Piąteczka dla Każdego 2019 - Lista uczestników
2019.08.31 16:00

247 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Luis Fre 1961 Caracasas
2 Anna Jaworek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
3 Jarek Kurkowski 1976 Nowy Dwór Mazowiecki
4 Paweł Kaczorowski 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
5 Karol Bielec 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
6 Dariusz Bagnicki 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
7 Marta Wilczek 1990 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
8 Marcin Arbaszewski 1983 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
9 Janusz Wanat 1966 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
10 Arkadiusz Gawlik 1974 Biegam na Tarchominie Warszawa
11 Marek Gruza 1976 Bieganiepo40.pl Kazuń Bielany
12 Mirosław Laur 1984 TTI Nowy Dwór Mazowiecki
13 Agnieszka Bardecka Bardecka 1978 Łomianki
14 Katarzyna Owczarek Owczarek 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
15 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa
16 Kamil Dujka 1992 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
17 Paweł Matuszewski 1983 Nowy Dwór Mazowiecki
18 Urszula Bartecka-Matuszewska 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
19 Katarzyna Stradza 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
20 Dominik Wojtysiak 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
21 Marcin Celmer 1981 Active Runners Płock Płock
22 Tomasz Przedpełski 1972 Active Runners Płock Rogozino
23 Jacek Gryz 1979 Bravehearts Legionowo Janówek Pierwszy
24 Aneta Mańkowska 1978 Active Runners Płock Płock
25 Łukasz Zaborowski 1986 ActiveRunners Płock Płock
26 Adrianna Cyparska 1980 Active Runners Płock Płock
27 Krzysztof Kołodziejczy 1978 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
28 Dariusz Frąckiewicz 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
29 Karolina Nerć 1999 Nasielsk
30 Daniel Nowak 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Pomiechówek
31 Jarosław Czarnecki 1975 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
32 Marek Łebkowski 1975 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
33 Dariusz Patalan 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
34 Wiesław Gumiński Gumiński 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
35 Beata Patalan 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
36 Grzegorz Lewandowski 1979 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
37 Monika Bytner 1986 Warszawa
38 Edyta Jakubczyk 1981 Pułtusk
39 Jarosław Piasecki 1979 Zakroczym
40 Joanna Piasecka 1982 Zakroczym
41 Mariusz Smoliński 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
42 Magdalena Penkalska 1978 Wieliszew Heron Team Wieliszew
43 Mariusz Kruszewski 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
44 Marcin Kwiatkowski 1987 Nasielscy Patrioci Nasielsk
45 Adam Ziułkowski 1989 Góra
46 Agnieszka Policewicz 1985 Wieliszew Heron Team Łajski
47 Wojciech Jacoszek 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
48 Marta Zakrzewska 1982 Zakroczym
49 Wiola Krupińska Krupińska 1993 Trucht Tarchomin Team Warsaw
50 Adam Korzeń 1964 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
51 Sebastian Kochanowski 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
52 Marcin Gągolewski 1986 Pomiechówek
53 Łukasz Wudecki 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
54 Marcin Cyparski 1979 Active Runners Płock Płock
55 Jacek Żółtowski 1970 PTT Delta Maszewo Duże
56 Michał Bombała 1989 Płońscy Patrioci Płońsk
57 Andrzej Wanowski 1957 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
58 Jakub Matusiak 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
59 Maciej Lipowski 1981 Warszawa
60 Aleksandra Szczurowska 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Zakroczym
61 Karolina Dąbrowska 1989 Warszawa
62 Karol Jaskulski 1900 Nowy Dwór Maz
63 Lukasz Stanicki 1969 Trzy Ciotki Nowy Dwor Mazowiecki
64 Jacek Franczak 1975 Rozbiegani Młodociani Czeczotki
65 Paweł Wachol 1985 Zakroczym
66 Łukasz Świder 1989 #biegamdlasiebie Nowy Dwór Mazowiecki
67 Krzysztof Kulesza 1979 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa
68 Teresa Mikoś 1963 Otwock
69 Roman Mikoś 1966 Otwock
70 Joanna Lipińska 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Kazuń Polski
71 Joanna Lipińska 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Kazuń Polski
72 Jakub Sztejenrt 1972 Skierdy
73 Basia Sobczyk 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
74 Krzysztof Rutkowski 1983 Nowy Dwor Mazowiecki
75 Jan Mirecki 1974 Warszawa
76 Andrzej Markiewicz 1964 Pruszków
77 Michał Świdzikowski 1986 Warszawa
78 Janusz Orzelski 1958 Nowydwór Mazowiecki
79 Maciej Parzniewski 1984 Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki
80 Marzena Piętka 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Legionowo
81 Sławomir Kubiński 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
82 Patryk Zaleski-Ejgierd 1981 SOL3: Nauka z Pasją Nowy Dwor Mazowiecki
83 Dawid Waśniewski 1985 Deweloppol Team Nowy Dwór Mazowiecki
84 Marek Żywień 1966 Warszawa
85 Michał Łukaszewski 1984 Siechnice
86 Robert Rowicki 1971 Warszawa
87 Krzysztof Moroz 1978 Warszawa
88 Kamila Dziewulska-Dąbkowska 1980 STRONG WOMEN Nowy Dwór Mazowiecki
89 Sylwester Dudziński 1974 Olszewnica Nowa
90 Andrzej Gramann 1949 Wieliszew Heron Team Krubin
91 Joanna Bieniek-Ugniewska 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
92 Adam Szabłowski 1993 Nowy Dwór Mazowiecki
93 Radek Jankowski 1976 TM Nasielsk Team Nasielsk
94 Hubert Głodny 1977 Warszawa
95 Mariusz Gajewski 1974 Pułtusk
96 Anna Nowak 1983 Warszawa
97 Janusz Gutkowski 1973 Warszawa
98 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
99 Michalina Mańk 1999 Skrzeszew
100 Agnieszka Ptaszek 1983 Nowy Dwór Mazowiecki
101 Marek Rączka 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
102 Jacek Różycki 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
103 Teresa Żywek 1947 Tripower.pl Warszawa
104 Agnieszka Lewkowicz 1988 Pomiechowek
105 Mariusz Marszal 1982 Psychopata Biegowy Nowy Dwór Mazowiecki
106 Grzegorz Lewkowicz 1984 Pomiechowek
107 Łukasz Kowalski 1981 Zakroczym
108 Daniel Chodziński 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
109 Sylwia Guzowska 1990 Kazun Bileany
110 Martyna Gromadka 1990 . Kazuń Bielany
111 Andrzej Gniadkowski 1981 Józefów
112 Łukasz Zych 1989 Grzybki Team Marki
113 Michał Nowak 1985 Piaseczno
114 Paweł Wachol 1985 Zakroczym
115 Żaneta Magdalińska 1992 Bastion Nowy Dwór Mazowiecki
116 Katarzyna Zawidzka 1992 Bastion Nowy Dwór Mazowiecki
117 Klaudia Kotowska 1991 Nowy Dwór Mazowiecki
118 Piotr Kotowski 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
119 Sylwia Podczaska 1994 Motointegrator Running Team Nowy Dwór Mazowiecki
120 Adam Gollnik 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
121 Tomasz Wudarczyk 1961 Mazovia ProActiv Ciechanów Władysławowo
122 Mariusz Taperek 1976 Husaria Race Team Nowy Dwor Mazowiecki
123 Marta Abramczyk 1991 Husaria Race Team Nowy Dwor Mazowiecki
124 Gabriela Podczaska 1963 Nowe Miasto
125 Marcin Hildebrand 1987 Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie Warszawa
126 Robert Wójcik 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
127 Agnieszka Wójcik 1986 Warszawa
128 Cezary Grzybowski 1983 Nowy Dwór Mazowiecki
129 Agnieszka Zień 1985 Kręczki
130 Wiesław Kamiński 1967 Nasielsk Baszta Team Warszawa
131 Radosław Błaszczyk 1985 No Pain Team Czerwińsk Nad Wisłą
132 Aleksandra Szmulewicz 1996 No Pain Team Czerwińsk Nad Wisłą
133 Piotr Fabiański 1976 No Pain Team Czerwińsk Nad Wisłą
134 Edyta Nawrozidis 1976 Nowy Dwór Mazowiecki
135 Dariusz Jaźwiec 1984 Cybulice Małe
136 Marcin Brzechowski 1986 Warszawa
137 Michał Tetkowski 1978 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
138 Dominik Rachoń 2000 NOSIR Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
139 Emil Wdowski 1973 #BBKTS Nowy Dwór Mazowiecki
140 Krzysztof Roszak 1980 Baszta Team Nasielsk Nasielsk
141 Agnieszka Wiśnicka 1985 Brzeziny
142 Radosław Lucjan Selke 1985 UKS MTE Milanówek Milanówek
143 Rafał Ostrowski 1982 Active Runners Płock Płock
144 Łukasz Tomaszewski 1983 Cybulice Małe
145 Małgorzata Fronczak 1980 Husaria Race Team Pomiechówek
146 Agnieszka Olszak 1986 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
147 Marcin Bistron 1981 Płońsk
148 Marcin Dzięgielewski 1983 The QUEEN Płock Zakroczym
149 Marcin Duczmalewski 1993 M&M Warszawa
150 Magdalena Sadownik 1995 M&M Warszawa
151 Katarzyna Krysztofiak 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
152 Damian Krysztofiak 1981 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
153 Ewa Reichel 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
154 Mariusz Paderewski 1981 CSP Legionowo
155 Bartosz Niedźwiedź 1987 Warszawa
156 Oskar Kowalczyk 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
157 Monika Firchal 1981 Łomianki
158 Maciej Opala 1994 Run Maria, Run Nowy Dwor Mazowiecki
159 Maria Kasparewicz 1999 Run Maria, Run Warszawa
160 Rafał Kłosiński 1972 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Dębe Wielkie
161 Tomasz Majewski 1980 Widłorogi Wołomin
162 Edyta Majewska 1983 Widłorogi Wołomin
163 Wincenty Kisiel 1949 Widłorogi Ząbki
164 Joanna Jaroszewska 1976 Widłorogi Ząbki
165 Paweł Małkiewicz 1984 Warszawa
166 Marcin Manowski 1985 SRS CZOSNÓW Czosnów
167 Marcin Szybiński 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
168 Natalia Sobieszek 1988 Wieliszew
169 Natalia Wnukowska 1998 Nowy Dwór Mazowiecki
170 Rajmund Ziętara 1965 Inowrocław
171 Dorota Matras 1975 Zegrze
172 Alina Banat 1985 Warszawa
173 Wioleta Lewarska 1983 Warszawa
174 Adam Mysera 1982 Ząbki
175 Wojciech Lewandowski 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
176 Bogdan Borkowski 1971 Z Kanapy na Piąteczkę Nowy Dwór Mazowiecki
177 Damian Borkowski 1998 Z Kanapy na Piąteczkę Nowy Dwór Mazowiecki
178 Daria Gollnik 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
179 Adam Grzelak 1976 Z Kanapy na Piąteczkę Nowy Dwór Mazowiecki
180 Jerzy Borkowski 1966 Z Kanapy na Piąteczkę Warszawa
181 Karol Glinka 1985 Pułtusk
182 Michał Dąbrowski 1980 Pułtusk
183 Kamil Piotrowski 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
184 Przemysław Gowin 1985 Warszawa
185 Zbigniew Wiklczewski 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
186 Kamil Cholewiński 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
187 Tomasz Kowal 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
188 Marcin Majewski 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowe Polesie
189 Mirosław Szczepaniuk 1970 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Mińsk Mazowiecki
190 Monika Szczepaniuk 2001 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Mińsk Mazowiecki
191 Piotr Gołębiewski 1988 Bastion Nowy Dwór Mazowiecki
192 Michal Dziadkowiec 1990 Warszawa
193 Norbert Świerczyński 2001 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Dębe Wielkie
194 Grzegorz Borkowski 1965 Z Kanapy na Piąteczkę Warszawa
195 Przemysław Piekutowski 1980 Zakroczym
196 Sebastian Strumnik 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
197 Katarzyna Strumnik 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
198 Bartosz Strumnik 2010 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
199 Łukasz Dalecki 1986 Nowe Pieścirogi
200 Katarzyna Bujko 1987 Mińsk Mazowiecki
201 Katarzyna Bartosiak 1991 Iłów
202 Marta Tometczak 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
203 Marek Żywień 1966 Warszawa
204 Donata Ogończyk 1991 Legionowo
205 Dariusz Sochocki 1968 Legionowo
206 Łukasz Świtalski 1981 Warszawa
207 Monika Kochanowska 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
208 Maciej Podlecki 2000 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
209 Krystian Grabowski 1993 Nowy Dwór Mazowiecki
210 Jarosław Kępiński 1977 Legionowo
211 Wioletta Jędrzejczyk 1980 Skrzeszew
212 Dariusz Jędrzejczyk 1983 Skrzeszew
213 Sebastian Werner 1989 BIKE FUN LEGIONOWO Legionowo
214 Tobiasz Nowakowski 1987 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Stanisławów
215 Piotr Glen 1971 Czosnów
216 Ewelina Kaska-Łobodowska 1984 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Siennica
217 Beata Gumowska 1969 Łomianki
218 Ilona Barnas 1982 Warszawa
219 Kacper Borkowski 2000 Z Kanapy na Piąteczkę Nowy Dwór Mazowiecki
220 Anna Borkowska 1999 Z Kanapy na Piąteczkę Warszawa
221 Jakub Kuszyk 1999 Z Kanapy na Piąteczkę Warszawa
222 Rafał Pełszyk 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Legionowo
223 Paweł Kozłowski 1979 Legionowo
224 Marcin Osiński 1984 Nasielsk
225 Grażyna Chojnowska 1957 Wybiegaj Siebie Legionowo
226 Sergei Loginov 1978 Stare Grochale
227 Przemysław Mosakowski 1986 Leoncin
228 Magdalena Różycka 1984 Rozycky Team Nowy Dwór Mazowiecki
229 Eliza Bułka 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
230 Kinga Chmielewska 1988 Legionowo
231 Piotr Kur 1990 RB Płońsk
232 Julia Nikołajuk 1993 Nowy Dwór Mazowiecki
233 Wioletta Piekut 1977 RB Płońsk
234 Jacek Posiewka 1984 RB Nowy Dwór Mazowiecki
235 Jarosław Sienkiewicz 1983 RB Płońsk
236 Marcin Żuk 1983 Rb Jablonn
237 Jolanta Żaglewska 1981 RB Płońsk
238 Dariusz Żaglewski 1978 RB Płońsk
239 Konrad Maciągiewicz 1984 Brwinów
240 Małgorzata Sempławska 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
241 Ewa Tymosiewicz-Dymek 1975 Legionowo
242 Mariusz Komuda 1979 Satori Sport Klub Legionowo
243 Piotr Kamiński 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
244 Łukasz Gadomski 1986 Płońsk
245 Olga Bafeltowska 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
246 Bartosz Komuda 2002 Satori Sport Klub Legionowo
247 Filip Markiewicz 1992 Pruszków
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć