Biegi Dzieci - Półmaraton Trzech Rzek - Lista uczestników
2019.06.30 12:30

94 / 200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Inga Lewandowska 2011 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
2 Lena Adamkiewicz 2011 LENA LEMONIADA TEAM Płock
3 Ksawery Kwiatkowski 2008 BKS WATAHA Skrzeszew
4 Konstanty Kwiatkowski 2008 SP Skrzeszew Skrzeszew
5 Anna Daniszewska 2007 BKS Wataha Warszawa Olszewnica Stara
6 Maja Trojanowska 2010 BKS WATAHA Serock
7 Ola Daniszewska 2004 BKS Wataha Warszawa Olszewnica Stara
8 Milena Wachol 2010 Zakroczym
9 Marta Wachol 2013 Zakroczym
10 Hania Królak 2015 Legionowo
11 Iga Zielińska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
12 Wojciech Szałkiewicz 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
13 Maria Szałkiewicz 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
14 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
15 Alan Głowacki 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
16 Zuzanna Rekus 2010 Płock
17 Szymon Oleksiak 2012 Warszawa
18 Amelia Zajączkowska 2015 Raszyn
19 Joanna Olszewska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
20 Izabela Olszewska 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
21 Aleksander Chrzanowski 2014 Warszawa
22 Ryszard Górnaś 2008 Boża Wola
23 Alicja Górnaś 2010 Boża Wola
24 Amelia Górnaś 2013 Boża Wola
25 Norbert Wojtunik 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
26 Tomek Fronczak 2013 Józefów
27 Alicja Czachowicz 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
28 Wiktor Ugniewski 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
29 Filip Kotecki 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
30 Serafin Brzozowski 2009 TEAM KMGSSJ EXTREME Nowy Dwór Mazowiecki
31 Jakub Korolko 2006 TEAM KMGSSJ EXTREME Nowy Dwór Mazowiecki
32 Gloria Korolko 2017 TEAM KMGSSJ EXTREME Nowy Dwór Mazowiecki
33 Seweryn Korolko 2016 TEAM KMGSSJ EXTREME Nowy Dwór Mazowiecki
34 Michal Mirowski 2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Suchocin
35 Adam Reichel 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
36 Dawid Reichel 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
37 Kasia Sobczyk 2014 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
38 Maks Sobczyk 2009 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
39 Oliwia Wasiak 2005 510394497 Nowy Dwór Mazowiecki
40 Julian Fabijański 2017 Pomiechówek
41 Kornelia Harężlak 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
42 Alicja Berek 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
43 Adam Berek 2016 Nowy Dwór Mazowiecki
44 Filip Siekielski 2011 Sochaczew
45 Antoni Chojecki 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
46 Kacper Durczyk 1 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
47 Maja Jaworek 2008 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
48 Szymon Łukaszuk 2011 TWIERDZA MODLIN Nowy Dwór Mazowiecki
49 Karolina Kiewra 2009 AZS AWF Warszawa / SP 77 / Naprzód Młociny Warszawa
50 Grzegorz Kiewra 2009 AZS AWF Warszawa / SP 77 / Naprzód Młociny Warszawa
51 Max Kowalski 2011 Warszawa
52 Amelia Kotowska 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
53 Jacek Dobrołęcki 2003 Stupsk
54 Krzysztof Tkaczyk 2013 Zakroczym
55 Michalina Gromadka 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
56 Maciej Gromadka 2006 Nowy Dwór Mazowiecki
57 Jakub Ptaszek 2008 Nowy Dwór Mazowiecki
58 Maria Ptaszek 2016 Nowy Dwór Mazowiecki
59 Majka Grzesiak 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
60 Nadia Kotowska 2016 Nowy Dwór Mazowiecki
61 Maria Gromadka 2008 Nowy Dwór Mazowiecki
62 Bartosz Strumnik 2007 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
63 Hubert Strumnik 2010 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
64 Kacper Bisialski 2012 UKS Lider Zakroczym Błogosławie
65 Sebastian Rutkowski 2013 #SebekWalczy Nowy Dwór Mazowiecki
66 Jan Stańczuk 2005 Kobyłka
67 Aleksandra Listkowska 2007 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
68 Adrianna Grzybowska 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
69 Maciek Zaleski 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
70 Kacper Boimski 2010 Boża Wola
71 Amelia Działek 2015 Warszawa
72 Igor Tarułka 2013 Stanisławów Drugi
73 Martyna Patalan 2005 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
74 Kuba Patalan 2013 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
75 Marcelina Franczak 2013 Czeczotki
76 Kornelia Franczak 2013 Rozbiegani Młodociani Czeczotki
77 Jan Stanicki 2010 EINSTEIN Nowy Dwór Mazowiecki
78 Zofia Stanicka 2013 EINSTEIN Nowy Dwor Mazowiecki
79 Julia Leszczyńska 2008 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
80 Iza Piotrowska 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
81 Szymon Kowalski 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
82 Helena Kierzkowska 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
83 Filip Olejnik 2010 BKS Wataha Warszawa Łomianki-Kiełpin
84 Mikołaj Olejnik 2007 UKS Filipides Teresin Łomianki-Kiełpin
85 Ola Kanclerz 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
86 Wiktoria Bisialska 2005 UKS Lider Zakroczym Błogosławie
87 Amelka Żuchowicz 2015 Warszawa
88 Tymon Rybak 2009 Warszawa
89 Malgorzata Rybak 2015 Warszawa
90 Jan Kochanowski 2012 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
91 Maciej Kochanowski 2014 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
92 Paweł Mazur 2013 Warszawa
93 Urszula Górska 2009 Nasielsk
94 Tadeusz Górski 2009 Nasielsk
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć