Bieg Obrońców Modlina 2019 - Lista uczestników
2019.11.16 13:30

240 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Karol Bielec 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
2 Karol Bielec 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
3 Anna Jaworek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
4 Dariusz Bagnicki 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
5 Arkadiusz Gawlik 1974 Biegam na Tarchominie Warszawa
6 Marek Gruza 1976 Bieganiepo40.pl Kazuń Bielany
7 Mirosław Laur 1984 TTI Nowy Dwór Mazowiecki
8 Agnieszka Bardecka Bardecka 1978 Łomianki
9 Katarzyna Owczarek Owczarek 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
10 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa
11 Sylwia Osińska 1977 Warszawa
12 Katarzyna Stradza 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
13 Olaf Pierzak 1974 Warszawa
14 Dominik Wojtysiak 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
15 Marcin Celmer 1981 Active Runners Płock Płock
16 Tomasz Przedpełski 1972 Active Runners Płock Rogozino
17 Jacek Gryz 1979 Bravehearts Legionowo Janówek Pierwszy
18 Łukasz Zaborowski 1986 ActiveRunners Płock Płock
19 Krzysztof Kołodziejczy 1978 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
20 Dariusz Frąckiewicz 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
21 Karolina Nerć 1999 Nasielsk
22 Daniel Nowak 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Pomiechówek
23 Jarosław Czarnecki 1975 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
24 Marek Łebkowski 1975 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
25 Paulina Szarow 1985 Bestie ocr Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki
26 Dariusz Patalan 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
27 Wiesław Gumiński Gumiński 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
28 Beata Patalan 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
29 Grzegorz Lewandowski 1979 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
30 Monika Bytner 1986 Warszawa
31 Edyta Jakubczyk 1981 Pułtusk
32 Katarzyna Budnicka 1976 www.iSerwis.net.pl Zakroczym
33 Tomasz Król 1983 www.iSerwis.net.pl Nowy Dwór Mazowiecki
34 Mariusz Smoliński 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
35 Magdalena Penkalska 1978 Wieliszew Heron Team Wieliszew
36 Mariusz Kruszewski 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
37 Marcin Kwiatkowski 1987 Nasielscy Patrioci Nasielsk
38 Adam Ziułkowski 1989 Góra
39 Agnieszka Policewicz 1985 Wieliszew Heron Team Łajski
40 Wojciech Jacoszek 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
41 Marta Zakrzewska 1982 Zakroczym
42 Adam Korzeń 1964 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
43 Sebastian Kochanowski 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
44 Marcin Gągolewski 1986 Pomiechówek
45 Łukasz Wudecki 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
46 Paweł Mazur 1971 Warszawa
47 Jacek Falkiewicz 1974 Łomianki
48 Jacek Żółtowski 1970 PTT Delta Maszewo Duże
49 Michał Bombała 1989 Płońscy Patrioci Płońsk
50 Andrzej Wanowski 1957 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
51 Maciej Lipowski 1981 Warszawa
52 Daniel Sybicki 1975 NDM Nowy Dwór Mazowiecki
53 Aleksandra Szczurowska 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Zakroczym
54 Karolina Dąbrowska 1989 Warszawa
55 Karol Jaskulski 1900 Nowy Dwór Maz
56 Lukasz Stanicki 1969 Trzy Ciotki Nowy Dwor Mazowiecki
57 Jacek Franczak 1975 Rozbiegani Młodociani Czeczotki
58 Michał Bałdyga 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
59 Ireneusz Charlej 1972 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Mierzyn
60 Krzysztof Karcz 1980 Borzęcin Duży
61 Krzysztof Kulesza 1979 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa
62 Joanna Lipińska 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Kazuń Polski
63 Basia Sobczyk 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
64 Krzysztof Rutkowski 1983 Nowy Dwor Mazowiecki
65 Jan Mirecki 1974 Warszawa
66 Andrzej Markiewicz 1964 Pruszków
67 Michał Świdzikowski 1986 Warszawa
68 Maciej Parzniewski 1984 Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki
69 Marzena Piętka 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Legionowo
70 Artur Helman 1984 Warszawa
71 Patryk Zaleski-Ejgierd 1981 SOL3: Nauka z Pasją Nowy Dwor Mazowiecki
72 Dawid Waśniewski 1985 Deweloppol Team Nowy Dwór Mazowiecki
73 Michał Szczepański 1980 Legionowo
74 Mariusz Tarczyński 1974 Warszawa
75 Katarzyna Katana 1974 Rozbiegany Piastów Pruszków
76 Monika Łyp 1984 Rozbiegany Piastów Piastów
77 Piotr Dziepak 1980 1 BLTr Wola Mrokowska
78 Zofia Górnaś 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
79 Luis Fre 1961 Caracasas
80 Mariusz Gajewski 1974 Pułtusk
81 Zbigniew Pankowski 1949 Płock
82 Anna Nowak 1983 Warszawa
83 Małgprzata Brzoska 1973 Warszawa
84 Jacek Różycki 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
85 Marek Maluchnik 1973 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
86 Paweł Owczarczyk 1980 Stanisławów Pierwszy
87 Daniel Chodziński 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
88 Piotr Kotowski 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
89 Grzegorz Adamczak 1971 Błonie
90 Marcin Hildebrand 1987 Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie Warszawa
91 Eryk Kosieradzki 1990 TOFINKOWO Warszawa
92 Marcin Jaczyński 1979 Dziekanów Leśny
93 Tomasz Malecha-Gertchen 1976 Dziekanów Nowy
94 Iwona Rakowska 1980 biegaMy Białystok
95 Andrzej Czerwiński 1972 biegaMy Białystok
96 Małgorzata Brzoska 1973 Bractwo Biegowe BGK Warszawa
97 Mariusz Nosarzewski 1974 Trzciany
98 Tomasz Chęc 1988 Warszawa
99 Katarzyna Borzym-Grzesik 1989 Warszawa
100 Zbigniew Wileński 1964 Grupa Biegowa CHTMO Dąbrowa Chotomowska
101 Robert Suchy 1970 Adidas Runners Warsaw Warszawa
102 Jacek Nowocień 1959 Uczniowski Klub Sportowy Rusiec Podkowa Leśna
103 Kacper Gębala 2003 Nowy Dwór Mazowiecki
104 Teresa Żywek, 1947 Tripower.pl Warszawa
105 Maciej Mieszkowski 1967 Dziekanów Leśny
106 Dorota Munik 1992 Radom
107 Wiktor Reczka 1983 Legionowo
108 Łukasz Kowalski 1981 Zakroczym
109 Kamil Piotrowski 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
110 Andrzej Sikorski 1972 Sochaczew
111 Anna Karłowicz 1953 Partia Wolnych Biegaczy Warszawa
112 Małgorzata Adamczyk 1970 Nowy Dwór Mazowiecki
113 Marcin Dzięgielewski 1983 UKS Lider Zakroczym Zakroczym
114 Dariusz Tuszyński 1969 Nowy Dwór Mazowiecki
115 Ireneusz Gajek 1978 Ciechanów
116 Jacek Walac 1983 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
117 Piotr Kępa 1985 Wichura Ksiażenice
118 Katarzyna Mastalerz 1971 Słoniówka Puszcza Mariańska
119 Marcin Mastalerz 1969 Słoniówka Puszcza Mariańska
120 Alicja6 Turczyńska 1997 Ostrowiec Świętokrzyski
121 Barbara Przepiórka 1988 Naprzód Młociny Warszawa
122 Agnieszka Idziak 1978 Wieliszew Heron Team Wieliszew
123 Wojciech Idziak 1978 Wieliszew Heron Team Wieliszew
124 Sebastian Chowaniec 27 1987 Absolute Bikes Team Nowy Dwór Mazowiecki
125 Paweł Kryczka 1976 Warszawa
126 Sylwia Sowa-Okrasa 1977 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
127 Marcin Osiński 1984 Nasielsk
128 Jan Rapinczuk 1974 BdsUOT Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki
129 Mariusz Naskręt 1975 Racot
130 Marta Filochowska 1994 Szczytno
131 Marta Affek 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
132 Michał Tetkowski 1978 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
133 Adrian Chrzanowski 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
134 Daniel Burdzy 1995 Bestie ocr Legionowo Legionowo
135 Robert Szymański 1968 Majewski Team Wyszogród Wyszogród
136 Wioletta Górecka 1980 Płock
137 Magdalena Malinowska 1984 BIEGAJĄCA SP 112 Jabłonna
138 Jacek Hernik 1959 Bababaranek Runers Warszawa
139 Kamil Piotrowski 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
140 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
141 Robert Bartczak 1970 Warszawa
142 Dariusz Kurpiewski 1967 Nowy Dwór Mazowiecki
143 Jarek Kulik 1975 Bestie ocr Legionowo Legionowo
144 Jerzy Piotrowski 1955 Dziady OCR Warszawa
145 Joanna Szyprowska 1978 Nadwydajni mentalnie Sochaczew
146 Justyna Adamowska 1980 Warszawa
147 Andrzej Manowski 1969 DENTSU AEGIS RUNNERS Warszawa
148 Agata Jarocka 1983 Bestie OCR Legionowo Legionowo
149 Janusz Gorzynski 1975 Warszawa
150 Sebastian Szuchnik 1986 TsMeranOtwock Kąty
151 Artur Koźlicki 1978 Krejzi Tim Błonie Błonie
152 Marta Truszkowska 1985 Warszawa
153 Anna Włodarczyk 1974 Warszawa
154 Bożena Pytel 1976 Kielce
155 Łukasz Baranowski 1989 Warszawa
156 Radosław Jabłonka 1977 Dziady OCR Wyszków
157 Sebastian Mróz 1976 Komorów
158 Adam Jastrzębski 1978 Jastrząb Warszawa Warszawa
159 Urszula Bartecka-Matuszewska 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
160 Paweł Matuszewski 1983 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
161 Kamila Gala 1981 Naprzód Młociny Warszawa
162 Tomasz Wudarczyk 1961 Mazovia ProActiv Ciechanów Władysławowo
163 Henryk Kuciejczyk 1959 TEMPO MŁAWA Szydłowo
164 Rafal Bartnik 1979 Warszawa
165 Kinga Harabin 1988 Run Czarnów Czarnów
166 Justyna Harabin 1987 Run Czarnów Czarnów
167 Anna Skrojna 1984 Run Czarnów Czarnów / Konstancin-Jeziorna
168 Andrzej Piekut 1959 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
169 Maria Kot14Aniec 1989 Nowe Miasto Nad Pilicą
170 Robert Wójcik 1975 Warszawa
171 Kamil Dorociak 1978 Bieganiepo40.pl Ostrowiec Św
172 Marta Okoń 1987 Chotomów
173 Piotr Kacperski 1982 Legionowo
174 Wiesław Szydlik 1966 Mszczonów
175 Jacek Kulik 1963 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
176 Emilia Królikowska 1987 Warszawa
177 Kamila Leszczyńska 1992 Warszawa
178 Błażej Szymczyński 1988 Warszawa
179 Emil Wdowski 1973 #BBKTS Nowy Dwór Mazowiecki
180 Michał Wach 1978 Biegam na Tarchominie Warszawa
181 Tomasz Damięcki 1971 Warszawa
182 Dariusz Adamczyk 1971 Ciechanow
183 Marcin Grądzik 1990 Długosiodło
184 Adrian Błocki 1990 Wieliszew
185 Sylwia Podczaska 1994 Motointegrator Running Team Nowy Dwór Mazowiecki
186 Gabriela Podczaska 1963 Nowe Miasto
187 Monika Dzielińska 1981 Nowe Miasto
188 Tomasz Pyzik 1975 Gliwice
189 Radosław Wysocki 1978 Warszawa
190 Piotr Dereszewski 1979 Zabiegany Wołomin Warszawa
191 Krzysztof Wnik 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
192 Hasan Aboutak 1985 Warszawa
193 Jarosław Janusz 1988 Warszawa
194 Katarzyna Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
195 Norbert Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
196 Kamil Czajkowski 1995 Raciąż
197 Paweł Figórski 1987 Glinojeck
198 Mariusz18 Ciećwierz 1988 No Pain Team Czerwińsk Nad Wisłą
199 Piotr Fabiański 1976 No Pain Team Czerwińsk Nad Wisłą
200 Olga Przebierała 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
201 Wiesław Kamiński 1967 Nasielsk Baszta Team Warszawa
202 Tomasz Wysocki 1987 Czarnowo
203 Piotr Dobrowolski 1972 Orange Polska Watszawa
204 Przemysław Pawlak 1995 R-Team Łowicz Łowicz
205 Michał Urbański 1982 Łódź
206 Jarek Mazuś 1971 Warszawa
207 Łukasz Fydrych 1983 WŻW Bemowo Piskie Ełk
208 Łukasz Sojka 1984 BIEGAM BO LUBIĘ Warszawa
209 Łukasz Samuś 1989 WŻW Bemowo Piskie Pruszcz Gdański
210 Tomasz Sęk 1983 Piastów
211 Dawid Topczewski 1994 WŻW Bemowo Piskie Ełk
212 Sławek Waszczuk 1972 heros2000 Piastów
213 Janusz Torzewski 1973 WAT Warszawa
214 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa
215 Ewa Korner 1991 Sztum
216 Grzegorz Malanowski 1995 Kamionki
217 Piotr Rapacki 1978 Legionowo
218 Paweł Pieńkosz 1985 Winnica
219 Sebastian Kowalski 1981 Zielonka Zielonka
220 Jarek Szyprowski 1976 Sochaczew
221 Piotr Zrazek 1978 Łowicz
222 Krzysztof Wisniak Wiśniak 1973 Warszawa
223 Joanna Orłowska 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
224 Piotr Jaczyński 1981 Leoncin
225 Piotr Stasiak 1988 Warszawa
226 Dariusz Filipczuk 1965 Zielonka
227 Krzysztof Obrocki 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
228 Tadeusz Dziekoński 1950 Juvenia Białystok Białystok
229 Maciej Antonowicz 1983 deaf running Kosewko
230 Marek Mróz 1984 Warszawa
231 Darek Sokołowski 1975 Azs warszawa Warszawa
232 Barbara Kolasa 1956 Klub J.Słowackiego Warszawa-Wesoła
233 Andrzej Kolasa 1951 Klub J.Słowackiego Warszawa-Wesoła
234 Agata Piekut 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
235 Marek Trojak 1993 Nowy Dwór Mazowiecki
236 Dorota Fortuna 1976 Szypcy i Wściekli Łajski
237 Robert Michalik 1974 Ząbki
238 Artur Krupa 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
239 Agata Bąk 1984 Bushido Centrum Sobienie Jeziory
240 Piotr Wagner 1981 Bravehearts Legionowo Legionowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć