zięba 1993 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
138 Mariusz Milas 1957 Susz
139 Przemysław Kolwicz 1982 ORiSTO Team Lubawa
140 Przemysław Hauzer 1982 ORiSTO Team Grodziczno
141 Leszek Rajkowski 1978 Iława
142 Tomasz Remus 1985 Lubawa
143 Jarosław Drzymalski 1976 ORiSTO Team Lubawa
144 Radosław Wielgoszyński 1992 Lubawa
145 Marek Józefowicz 1974 Lubawa
146 Paweł Czyżkowski 1985 Team Kopeć Mińsk Mazowiecki
147 Krzysztof Chmielewski 1979 Ostroda, Kajkowo
148 Rafał Małolepszy 2002 Sampława
149 Piotr Chojnacki 1996 Działdowo
150 Łukasz Kamiński 1990 Biegam U KOLESI Dębień
151 Tomasz Wiliński 2O 1975 Tommi_12@Vp.Pl
152 Arkadiusz Kalisz 1977 Lidzbark
153 Agnieszka Kalisz 1982 Lidzbark
154 Rafał Kremski 1985 Iława
155 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica
156 Janusz Kamiński 1976 Ostróda Runners Ostróda
157 Natalia Hauzer 1986 ORiSTO Team Grodziczno
158 Paweł Zwoliński 1998 Nowe Miasto Lubawskie
159 Alicja Kępa28 1988 Panorama Obiekty Sportowe Kozłowo
160 Marcin Potkaj 1977 Rambo piąta krew Ostróda
161 Małgorzata Karczewska 2003 Lubawa
162 Karol Gucejt 1993 Lubawa
163 Andrzej Rębowski 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
164 Jacek Prokop 1974 Biegam U KOLESI Ostaszewo
165 Szymon Sass 1991 Lubawa
166 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
167 Marek Pruchniewski 1971 Lubawa
168 Dorota Dolewska 1980 Lubawa Lubawa
169 Rafał Cyrkler 1976 Ostróda Runners Ostróda
170 Natalia Łukaszewska 1988 Nowe Grodziczno
171 Bartosz Budnik 2002 Dąbrowski Team Inowrocław
172 Michał Zalewski 1983 Lubawa Kocha Biegać Iława
173 Elżbieta Ciećko 1991 Są wolniejsi / decathlon Olsztyn Olsztyn
174 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
175 Damian Błaut 1995 KP PSP Ostróda Tyrowo
176 Paweł Pysiak 1991 Liniowiec
177 Dariusz Skoneczny 1962 AKM Olsztyn Olsztyn
178 Dorota Rzemińska 1975 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
179 Jacek Grześ 1985 ORiSTO Team Katlewo
180 Paulina Szarmacher 1987 Działdowo
181 Dorota Kawka 1977 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
182 Kazimierz Karpiński 1968 ORiSTO Team Ostaszewo
183 Adam Blank 1965 ORiSTO Team Lubawa
184 Michał Kopistecki 1982 #8ranobasen emp iława Lubawa
185 Piotr Pokojski 1978 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
186 Dariusz Suliński 1981 Rozbiegany Susz Susz
187 Bogusław Łukwiński 1966 Rybno
188 Iwona Łukwińska 1964 Rybno
189 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
190 Wojciech Lewandowski 1990 Kurzętnik Biega Jamielnik
191 Edyta Rogozińska 1972 Nowe Miasto Lubawskie
192 Janusz Cybulski 1961 Iława
193 Michał Gruba 1991 Kurzętnik
194 Aleksandra Gruba Kustusz 1966 Kurzętnik
195 Mirosław Kustusz 1956 Kurzętnik
196 Grażyna Bulik 1974 Laseczno
197 Judyta Kotewicz 1986 Radomno biega Radomno
198 Sebastian Kołodziej 1983 Szczytno
199 Rafał Melzacki 1979 Olsztyn
200 Tomasz Marciniak 1981 Radomno
201 Sławomir Pawłowski 1975 ORiSTO Team Lubawa
202 Joanna Kwiatkowska 1981 Iława
203 Monika Danelska 1984 ALA TEAM Ostróda
204 Paweł Chojnacki 1996 Działdowo
205 Marcin Szymański 1982 ORiSTO Team Montowo
206 Robert Łachacz 1979 Kamionek
207 Paulina Peczyńska 1986 Team Kopeć Olsztyn
208 Wioletta Falba 1970 Rozbiegane Działdowo Działdowo
209 Artur Zajączkowski 1978 Rozbiegane Działdowo Działdowo
210 Mateusz Niedziela 2002 Lks Lubawa Sampława
211 Łukasz Wiśniewski 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
212 Piotr Leszek 1984 Nowe Miasto Lubawskie
213 Szymon Kogut 1999 Kurzętnik Biega Kurzętnik
214 Sławomir Kogut 1975 Kurzętnik Biega Kurzętnik
215 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
216 Laura Wrońska 2003 Lks Lubawa Lubawa
217 Michał Ławicki 1980 Bratian
218 Dawid Zawadzki 1989 NIEZRZESZONY Mszanowo
219 Paweł Rudziński 1994 Iława
220 Katarzyna Trzcińska 1981 Hartowiec
221 Mirosław Trzciński 1980 Hartowiec
222 Justyna Piotrowska 1977 Butowo
223 Remigiusz Zawada 1982 Dębień
224 Mariusz Dembowski 1983 H+H Polska Lidzbark
225 Sebastian Cichy 1994 Lubawa
226 Michał Trzebiatowski 1975 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
227 Krystian Babalski 1983 Kurzętnik Biega Kurzętnik
228 Sławomir Adamusiak 1976 IŁAWA BIEGA Gałdowo
229 Krzysztof Retecki 1974 Ostromecko
230 Waldemar Dzik 1971 Lubawa
231 Tomasz Knot 1968 Hafele Team Tarnów
232 Adam Polakowski 1977 Olsztyn
233 Klaudia Sass 1994 Lubawa
234 Sebastian Kwiatkowski 1978 Iława
235 Arkadiusz Suwiński 1968 Iława
236 Zenon Stanisław Laskowski 1965 Iława
237 Marcin Idziak 1979 Kurzętnik
238 Hakan Rommedahl 1968 Iława
239 Andrzej Kamiński 1954 Team Kopeć Iława
240 Stanisław Bieńkowski 1979 Obórki
241 Beata Kaczmarczyk 1996 Grodziczno
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć