VI Bieg po Złote Jabłko - Lista uczestników
2019.05.18 15:25

167 / 170 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sebastian Jankowski 1973 Wieliszew Heron Team Chotomów
2 Wioleta Goszczyńska 1993 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
3 Andrzej Suwald 1961 JacekBiega Running Team Warszawa
4 Jacek Gryz 1979 Bravehearts Legionowo Janówek Pierwszy
5 Karolina Zielińska 1988 Warszawa
6 Mariola Tomaszewska 1968 Face Nordic Walking Team Warszawa
7 Michał Arendt 1983 Legionowo
8 Mateusz Zgoda 1993 Naprzód Młociny Warszawa
9 Marzena Banaszek 1978 Warszawa
10 Anna Owczarek 1985 Warszawa
11 Urszula Bartecka-Matuszewska 1980 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
12 Paweł Matuszewski 1983 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
13 Dariusz Frąckiewicz 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
14 Piotr Stasiak 1988 Warszawa
15 Dariusz Filipczuk 1965 Zielonka
16 Arkadiusz Gawlik 1974 Biegam na Tarchominie Warszawa
17 Dorota Gąsiorowska 1969 MPK -wybieganie Warszawa
18 Małgorzata Trzaskowska 1970 MPK -wybieganie Karczew
19 Elżbieta Baka 1973 MPK -wybieganie Warszawa
20 Piotr Kamiński 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwor Mazowiecki
21 Renata Gąsowska 1978 DREAM RUN Warszawa
22 Ireneusz Charlej 1972 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Mierzyn
23 Beata Wróblewska 1980 Warszawa
24 Wiola Krupińska 1993 Trucht Tarchomin Team Warsaw
25 Konrad Nosowski 1980 Slow Squad Skierdy
26 Tomasz Raczynski 1973 Raczyńscy Running Team Chotomów
27 Basia Raczyńska 1977 Raczyńscy Running Team Chotomów
28 Dorota Tobiasz 1978 Grupa Biegowa CHTMO Jabłonna
29 Joanna Jaskóła 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
30 Rafal Wasiak 1990 Legionowo
31 Katarzyna Bielska 1980 Skierdy
32 Paweł Szewczak 1989 Warszawa
33 Jan Mirecki 1974 Warszawa
34 Tymoteusz Tobiasz 2004 Grupa Biegowa CHTMO Jabłonna
35 Agata Isasi-Kuran 1977 MARKOWI BIEGACZE Marki
36 Dariusz Patalan 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Boża Wola
37 Katarzyna Strumnik 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
38 Sebastian Strumnik 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
39 Jarosław Burda 1977 Chotomów
40 Zbigniew Herba 1953 Stargard
41 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostroęka
42 Natalia Filipowicz 1992 Warszawa
43 Ewa Regulska 1983 Warszawa
44 Bartosz Rusin 1973 Jabłonna
45 Marcin Hildebrand 1987 Biegam na Tarchominie Warszawa
46 Agnieszka Niewiadomska 1977 Chotomów
47 Mariola Bakalarska 1968 Warsaw Run Club Warszawa
48 Jolanta Cymborska 1981 Warsaw Run Club Warszawa
49 Joanna Czajkowska 1981 Team Run Pełch Warszawa
50 Marcin Szarszewski 1986 Nasielsk Baszta Team Nowe Pieścirogi
51 Andrzej Paziewski 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
52 Bożena Waszczyszyn 1978 I Love Przylesie Jablonna
53 Radosław Kwaśnicki 1978 Warszawa
54 Łukasz Pałyga 1978 Motointegrator Running Team Chotomów
55 Michał Pałyga 1979 Motointegrator Running Team Warszawa
56 Elżbieta Koszniruk 1968 Chotomow
57 Izabela Wąsik 1971 Warszawa
58 Ola Guzińska 1979 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
59 Kamil Komarnicki 1979 #Sam Się Turlam Warszawa
60 Ewa Machul 1985 DREAM RUN Warszawa
61 Jakub Płócienniczak 1975 DREAM RUN Warszawa
62 Michał Iwanicki 1982 Accelerating Poland Dąbrowa Chotomowska
63 Marcin Kwiatkowski 1987 Nasielscy Patrioci Nasielsk
64 Michał Smoliński 1976 Warszawa
65 Maciej Borkowski 1989 Chotomów
66 Łukasz Uryń 1982 Legionowo
67 Artur Wiechetek 1978 Warszawa
68 Patryk Zalewski 1981 www. sol3. pl Nowy Dwór Mazowiecki
69 Anna Ciepieniak 1978 Warszawa
70 Katarzyna Mirowska 1981 Warszawa
71 Kamil Szymaniak 1990 K(r)opka Team Pełch
72 Paweł Łęcki 1989 K(r)opka Team Żyrardów
73 Michał Drozd 1989 Warszawa
74 Jakub Mazurkiewicz 1984 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo Legionowo
75 Małgorzata Wiśniewska 1975 Jabłonna
76 Renata Kwiatkowska 1968 KB Ozarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
77 Marcelina Kopka 1998 K(r)opka Team Częstochowa
78 Igor Glapiński 1992 Tarczyn
79 Jerzy Gogolewski 1985 OchotaBiega Warszawa
80 Mariusz Mówiński 1975 Runners Team Jabłonna Jabłonna
81 Saturnin Szczepański 1966 Runners Team Jabłonna Jabłonna
82 Tomasz Miernicki 1966 Grupa Biegowa CHTMO Jabłonna
83 Lidia Miniak 1980 Bravehearst legionowo Jabłonna
84 Marek Miniak 1975 Bravehearts Legionowo Jabłonna
85 Tomasz Orliński 1979 BHP ORLIŃSCY Legionowo
86 Piotr Marucha 1968 Chotomow
87 Tomasz Sztyber 1967 Warsawa
88 Weronika Michalczewska 1990 Wybiegaj Siebie Legionowo
89 Damian Ragan 1968 Chotomów
90 Łukasz Draszawka 1983 Power Training Warszawa
91 Mariusz Karwowski 1973 Grupa Biegowa CHTMO Chotomów
92 Rafał Przywózki Przywózki 1993 K(r)opka Team Sokołów Podlaski
93 Piotr Rapacki 1978 Legionowo
94 Agnieszka Kurys 1979 Radom
95 Katarzyna Siczek 1977 Warszawa
96 Maciej Jabłoński 1970 Warszawa
97 Anna Karłowicz 1953 Partia Wolnych Biegaczy Warszawa
98 Marek Kowalczyk 1974 Chotomów
99 Marek Kowalczyk 1974 Chotomów
100 Tomasz Firysiuk 1975 Ząbki
101 Wiesława Pajewska 1983 Warszawa
102 Zenon Baran 1960 Rącze Raciczki Warszawa
103 Daniel Rzeszut 1975 I Love Przylesie Jabłonna
104 Marzena Burchacińska 1980 Brwinów
105 Robert Burchaciński 1980 Brwinów
106 Paweł Kącki 1975 Rącze Raciczki Warszawa
107 Marcin Ładno 1979 Wieliszew Heron Team Skrzeszew
108 Janusz Chrapek 1980 Bonvm Klub Sportowy Warszawa
109 Sabina Dudzińska 1984 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
110 Joanna Odolczyk 1965 Rącze Raciczki Warszawa
111 Marcin Perzyna 1981 Tarczyn
112 Joanna Bieniek-Ugniewska 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
113 Renata Sikorska 1977 Ząbki
114 Edyta Kruk 1971 Chotomów
115 Michał Machnacki 1976 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
116 Ewa Uchal 1985 Grupa Biegowa CHTMO Wieliszew
117 Mateusz Oczkowski 1978 Grupa Biegowa CHTMO Chotomów
118 Sławomir Żurawski 1979 PGB Sportowa Paczka Warszawa
119 Maciej Radziszewski 1993 Zabiegany Wołomin Siemiatycze
120 Tomasz Pietras 1977 Nasielsk Baszta Team Żabiczyn
121 Krzysztof Bziuk 1996 Chotomów
122 Joanna Osuch 1981 Legionowo
123 Renata Dymerska 1977 Legionowo
124 Michał Cierniak 1974 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
125 Barbara Cieślikowska 1976 Wybiegaj Siebie Legionowo
126 Marek Szopiak 1977 I Love Przylesie Jabłonna
127 Katarzyna Szopiak 1980 I Love Przylesie Jabłonna
128 Arkadiusz Grabowiec 2000 Rącze Raciczki Warszawa
129 Robert Janikowski 1966 Legionowo
130 Paweł Żochowski 1985 Skrzeszew
131 Magdalena Ryszka 1985 Skrzeszew
132 Milena Borkowska 1984 Chotomów
133 Karol Szafrański 1982 Kobyłka
134 Michał Kirpluk 1962 #biegambolubię Trzciany
135 Marta Siemieniuk 1985 Chotom?W
136 Sylwester Maciąg 1989 Serock
137 Dominik Czyż 1983 Grupa Biegowa CHTMO Serock
138 Marta Lach 1979 Slow Jogging Warszawa Warszawa
139 Darek Sokołowski 1975 Azs warszawa Warszawa
140 Basia Sobczyk 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
141 Agnieszka Polańska 1987 Warszawa
142 Marcin Taras 1982 Warszawa
143 Radosław Czekirda 1966 Wieliszew Heron Team Chotomów
144 Mateusz Smoliński 1985 Warszawa
145 Andrzej Wanowski 1957 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
146 Paweł Kownacki 1976 Wieliszew Heron Team Poddębie
147 Marcin Gągolewski 1986 Pomiechówek
148 Robert Płaczkiewicz 1980 SOL3|SquadRUN / PB SLA Bydgoszcz
149 Magdalena Rochnowska 1977 7Mórz Chotomów
150 Urszula Szewczyk 1975 Runners Team Jabłonna Legionowo
151 Anita Andrukiewicz 1980 Grupa Biegowa CHTMO Jabłonna
152 Sławomir Salwin 1966 Wieliszew Heron Team Wieliszew
153 Przemek Zawadzki 1981 Jabłonna
154 Artur Szewczyk 1978 Runners Team Jabłonna Legionowo
155 Andrzej Kicman 1944 Legionowo
156 Anna Ptaszek 2002 Legionowo
157 Piotr Zaręba 1996 Jabłonna
158 Daniel Nowak 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Pomiechówek
159 Wojciech Trojan 1966 Chotomów
160 Anna Trojan 1968 Chotomów
161 Przemek Romanów 1982 Trucht Tarchomin Team Rajszew
162 Olga Majek 1993 Wataha - Łączy nas bieganie Warszawa
163 Kajetan Twardowski 2004 Chotomów
164 Roksana Jamska 1984 Biegam na Tarchominie Łomianki
165 Zbigniew Mołodkiewicz 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
166 Natalia Piasta-Serafin 1979 Wieliszew Heron Team Jabłonna
167 Mateusz Kaska 1985 Wołomin
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć