III ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Lista uczestników
2019.09.14 15:00

46 / 150 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Izabela Januszewska 1984 Biegam U KOLESI Montowo
2 Łukasz Krysiak 1997 Muszaki
3 Dariusz Pielenc 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
4 Anna Sławińska 1983 Rezerwowe Psy Iława
5 Michał Domka 1981 Rezerwowe Psy Iława
6 Justyna Draszkiewicz 1988 Biegam U KOLESI Rybno
7 Beata Jędraszek 1976 ORiSTO Team Nowe Miasto Lubawskie
8 Sławomir Jurkiewicz 1980 Rozbiegany Susz Susz
9 Aldona Jurkiewicz 1982 Rozbiegany Susz Susz
10 Hubert Jurkiewicz 2002 Rozbiegany Susz Susz
11 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
12 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
13 Barbara Stępniak 1975 Rozbiegany Susz Susz
14 Jarosław Zawadzki 1972 Grudziądz
15 Michał Fafiński 1979 Biegam U KOLESI Lubawa
16 Agnieszka Fafińska 1981 Biegam U KOLESI Lubawa
17 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Zwiniarz
18 Mariusz Pawlak 1973 Działdowo
19 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
20 Paweł Pawlak 1977 Działdowo
21 Piotr Guzowski 1983 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
22 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
23 Paweł Guzowski 1987 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
24 Dariusz Święcki 1974 Sport A-Z Team Iława Iława
25 Przemysław Święcki 1987 Sport A-Z Team Iława Iława
26 Piotr Wiaderek 1985 Warszawa
27 Marcin Kasprowicz 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
28 Mariusz Krajewski 1981 Biegam U KOLESI Lubawa
29 Mateusz Wyżlic 1991 Biegam U KOLESI Kuligi
30 Patrycja Kawecka 1998 Biegam U KOLESI Kuligi
31 Radosław Górski 1976 Vege Runners Lubawa Lubawa
32 Kamil Laskowski 2003 Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawski Grodziczno
33 Kornel Gurzynski 2004 Rozbiegany Susz Susz
34 Piotr Kamiński 1984 Rezerwowe Psy Iława
35 Zbigniew Pawlak 1975 Działdowo
36 Natalia Zakrzewska 2001 Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie Hartowiec
37 Monika Leis-Zakrzewska 1989 Lubawa
38 Kamila Sadowska 1988 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
39 Waldemar Bukowski 1973 Osetno
40 Klaudia Bukowska 1998 Osetno
41 Joanna Psiuk 1967 Biegam U KOLESI Rybno
42 Andrzej Psiuk 1964 Biegam U KOLESI Rybno
43 Radosław Pedynkowski 1977 ORiSTO Team Grodziczno
44 Artur Wojtacki 1971 AMW family Lubawa
45 Monika Wojtacka 1976 AMW family Lubawa
46 Marek Rzeszotek 1978 Radomno biega Radomno
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć