Marsz Nordic Walking - VI Bieg po Złote Jabłko - Lista uczestników
2019.05.18 14:45

79 / 80 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Weronika Pekacka 1977 Sonsiedzi Team Okuniew
2 Sylwia Przygocka 1984 Sonsiedzi Team Okuniew
3 Wojciech Gil 1971 NW Człapski Team Warszawa
4 Anetta Orlicka 1971 Jabłonna
5 Jerzy Paweł Marczyk 1958 Face Nordic Walking Team Warszawa
6 Magdalena Ostolska 1975 NW Człapski Team Warszawa
7 Sławomir Wasilewski 1945 Pasja Nordic Walking Warszawa
8 Michał Romanowicz 1977 Legionowo
9 Agnieszka Krajnik 1968 Klub Biegacza Providenta Warszawa
10 Agnieszka Majchrzyk 1973 Sonsiedzi Team Okuniew
11 Krzysztof Pekacki 1978 Sonsiedzi Team Okuniew
12 Leszek Bielawski 1976 Sonsiedzi Team Okuniew
13 Włodzimierz Wroński 1952 Pasja Nordic Walking Warszawa
14 Jacek Olszewski 1971 Sonsiedzi Team Okuniew
15 Iwona Olszewska 1971 Sonsiedzi Team Okuniew
16 Agnieszka Ćwirko 1982 Avocado Wellness Club Warszawa
17 Joanna Pietrusewicz 1974 Pasja Nordic Walking Warszawa
18 Marcin Kawalec 1971 Sonsiedzi Team Okuniew
19 Anna Szulim-Kawalec 1968 Sonsiedzi Team Okuniew
20 Małgorzata Gadomska 1970 NW Człapski Team Warszawa
21 Krzysztof Gadomski 1960 NW Człapski Team Warszawa
22 Magdalena Głos 1982 Warszawa
23 Mirosława Smoczyk 1975 Warszawa
24 Marcin Grabowski 1973 NW 4 EVER YOUNG Wola Mrokowska
25 Konrad Królak 1974 NW Pokątna Cegłów
26 Piotr Łuniewski 1971 KOŁO WĘDKARSKIE PZW Nr.39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA Legionowo
27 Katarzyna Peluch 1975 NW Pokątna Warszawa
28 Agnieszka Łukaszenko 1969 NW Pokątna Stare Babice
29 Dariusz Świstek 1970 Wieliszew Heron Team Wieliszew
30 Katarzyna Kabala 1975 Żbiki Nordic Walking Pęcice
31 Wojciech Hajnus 1965 Warszawa
32 Anna Maleńczuk 1982 Żbiki Nordic Walking Pruszków
33 Mirosław Walawko 1950 Warszawa
34 Piotr Miks 1943 Warszawa
35 Marcin Brona 1973 Warszawa
36 Renata Cichocka 1972 Warszawa
37 Sebastian Karpiński 1981 Polnord Warszawa
38 Urszula Lipińska 1972 Face Nordic Walking Team Dęblin
39 Magdalena Pochopień 1976 Warszawa
40 Aleksandra Musiatowicz 1970 Pasja Nordic Walking Warszawa
41 Katarzyna Izraelska 1969 Sonsiedzi Team Okuniew
42 Stanisława Antosiewicz 1971 Otwock
43 Robert Antosiewicz 1970 Lula Team Otwock
44 Urszula Nowicka 1971 Pasja Nordic Walking Warszawa
45 Teresa Mikoś 1963 Otwock
46 Roman Mikoś 1966 Otwock
47 Paulina Piasecka 1999 NW Człapski Team Warszawa
48 Dariusz Lipiec 1940 Byledobiec Anin Warszawa
49 Jakub Bińkiewicz 1998 NW Człapski Team Warszawa
50 Katarzyna Gniado 1982 Sonsiedzi Team Okuniew
51 Jerzy Marszałek 1958 Warszawa
52 Krystyna Ciarka 1949 Ferajna Nordica Jabłonna Chotomów
53 Zdzisław Zarzycki 1958 Nowy Dwór Mazowiecki
54 Adam Klimczak 1965 Gosadi Nordic Team Warszawa
55 Małgorzata Puszkarska 1975 Gosadi Nordic Team Warszawa
56 Anna Sołdecka 1970 UOUW Warszawa
57 Elwira Bielawska 1979 Sonsiedzi Team Okuniew
58 Monika Rogala 1974 Chotomów
59 Agnieszka Krawczuk 1970 Błonie
60 Elżbieta Obrębska 1959 NW Człapski Team Płońsk
61 Leonard Dmytriv 1992 Ternopil Running Club Ternopil
62 Paweł Paluch 1964 Avocado Wellness Club Warszawa
63 Joanna Jeleniewicz 1966 Legionowo
64 Ryszard Jeleniewicz 1962 Legionowo
65 Alina Wecławiak 1976 Piaseczno
66 Krystyna Bartosik 1958 Zgierz
67 Andrzej Waloryszak 1955 Morsy Radzymin Radzymin
68 Sławomir Reda 1958 KBP PASJA Warszawa Warszawa
69 Urszula Herbich 1976 Jabłonna
70 Ewa Legierska-Tur 1974 Żbiki Nordic Walking Warszawa
71 Agnieszka Wójcik 1982 Trucht Tarchomin Team Rajszew
72 Paweł Rowiński 1987 NW CZŁAPSKI TEAM Warszawa
73 Piotr Polkowski 1985 Rącze Raciczki Warszzwa
74 Leszek Zawierucha 1972 Nationale Nederlanden Running Team Warszawa
75 Aleksandra Skowysz 1983 Legionowo
76 Wojciech Przybylski 1975 Warszawa
77 Beata Ładno 1976 Skrzeszew
78 Ewa Krawczak 1965 Łomianki
79 Marta Jastrzębska-Majak 1993 Naprzód Młociny Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć