Otwarte Mistrzostwa Gminy Jabłonna w Biegach Przełajowych Dzieci i Młodzieży - Lista uczestników
2019.05.18 14:00

101 / 100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Amelia Pawłowicz 2005 BKS WATAHA Skrzeszew
2 Aleksandra Szumigaj 2005 BKS Wataha Warszawa Wieliszew
3 Anna Daniszewska 2007 BKS Wataha Warszawa Olszewnica Stara
4 Aleksandra Daniszewska 2004 BKS Wataha Warszawa Olszewnica Stara
5 Asia Lutomirska 2010 SP 3 Kusy Łomianki / AZS AWF Warszawa Łomianki
6 Adrian Mirkowski 2012 AMP Victoria Radzymin Radzymin
7 Zuzanna Kołacz 2013 Warszawa
8 Iga Bielska 2011 Skierdy
9 Maja Bielska 2008 Skierdy
10 Maksymilian Pałyga 2008 Chotomów
11 Szymon Tobiasz 2008 Grupa Biegowa CHTMO Jabłonna
12 Marcin Isasi-Kuran 2012 MARKOWI BIEGACZE Marki
13 Lena Isasi-Kuran 2010 MARKOWI BIEGACZE Marki
14 Marcin Bogdan 2003 Warszawa
15 Dawid Bogdan 2009 Warszawa
16 Antoni Szyszka-Cieniuch 2009 Warszawa
17 Kaja Szyszka-Cieniuch 2012 Warszawa
18 Aleksander Koperski 2012 Chełm
19 Lena Duraj 2010 LA34 Ząbki
20 Ksawery Kwiatkowski 2008 BKS WATAHA Skrzeszew
21 Konstanty Kwiatkowski 2008 SP Skrzeszew Skrzeszew
22 Maja Trojanowska 2010 BKS WATAHA Serock
23 Jan Pyrzak 2014 Warszawa
24 Paulina Popek 2009 Warszawa
25 Karolina Popek 2013 Warszawa
26 Tymoteusz Szarszewski 2013 Nasielsk
27 Stanisław Szarszewski 2011 Nasielsk
28 Karolina Kiewra 2009 AZS AWF Warszawa / SP 77 / Naprzód Młociny Warszawa
29 Piotr Kleczewski 2005 UKS Kusy Warszawa Warszawa
30 Izabela Siadkowska 2013 Marki
31 Konrad Kwaśnicki 2008 Warszawa
32 Michalina Abramek 2013 Jabłonna
33 Maciek Jabłonski 2016 Chotomow
34 Julian Kucharski 2010 Jabłonna
35 Kajetan Kucharski 2012 Jabłonna
36 Lena Miniak 2011 Jabłonna
37 Mikołaj Miniak 2008 Bravehearts Legionowo Jabłonna
38 Szymon Popiół 2013 Marki
39 Maria Iwanicka 2015 Accelerating Poland Dąbrowa Chotomowska
40 Małgorzata Iwanicka 2011 Accelerating Poland Dąbrowa Chotomowska
41 Grzegorz Iwanicki 2009 Accelerating Poland Dąbrowa Chotomowska
42 Jakub Ostrowski 2012 Józefów
43 Franciszek Ostrowski 2011 FC Płochocin Józefów
44 Tobiasz Ostrowski 2009 Józefów
45 Igor Tarułka 2013 Stanisławów Drugi
46 Magdalena Orlińska 2009 SP 3 LEGIONOWO Legionowo
47 Julia Orlińska 2006 SP 3 LEGIONOWO Legionowo
48 Nikodem Zbierzak 2012 Wielbark
49 Grzegorz Kiewra 2009 AZS AWF Warszawa / SP 77 / Naprzód Młociny Warszawa
50 Leon Wiśniewski 2013 Jabłonna
51 Michał Mirowski 2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Suchocin
52 Aleksandra Madajczak 2005 BKS Wataha Warszawa Legionowo
53 Igor Herner 2007 Trucht Tarchomin Team Warszawa
54 Michał Gozdek 2014 Trucht Tarchomin Team Warszawa
55 Paweł Machnacki 2011 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
56 Emil Burkacki 2009 Warszaww
57 Hania Królak 2015 Legionowo
58 Oliwia Fijalska 2013 Łajski
59 Jan Knowski 2010 Warszawa
60 Maria Knowska 2013 Jablonna
61 Artur Radosiński 2015 Legionowo
62 Dawid Fabianowicz 2003 Dębinki
63 Filip Rzeszut 2011 I Love Przylesie Jabłonna
64 Jas Kruszewski 2018 Legionowo
65 Zosia Kruszewska 2011 Legionowo
66 Patryk Donica 2006 Lekkoatleci z Otwocka Otwock
67 Natalia Ładno 2007 BKS WATAHA Skrzeszew
68 Krzysztof Chrapek 2009 LDK Lekka zabawa Warszawa
69 Wiktor Ugniewski 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
70 Bartosz Sikorski 2006 Ząbki
71 Patrycja Fabianowicz 2005 Dębinki
72 Pola Pankiewicz 2006 Kartympola Warszawa
73 Tymon Pankiewicz 2009 Kartympola Warszawa
74 Wiktoria Stoczko 2008 LKS LOTOS Jabłonna Olszewnica Stara
75 Oskar Stoczko 2006 LKS LOTOS Jabłonna Olszewnica Stara
76 Łukasz Łagida 2007 LKS LOTOS Jabłonna Chotomów
77 Patrycja Nowosielska 2008 Chotomów
78 Jakub Wieczorek 2006 LKS LOTOS Jabłonna Legionowo
79 Mateusz Falaciński 2006 LKS LOTOS Jabłonna Olszewnica Stara
80 Oliwia Falacińska 2011 LKS LOTOS Jabłonna Olszewnica Stara
81 Oliwer Nyrć 2011 LKS LOTOS Jabłonna Chotomów
82 Kacper Wawer 2008 LKS LOTOS Jabłonna Legionowo
83 Michalina Wróbel 18 2014 LKS LOTOS Jabłonna Jabłonna
84 Tymoteusz Wróbel 2011 LKS LOTOS Jabłonna Jabłonna
85 Dominik Izbebski 2012 LKS LOTOS Jabłonna Xx
86 Kamil Radomski 2008 Jabłonna
87 Konrad Radomski 2011 Jabłonna
88 Roksana Kusy 2006 Syrena Warszawa
89 Pawel Waszczyszyn 2010 I Love Przylesie Jablonna
90 Oliwia Bielicka 2004 Piaseczno
91 Karolina Koper 2013 -- Warszawa
92 Amelia Nosowska 2010 Slow Squad Skierdy
93 Mikołaj Ujazda 2012 Slow Squad Cegielnia Psucka
94 Oliwia Niezgoda 2008 Nuna
95 Miłosz Niezgoda 2010 Żbik Nasielsk Nuna
96 Wiktoria Kuczaba 2008 AKL Ursynów Warszawa
97 Izabela Kuczaba 2005 KS Czempion Warszawa Warszawa
98 Kornel Krajewski 2013 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo Legionowo
99 Adrian Izdebski 2012 LKS LOTOS Jabłonna Jabłonna
100 Olga Młodzian 2013 Warszawa
101 Olga Mlodzian 2013 Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć