Las Masakras 2019 - Lista uczestników
2019.06.01 13:00

121 / 450 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Kasia Pakuła 1992 Olsztyn
2 Marcin Dublaszewski 1978 R.ambo Team Jaroty
3 Michał Cupiał 1979 Jaroty
4 Kamila Gac 1986 Lidzbark Warminski
5 Monika Bralska 1984 Olsztyn
6 Jarosław Gulewski 1979 Olsztyn
7 Waldemar Król 1969 Olsztyn
8 Karolina Burdalska 1987 Olsztyn
9 Mariusz Pawluczuk 1982 Olsztyn
10 Radek Kramek 1978 Olsztyn - Jaroty
11 Grzegorz Olender 1990 Kickboxing Kortowo Olsztyn
12 Adam Sękowski Sękowski 1993 Olsztyn
13 Przemek Krupa 1990 Nidzica
14 Bartosz Fronczak 1987 Lidzbark Warmiński
15 Maciek Majewski 1983 Lidzbark Warmiński
16 Ola Olech 1991 Lidzbark Warmiński
17 Piotr Danielewicz 1975 Olsztyn
18 Łukasz Rybiński 1988 Chorzele
19 Zenon Pasemko 1967 Mont Blanc Team Olsztyn
20 Michał Rytelewski 1990 R.ambo Team Barczewo
21 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
22 Lucyna Długosz Długosz 1964 DrużynaML Kętrzyn
23 Rafał Lech 1984 CSS SZAFA Wilamowo
24 Adam Mierzejewski 1974 Olsztyn
25 Piotr Misztela 1994 Olsztyn
26 Maciej Muchin 1981 Częstochowa
27 Piotr Misztela 1994 Józefów
28 Kinga Pępiak 1986 Olsztyn
29 Jacek Drzewiecki 1991 Olsztyn
30 Ewa Waszkiewicz 1990 Olsztyn
31 Magdalena Bolechowska 1993 Olsztyn
32 Aleksandra Wieczorek 1992 Olsztyn
33 Karolina Ratajczak 1985 Olsztyn
34 Dorota Kłys 1984 Olsztyn
35 Bartłomiej Kluczyński 1976 Szubin
36 Krzysztof Choroszucha 1988 Olsztyn
37 Igor Andrejew 1993 brak Górowo Iławeckie
38 Klaudia Jurgielewicz 1997 Olsztyn
39 Katarzyna Tomaszewska 1987 Olsztyn
40 Rafał Oporski 1987 Olsztyn
41 Krzysztof Dmowski 1979 Pędzące Pampasowce Olsztyn
42 Janusz Sikorski 1993 Kozia Góra
43 Mateusz Jędra 1994 Olsztyn
44 Damian Bastek 1991 Ruciane-Nida
45 Magda Giżyńska 1974 Bartażek
46 Patryk Lorenz 1993 Olsztyn
47 Anna Niska 1980 Olsztyn
48 Natalia Gieroim 1999 Olsztyn
49 Mariusz Królikowski 1987 Olsztyn
50 Anna Lampkowska 2002 Olsztynek
51 Kacper Galiński 2001 Olsztynek
52 Małgosia Radzka 1979 Olsztyn
53 Ewa Szymańska 1977 Olsztyn
54 Ela Radzka Ratyńska 1974 Olsztyn
55 Monika Cholewa 1995 Częstochowa
56 Magdalena Boczkowska 1995 Szumowo
57 Edyta Boczkowska 1993 Szumowo
58 Maja Kajetanek 1991 CTS Team Olsztyn Olsztyn
59 Magda Nasuta 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
60 Marcin Konecki 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
61 Rafał Miszczak 1986 Olsztyn
62 Gabriela Dombkowska 1992 CTS Team Olsztyn Olsztyn
63 Maciej Sztabiński 1974 Olsztyn
64 Marta Czaplicka 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
65 Monika Kaszałowicz 1981 ZETO SOFTWARE TEAM Olsztyn
66 Adrianna Misiewicz 1990 Olsztyn
67 Daniel Brejnak 2001 Olsztyn
68 Wioleta Lech 1987 CSS SZAFA Małdyty
69 Karolina Stabrowska 1991 CSS SZAFA Małdyty
70 Rafał Mirys 1957 CSS SZAFA Małdyty
71 Marek Horak 1991 CSS SZAFA Małdyty
72 Piotr Marek 1977 CSS SZAFA Małdyty
73 Adam Zmyślony 1973 Olsztyn
74 Anna Zmyślona 1978 Olsztyn
75 Karol Gnoza 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
76 Bartosz Michna 1988 Olsztyn
77 Robert Hohmann 1990 Olsztyn
78 Diego Bertello 1989 Olsztyn
79 Marcin Witek 1980 Swój Kętrzyn
80 Karolina Duda 1983 Olsztyn
81 Magda Oryga 1983 Olsztyn
82 Tomasz Hohmann 1991 Mrągowo
83 Paweł Klonowski 1986 Olsztyn
84 Oksana Klonowska 1987 Wizja Lokalna Olsztyna Olsztyn
85 Artur Kudraj 2000 Barczewo
86 Mariusz Gutmański 1996 Team Kopeć Olsztyn
87 Krzysztof Szczerbowski 1997 Gdańsk
88 Kamil Filipczak 1977 SANIT-PLAST SZCZYTNO Szczycieński
89 Patrycja Chodkowska 1982 SANIT-PLAST SZCZYTNO Szczytno
90 Mariusz Piskorz 1983 Lidzbark Warmiński
91 Mateusz Król 1996 Giżycko
92 Fabian Stepnowski 1997 Szczytno
93 Michał Pietrzak 1989 Olsztyn
94 Rafał Ruszczyk 1996 Szczytno
95 Adam Adamczyk 1985 Olsztyn
96 Krystyna Stepnowski 1994 Szczytno
97 Edyta Waszkiewicz 1986 Drużyna ML Kętrzyn
98 Marcin Dębowski 1976 IKS Atak Elbląg Olsztyn
99 Joanna Jaguszewska 1980 Gietrzwałd Gmina Pełna Cudów Gietrzwałd
100 Jakub Opęchowski 1989 Gietrzwałd Gmina Pełna Cudów Gietrzwałd
101 Rafał Żurański 1900 Gietrzwałd Gmina Pełna Cudów Gietrzwałd
102 Wojciech Skerda 1988 Gietrzwałd Gmina Pełna Cudów Sząbruk
103 Aneta Pawłowska 1977 Gietrzwałd Gmina Pełna Cudów Gietrzwałd
104 Sybilla Bąk 1994 Iława
105 Piotr Jankowski 1984 Rezerwowe Psy Iława
106 Sławomir Piechota 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
107 Andrzej Rudziński 1974 Młynago Jonkowo
108 Dorota Jachimowicz 1978 Młynago Jeziorany
109 Sebastian Bal 1976 Elbląg
110 Krzysztof Mańkowski 1984 RMF4RT Galdiators Olsztyn
111 Jakub Jasiński 1988 Olsztyn
112 Bogusław Tołwiński 1968 Silni Mocą Elbląg Elbląg
113 Tymoteusz Tołwiński 2000 Silni Mocą Elbląg Elbląg
114 Karol Bannach 1989 Elbląg
115 Monika Bartkiewicz 1986 Team MyGym Olsztyn
116 Krystian Lenda 1982 Team MyGym Olsztyn
117 Krzysztof Postój 1988 Olsztyn
118 Agata Leonowicz 1992 Olsztyn
119 Piotr Markowicz 1984 Team MyGym Dywity
120 Wiktor Sotoła 1989 Olsztyn
121 Piotrek Młody 1990 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć